Skoči na vsebino

Cestno sivo črno nabijanje o nabijanju


Priporočene objave

Zdj pa mau bolj resno nabijanje ... nekaj zelo hudo je z nami narobe, ker čisto vsaki dan poslušam, da so povsod karamboli, čeprav je lepo, suho, sončno, toplo in na sploh prelepo jutro.

Če bi bil dež, sneg, poledica ... potem razumem, da je treba cestarje obdolžit, ker jih itak zmeraj vse preseneti, samo nas voznike ne, ker smo zmeraj pripravljeni na vse, na vsak spopad z drugim voznikom, pešcem ali boh ne daj, da še kakšn policaj umes kj sika ... sam nj pride zraun, bo vidu svojga boga plauga :angry:

Men itak ni nč več jasno :? ... nisam ja odavde :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdj pa mau bolj resno nabijanje ... nekaj zelo hudo je z nami narobe, ker čisto vsaki dan poslušam, da so povsod karamboli, čeprav je lepo, suho, sončno, toplo in na sploh prelepo jutro. ...

Correct! Pa mogoče tudi ti misliš, da bo to rešila vedno hujša represija?!

Če bi to držalo, bi se rezultati že morali poznati. Očitno je nekaj hudo narobe z družbenim kompasom.

In ali ga je tako hudo malo obrniti v drugo, nasprotno smer. Se moramo res tako paranoično držati načinov, ki nas vse smatrajo za podjarljene idiote pod taktirko edino zveličavih in pametnih?

Še pri psu več dosežeš z dobrim odnosom, blago korekcijo in odsotnostjo nasilja. Se pri ljudeh ne da doseči "obedience without conflict"!?

Popravljeno . Popravil I30
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn....pol pa počnimo kar nam paše. Saj očitno nas policaji tud grdo ne smejo več pogledat, ker se jih lahko ustrašimo in skočimo pred tovornjak.

Najboljše da jih ukinemo.

Mater, bo potem fajn živet.

pms?

Veš kaj ti bom povedu: Ne hod k meni u fotokopirnico :D(k se te bojim)

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Correct! Pa mogoče tudi ti misliš, da bo to rešila vedno hujša represija?!

Če bi to držalo, bi se rezultati že morali poznati. Očitno je nekaj hudo narobe z družbenim kompasom.

In ali ga je tako hudo malo obrniti v drugo, nasprotno smer. Se moramo res tako paranoično držati načinov, ki nas vse smatrajo za podjarljene idiote pod taktirko edino zveličavih in pametnih?

Še pri psu več dosežeš z dobrim odnosom, blago korekcijo in odsotnostjo nasilja. Se pri ljudeh ne da doseči "obedience without conflict"!?

če ps večkrat ugrizne, se ga usmrti ... vsaj tako mi je prijateljica povedala, ker je morala dat psa uspavat, ker je parkrat skoču v mimoidoče.

Da se potrpet, če se nekdo urine v vrsto pred tabo, ko čakaš v vrsti ... če se pa kr vsi hočjo ... tudi meni včasih poči film, pol pa vsi čudn gledajo, ko kakšnega napizdim... "kao" ma kaj si živčen, saj sam to pa to nardim .. NE.. js sm pršu pa v vrsto čakat, ker nimam popolnoma kj druzga za delat ;)

P.S. .. k damiju pa nikol u fotokopirnico .. raj vse stokrat prepišem :lol:

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"I30, je 05. June 2012 - 14:19, rekel:

Correct! Pa mogoče tudi ti misliš, da bo to rešila vedno hujša represija?!

Če bi to držalo, bi se rezultati že morali poznati. Očitno je nekaj hudo narobe z družbenim kompasom.

In ali ga je tako hudo malo obrniti v drugo, nasprotno smer. Se moramo res tako paranoično držati načinov, ki nas vse smatrajo za podjarljene idiote pod taktirko edino zveličavih in pametnih?

Še pri psu več dosežeš z dobrim odnosom, blago korekcijo in odsotnostjo nasilja. Se pri ljudeh ne da doseči "obedience without conflict"!?"

Zgleda, da ne.

Pes je pač pametnejši. Očitno.

Dami, mi na kraj pamet ne pade. Rajš naredim tko kot Maus. :sleep2:

Pa Dami....za moje prepričanje pač ni kriv PMS.

Verjetno tista siva gmota, ki ji ljudje pravimo možgani. In ta pravi, da dejanja povzročajo posledice. Ki niso vedno prijetne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ps večkrat ugrizne, se ga usmrti ... vsaj tako mi je prijateljica povedala, ker je morala dat psa uspavat, ker je parkrat skoču v mimoidoče.

Da se potrpet, če se nekdo urine v vrsto pred tabo, ko čakaš v vrsti ... če se pa kr vsi hočjo ... tudi meni včasih poči film, pol pa vsi čudn gledajo, ko kakšnega napizdim... "kao" ma kaj si živčen, saj sam to pa to nardim .. NE.. js sm pršu pa v vrsto čakat, ker nimam popolnoma kj druzga za delat ;)

P.S. .. k damiju pa nikol u fotokopirnico .. raj vse stokrat prepišem :lol:

Če bi tvoja prjatlca Cesarja dog whisperja poklicala, bi ps bi še žiu. : :OK:

p.s. za kwakakrje mamo popust u fotokopirnici :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"I30, je 05. June 2012 - 14:19, rekel:

Correct! Pa mogoče tudi ti misliš, da bo to rešila vedno hujša represija?!

Če bi to držalo, bi se rezultati že morali poznati. Očitno je nekaj hudo narobe z družbenim kompasom.

In ali ga je tako hudo malo obrniti v drugo, nasprotno smer. Se moramo res tako paranoično držati načinov, ki nas vse smatrajo za podjarljene idiote pod taktirko edino zveličavih in pametnih?

Še pri psu več dosežeš z dobrim odnosom, blago korekcijo in odsotnostjo nasilja. Se pri ljudeh ne da doseči "obedience without conflict"!?"

Zgleda, da ne.

Pes je pač pametnejši. Očitno.

Dami, mi na kraj pamet ne pade. Rajš naredim tko kot Maus. :sleep2:

Pa Dami....za moje prepričanje pač ni kriv PMS.

Verjetno tista siva gmota, ki ji ljudje pravimo možgani. In ta pravi, da dejanja povzročajo posledice. Ki niso vedno prijetne.

Očitno sem moral to vprašati, ker me res zanima, kje trdim, da je potrebno policijo ukinit (vojsko sicer bi, pa policijo bi bolje opremil na ta račun, ampak to je že druga zgodba). a ne trdim, in to ves čas, da so tudi oni podvrženi določenim zakonom in da nosijo odgovornost za svoje početje? Kje v tem razmišljanju vidiš, da lahko potem lahko počne vsak karkoli hoče in kar se mu zljubi?

Bom celo drugače povedal..iz tvojega pisanja je razbrati, da policija lahko počne karkoli se ji zljubi in to neglede na posledice. Važen je rezultat ne pa stroški in žrtve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Bom celo drugače povedal..iz tvojega pisanja je razbrati, da policija lahko počne karkoli se ji zljubi in to neglede na posledice. Važen je rezultat ne pa stroški in žrtve.

Hja, da cilj posvečuje sredstva so že v času sežiganja čarovnic "uzakonili", pa zgleda še zmeraj drži. Pa četudi je cilj samo en navaden blef!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, jim je uspelo. Pa ne reči, da nisi dojemljiv! :P

Ma itak sem najboljše, kaj se je zgodilo Motosvetu (razen samega spočetja, ki je potekalo med Codeinom in Noise Dato ;-) ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam fotokopirnico. Ti priletiš k meni češ: nujno rabim 2 fotokopiji te slike, gre za življenje in smrt. Jaz ti hitro naredim 2 kopiji, a ker sem neroden ti s kavo polijem original. ti se seveda ujeziš, ker sem ti original poškodoval. Nakar ti odgovorim: A si dobil 2 fotokopiji? Ti odgovoriš DA. In jaz ti potem rečem...jah sori, je bila nesreča....ampak nalogo sem opravil, 2 fotokopiji sm ti naredu!!!

ali boš v tem primeru zahteval od mene odgovornost?

Odvisno, koliko dobre so kopije in koliko se mi boš v danem trenutku smilil (ko boš čakal, da te zgazim ko mrava ...) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Correct! Pa mogoče tudi ti misliš, da bo to rešila vedno hujša represija?!

Če bi to držalo, bi se rezultati že morali poznati. Očitno je nekaj hudo narobe z družbenim kompasom.

In ali ga je tako hudo malo obrniti v drugo, nasprotno smer. Se moramo res tako paranoično držati načinov, ki nas vse smatrajo za podjarljene idiote pod taktirko edino zveličavih in pametnih?

Še pri psu več dosežeš z dobrim odnosom, blago korekcijo in odsotnostjo nasilja. Se pri ljudeh ne da doseči "obedience without conflict"!?

Najboljše, da vprašaš tiste, ki bežijo, če jih hoče ustaviti policaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno, koliko dobre so kopije in koliko se mi boš v danem trenutku smilil (ko boš čakal, da te zgazim ko mrava .. .) ...

He he ja to pa to!! Ko te đastin povalja boš kot slaba fotokopija!! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno, koliko dobre so kopije in koliko se mi boš v danem trenutku smilil (ko boš čakal, da te zgazim ko mrava .. .) ...

Si hotel reči..povozim s policijskim avtomobilom...da me zgaziš si prepočasen :D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Obsojati policiste (sploh preko žute stampe in brez dejstev) se mi zdi spopredvsem zato, ker bomo s tem dosegli samo to, da svojega dela ne bodo več opravljali. ...

Ti si ena "žuta štampa" :grim

Tko mimogrede, a si ti na policiji v službi?

Saj se tudi ajzenponarje serje po tisku, pa vlaki še vedno vozijo. Vsak poklic ima svoj zakaj in zato in predvsem kako. In če so se policaji spravili v to službo zato, da bodo le lepo brez nevarnosti in napora špancirali in se vozili po ulicah in posedali za radarji, potem jih res ne rabimo. Tako kot za komunalca spada da tudi po dreku hodi, spada policaju k službi tudi da ga včasih v hlače naredi. Zato je plačan!

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljše, da vprašaš tiste, ki bežijo, če jih hoče ustaviti policaj.

Oni že vedo svoje. Ti pa očitno ne zmoreš razmišljanja izven svojega okvira. Žal nisi osamljena v tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, ja, ti pa si blazno toleranten do drugače mislečih, a ne?

Sorry, nekateri smo se pač obesili na vzrok (če ne bi bilo vzroka, tudi posledice ne bi bilo), drugi pa vidite samo posledico (ja, ki je včasih absolutno pretirana, ampak o tem bodo v dotičnem primeru odločali tisti, ki imajo malce več podatkov kot tukaj prisotni nakladači)

Ampak življenje je na žalost takšno, da je treba malce prej pomislit na posledice, kajti vse prevečkrat se zgodi, da zaradi trenuka nepremišljenosti ostanemo brez kakršnekoli šanse, da bi počeli karkoli....ker nas zadeva vse prehitro stane življenja.

Jebat ga, še vedno velja, da moramo sami pazit nase in sami nosit posledice svojih dejanj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, ja, ti pa si blazno toleranten do drugače mislečih, a ne?

...

Ja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Sorry, nekateri smo se pač obesili na vzrok (če ne bi bilo vzroka, tudi posledice ne bi bilo), drugi pa vidite samo posledico ...

No sedaj, ko sem iz malice in lepo potešen:

Se mi zdi, da ste pri razmišljanju o vzrokih malo šlampasti.

Ali ste vzeli v izračun, da se je 12 dni, 7 ur, 47 min in 5 sekund pred tem dogodkom na plantaži jabolk v južni koreji jabolčni zavijač ravno preobrazil iz ličinke in se pretvoril v metuljčka, ter usodno trepnil s perutničkami?

Alla, tudi za mulcevo odločitvijo lahko stoji en res tehten vzrok! NI vse tako simpel in ni vedno prav, da se za pokazan jezik le tega kar odreže! No razen seveda v primeru, da si neznansko želiš kakšne lepe čipkaste burke.

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja!

ma nemoj...se boš sam spomno posta, kjer si me s kuzlo označil al ti morm link prpopat :D

Popravljeno . Popravil urssa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem že povedala, da nisem v policiji v službi, niti noben sorodnik ni ali kej podobnga.. :D

ravno o tem govorim. niso se spravl (verjetno) v to službo zato, da odklenkajo 8 ur, pa grejo dam, ampak, da pač opravljajo svje delo, katerega narava je pač taka, da ima včasih tudi neljube posledice..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvič, zamenjati je potrebno naslov teme in sicer: nabijanje o nabijanju o nabijanju(v fotokopirnici)... (marsikoga bi nabil..pa ga ne smem)

Danes je Karoli na valu 202 nabijal o tem zakaj motoristi gredo mimo kolone na mejnih prehodih...marsikdo mu je marsikaj pojasnil, pa je Karoli A.(seveda on ni motorist) še dobre pol ure kasneje večkrat nabijal o ubogih motoristih, ki se topijo pod čelado in jim je neznansko vroče, ter da reveži ne morejo stati 2 uri v koloni (seveda sarkastično)

Da začnem nabijati: bicikel gre mimo stoječe kolone, pešec gre mimo stoječe kolone..torej ne vidim problema, zakaj tudi motor ne bi šel, tako kot avtomobili ne stojijo v vrsti s kamioni. Ampak foušija je foušija in nekateri vozniki avtomobilov si mislijo, zakaj gre on mimo jaz pa moram stati v koloni...Seveda vsega nisem napisal kar si mislim, ker čakam, da se debata začne...predvsem me zanimajo mnenja..pravovernih, tistih, ki baje imajo možgane in 100% spoštujejo cpp. Potem se pa bomo užgali-če bo ratalo :D

ma nemoj...se boš sam spomno posta, kjer si me s kuzlo označil al ti morm link prpopat :D

To je itak mislil, ljubkovalno :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alla, tudi za mulcevo odločitvijo lahko stoji en res tehten vzrok! NI vse tako simpel in ni vedno prav, da se za pokazan jezik le tega kar odreže! No razen seveda v primeru, da si neznansko želiš kakšne lepe čipkaste burke.

zdj pa še manj razumem vse skup :? ... ok .. lahko si predstaulam situacijo, da policaj ustavlja .. ti se ustavš .. rečeš .. ej cajko .. dj ne jebi .. mam tolk osebnih problemou in ne me še zdj ti zajebavat ... in pol cajko reče .. ok .. sori ker sem te zmotu ... lepo se pel naprej ... zgodba končana ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdj pa še manj razumem vse skup :? ... ok .. lahko si predstaulam situacijo, da policaj ustavlja .. ti se ustavš .. rečeš .. ej cajko .. dj ne jebi .. mam tolk osebnih problemou in ne me še zdj ti zajebavat ... in pol cajko reče .. ok .. sori ker sem te zmotu ... lepo se pel naprej ... zgodba končana ...

problem nastane, k cajko tega ne reče!! Vzrok je cajko :D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem že povedala, da nisem v policiji v službi, niti noben sorodnik ni ali kej podobnga.. :D

ravno o tem govorim. niso se spravl (verjetno) v to službo zato, da odklenkajo 8 ur, pa grejo dam, ampak, da pač opravljajo svje delo, katerega narava je pač taka, da ima včasih tudi neljube posledice..

ko si pa ti naivna...v vsaki službi in povsod imaš : entuziaste, poštenjake, dobre delavce, zajedalce, izkoriščevalce in kriminalce...tud policija ni izjema.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!