Skoči na vsebino

Cestno sivo črno nabijanje o nabijanju


Priporočene objave

A to, da nekdo vozi brez izpita in pobegne pred policaji, ki jim vsi zaupamo, da pač pazijo na spoštovanje reda, se ti pa ne zdi primitivno?

iz katere pravljice si pa to potegnil??

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To fanta,sta tok razdelala situacijo,da so forenziki,ko šmrkavci proti vama :lol:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz katere pravljice si pa to potegnil??

Iz teoretičnega praktikuma. Tistega, ki ga vsi tudi citirate, kadar gre kaj narobe ...

To fanta,sta tok razdelala situacijo,da so forenziki,ko šmrkavci proti vama :lol:

Ja, se zavedam, da bi bilo zame bolje, če bi delal kaj, kar me res veseli, kot pa da tukaj raznim bumbarjem razlagam stvari, ki bi jim jih morali že starši in vzgojiteljice v vrtcu in šoli. Ampak, če hočemo konstruktivno vplivati na okolje in mentalno sliko družbe, je treba kdaj tudi to ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Sori, pobeg pred avtoriteto ni nikoli objektivno opravičljiv ... Lahko pa se pobegli izgovarja pred seboj ali svojimi rendi, ja, za šankom. BTDT.

Sorry tebi, ampak avtoriteta ni in ne sme biti avtoriteta samo sama po sebi zaradi naziva.

Avtoriteto si je potrebno zaslužiti. Z delom, kvaliteto, zgledom, resnostjo, doslednostjo, enakimi obravnavami ipd., itd. in še in še.

In verjetno je problem ravno v tem, da v državi, ki nima avtoritete je tudi policija nima. In za to sigurno niso odgovorni samo mulci, ki se odločijo za nevarni korak pobega. Tudi zato je potrebno tega policaja obsoditi če se ugotovi najmanjša kršitev postopka. Ker se obsodi s tem državo, ki ustvarja pogoje, da se to dogaja!

Se mi kar sanja kakšni bodo odgovori, pa pustim za kasneje. Show must go on!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prej bi rekel, da si s to izjavo ti začel en "nov nivo" na katerem si se "izkazal".

A dej no stari.... Đastinovo časčenje in zagovarjanje sistema in njegovih hlapcev vsevprek pa res že meji na slaboumje ali pač neke sorte politično opredeljenost. Sam se že iz principa postavim na nasprotno stran na kteri se tud dost bolj domače počutim ker imam res celo poplavo zelo slabih izkušenj s tem Đastinovim opevanim sistemom ki je zares gnil do amena.

No tazadnja je bla pa ok, ko ni blo treba plačat nove zdravstvene kartice. Pa tud to sem verjetn že tolk preplačal da bi loh bla zlata pa še mal debelejša povrh.

Drugač pa mislim da, sistem mora služit ljudem in ne tako sprevrženo kot vidimo danes kjer se to vidi kot redkost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A dej no stari, apriori postavljanje na drugo stran je še bolj debilno.

V kolikor ti sistem ni všeč, ga poskušaj konstruktivno spremenit, ne pa da samo pluvaš in bruhaš ogenj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A dej no stari.... Đastinovo časčenje in zagovarjanje sistema in njegovih hlapcev vsevprek pa res že meji na slaboumje ali pač neke sorte politično opredeljenost. ...

Kakorkoli. Tudi jaz se ne strinjam vedno z njim. A se kljub temu brez poprejšnjega izzivanja ognem direktnih osebnih žalitev. Samo to me moti, ne to da si kritičen do njega. Kapiš?!

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakorkoli. Tudi jaz se ne strinjam vedno z njim. A se kljub temu brez poprejšnjega izzivanja ognem direktnih osebnih žalitev. Samo to me moti, ne to da si kritičen do njega. Kapiš?!

Kot vidiš do tebe in drugih nisem žaljiv!! :eek: Kot pravim zgoraj ....pač .zna človeka potegnt na spolzek teren :blush::kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej Đastin..še vedno ne vidim, da bi imel kako mnenje, le zgol teorijo, to bi moral ono bi morali, bodo že odgovorni organi to uredili. Žal pa je forum samo podajanje mnenj in stališč, in ne bo nikoli merodajen za takšne in drugačne organe. Lahko pa je vest ali pa opomin tistim ki počnejo neumnosti na cesti. Če nekoliko pozorno prebereš kaj nekateri pišemo, ni opravičevanje mulca, ampak je graja na divji lov prekrškarja. In če se s tem ne strinjam bom tudi povedal JAVNO!!!

Pa še to se je potrebno zavedati: zakone pišejo politiki, ki so na oblasti, predvsem sebi v prid. Prav tako so kazni oderuške, in način pobiranja le teh, prav nič vzgojen. dokaz je čas stavke policije, ki je državo kaznovala, ker ni kasirala. In kaj se je v tem času zgodilo pretresljivega: NIČ, ZERO, NIENTE!!!

A si mogoče opazil, da bi ljudje v tem času bolj noreli po cesti, počenjali večje neumnosti kot običajno?

Zato je bil način zaustavitve prekrškarja absolutno pretiran, in predvsem nepotreben, kajti v končni fazi gre vsa škoda na račun davkoplačevalcev.

to je moje osebno mnenje in za njim stojim. Ni pa to rezultat forenzične preiskave niti ni to mnenje komisije, ki nadzira policijo. (pa še tista mnenja bodo na koncu porihtana kot bo trenutna politika zahtevala, oziroma bodo stvar odvetnikov)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot vidiš do tebe in drugih nisem žaljiv!! :eek: Kot pravim zgoraj ....pač .zna človeka potegnt na spolzek teren :blush::kva2:

Če se pustiš ... pa če imaš že itak bolj znucane podplate. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. A kljub temu - sam pričakujem, da policija v takih primerih ukrepa.?

2. Nekateri ljudje ste pač nagnjeni k temu, da na eno oko zamižite ..

3. Oba sta naredila, po moji oceni, veliko neumnost

4. Že samo v Italijo pogledaš, pa vidiš, kako tam delujejo do ilegalcev na cestah. Ali pa teksas čez našo južno mejo ... kaj vse se tam dogaja, ker so stvari nekoliko bolj "liberalne".

5. To je točno in natanko vse, čemur lahko v tem primeru rečem "moje mnenje". Morda je hladno, sterilno, nezavzeto glede fanta ali policista. Oba se mi zdita žrtvi napačnih odločitev v napačnem trenutku.

6. Kaj lahko bi bilo tudi obratno - da bi fant z motorjem povzročil smrt policista, ali pa kakšnega naključnega mimoidočega, morda celo otroka

Da ne bom predolg, ker disertacije se mi ne da pisat.

1. tudi jaz pričakujem, da ukrepa...in sicer v skladu s pooblastili, ne pa da jih prekorači

2. ne vem na katero oko mižim, če ne prenašam nepotrebne represije

3. točno, a večja odgovornost je na strani represivnega organa, kateri ima odgovornost in ne sme kar streljati vsepovprek (žal kriminalci lahko počno karkolihočejo, organi ki so pa v službi države in v končni fazi naj bi mene in tebe zaščitili, pa ne morejo ampak so podvrženi pravilnemu ravnanju v skladu z zakoni)

4. žal Itaija ni in ne more biti vzgled, kar se spoštovanja zakonov tiče..tam pa res vozijo vsepovprek, misleč da lahko tudi rikvercajo na avtocesti, če so vklučili vse 4 smernike. Se pa strinjam, da so Italjianski policisti veliko bolj strogi do tujcev, kot do domačinov.

5. točno, oba sta žrtvi napačnih odločitev...a kdo je povzročil v danem trenutku več škode in kdo je bil bolj nespameten....

6. dejstvo, da imaš ispit še ne pomeni da si varen ali nevaren okolici...sam pregon pa je nevaren

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi navadna raja ubogala...ja. bi oblastniki živeli kot lordi in se ne bi sekirali za svoj stolček :D

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne gre za uboganje. Gre za odgovornost.

V življenju niso samo pravice, so tudi dolžnosti.

In sprejemanje odgovornosti za vse kar počnemo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in to velja za VSE!!! Tut une v modrem in une ,ki se vozijo z letali na stroške države in une ki fukajo pse in une ki preiskujejo tiste ki f..o pse.....večja kot je funkcija, večja mora biti odgovornost!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sem rekla, da ne velja to za vse?????

Ne sam za policaje in tiste s funkcijami. :glare:

Sam se mi zdi, da tisti brez funkcij včasih o odgovornosti nočejo nič slišat, ampak jo imajo samo polne goflje. :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In spet bo raja vsega kriva...tvoje razmišljanje me spominja na neko znano slovensko firmo, ki je iskala krivca za slabo situacijo v podjetju. No, na koncu so dosegli sklep, da sta za vse kriva čistilka in vratar. (ki ju žal ni bilo na sestanku, saj sta opravljala vsak svoje delo)

Očitno nista hotela nič slišati o odgovornosti. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj je s tabo? Resno? Maš probleme pri branju ali razumevanju?

Al ti v barvah narišem?

VSI moramo sprejet odgovornost za svoja dejanja! Ti, pa jaz, pa mulc, pa policaj in tako dalje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče pa jih imaš ti pri razumevanju mojih postov? A ne pišem istega, da mora vsak prevzeti svojo odgovornost? Le dodajam, večja kot je funkcija, večja je odgovornost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče pa jih imaš ti pri razumevanju mojih postov? A ne pišem istega, da mora vsak prevzeti svojo odgovornost? Le dodajam, večja kot je funkcija, večja je odgovornost.

Pišuka folk tole nam gre ful dobr!! :kva2:

Verjetno se vse skup začne že v zibki ko se recimo temu starši odločijo da jih otrok ne bo že v štartu maltretiral cele noči in otroka zaprejo v dobro izolirano sobo pa se mu naj dogaja kar če.

Bo že vidu kdo je šef u bajti!! :headbang:

Ko dete predela prvo lekcijo sledi odvzem joške ker sodobna ženska ne more s takimi plahtami na kako fensi plažo pa da ne omenjam poškodbe na embalažah med samo uporabo. :boobies:

Da ne dolgovezim... vsak človek je kompleks, posledica nekih pravilnih in napačnih odločitev. In če se recimo odloči napačno, kar mimogrede zajema levji delež odločitev, ga moramo takega tudi sprejeti in mu pokazat da ga imamo radi!! S tega stališča smo "normalni" ljudje daleč pred državniki in njihovimi organi ker jim napake odpuščamo, sicer glasno ampak vendar. Kdaj nam pa oni odpustijo napake??? Itak da so si oni izmislil kriterije za napake. Kaj je raja za njih, pa itak jasno signalizirajo. :BUA:

Tko de ja.... sužnjelastniški sistem je čist OK.! Mal je še za izpilit ampak gre na boljš :hooray:

Popravljeno . Popravil Robertjur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti, ki se zgražate nad tem, da so policaji preganjali ubogega povoženega fanta in v bistvu pravite da fant ni bežal in ignoriral znake organov zakona, ste po mojem mnjenju take zgube, da bi se vam v primeru bežanja zaradi nesposobnosti obvladanja motornega kolesa zgodilo isto, ker vas je strah ustavit in sprejet odgovornosti, ki jih nosi vsak državljan RS.

Sicer ne vem kako bi reagirali njegovi (od povoženega fanta) starši v primeru, da bi on "zbežal" policistom in bi oče kot lastnik motorja dobil domov položnico. Ampak po pisarjenju, ki ga berem v tej rubriki si predstavljam en takšen scenarij. Oče dobi domov položnico, najde enega pop odvetnika, se pritoži, nekako dokaže, da je v času bega bil nekje čisto na drugem koncu in ker nima nihče drug izpita za A kategorijo in ker naš sin pa že ni takšen, da bi kar iz garaže jemal, stvar propade in se pozabi. Med tem tastari zateži tamalemu, še huje je z mamo, ki dobi histeričen napad in jo mali posluša še en mesec. Potem se vse skupaj pozabi. No, lahko se še kdaj ponovi, da mali brez dovoljenja vzame spet motor in ker ga očitno ne zna vozit (zapeljal je na njivo in padel!), ga v enem ovinku razmaže pod ograjo. Mama dobi zopet histeričen napad, oče si očita do konca življenja zakaj je sploh nabavil motor, oziroma zakaj ni že prvič nabil sina, da niti nikoli ne bi več razmišljal, da bi sedel nanj. Starša se ne moreta sprijaznit s smrtjo sina, ločita se, mama se zapusti, oče se ga zapije... če, če, če, če scenarijev je milijon.

Jasno je nekaj. Mali je bil v prekršku že v prvi sekundi, organi zakona so odreagirali kot so, rezultat je (ne)znan. Policist naj se zamisli kako je odreagiral, starši naj se zamislijo nad svojim otrokom in posledicami bežanja in padca. Mali naj se zamisli kak luzer je (zaradi tega ker nima izpita, ker nima svojega motorja, ker je padel, ker je bil po padcu še povožen)...

Tisti, ki jadate in jadate zakaj nismo in bi morali biti pred zakonom vsi enaki. A ste že kdaj v čakalnici ZD kdaj videli v beli halji zdravnika, ki je sedel med bolniki in čakal kolega v belem, da ga pregleda in napiše recept? Ali kondukter na vlaku plača vstopnico? Ali varnostniki v stožicah plačajo vstopnico za ogled koncerta ali tekme? Nismo enaki, ker jaz plačam kazen za prekršek, plačam vstopnice, ne vstopim v lekarno in si iz polic vzamem ketonale, ki jih potrebujem. Imam pa zastonj servise in tudi sam nudim kolegom pomoč zastonj!

Najbolj smešni so pa tisti komentarji:"zakaj lovijo enga mulca, Tovšakova in Zidar se pa sprehajata naokoli..."

Pogrešam stare čase, ko so še miličniki kaj pomenili. Ne pa sedaj, ko vsak maha z vizitko od pop odvetnikov, če ga že prodajalka na blagajni grdo pogleda. Fuj in fej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6. dejstvo, da imaš ispit še ne pomeni da si varen ali nevaren okolici...sam pregon pa je nevaren

dejstvo, da izpita nimaš, pa pomeni, da na cesti nimaš kaj delati. Če pa že, te lahko pa policisti ustavijo, kaznujejo, v skrajnem primeru, če se jim zazdi, tudi preganjajo ...

Grozno, a?

Ena sama kriviiiicaaaaaaaaaa!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi navadna raja ubogala...ja. bi oblastniki živeli kot lordi in se ne bi sekirali za svoj stolček :D

Res ste revčki eni ... sami sužnji ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in to velja za VSE!!! Tut une v modrem in une ,ki se vozijo z letali na stroške države in une ki fukajo pse in une ki preiskujejo tiste ki f..o pse.....večja kot je funkcija, večja mora biti odgovornost!

Zakaj večja, zakaj ne enaka? Saj smo pred zakonom vsi enaki - oziroma naj bi bili? Zakaj naj bi bila odgovornost potem večja, a? Ali se zavzemaš za družbeno neenakost - čeprav pod krinko boja prav za družbeno enakost?

Sam se mi zdi, da tisti brez funkcij včasih o odgovornosti nočejo nič slišat, ampak jo imajo samo polne goflje. :glare:

Valjda! Saj če bi bili odgovorni, ne bi bevskali proti odgovornosti ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In spet bo raja vsega kriva...

Svetujem obisk pri najbližjem psihiatru.

Pišuka folk tole nam gre ful dobr!! :kva2:

Verjetno se vse skup začne že v zibki ko se recimo temu starši odločijo da jih otrok ne bo že v štartu maltretiral cele noči in otroka zaprejo v dobro izolirano sobo pa se mu naj dogaja kar če.

Z otroki imaš baje veliko bogatih izkušenj ... tudi z malomarnostjo, ali kako že?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!