Skoči na vsebino

Honda CRF 1000L Africa Twin 2016 in CRF 1100L AT 2020


Fadil

Priporočene objave

pred 48 minutami, builder pravi:

in kdaj si ga boš nabavu:P

Ne vem še. Raje bi začel z Hondo ali Yamaho nakedom. Všeč mi je občutek, da sem z nogami bolj čvrsto na tleh.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, kp-kp pravi:

Ne vem še. Raje bi začel z Hondo ali Yamaho nakedom. Všeč mi je občutek, da sem z nogami bolj čvrsto na tleh.... :)

ko sem se prvič vsedel nanjo sem bil prekratek - ne za vožnjo temveč za vsakodnevno uporabo ..ko sem se usedel drugič na drugo z znižanim sedežem je bilo pa skoraj celo stopalo na tleh - pa baje še 1.5cm fore na višini nastavitve sedeža ..nizek sem 170 ..

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, thumper pravi:

ko sem se prvič vsedel nanjo sem bil prekratek - ne za vožnjo temveč za vsakodnevno uporabo ..ko sem se usedel drugič na drugo z znižanim sedežem je bilo pa skoraj celo stopalo na tleh - pa baje še 1.5cm fore na višini nastavitve sedeža ..nizek sem 170 ..

Sej to, končn en moped, kjer imaš dovolj izbire višine brez poseganja v vzmetenje in ciklistiko.

Pogosto si že s povprečnimi 175 ravno še na meji na terenskih kozah, nemalo manjših pa se uda v usodo težkega rokovanja na terenu ali pa predelavo vzmetenja in uničevanja ciklistike. Zanimiv pa je, da najbolj glasni so pa orjaki 185+. Osebno se mi njihov problem v primerjavi z nizkoraslimi in večino žensk zdi patetično smešen, kot bi jamral o problemih če imaš preveč denarja :P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem vsem prizadetim ampak, enduro ni za sedet in "pedalirat". Stopi na nožnike in gas. Če ne znaš ti bo Batzajla pokazal na Rabu kako gre to. Če te ne zanima so pa drugi segmenti, ne pa nižat enduro. Smrtni greh in še blazno smešno povrhu. Zelo podobno kot, da bi si dal kros blatnik na cestaka....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

150 km/h po gozdni poti  :ninja:! Ta stric verjetno ni pomislil, da mu lahko kakšna srna,medved,jež,volk,srnjak,bambi..... stopi na pot :huh:....Predvidevanje 0 točk! :twak:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, TinaRR pravi:

150 km/h po gozdni poti  :ninja:! Ta stric verjetno ni pomislil, da mu lahko kakšna srna,medved,jež,volk,srnjak,bambi..... stopi na pot :huh:....Predvidevanje 0 točk! :twak:

vse naštete živali ti tudi na normalni cesti lahko stopijo na pot, Bear že ve :(

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, TinaRR pravi:

150 km/h po gozdni poti  :ninja:! Ta stric verjetno ni pomislil, da mu lahko kakšna srna,medved,jež,volk,srnjak,bambi..... stopi na pot :huh:....Predvidevanje 0 točk! :twak:

Verjetno so poskrbeli za to, preden so naredili predstavitveni video.

Je pa ta AT meni osebno najlepši motor, ki je bil v tem letu do sedaj predstavljen. Izgled zelo orgazmičen, cocpit pa je lepo berljiv in nudi vse info, ki jih pilot potrebuje. Res je lepa !!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 hours ago, TinaRR said:

150 km/h po gozdni poti  :ninja:! Ta stric verjetno ni pomislil, da mu lahko kakšna srna,medved,jež,volk,srnjak,bambi..... stopi na pot :huh:....Predvidevanje 0 točk! :twak:

hillbilly iz švarcvalda je že pozim postrelu vse 4 in manj nožce v okolici zato ni mel tega strahu.

ga pa dobr kroti, sploh una strma mtb singlca....!

at bi bla tud moja potovalno enduraška izbira :) 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj še vemo o čem tukaj govorimo a ne? Za pičke mamo drugo temo. Prav tako za KTM-e. Prav tako za nižanje motociklov. In še kup ostalih tem.

Africa twin???

Da ne bom čist off..ga je že kdo zares zapeljal tudi po asfaltu? sprašujem zato, ker meni osebno je bilo in je teh 100 konjev na asfaltu bolj bednih. Sploh ko enkrat pelješ 125+ konjev v taki potovalno enduraški zadevi. Ker, koliko se jih bo vozilo po pravem terenu? Poleg tega..se opravičujem prizadetim..honda styling..ne bi o tem no..nič kar bi me pritegnilo. Niti ledice..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 18. 4. 2016 at 13:49, biker77 pravi:

Saj še vemo o čem tukaj govorimo a ne? Za pičke mamo drugo temo. Prav tako za KTM-e. Prav tako za nižanje motociklov. In še kup ostalih tem.

Africa twin???

Da ne bom čist off..ga je že kdo zares zapeljal tudi po asfaltu? sprašujem zato, ker meni osebno je bilo in je teh 100 konjev na asfaltu bolj bednih. Sploh ko enkrat pelješ 125+ konjev v taki potovalno enduraški zadevi. Ker, koliko se jih bo vozilo po pravem terenu? Poleg tega..se opravičujem prizadetim..honda styling..ne bi o tem no..nič kar bi me pritegnilo. Niti ledice..

125+ konjev - spet primerjava z BMW :)

Africa ima sigurno čist drugo ciklistiko kot BMW - bolj enduraško kar za BMW sploh ne morš rečt. BMW je SUV med motocikli in tako se tudi pelje. Povsod dokaj vredu nikjer najbolje ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men 100konjev, ja bom bogokletno napisal, na Kmetovem KTM 1050 fantastično odgovarja, ne vem zakaj bi na Afriki bilo premalo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

Men 100konjev, ja bom bogokletno napisal, na Kmetovem KTM 1050 fantastično odgovarja, ne vem zakaj bi na Afriki bilo premalo.

odgovarja ti ja....sam bi mel motor z manj kot cca.140 ponijev?

js zdaj ugotavljam razliko med 140 na prejšnjem in 116 na zdajšnjem motorju...ugotavljam še enkrat več, da od viška glava ne boli....at mi je zelo všeč, samo se bojim, da za vožnjo po cesti ima, vsaj za moj način in dojemanje vožnje, premalo moči...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, siks pravi:

odgovarja ti ja....sam bi mel motor z manj kot cca.140 ponijev?

js zdaj ugotavljam razliko med 140 na prejšnjem in 116 na zdajšnjem motorju...ugotavljam še enkrat več, da od viška glava ne boli....at mi je zelo všeč, samo se bojim, da za vožnjo po cesti ima, vsaj za moj način in dojemanje vožnje, premalo moči...

to je zdj druga debata, od viška glava ne boli, vendar na endurah je ta višek, precej nižje postavljen. Še na 650 versisu sm uživa, če bi se pa na makedam (kar se večkrat ) zapeljal, pa vedno prosim za polovičko....tok lepše, tok, lažje, tok bolj kontrolirano se da peljat.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

to je zdj druga debata, od viška glava ne boli, vendar na endurah je ta višek, precej nižje postavljen. Še na 650 versisu sm uživa, če bi se pa na makedam (kar se večkrat ) zapeljal, pa vedno prosim za polovičko....tok lepše, tok, lažje, tok bolj kontrolirano se da peljat.

seveda je od načina (lahko rečem tudi podlage) vožnje odvisno...js bi tak motor mel izključno za asfalt, ker je udoben za dva ima vetrno zaščito in prostor za prtljago...ker nočem potovalnih krav...je at alternativa...ampak premalo konjev....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, siks pravi:

seveda je od načina (lahko rečem tudi podlage) vožnje odvisno...js bi tak motor mel izključno za asfalt, ker je udoben za dva ima vetrno zaščito in prostor za prtljago...ker nočem potovalnih krav...je at alternativa...ampak premalo konjev....

Sej zato pa delajo različne mopede, sam ne moreš pa pričakovat da boš kupil 200 konjskega cestaka, pol pa z njim užival po brezpotjih. Hočem povedat, motor je namenski in je potrebno "manjko" konjev vzeti v zakup ali pa zadevo nafrizirati.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

Sej zato pa delajo različne mopede, sam ne moreš pa pričakovat da boš kupil 200 konjskega cestaka, pol pa z njim užival po brezpotjih. Hočem povedat, motor je namenski in je potrebno "manjko" konjev vzeti v zakup ali pa zadevo nafrizirati.

se strinjam.

za moje pojme je tvoj gt optimalen kompromis..pa mogoče xr1000 še...sam kaj ko je danes to bolano drago in precenjeno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kawl pravi:

Sej zato pa honda prodaja crosstourerja 1200 če ti je ta prešvoh - pa tvojem opisu je to sigurno bolj primeren motor zate ;)

sem istega mnenja kot ti...pa tudi všeč mi je vizuelno...sam za pelat je pa ktm bolš...:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, siks pravi:

se strinjam.

za moje pojme je tvoj gt optimalen kompromis..pa mogoče xr1000 še...sam kaj ko je danes to bolano drago in precenjeno...

za makedam ni....drgač pa 100 jih dela ostali so pa v rezervi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!