Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Ma ne ti tko o načem Cvičeku.... ta raztura ujme, vršace, nema vremena zanj... Ma se ti vidi, da si zgrešil CE party :naughty: Je v teh časih že koknil goličko :worship: :worship: :worship:

:headbang: jebenti...viš, ko najboljše zadeve zmeraj zamudim

Samo naš BremzPenzl je pa legenda..on se pa vozi tak ko noben drug, edini pravi motorist :worship:

Popravljeno . Popravil NGregor
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang: jebenti...viš, ko najboljše zadeve zmeraj zamudim

Samo naš BremzPenzl je pa legenda..on se pa vozi tak ko noben drug, edini pravi motorist :worship:

Morš čimprej Cvičkota spoznat :whistle:

Bremz Penzl.....tud teb čeljad dol :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajde da vas čujem zaj keri je taki mojster pa se je LETOS že vozil z motorom :whistle: ... tu morn zaj nekaj še dodat : BREMZ :worship: ti si edina prava legenda

ammm kaj za jutri se da kaki futer tja naročit v Rock klub al morn prvo it k ML na pico?

Jaz!

Naredila sem 0,005 km, iz garaže pred garažo, da je zunaj laufal, ko se je dodobra napredel, pa sem se odpeljala nazaj v garažo. :rolleyes:

Miško, ne gruntaj preveč, ampak pojdi lepo k ML, nabavi enih 5-6 pizzik, pa jih prinesi v Rock klub. Pa naj jih razrežejo.

Jaz bi ono s 4-imi siri, brez gorgonzole. No, torej so sirčki trije.

Njami.

:winkiss:

:headbang: jebenti...viš, ko najboljše zadeve zmeraj zamudim

Samo naš BremzPenzl je pa legenda..on se pa vozi tak ko noben drug, edini pravi motorist :worship:

Kaj mu kaj dolguješ morti? :unsure:

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ammm kaj za jutri se da kaki futer tja naročit v Rock klub al morn prvo it k ML na pico?

Lahko pa naročiš pri ''aliju'', prineseš v Rock house in pojemo,

če boš Vapoteku plačal pir ti bo dal telefonsko, jaz pa ti za Jacka grem iskat. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz!

Naredila sem 0,005 km, iz garaže pred garažo, da je zunaj laufal, ko se je dodobra napredel, pa sem se odpeljala nazaj v garažo. :rolleyes:

Miško, ne gruntaj preveč, ampak pojdi lepo k ML, nabavi enih 5-6 pizzik, pa jih prinesi v Rock klub. Pa naj jih razrežejo.

Jaz bi ono s 4-imi siri, brez gorgonzole. No, torej so sirčki trije.

Njami.

:winkiss:

Kaj mu kaj dolguješ morti? :unsure:

Mutika..pa ti si tak občudovanja vredna :winkiss: Kaj se pa pice tiče...ammm a pica ti je tam dobra, rajši pa greš med kadilce tja :hmm: ja OK ... samo meni tam ni vredi ker ne kadim alkohola pa ne pijem čikov :slap:

Vsi smo Bremzu zavidanja dolžni, da se vozi zaj ko je meni še za avto sex prehladno :lol1:

Lahko pa naročiš pri ''aliju'', prineseš v Rock house in pojemo,

če boš Vapoteku plačal pir ti bo dal telefonsko, jaz pa ti za Jacka grem iskat. :winkiss:

kaj vi bi vsi radi moj RD prestavli iz Novembra na Januar?

dajmo si enega izbrat ko ima kmalu RD pa naj prinese, kot predujem :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dajmo si enega izbrat ko ima kmalu RD pa naj prinese, kot predujem :whistle:

Smo si že izbrali:Tebe :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo si že izbrali:Tebe :whistle:

Ziher je en prej ko jaz ... veš ki smo še mi škorpioni :whistle:

Lej to kaj je nastalo iz mojega vprašanja..samo vedet sem hoto kdo se še vozi zaj pozimi z mopedom, pa sem že skoro pice dužn..pa to nemoreš verjet :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ziher je en prej ko jaz ... veš ki smo še mi škorpioni :whistle:

Lej to kaj je nastalo iz mojega vprašanja..samo vedet sem hoto kdo se še vozi zaj pozimi z mopedom, pa sem že skoro pice dužn..pa to nemoreš verjet :headbang:

Čuj Grega, ko srkavca te pošiljajo po pico...jaz bi malo razmislil o ' prijateljih' ;) :evilgrin: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj Grega, ko srkavca te pošiljajo po pico...jaz bi malo razmislil o ' prijateljih' ;) :evilgrin: :whistle:

No, no, nikar :evilgrin: ... malo heca nikoli ne škodi.

Grega, jaz grem med prijatelje, ne med čike. In če prideš, veš, da je vedno fajn.

Aja, mimogrede ... od pizz imam najraje sirov burek.

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No...Se nekaj pogovarjate da se je edini peljal z motorjem...Nak :nono: :nono: Še mal bote zajbaval pa pridm z motorjm... :angry: Aja...če pridem z motorjem,dobim kako pijačo zastonj?Al pa kej taga da me pogreje :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, no, nikar :evilgrin: ... malo heca nikoli ne škodi.

Grega, jaz grem med prijatelje, ne med čike. In če prideš, veš, da je vedno fajn.

Aja, mimogrede ... od pizz imam najraje sirov burek.

:worship:

Glej jo, se že ven vleče....;)...zdaj bi že raje burek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej jo, se že ven vleče.... ;) ...zdaj bi že raje burek.

:yes: :OK: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No...Se nekaj pogovarjate da se je edini peljal z motorjem...Nak :nono: :nono: Še mal bote zajbaval pa pridm z motorjm... :angry: Aja...če pridem z motorjem,dobim kako pijačo zastonj?Al pa kej taga da me pogreje :yea1:

Če prideš z motorjem, verjetno prideš sam (brez Nine Osenar). In kolko poznam Vapoteka, boš brez Nine Osenar dobil samo batine... :naughty:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ti spet hantle iščeš!!!???

Kaj te s tabo je :unsure: .Bi te trebalo naribat malo :naughty: ,celi caj si že nekam na hantle :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj te s tabo je :unsure: .Bi te trebalo naribat malo :naughty: ,celi caj si že nekam na hantle :naughty:

kaj je s tabo............ :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je s tabo............ :winkiss: :winkiss: :winkiss:

TATIKA :friend2: kak si kaj preživela, mene je direkt v pojstlo vrglo. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Miško, ne gruntaj preveč, sem že naročla pri Aliju 5-6 pizzik, pa jih prinesejo v Rock klub.Mi je tolk gnara ostalo od novoletne čage, da ne vem kam bi z njim.Njami. :winkiss:

Ja super Mutika, saj sem vedel da za tistih 10 EURekof še mora nekaj zraven past :naughty: .Si pa legenda da se spomniš na pice :worship: ,sploh zaj, ko jih tudi vozijo!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj dobi pa Nina Osenar za nagarado ko pride?...Sicer ni čisto ona,ampak mal ji je pa podobna :evilgrin: Sj bere to temo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, mimogrede ... od pizz imam najraje sirov burek.

:worship:

Jaz pa mam od vseh picik najraje tiste sveže stuširane pa na friško zdepilirane :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj dobi pa Nina Osenar za nagarado ko pride?...Sicer ni čisto ona,ampak mal ji je pa podobna :evilgrin: Sj bere to temo...

Mene! Če pa ji bo še (kar iskreno dvomim), pa lahko še Vapoteka... :whistle: :lol1:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj dobi pa Nina Osenar za nagarado ko pride?...Sicer ni čisto ona,ampak mal ji je pa podobna :evilgrin: Sj bere to temo...

Cvičko, ti samo njo pripelji,jo bom že peljal v JD room, pol pa lahko dobi čist kar želi

(ali pa si misli da želi) :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!