Skoči na vsebino

KTM 1190 Adventure in R


biker77

Priporočene objave

No zase se brigejte :P pa Jack ne smeti drugače pridm na obisk v Versys temo ,pol bo pa spet jokcanje :D

 

Tiho ti, to je vse milo za žajfo... pršu sem pogledat video izpuha, pa izgleda da je samo za izbrane...škoda... no me že ni več, over and out, pridem spet ponovno čez kakšno leto, ko nabavim ta moped, če ne bo že prej multistrada v garaži... žiweli pa videli, srečno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tiho ti, to je vse milo za žajfo... pršu sem pogledat video izpuha, pa izgleda da je samo za izbrane...škoda... no me že ni več, over and out, pridem spet ponovno čez kakšno leto, ko nabavim ta moped, če ne bo že prej multistrada v garaži... žiweli pa videli, srečno.

Ker si manjše rasti ti bolj priporočam MTS,moja žena z 168cm lahko pelje MTS ,na KTM ne doseže tal z nogicami . Fajn oba mopeda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10906462_1523615281231341_79322286936915

 

...dokler ni čez izpuh odletu del ki mu je jemal 10hp B)

Lepo tole tvoje pimpanje :OK:

 

Imam pa dve pripombici:

  • mojster, ki je vijačil balanco, si mora nujno natične ključe zamenjati, ker ti je lepo matice na robovih deformiral!
  • sodobni tristezni katalizatorji odvzamejo bistveno manj "konjev", kot je splošno prepričanje, tako da......10 konjev je precej optimistična ocena :smoke:

V dokaz še primerjava v diagramu med orig.izpuhom in Remus brez katalizatorja: tam namerijo razliko dobrih štirih konjev, pa še od tega je največ doprinesel odstranjeni dB killer (3konje) !

http://www.phoenix-motorrad.de/downloads/18.13-ktm-1190-adventure_r-komplettanlage-ab-2.pdf

 

Upam da bom zaradi teh pripombic vseeno enkrat kufe dubu :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo tole tvoje pimpanje :OK:

 

Imam pa dve pripombici:

  • mojster, ki je vijačil balanco, si mora nujno natične ključe zamenjati, ker ti je lepo matice na robovih deformiral!
  • sodobni tristezni katalizatorji odvzamejo bistveno manj "konjev", kot je splošno prepričanje, tako da......10 konjev je precej optimistična ocena :smoke:

V dokaz še primerjava v diagramu med orig.izpuhom in Remus brez katalizatorja: tam namerijo razliko dobrih štirih konjev, pa še od tega je največ doprinesel odstranjeni dB killer (3konje) !

http://www.phoenix-motorrad.de/downloads/18.13-ktm-1190-adventure_r-komplettanlage-ab-2.pdf

 

Upam da bom zaradi teh pripombic vseeno enkrat kufe dubu :grim

ti pa tut nč ne razumeš!!

4 kojne odstranjen katalizator, 10 kojnu pa pojačan zvok, pa še 2 ogenj skoz auspuh. DAAAA

16 kojnu več ajprou :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti pa tut nč ne razumeš!!

4 kojne odstranjen katalizator, 10 kojnu pa pojačan zvok, pa še 2 ogenj skoz auspuh. DAAAA

16 kojnu več ajprou :D

Aja, če je pa tako, pol se pa pardoniram, k sm bolj slab v seštevanju :P

Pri meni prinese dodatnih pet konjev že samo to, da sem zelo simpatičen....no, glede na ostale Fahrer-je  :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj mi prodaj odstranjeni katalizator

Žal sayo je že v smeteh :mellow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet2 menjam XT1200Z za tvojega 1190, yamahe še nisi imel :P pa naj ti bo, ni treba nič doplačat ok? :D

Oh kakšna TOP ponudba :OK: bom razmislu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo tole tvoje pimpanje :OK:

 

Imam pa dve pripombici:

  • mojster, ki je vijačil balanco, si mora nujno natične ključe zamenjati, ker ti je lepo matice na robovih deformiral!
  • sodobni tristezni katalizatorji odvzamejo bistveno manj "konjev", kot je splošno prepričanje, tako da......10 konjev je precej optimistična ocena :smoke:

V dokaz še primerjava v diagramu med orig.izpuhom in Remus brez katalizatorja: tam namerijo razliko dobrih štirih konjev, pa še od tega je največ doprinesel odstranjeni dB killer (3konje) !

http://www.phoenix-motorrad.de/downloads/18.13-ktm-1190-adventure_r-komplettanlage-ab-2.pdf

 

Upam da bom zaradi teh pripombic vseeno enkrat kufe dubu :grim

Eh sej ti nisem vsega povedu ,bo kar 10hp+ :grim

Ja kufe dobiš ko se boš šel kdaj zapeljat pa boš kdaj poklical pa take pa to....... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....jest sem imel v mislih kufe, ki mi ga boš častil v Dolenjskih toplicah  :kva2:  
 
Aja, tema je KTM 1190....no, potem pa pljuc na to dvokolo, pri katerem očitno še katalizatorji stran padajo! Še dobro, da nima kardana  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....jest sem imel v mislih kufe, ki mi ga boš častil v Dolenjskih toplicah  :kva2:  

 

Aja, tema je KTM 1190....no, potem pa pljuc na to dvokolo, pri katerem očitno še katalizatorji stran padajo! Še dobro, da nima kardana  :P

Lej upam da se po teh zdraviliščih čim manj videvava,in več na cesti .......KTm je KTM razpada pa gnije pa zanič je in to vsem ki vozijo Polizdelke kot bi reku moj kolega Sneci  :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KTm je KTM razpada pa gnije pa zanič je in to vsem ki vozijo Polizdelke kot bi reku moj kolega Sneci  :grim

 

Veš kaj dobiš, če pobereš na cesti vse stvari, ki odpadejo od BMW-jev, Ducati-jev in KTM-ov in jih zložiš skupaj?

 

 Prenovljenega Versysa   :lol1: :lol1: :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Veš kaj dobiš, če pobereš na cesti vse stvari, ki odpadejo od BMW-jev, Ducati-jev in KTM-ov in jih zložiš skupaj?

 

 Prenovljenega Versysa   :lol1: :lol1: :lol1:

 Normalno. Če od treh zelo dobrih pobereš in sestaviš, dobiš - odličnega.  :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to kar odpade, mislim, da ni dobro :smoke:

V bistvu je pr teh EU znamkah ravno to kar odpade najboljše,zato pa so Versysa tako dobro sestavili  :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

V drugi številki Hrvaške Motorevije bodo objavljeni rezultati super testa na 50.000 prevoženih km z 1190 ADV

No to me pa zanima kaj vse bom moral zamenjat ,zdej ih imam 16kkm zaenkrat brez posebnosti :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda kdo ve kdaj izide Motorevija? 

Za enkrat je naprodaj letošnja prva številka februar - marec, ravno danes listal v LeClercu, do aprila boš počaku

Popravljeno . Popravil sayo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

 

Kaj tvoj še vžge, k je tako dolgo neregistriran v garaži?

 

Ti sam da moped je v iber praktičen, sam spredaj pa tak grd, ko Versys. Res te luči je en zrisal kar med malco... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!