Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

Jutro toteki! končno zamenjal regler, zaj bomo pa vidli če bo vredi, poizkusna vožnja po prekmurji in goričkem uspela.

Če ne pa moped bejk fuknem pa drugega nabavim..

Ki te ste fsi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutro toteki! končno zamenjal regler, zaj bomo pa vidli če bo vredi, poizkusna vožnja po prekmurji in goričkem uspela.

Če ne pa moped bejk fuknem pa drugega nabavim..

Ki te ste fsi?

To se tudi jaz sprašujem, kje so.

Mogoče se pa jutri kdo prikaže ob 20h pri ALI-ju?

Pa tebe tudi že zelo dolgo ni bilo videti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če vseeno gremo k Planinskemu čevlju? Danes je zadnji fraj torek pa bom okoli osmih pribremzal k Gojzerju - če ne bo nobenega, pa grem še k ALIju in Bokiju, morda celo k LIpi, da obudim spomine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če vseeno gremo k Planinskemu čevlju? Danes je zadnji fraj torek pa bom okoli osmih pribremzal k Gojzerju - če ne bo nobenega, pa grem še k ALIju in Bokiju, morda celo k LIpi, da obudim spomine.

Ko boš pri bokiju žvrcni :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj veš kak je, da jaz in gostilna zna bit nevarna kombinacija, zato bolj malo hodim okol, razn Gojzeri...

Danes grem po kredit za novi moped, baje jih kar talajo...http://www.youtube.com/watch?v=JlLqpdl97DI&feature=youtube_gdata_player

Kaj talajo - mopede? :whistle::D Ki te to?

Kaj pa če vseeno gremo k Planinskemu čevlju? Danes je zadnji fraj torek pa bom okoli osmih pribremzal k Gojzerju - če ne bo nobenega, pa grem še k ALIju in Bokiju, morda celo k LIpi, da obudim spomine.

Kaj si že nehal bezljat okoli po Evropi? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Добар ден драги мои мотоциклистите, ops sorry nisn več v Makedoniji...

Kaj zaj danes, kje? Meni se zacenja sezona, temperature so padle pod 10 stopinj, gume fajn drsijo...

Gremo gasssaaaa....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej prijatelji! Kaj dogaja? Dopusta je konec. Prejšnji teden sem ga zaključil s 14 dnevnim motoriranjem po bivši jugi. Padlo je dobrih 3.000 km. Nato sem prejšnji teden do četrtka zdravil prehlad in v petek zjutraj krenil še z dvema bistričanoma (prava deda!!!) za Črno Goro. Prvi dan do ispod Žabljaka 850 km, drugi dan po ČG do Makarske cca 600 km in v nedeljo dobrih 500 km domov. Saj ni res - pa je. Prvi je vozil 195 konjskega Ducatija :eek: , drugi Yamaho 660 in jaz z BMW F 650 Dakarom. Ekipa prava :OK: , dogovorili smo se mimogrede. Počasi se bom spravil na slikice.

Popravljeno . Popravil ataIBA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Temu se reče Yuga v treh potezah.

Se prav vidva sta mela v obeh kobilcah le polovico tolk konjev kot njegov Duc.

Evo če masta 2 motorja skupi cca 100 konju se le tut kam pride.

:notworthy: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 20.00 pri Bokiju. Ni ali ALI.

Ste bli? Je blo fajn?

Jaz sn na bolniški. :mellow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste bli? Je blo fajn?

Jaz sn na bolniški. :mellow:

Moje krehanje menda že gre proti koncu :hmm:. Me je moja :wub: že začela pošiljat k veterinarju, saj sem že vmes začel dobivat vonj po cipresah :eek: . Ta teden bi pasali kaki čevapi v Bihaču ali lignji pri Dinku? Vreme bo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa mamo začetek zimske sezone; 1 oktober je tu :OK: . Grem zimske gume (kramparce) gor montirat na mojo rajnglo.

Pa grete ročke bo treba nabavit, te pa gasssaaa. :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prehlad je v zaključni fazi, tak da bi bilo dobro razmišljat o toplih krajih :sleep2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!