Skoči na vsebino

Cestno sivo črno nabijanje o nabijanju


Priporočene objave

Daj ne nabijaj, ker mi gre na kozlanje ob tvojih butastih izpadih.

no, zdaj se pa postavi v našo kožo in začni prebirat svoje cvetke....pa vedro pripravi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, zdaj se pa postavi v našo kožo in začni prebirat svoje cvetke....pa vedro pripravi

Cvetk ni, so pa občasni zelo liberalni izbruhi, priznam. Ker bumbarjem, kot je Robertjur in podobni, vedno rata zvlečt me na njihov poden-nivo ... zarote so povsod ... saj veš, tiste črte na nebu ... s tem nas držijo pod kontrolo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cvetk ni, so pa občasni zelo liberalni izbruhi, priznam. Ker bumbarjem, kot je Robertjur in podobni, vedno rata zvlečt me na njihov poden-nivo ... zarote so povsod ... saj veš, tiste črte na nebu ... s tem nas držijo pod kontrolo ...

Đastin tebe ni treba nč dol vlečt ti poden gledaš od spodaj, verjetn že od rojstva. Pejd zej komu u rt lezt!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Simon ima včasih izpade kot da bil "Just in", tokrat pa se strinjam z njegovim postom, za razliko od Damija in še nekaterih, ki dokazujejo, da je možno varčevati tudi z razumom.

Samo dve razlagi - pa probaj malce nagniti glavo postrani, da se možgani nacankajo skupaj:

1. tudi jaz pričakujem, da ukrepa...in sicer v skladu s pooblastili, ne pa da jih prekorači - policaj je pooblaščen za zasledovanje voznikov, ki ne ustavijo - zakaj ga je povozil pa ne vemo - predvidevamo, da je bila nesreča.

2. ne vem na katero oko mižim, če ne prenašam nepotrebne represij - mižite na tisto oko, ki gleda mulca brez izpita na motorju - odprto pa imate tisto, ki vidi holivudsko preganjanje nedolžnega fantiča, ki bi rad pomagal bolnemu očetu.

Že nekaj krat je bilo zapisano, da se nihče ne strinja z nesrečo (če je bilo namerno - toliko huje), mnogi pa se strinjajo, da je pobegle voznike pač potrebno zaustaviti oz. tistim brez izpita preprečiti vožnjo.

Samo toliko, ker je na forumu nemogoča razumska debata - se opravičujem za žaljivke ampak v normalnem pogovoru za mizo s kokakolo v roki je nivo povsem drugačen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cvetk ni, so pa občasni zelo liberalni izbruhi, priznam. Ker bumbarjem, kot je Robertjur in podobni, vedno rata zvlečt me na njihov poden-nivo ... zarote so povsod ... saj veš, tiste črte na nebu ... s tem nas držijo pod kontrolo ...

a spet so ti drugi krivi? :004
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Simon ima včasih izpade kot da bil "Just in", tokrat pa se strinjam z njegovim postom, za razliko od Damija in še nekaterih, ki dokazujejo, da je možno varčevati tudi z razumom.

Samo dve razlagi - pa probaj malce nagniti glavo postrani, da se možgani nacankajo skupaj:

1. tudi jaz pričakujem, da ukrepa...in sicer v skladu s pooblastili, ne pa da jih prekorači - policaj je pooblaščen za zasledovanje voznikov, ki ne ustavijo - zakaj ga je povozil pa ne vemo - predvidevamo, da je bila nesreča.

2. ne vem na katero oko mižim, če ne prenašam nepotrebne represij - mižite na tisto oko, ki gleda mulca brez izpita na motorju - odprto pa imate tisto, ki vidi holivudsko preganjanje nedolžnega fantiča, ki bi rad pomagal bolnemu očetu.

Že nekaj krat je bilo zapisano, da se nihče ne strinja z nesrečo (če je bilo namerno - toliko huje), mnogi pa se strinjajo, da je pobegle voznike pač potrebno zaustaviti oz. tistim brez izpita preprečiti vožnjo.

Samo toliko, ker je na forumu nemogoča razumska debata - se opravičujem za žaljivke ampak v normalnem pogovoru za mizo s kokakolo v roki je nivo povsem drugačen.

Če ne znaš pojasniti, ali če ne razumeš mojega pisanja, še ne pomeni da jaz uporabljam 2 možganski celici.

1. tudi za nesrečo se nosi odgovornost, zato pa bo preiskava...uporabi 1 celico več pa ti bo jasno

2. holivudsko preganjanje je v danem trenutku mnogo bolj nevarno zame in za okolico, kot mulc brez izpita. Teoretično je brez izpita tudi tisti ki ima A2 kategorijo, pa se pelje na 600ccm..

3.mnogi se strinjate da je pobegle potrebno nujno ustaviti neglede na posledice...drugi se pa s tem ne strinjamo.

Ti bom dal primer, (tu sem uporabil še eno možgansko celico več)

Jaz imam fotokopirnico. Ti priletiš k meni češ: nujno rabim 2 fotokopiji te slike, gre za življenje in smrt. Jaz ti hitro naredim 2 kopiji, a ker sem neroden ti s kavo polijem original. ti se seveda ujeziš, ker sem ti original poškodoval. Nakar ti odgovorim: A si dobil 2 fotokopiji? Ti odgovoriš DA. In jaz ti potem rečem...jah sori, je bila nesreča....ampak nalogo sem opravil, 2 fotokopiji sm ti naredu!!!

ali boš v tem primeru zahteval od mene odgovornost?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prestavljeni so bili v za to primernejšo temo. Poišči jih.

Iščem in iščem, toda ne najdem :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iščem in iščem, toda ne najdem :blush:

u Krneki je prestauleno ;) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sori, pobeg pred avtoriteto ni nikoli objektivno opravičljiv ... Lahko pa se pobegli izgovarja pred seboj ali svojimi rendi, ja, za šankom. BTDT.

Preberi objavoI30, je 04. June 2012 - 07:32, rekel:

Sorry tebi, ampak avtoriteta ni in ne sme biti avtoriteta samo sama po sebi zaradi naziva.

Ok, potem pa pač pred "službo, ki smo jo vsi vzpostavili zato, da namesto nas opravlja nadzor in odpravlja nepravilnosti". Avtoriteto sem mislil v tem smislu ... kot družbeno orodje, ne pa kot nekoga, ki si prisluži sam po sebi naše vrhunsko spoštovanje.

Anyway, moj komentar še vedno stoji... :-)

Po mojem pa kar leži! :grim

Mogoče res pobeg pred "avtoriteto" ni opravičljiv. Odvisno od vidika iz katerega opazuješ zadevo.

Sigurno pa je razumljiv!

Zaradi nesmiselnih in nesorazmernih kazni. Ko je policaj, takrat še tovariš miličnik mene pred leti ustavil na MZ-ju in sem bil brez vseh dokumentov, za povrhu pa še brez vozniškega izpita za motor (ja, kar nekaj let sem fural motor z B kategorijo :grim ), še pomislil nisem na bežanje, čeprav sem z mopedi to nekajkrat storil. Ker se mi ni splačalo in ker je bila kazen bolj vzgojna kot pa težek udarec po žepu. In sem tako kasneje raje opravil izpit še za A kat.

Danes se vsakdo boji nesmiselne prepovedi opravljanja izpita in težkih denarnih kazni. Take kazni so kontraproduktivno inkasantsko maščevalno in diktatorsko sranje nedoraslih in prepotentnih akterjev teh nesmiselnih predpisov!

Namesto da bi človeka s smiselno vzgojno kaznijo pripravili, da se čimprej spravi opraviti izpit, mu to še dodatno onemogočijo in povzročajo nevarne situacije.

Situacija je podobna kot pri pobeglem morilcu obsojenem na smrt. Če pospravi še enega več ali manj mu ne pomeni nič pri odmeri kazni.

Za povrhu naša zakonodaja mnogo nevarnejše kriminalce spusti na prostost in jim omogoči nadaljevanje njihovih nečednih rabot, prekrškarja brez izpita bi pa nekateri kar streljali. Narobe svet!

Ja, mulca razumem, da se je odločil narediti neumnost, policaja pa še zdaleč ne!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj večja, zakaj ne enaka? Saj smo pred zakonom vsi enaki - oziroma naj bi bili? Zakaj naj bi bila odgovornost potem večja, a? Ali se zavzemaš za družbeno neenakost - čeprav pod krinko boja prav za družbeno enakost? ...

Si ti to tvoje pisanje tudi prebral? Malo primerjaj odgovornosti in pravice glede na položaj v družbi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včer sm srebal kofe z polacaji. . . . . slučajno je debato odneslo v Ptuj, na golf in bridge tekmovanje, in od tam na njivo, kjer je njihov sodelavec po njihovem mnenju naredu velik in nepotreben kretenizem.

Mord to kaj pomeni, ni pa nujno.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje pa je šlo v tistem primeru za življenje in smrt? tisti fant bi se lahko tudi z avtom peljal po zdrvila...

ko nekdo pobegne, se mora zavedati, da bodo posledice, v najboljšem primeru denarna kazen... če bodo hujše, pa ne more vedeti nihče od udeležencev. velikokrat pa so vsaj zvita pločevina..

kar se pa fotokopirnice tiče... :D

no coment..

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cvetk ni, so pa občasni zelo liberalni izbruhi, priznam. Ker bumbarjem, kot je Robertjur in podobni, vedno rata zvlečt me na njihov poden-nivo ... zarote so povsod ... saj veš, tiste črte na nebu ... s tem nas držijo pod kontrolo ...

Ja, jim je uspelo. Pa ne reči, da nisi dojemljiv! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u Krneki je prestauleno ;) ...

No, pa jim je ratal me zvleč tja, kjer že dolgo nisem bil. Čist na podn. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta s fotokopirnico pa zmaga :lol1: skor sem se poscal od smeha.... A lahko vidim kakšen bi lahko bil original? Prosim :D Z malo domišljije :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nabijanje o nabijanju...jebentiš še men ni jasno kje nabijat..zgleda da je tu prvi nivo nabijanja...tule pa že drugi , kjer lahka sodelujejo samo posvečeni nabijači :Dhttp://www.motosvet.com/tabla/topic/36940-cestno-sivo-crno-nabijanje-o-nabijanju/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje pa je šlo v tistem primeru za življenje in smrt? tisti fant bi se lahko tudi z avtom peljal po zdrvila...

ko nekdo pobegne, se mora zavedati, da bodo posledice, v najboljšem primeru denarna kazen... če bodo hujše, pa ne more vedeti nihče od udeležencev. velikokrat pa so vsaj zvita pločevina..

kar se pa fotokopirnice tiče... :D

no coment..

Seveda je šlo za življenje in smrt

1. ti si se za svoje življenje bala, ker je bil nevaren mulc brez izpita na cesti

2. mulc se je bal za svoj lajf ker ga je polcaj lovil in se je bal kazni

3. policaj si ga je na smrt želel ujeti

pa naj še nekdo reče, da ni šlo za življenje in smrt.

fotokopirnica ima samo en nauk: ali cilj opravičuje sredstva?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nabijanje o nabijanju...jebentiš še men ni jasno kje nabijat..zgleda da je tu prvi nivo nabijanja...tule pa že drugi , kjer lahka sodelujejo samo posvečeni nabijači :Dhttp://www.motosvet....je-o-nabijanju/

O fak,pa sem izpadu :blush:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da vam pomagam....... :grim cel problem je nastal samo zaradi inteligence mulca in posledično policaja :glare: oba skup nimata iQ-uja več kot jaz št. noge :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi se mulc bal za svoj lajf, potem ne bi bežal, ampak bi ustavil. :glare:

Kako je vse racionalno, kajne!

Kaj pa če se je policaja toliko bal?!

Dajmo se tak ozmenit, da naj pametujejo bolj tisti, ki so se kdaj tudi podali vsaj malo izven "priden in ubogljiv služabnik sistema". Mislim na tiste, ki so vsaj malo živi in ne le poslušni izvrševalci ukazov, ki jih diktirajo drugi. Pa ne mi spet o zakonih, ki da so konsenz vseh, ker kot vidimo zadnje čase, še zdaleč ni več to res!

Če pa ostali, tisti ta pridni služabniki sistema mislite, da smo ostali za pobit, pa kar povejte, da se prištimamo. :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi se mulc bal za svoj lajf, potem ne bi bežal, ampak bi ustavil. :glare:

Če bi..če bi..če bi mulc ušel tudi ne bi meli nove teme..ker bi se bal ponovno iti na cesto. :D drgač pa je že kmet dobro povedal...

še vedno pa velja isto: ne moreš mu polomiti hrbtenice zaradi kršenja CPP. Je potrebno uporabiti več inteligence, da ga lahko ujameš. samo to očitam policaju..

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn....pol pa počnimo kar nam paše. Saj očitno nas policaji tud grdo ne smejo več pogledat, ker se jih lahko ustrašimo in skočimo pred tovornjak.

Najboljše da jih ukinemo.

Mater, bo potem fajn živet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn....pol pa počnimo kar nam paše. Saj očitno nas policaji tud grdo ne smejo več pogledat, ker se jih lahko ustrašimo in skočimo pred tovornjak.

Najboljše da jih ukinemo.

Mater, bo potem fajn živet.

alla .. še enkrat me poglej grdo :angry: ... tožm te ker se te bojim in ti vse poberem .. tut tangice :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!