Skoči na vsebino

Priporočene objave

Živjo

Mene zanima če moraš imeti homologacijski list vendo pri sebi ko greš z flexerjem na cesto in če te vstavi policaj, če moraš imeti to zraven?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo

Mene zanima če moraš imeti homologacijski list vendo pri sebi ko greš z flexerjem na cesto in če te vstavi policaj, če moraš imeti to zraven?

lp

Jaz sem svojega samo skopiral in ga zmerja imel v unem predalču pod zicem. Drgač pa te ne bo nikol zaustavil če boš šu 25 km/h, vrjemi ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa še to.

jaz bom dal frendu flexerja da mi bo dal blokade ven da bo bol letel, pa me zanima če dam lahko že zdaj ali naj počakam 12 mesecev da se garancija poteče?

ima mogoče kdo kovček za flxerja za prodat?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Flexer s katerim imam jaz opraviti ima blokado na elektriki, premikanje vžiga ne pomaga nič. Ali kdo ve kako deluje blokada in kako se jo da obiti (s kakšnim uporom, oklopom-priklopom kakšne žice... ). Fizične blokade so odstranjene in moped bi šel ampak se zavrti samo do določenih obratov potem pa nič več.

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo...

js bi pa prasu , al lahk dam dol tistale dva jezicka ko sta na umesniku(med fergom in kolenom)...a je to kaka blokada??? hvala.

mene je stric reku da lahko te dva jezička dam stran in bo motor šel okol 40 km/h. Namreč jaz imam novega letnik 2010 in sva gledela pa ti električne blokade pri teh novih je pa res da te dva jezička zelo uplivata na moč motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene je stric reku da lahko te dva jezička dam stran in bo motor šel okol 40 km/h. Namreč jaz imam novega letnik 2010 in sva gledela pa ti električne blokade pri teh novih je pa res da te dva jezička zelo uplivata na moč motorja.

nestoj jih dat takoj dol probaj jih prvo malo rasirit...

pa bos vidu ce bo kaj efekta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem nov na forumu tako, da upam da sem zadel temo. Če ne...bodite prizanesljivi!

Sam nisem preveč izkušen zato bi prosil za pomoč.

Imam sledeč problem:

motor nekaj časa normalno dela (tudi na večje razdalje), potem pa ga zvije. Med vožjo enostavno crkne(kot bi držal gumb za izklop). Ob normalnem vžiganju niti malo ne zagrabi. Če pa stisnem zaug, potem vžge in nato dam toliko gasa da zaug skoči nazaj in motor dela normalno kakšnih 15 sekund, nato na isti način kot opisano spet crkne. Bi bila lahko kakšna smet v fergazarju oz. cevkah za bencin? Prosim za pomoč!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem nov na forumu tako, da upam da sem zadel temo. Če ne...bodite prizanesljivi!

Sam nisem preveč izkušen zato bi prosil za pomoč.

Imam sledeč problem:

motor nekaj časa normalno dela (tudi na večje razdalje), potem pa ga zvije. Med vožjo enostavno crkne(kot bi držal gumb za izklop). Ob normalnem vžiganju niti malo ne zagrabi. Če pa stisnem zaug, potem vžge in nato dam toliko gasa da zaug skoči nazaj in motor dela normalno kakšnih 15 sekund, nato na isti način kot opisano spet crkne. Bi bila lahko kakšna smet v fergazarju oz. cevkah za bencin? Prosim za pomoč!

Očitno nedobi goriva! - preveri vse;mrežoco na pipici,filter,prečisti vplinjač,Jaz tega motorja nepoznam odgovarjam ti kot mehanik možno bi bilo tudi če ti pipico odpre vackum,da imaš to vackum cevko sneto ali porozno. Veš na daljavo je težko bit mehanik !!!

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to se je meni na avtomatiku non-stop dogajalo:unsure: ...100% maš zamašeno dizo ali pa kake cevke,,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupi en filter za gorivo pa montiraj, še prej pa spucaj fergazer. Jaz sem tudi že imel take probleme, pač diza se zamaši in da premalo bencina ko pa daš zaug pa dela

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam flexerja letnik 2009 katerega bi želel odblokirati tako da bi šel okoli 45km/h.

Še posebej me zanima kako odstraniti elektronsko blokado.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam flexerja letnik 2009 katerega bi želel odblokirati tako da bi šel okoli 45km/h.

Še posebej me zanima kako odstraniti elektronsko blokado.

Elektronske blokade nima!Tema pa že obstaja,malo se potrudi :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom kar tukaj vprašu

tudi moj flexer ugasa, zdaj pa uzge le se z zaugom ko se zaug odskoci pa se malo potegne potem ga pa zaduši. Pa sem zamenjal fergazer sm dal 14/12 gor pa je isto, bencin pa pride v fergazer saj je ta ko ga snamem poln bencina in kar vn teče...

kaj bi lahko še drugega bilo?

prosim in hvala! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za odgovore!

pa je omenjeno komplicirano za montirat/menjat in sčistit?

pa opazil sem tudi da mi s polnim tankom dela skoraj normalno ko pa ga ostane manj se začnejo problemi(še pred rezervo) - možno zaradi pritiska?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za odgovore!

pa je omenjeno komplicirano za montirat/menjat in sčistit?

pa opazil sem tudi da mi s polnim tankom dela skoraj normalno ko pa ga ostane manj se začnejo problemi(še pred rezervo) - možno zaradi pritiska?

Odvij pipico in očisti mrežico na pipici in očisti tank.Tank, ko motor stoji imej VEDNO poln sicer rjavi in v tanku(praznem)kondenzira voda zato imaš potem probleme!!!

Ps:danes imajo skoraj vsi motorji že plasztične tanke in tega problema ni več !!

Še tole,če boš v očiščen tank nalival nazaj star benzin ga obvezno precedi skozi najlon nogavico ali res fino mrežico,ki je večkrat vgrajena že v samem lijaku.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako kot je bilo že rečeno. Očisti najprej pipico in tank nato pa še vplinjač-dize spihaj z kompresorjem ali še bolje očisti z čistilom za karburatorje/vplinjače. Postopek je dokaj preprost, samo zapomni si, v kakšnem vrstnem redu si vse razstavil pa bo. Če si iz LJ ali okolice pa lahko zadevo pripelješ tudi do mene-čez poletje sem namreč odpru ˝obštudijsko obrt˝ manjših popravil na motorjih. Za več informacij mi PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

prodam mojega flexerja letnik 2006

predkratkim nanovo pobarvan v crno prej je bil moder

predelave:

-odprt avspuh

-menjan zobnik

-odprt filter

koncna 40km/h

ful dobro blece v klanec

zraven dodam vse papirje (racun homologacijo in navodila)+kopijo homologacije

verigo za ztaklenit ker prednje vilce so nove in nimajo gor kljucavnice

motor ima kolesarski stevec ki deluje kupil sm ga pred enim tednom

cena je 500€ se mi zdi da je postena ker na motorju je skoraj vse menjano ker ko so mi ga ukradli so ga totalka razbili

prodajam ga pa zaradi nakupa 125ccm

aja pa ce rabite kasno sliko piste na mail:franca_car@hotmail.com

ogled mozen v kopru in okolici

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima kje bi se dalo dobit zadnji zobnik za flexerja zobnik 27, sem gledal na cilinder.si pa sem našel le prvga

VELO črnuče :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

prodam flexerja letnik 2006

narjena generalka predelan ful zamenjanih stvari,...

cena 450€

nujno

prodajam ker hocem kupit 125

mozna menjava za 125 z mojim doplacilom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

zivjo mene pa zanima ce bi na flexerja dau auspuh lipnik in dau zadi zobnik 22 ali bi moped sel 50?ce ne kaj bi moral se narediti da bi sel?

hvala za vse odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zivjo mene pa zanima ce bi na flexerja dau auspuh lipnik in dau zadi zobnik 22 ali bi moped sel 50?ce ne kaj bi moral se narediti da bi sel?

hvala za vse odgovore

50km/h bi moral it,če samo izpuh menjaš :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!