Skoči na vsebino

Cestno sivo črno nabijanje o nabijanju


thumper

Priporočene objave

Jaz tudi ne.

Mislim, v življenju sem verjetno vse skupaj plačal za nekaj tisoč evrov kazni, ampak čisto vedno sem bil sam kriv in vedno sem bil deležen poštene obravnava. Tudi kot mulc, ko sem bil še nekoliko bolj "preveč pameten" kot dandanes. Pa sem orenk izzival - enkrat sem škifu butnil, "Ali si lahko daste vsaj tisto kapo na glavo, za katero vam davke plačujem vsak mesec ... " Mi je sicer zapel Smolarjevo "A gremo na Povšetovo, a aa aaa?", ampak sva se razšla kolegialno, jaz z novo položnico, on pa navdušen, da je še enega cepca učinkovito poslal domov spat, ne pa popivat po Ljubljani in divjat po mestu s Peugeotom S16 ...

Zgleda, da se me res bojijo ti šlevaki v plavem, al kaj ... :-)

:lol1: a ,da si bil kot mulc še bolj pameten kot zdaj,mislim skor nemogoče :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj se pa postavite v vlogo policista... Sredi noči, prometa nobenega, pa ti po cesti privijuga en avto, precej hitro. Jaz bi takoj pomislil, da je pijan. Vi ne bi? Pač poskušaš ustaviti, vsaj jaz bi. Na polno ga pa tudi niso mogli loviti, saj koliko pa gre tisti mali Smartek? Uradnih izjav sicer ni, ampak...nekaj je že bilo, sicer bi ustavil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Sredi noči, prometa nobenega, pa ti po cesti privijuga en avto, precej hitro...

...

Na polno ga pa tudi niso mogli loviti, saj koliko pa gre tisti mali Smartek?...

Ne zagovarjam ničesar, še posebej ker ne poznam dejstev, a vendar... si nisi malce kontradiktoren?

... Uradnih izjav sicer ni...

Zame uradna izjava v takem primeru bi imela težo, le če bi policisti opravili test z detektorjem laži. Ker predevidevam, da vsak normalen človek (se bi v taki situaciji) poizkušal oprati krivde, če bi le imel (z)možnost.

ampak...nekaj je že bilo, sicer bi ustavil.

In ti to veš, ker ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zame uradna izjava v takem primeru bi imela težo, le če bi policisti opravili test z detektorjem laži. Ker predevidevam, da vsak normalen človek (se bi v taki situaciji) poizkušal oprati krivde, če bi le imel (z)možnost.

a ni tako da policaji niso nikoli sami??? in njegova beseda pri sodniku velja več kot tvoja..vedno..ker je uradna oseba..zdej pa kolk je kredibilna al pa ne se pa lahko piše še 100 strani..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni tako da policaji niso nikoli sami??? in njegova beseda pri sodniku velja več kot tvoja..vedno..ker je uradna oseba..zdej pa kolk je kredibilna al pa ne se pa lahko piše še 100 strani..

Uradno velja že, koliko je kredibilna pa... so minili časi vitezov in časti... jaz jim ne slepo verjamem.

Če bi tebe ustavil policaj in izrazil sum (se mi zdi, da sem te videl...), da si med vožnjo govoril po telefonu, bi mu pritrdil in tvegal, da ti napiše kazen ali bi se zlagal in rekel da nisi? Tvoja punca (žena), ki bi sedela zraven tebe, pa bi podprla tebe ali policista?

Jaz sem prepričan, da bi zanikal in tvoja punca isto.

Zakaj bi tvegal (sprejel) neko kazen, če se ji lahko enostavno izgoneš in ob tem še nihče drugi ne nosi posledic.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uradno velja že, koliko je kredibilna pa... so minili časi vitezov in časti... jaz jim ne slepo verjamem.

Če bi tebe ustavil policaj in izrazil sum (se mi zdi, da sem te videl.. .), da si med vožnjo govoril po telefonu, bi mu pritrdil in tvegal, da ti napiše kazen ali bi se zlagal in rekel da nisi? Tvoja punca (žena), ki bi sedela zraven tebe, pa bi podprla tebe ali policista?

Jaz sem prepričan, da bi zanikal in tvoja punca isto.

Zakaj bi tvegal (sprejel) neko kazen, če se ji lahko enostavno izgoneš in ob tem še nihče drugi ne nosi posledic.

lp

A te niso naučil ko si bil mali,da ni lepo lagat :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tut pred olalala leti hotu zbežat...s fičkotom...in ko sem pritisnil na gas...se ni zgodilo nič...ja pol sm pa ustavu..pa so me okarali :) pa neko smešno položnico so mi napisali..v sedanjem denarju okrog 10€ zarad nepravilnega prehitevanja...pobega niso računali :grrr

moje mnenje: dokler te ne lovijo kot v ameriških filmih: JE ZA OKOLICO SPREJEMLJIVO, PA HRBTENICA OSTANE CELA. Vse ostale posledice nosi tisti, ki beži. Pravzaprav, že vožnja v Smartu je smrtnonevarna, še bolj kot motor. :P

p.s. v vseh službah se najde % pokvarjencev in okoriščevalcev, le zakaj bi bila policija izjema. Zato pa potrebuje notranji nadzor, da podobne situacije razišče

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uradno velja že, koliko je kredibilna pa... so minili časi vitezov in časti... jaz jim ne slepo verjamem.

Če bi tebe ustavil policaj in izrazil sum (se mi zdi, da sem te videl.. .), da si med vožnjo govoril po telefonu, bi mu pritrdil in tvegal, da ti napiše kazen ali bi se zlagal in rekel da nisi? Tvoja punca (žena), ki bi sedela zraven tebe, pa bi podprla tebe ali policista?

Jaz sem prepričan, da bi zanikal in tvoja punca isto.

Zakaj bi tvegal (sprejel) neko kazen, če se ji lahko enostavno izgoneš in ob tem še nihče drugi ne nosi posledic.

lp

mislim da če bi rekel da se mu zdi da sm telefoniral da bi gladko mu povedal da naj drugič samo pove da je kazen za telefoniranje med vožnjo xxx evrov..

pa dvomim da bi še tako zelen policist reku da se mu nekej zdi..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da če bi rekel da se mu zdi da sm telefoniral da bi gladko mu povedal da naj drugič samo pove da je kazen za telefoniranje med vožnjo xxx evrov..

pa dvomim da bi še tako zelen policist reku da se mu nekej zdi..

Torej, bi zanikal krvdo in se odpeljal brez kazni... To je vse kar sem hotel povedat. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TBoxer... ja, če je omejitev 50 in ti eden pripelje 70-80... to ni hitro? In, če ga nosi z leve na desno... je to normalna vožnja? Sicer pa... to se je zgodilo par kilometrov od mene....

Tisto, s telefoniranjem med vožnjo... Ne, ni treba nobenih pritrditev prič, da se ni telefoniralo... ker se med vožnjo NE TELEFONIRA.... A ne veš tega?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Tisto, s telefoniranjem med vožnjo... Ne, ni treba nobenih pritrditev prič, da se ni telefoniralo... ker se med vožnjo NE TELEFONIRA.... A ne veš tega?

Drugič, ko narediš kakšen prekšek, pojdi se samoprijavit in zahtevaj, da te kaznujejo!

Ker prekrškov se ne dela!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako to misliš? A ti se ne greš sam prijavit? Ti šment...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ni laganje, to je zavarivanje neprijatelja.

ti boš sigurno enkrat poslanec,maš dobre predispozicije :OK:
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boš prej ti župnik, kot jaz politik. :D

Amen :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko te ustavi policaj ti vzame obe potrdili, potem pa pogleda mal tvoje papirje, in svojo knjigo, pride do tebe, pove da si po tem in onem clenu naredil ta prekrsek in ti izroci poloznico, kero je ze prej izpolnil, ko je prelistal svojo knjigo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, itaq. Ker kronično primankuje tazaresnih prekrškarjev in vsi vozimo res po reglcih.

Še dobro, da majo plavi dost domišljije, da si lahko zmislijo prekrške :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

konec koncev si lahko..še vedno je tvoja beseda proti njihovi. Odgovor je samo hipotetičen :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Policaji so znani po tem, da si skos vse povsod samo zmišljujejo!

Osebno jamčim da nihče na tem forumu nikoli ni nikjer prehitro vozil, prepozno bremzal, vozil z neregistriranim motorjem ali brez izpita, ali kako drugače ravnal pretirano ali celo ogrožujoče za druge udeležence ali zoper svojo dobro bit.

Ko bom videl policaja, mu bom predlagal, naj postane raje pisatelj otroških pravljic, ne pa, da mi položnico piše.

Howgh.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Policaji so znani po tem, da si skos vse povsod samo zmišljujejo!

Osebno jamčim da nihče na tem forumu nikoli ni nikjer prehitro vozil, prepozno bremzal, vozil z neregistriranim motorjem ali brez izpita, ali kako drugače ravnal pretirano ali celo ogrožujoče za druge udeležence ali zoper svojo dobro bit.

Ko bom videl policaja, mu bom predlagal, naj postane raje pisatelj otroških pravljic, ne pa, da mi položnico piše.

Howgh.

če se pa slučajn zgodi, da zgornje navedbe ne držijo bo JB poravnal vse položnice :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se pa slučajn zgodi, da zgornje navedbe ne držijo bo JB poravnal vse položnice :P

In prevzel pike na sebe :OK:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Policaji so znani po tem, da si skos vse povsod samo zmišljujejo!

...

Se mi je osebno že zgodilo ja.

Pa še dišal je takole na en meter po alkoholnih hlapih, mogoče zato imel privide.

Ampak, ker sem vedel, da si je "prekršek" izmislil sem bil precej odločen, tako da je na koncu popustil.

Bilo pred leti, je pa trdil da sem zavil čez dvojno polno črto (Ja, zavijal sem pa desno :) ... )

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!