Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

  • 1 mesec pozneje...

Ena lepa r125ka na prodaj od vceri.. Redno vzdrzevan, cuvan, realni km (19.000), letnik 2009, Ljubljana. Za vec info na ZS, prodaja pa kolega. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo,jst sm nou tu na forumu in me zanima tako na splošno...marca mam 16 let in bom naredu izpit za 125ccm(teorijo mam že narjeno zdej samo še vožnja..) in nisem še nikoli vozu motorjeu razen skuterjeu aerox into kar pa mislim da nima dosti s tem :glare:  ...in najboljša mi zgleda ta yamaha in me zanima če veste kje bi lahko to sploh sporbal,(vožnje bom delal na supermototu),da vidim če je to zame  :P  in pa kolko časa traja če kupuješ rabljeno(prepis oz nevem sploh kaj je treba nardit ko kupiš),ker res nebi rad čakal brez motorja niti dneva več kot je potrebno  :kva2:

Se opravičujem za zmeden post,ter da je malo off topic  :sleep2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Placej pijaco nekje u kopru pa ti povrm use haha, malo za salo malo za res :P

Dober motorcek, nezahteven za vzdrzevat (vozu sm ga se kr, tudi daljse fure ko smo s kolegi menjavali motorje) - kolega jo je ze prodal jo majo pa se drugi, ti pa priporocam da pogledas se aprilijo rs4 ce ze gledas spprtake (jo prodaja drugi kolega tle u kopru tko da bi se dalo kej zmenit za sprobat itd.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Placej pijaco nekje u kopru pa ti povrm use haha, malo za salo malo za res :P

Dober motorcek, nezahteven za vzdrzevat (vozu sm ga se kr, tudi daljse fure ko smo s kolegi menjavali motorje) - kolega jo je ze prodal jo majo pa se drugi, ti pa priporocam da pogledas se aprilijo rs4 ce ze gledas spprtake (jo prodaja drugi kolega tle u kopru tko da bi se dalo kej zmenit za sprobat itd

kakšna pa je rezlika v uporabnosti supermoto-supersport,ker use kar vem je da mi supersport zgleda dosti lepše  :smoke:  verjetno bom dubu več občutka ko začnem vozit :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

A ima kdo izkušnje z spomladanskim zagonom motorja.

Po nekaj mesecih mirovanja sedaj samo vergla.

sem preveril akumolator in je ok.

kakšen predlog.

Hvala??

 

Aja, pa moped je Yamaha R125

Popravljeno . Popravil Jetam
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Kolega sprasuje...

Prodaja oz. Bo v kratkem prodal

yamahco (r125) letnik tam 2011-2014, najraj 1. Lastnik oz 2. Pogojno do 15000km nekje

Lahk me na zs

Lp,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mene samo zanima če kdo ve,kako je s nakupom novega motorja npr v Italiji,če recimo stane v salonu nov motor tam 3700€,kolko bi mene prišla končna cena ( brez prevoza), če so še kakšne dodatne dajatve al kako je s tem :mellow: ...se opravičujem za off topic,samo sem nov tu pa nevem kam dat  :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivjo! mene pa zanima neki. in sicer visok sm 164,5cm in me zanima če bi dosegu do tal na motorju Yamaha YZF 125. Lp M

Z obema sigurno ne. Jst sm 175cm pa ce sm hotu z obema sem bil na polovici podplata.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

a bo kdo cez ksn let prblizn konc julija zacetk augusta prodaju ksno yamaho yzf 125?

Jaz po vsej vrjetnosti, ko bom naredil izpit A2.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
  • 7 mesecev pozneje...

zdravo...ker sem star 16 let imam namen it delat izpit za 125 ccm...motor že imam...koliko bi priđlo okvirno vse skupaj zavarovanje,registracja,izpit pa to...hvala za odgovore..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je leta 2010 vse skupaj prišlo okrog 940€. To je približek, ker so cene zaokrožene, pa mogoče je katera malenkost mimo, saj je tega že dolgo nazaj in se ne spomnim vsega natančno. 

CPP= 60€

Občinski test= 25€

Prva pomoč= 70€

Vožnja= 22 ur po 30€= 660€

Izpitna vožnja= 30€

Zavarovanje= 65€

Tehnični pregled in registracija= 30€

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

razmislam da bi kupu yamaho yzf r125 sam men je zlo pomembna hitrost in sem ugotovu da gre ta samo 130 km/h. zanima me s cem lah izboljsam koncno hitrost in pospeske.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, motorist 116 pravi:

razmislam da bi kupu yamaho yzf r125 sam men je zlo pomembna hitrost in sem ugotovu da gre ta samo 130 km/h. zanima me s cem lah izboljsam koncno hitrost in pospeske.

S tem, da se pelješ po klancu navzdol. :smoke: 

Če še nimaš 18 let in s tem tudi ne izkušenj, pol ti je to dovolj, če si starejši in lahko voziš močnejše motorje, pol si pač kupi močnejšega, če se hočeš voziti hitreje in imeti boljše pospeške.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 18. 3. 2017 ob 19:18, motorist 116 pravi:

razmislam da bi kupu yamaho yzf r125 sam men je zlo pomembna hitrost in sem ugotovu da gre ta samo 130 km/h. zanima me s cem lah izboljsam koncno hitrost in pospeske.

pa v prostem padu :P

drugič pa prosim uporabi iskalnik, kajti 125 ccm motorji so tule:

 

http://motosvet.com/tabla/forum/28-motocikli-125ccm/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
pred 4 minutami, crazy1 pravi:

Zanima me če kdo ve kaj o zgodovini tega motorja :http://www.avto.net/Ads/details.asp?ID=11875234&show=2

za vsak odgovor bom hvaležen!

Za spraševanja o zgodovini dotičnega motorja, ki se oglašuje na internetu, že dolga leta obstaja tale tema. Prav z namenom, da je vse tozadevno tam združeno.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 19. 4. 2015 ob 15:37, macicima pravi:

Zivjo! mene pa zanima neki. in sicer visok sm 164,5cm in me zanima če bi dosegu do tal na motorju Yamaha YZF 125. Lp M

dosežeš, sama sem velika 163cm in dosežem tla z obema nogama. Sicer ni celo stopalo na tleh vendar je dovolj da sem stabilna. Samo za it v rikverc je bulše če grem dol z motorja

lp

Popravljeno . Popravil Pobaliinka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!