Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

sem začetnik vožnje z motorjem, do sedaj sem vozil Tomos ATX, in me zanima ali je Yamaha YZF r125 prava izbira zame?

že v naprej se zahvaljujem za odgovore.

ufff itak da je drgac pa poznam enga k jo prodaja http://www.avt0.net/_MOTO/ad.asp?ID=5167438 :P

ne drgac pa res odličn motor za izkošnje naberat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boš zamenjal gume (original so dobre, samo ne za začetnika, ker je že treba malo znat, kdaj so segrete in jih ne preveč sprobavat) in ne misliš že prvi mesec podret rekorda Grobnika al pa rekorde kšne znamenite relacije v vašem kraju bo popolnoma vredu.!

Je pa tudi fora, da se prej zicni gor pa naredi kakšen krog, če imaš možnost, da boš videl ali ti stil sedi. Pa zavedaj se, da ti mogoče prvič ne bo ravno lepo se gor vozit, samo sčasoma se privadiš poze in obnašanja samega motorja, tako da je zadeva lahko še kr lušna :)

ne nč ne mislm kuj dirkat.

hvala za odgovor, bom upošteval tvoje nasvete pr nakupu.

ufff itak da je drgac pa poznam enga k jo prodaja http://www.avt0.net/_MOTO/ad.asp?ID=5167438 :P

ne drgac pa res odličn motor za izkošnje naberat

a potem je res, da je za začetnike bolš kot pa Aprilia?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne nč ne mislm kuj dirkat.

hvala za odgovor, bom upošteval tvoje nasvete pr nakupu.

a potem je res, da je za začetnike bolš kot pa Aprilia?

Absolutno bolš za začetnike...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne nč ne mislm kuj dirkat.

hvala za odgovor, bom upošteval tvoje nasvete pr nakupu.

a potem je res, da je za začetnike bolš kot pa Aprilia?

seveda da je tist lihk k sm ti gor dau jo jest prodajam tko da ti govorim iz izkusen čeprou aprilie se nism pelu

motor je zlo šparouc kar se bencina tiče drgač pa dokaj solidno vleče že na nizkih obratih, ciklistika je pa tut zelo dobra tko da ti ne bo žou če jo boš kupu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to sm ze gledu ja sam to so navadne plastike sam da niso pobarvane:P

sm slisu da jih mnde dela edn iz žiri al tm nek okol? kdo pozna?

Nicolleti performance...samo dvomim da ima kalupe za r125, če bo pa še to mogu nardit bo pa predrago .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja neki je mev ene probleme z državo baje, no sam da zdej dela hehe

Popravljeno . Popravil logarr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

mene pa zanima kako je s temi kiti.. kaj js sam nabavin kit (180 malosi) in grem z usem skup na servis in tam mi oni use namontirajo? rabim se kej? kaj ko to nardijo ti upisejo u prometno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima kako je s temi kiti.. kaj js sam nabavin kit (180 malosi) in grem z usem skup na servis in tam mi oni use namontirajo? rabim se kej? kaj ko to nardijo ti upisejo u prometno?

Ne vpišejo ti v prometno. Odvisno kaj hočeš iz motorja dobiti ven. V osnovi je tudi samo kit čisto zadosten. :grim Pa seveda priporočljivo je takrat narediti še servis ( olje, filtri... )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oni bodo vse naredili. V prometno pa ne vpišejo nič, kar je tudi zate boljše. Potem voziš ubistvu nelegalen motor! Vendar to ne opazi vsak laik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako pa lahko to sumi? sej 125-ke nimajo omejitve hitrosti ampak sam za kw tega pa itak ne more ugotovit.. edino ce ti da kit ful drugacen zvok al kej takega pomojem lahko kej posumi pa se to lahko reces ta je tak originalen zvok..

vsaj jaz tako mislim :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce te s 125ko vidi da se peljes 140+ ne vem ce bi ti spregledal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Piše na cilindru kubikaža ponavadi. Če te dobijo si pa res en burek :)

eh.... ki ti bo on to gledal pod plastike not? Mene so že 3x vstavli pa nikoli nič glede predelav! še za prvo pomoč me niso vprašali,ker je tako niti nimam hehe!

PS: kje je možno kupit prvo pomoč? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako pa lahko to sumi? sej 125-ke nimajo omejitve hitrosti ampak sam za kw tega pa itak ne more ugotovit.. edino ce ti da kit ful drugacen zvok al kej takega pomojem lahko kej posumi pa se to lahko reces ta je tak originalen zvok..

vsaj jaz tako mislim :D

120km/h piše skor vsakem v homologaciji kot končna hitrost, tolk da če te na radar ujame pr 140-150kmh je kr jeba.

Drgač pa ne se zejbavat, ... ja že 5 krat so me ustavl pa nč ni blo.... tut jst sm tko govoru ja. Je dost da te enkrat mal bolj spoznan policaaj ustavi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oo pa lahko.... če policaj sumi da imaš kaj predelano gre motor kar hitro na valarje in uradni servis. :/

Valarje so do pred kratkim imeli samo na Akrapoviču, Čarman jih je meu, pa RSR Kočevje če se ne motim. Tko da gre na izredni tehnični pregled, pa mal razdirajo. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!