Skoči na vsebino

Cestno sivo črno nabijanje o nabijanju


Priporočene objave

Se strinjam, kar pa ne pomeni, da bi v konkretnem primeru policist moral odstopiti od pregona. A če bi se motorist na koncu sam sesul, nekaterim tudi to verjetno ne bi bilo všeč. A se motim?

Kdo pa govori o tem, da bi moral odstopiti od pregona? Že od začetka poudarjam, da je potrebno sam pregon ali identifikacijo osebe izvesti čimbolj varno za vse.

Pri mojem prepričanju se pri kompletni zadevi gre samo za to da:

1. nekateri zagovarjajo pretirano vnemo policista

2. čisto po Slovensko privoščijo mulcu poškodbe

3. nočejo priznati, da tudi sami kdaj kršijo pravila, pa jim nihče ne polomi hrbtenice...oziroma v tem primeru pričakujejo premosorazmerno kazen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thumper oprosti sem trikrat prebrav to tvoje pisanje ampak ne vem kaj si hotu povedat.

Pri enaindvajsetih letih je človek polnoleten in tudi polno odgovoren.Ni noben mulc kot nekateri ugotavljate.

Če maš čisto vest pred nikomer ne bežiš.V nasprotnem primeru bežiš in če bežiš imaš nekaj na grbi.

Jaz pa sem svoje Otroke nauču, da so šli delat izpite takoj ke so izpolnili z zakonom določen čas.Z mopedom samo po polski cesti kjer ni bilo prometa.Z ispotom pa so šli lahko na cesto.

Pa tudi to sem jim dopo vedu, da naj ne gledajo kako drugi kršijo predpise,ampak naj jih oni čim bolj spoštujejo.

Dones je najstarejši star 40 let pa ni imel še nobene pizdarijein se je tudi kar veliko z motorjem vozu.

VAŽNA JE VZGOJA OTROK.

Seveda je odgovoren za svoja dejanja, kdo pa pravi da ne.

1. Dejstvo pa je da v konkretnem primeru pričakujem več pameti od policaja kot od mulca. Imela sta jo pa približno enako.

2. Tudi pri vožnji po poljski cesti se lahko marsikaj zgodi..od traktorjev, do preveč zagnanih policajev...???

3. Veš glede na pretirano visoke kazni...že 62km/h =300€ +3 kt....bom bežal najbrž tudi jaz...ker me enostavno kradejo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri vsej zadevi gre za to, da je ubogi fant bejžal in ni mislil na posledice. Tisti, ki mislimo na posledice, ne gremo ropat pošt in benzinskih pump, pa tut bejžat ne.

Sj .. bo kakšn reku, a zdj mu je pa treba zlomt hrbtenico zarad tega .. ne ... sploh ne .. raj bi vidu, da bi ga ujel in z rokam nalomu kt vola ... ampak kaj, pol bi bil itak policaj kiv, ker ga tepe ...

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

raj bi vidu, da bi ga ujel, brez da bi ga povozu...pa mu napisal listek, pa zaplenu motor, pa pol bi šel po en krof (polcaj ne mulc). Nalomu bi ga pa fotr, k mu je motor zapravu :P

pa še opel astra bi ostala cela :grim

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda je odgovoren za svoja dejanja, kdo pa pravi da ne.

1. Dejstvo pa je da v konkretnem primeru pričakujem več pameti od policaja kot od mulca. Imela sta jo pa približno enako.

2. Tudi pri vožnji po poljski cesti se lahko marsikaj zgodi..od traktorjev, do preveč zagnanih policajev...???

3. Veš glede na pretirano visoke kazni...že 62km/h =300€ +3 kt....bom bežal najbrž tudi jaz...ker me enostavno kradejo

Ko sem začel tole brat, sem imel občutek, da ima "mulc" 14 let, policist pa vsaj 40 .... Potem pa preberem, da iima "mulc" 21 let, po mojih izkušnjah pa tudi večina policistov na cestah nima kaj dosti več ....torej lahko mirno ugotovimo, da sta oba približno "enako pametna", torej so tudi njune reakcije verjetno primerljivo pričakovane - rezultat je pa tak kot je, kdo je pa ojektivno kriv, pa tukaj na forumu verjetno ne bomo nikoli ugotovili, pa tudi če bi, ne vem, komu bo to kaj pomagalo - ali ni namen foruma predvsem v izmenjavi koristnih informacij (glede na naslove tem je pa tudi kar nekaj precej nekoristnih, ampak to je že druga tema ...)

srečno vožnjo vsem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

raj bi vidu, da bi ga ujel, brez da bi ga povozu...pa mu napisal listek, pa zaplenu motor, pa pol bi šel po en krof (polcaj ne mulc). Nalomu bi ga pa fotr, k mu je motor zapravu :P

pa še opel astra bi ostala cela :grim

po moje bi vsi raj vidl, da bi blo tko.. sam na zalost se taki primeri (bežanje ipd, tudi z avtomobili) večinoma ne končajo tako.. ;) in to je tist, česar se je treba zavedat..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak trening pobega je dobrodosel

kak trening pobega je dobrodosel

Itaq. Pa za vajo se občasno zložiš na kako njivo. Pa kakega frenda nafehtaš, da te za trening parkrat povozi s kakim manjšim avtomobilom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa otrdiš ko ŽanKlodVanDam in te lahko s kamijonom povozjo, pa nauš čutu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po moje bi vsi raj vidl, da bi blo tko.. sam na zalost se taki primeri (bežanje ipd, tudi z avtomobili) večinoma ne končajo tako.. ;) in to je tist, česar se je treba zavedat..

Ni se "bežanje" samo povozilo, ampak je "lovlenje" bežanje povozilo. :P

Drgač bi " bežanje" sam po njivi padlo, če bi "lovlenje" melo kaj v glavi, da bi malce več varnostne razdalje imelo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakršno koli zagovarjanje neumnosti z izgovorom, da obstaja nekje drugje še večja neumnost se avtomatsko pretvori v slednjo. Čestitamo!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa mamo :

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo.....zdej sam še čakam da motorist povozi bežečega policaja......da lahko nadaljujemo.... :P :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo.....zdej sam še čakam da motorist povozi ležečega policaja......da lahko nadaljujemo.... :P :lol:

evo sm že :P
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni se "bežanje" samo povozilo, ampak je "lovlenje" bežanje povozilo. :P

Drgač bi " bežanje" sam po njivi padlo, če bi "lovlenje" melo kaj v glavi, da bi malce več varnostne razdalje imelo

Daš se pa ne, a? :D

Če ne bi blo bežanja, se tudi lovljenje ne bi rodilo.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo bi bil kriv za smrt pešca, če bi me policaj lovil in bi jaz moral pred prehodom za pešce ustaviti, policaj pa bi me zaradi prevelike hitrosti in premale varnostne razdalje zadel, mene pa bi z motorjem vred odbilo v pešca?

Jaz?

Policaj?

Pešec?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi ustavil ja :D hm,premala varnostna,velika hitrost,se pravi,če bi bila premala varnostna bi bil tik za teboj in če bi bila njegova velika hitrost on pa tik za teboj bi bila tudi tvoja hitrost prevelika,dvomim,da bi ti ustavil med begom pešcu :D

Popravljeno . Popravil aero
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da ni človeka, da se ni vsedel na motorno kolo..motor..avto..traktor..celo motokultivator brez izpita...

Čeprav se oseba katera dela prekršek zaveda tega,in v trenutku ko zagleda policaja ki jo ustavlja...v trenutku se odloči za eno od možnosti..ustavi, ali poskuša pobegniti... V velikem mestu ima velike možnosti da pobegne in da ga ne odkrijejo..čeprav so mesta dobesedno pod "nadzorom". Majhni kraji..kjer sovaščani dobesedno vedo kdo ima kaj za kosilo...je pobeg..samo kratkočasni odlog ..Pobeglega voznika lahko v kratkem času odkrijejo...

Samo ne razumem policaje..ki ne vedo..koliko je izkušen voznik ki ni ustavil...se ne zavedajo, da s svojim pregonom začnejo ogrožati ne samo pobeglega voznika ampak vse okoli sebe na njihovi poti..in celo svoje ali sopotnikovo življenje. Kazni za tako dejanje so dokaj rigorozne..celo odvzem motorja ali vozila v takih primerih..No če se motim..pa naj to uzakonijo...

ne bom omenjal domače vzgoje..samo še to bi napisal..Če se kdo zavestno ali ne..ogroža..ne ogrožajmo ga še mi in vse ostale...

Moje osebno mnenje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daš se pa ne, a? :D

Če ne bi blo bežanja, se tudi lovljenje ne bi rodilo.. :)

Ah, ti bo že prišlo, sam "več ksno " :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabil si tudi, da je on zavestno ogrožal tako sebe kot druge, ne samo sebe TUDI druge in take je treba odstraniti, na tak ali drugačen način, sam si ga je izbral, lahko bi ustavil ali bežal.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo bi bil kriv za smrt pešca, če bi me policaj lovil in bi jaz moral pred prehodom za pešce ustaviti, policaj pa bi me zaradi prevelike hitrosti in premale varnostne razdalje zadel, mene pa bi z motorjem vred odbilo v pešca?

Jaz?

Policaj?

Pešec?

Pešec je stranska škoda, kot karter pri Astri v primeru pregona po njivi. Ti bi bil 110% kriv, policaj pa -10%. Nekateri bi mu še nagrado dali, ker te je uspel ustaviti. :grim
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabil si tudi, da je on zavestno ogrožal tako sebe kot druge, ne samo sebe TUDI druge in take je treba odstraniti, na tak ali drugačen način, sam si ga je izbral, lahko bi ustavil ali bežal.

to, da je zavestno šel v to dejanje..tega ne moreva ne jaz ne ti ali bilo kdo drugi vedeti ali trditi..edino stroka....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!