Skoči na vsebino

Honda CRF 1000L Africa Twin 2016 in CRF 1100L AT 2020


Fadil

Priporočene objave

pred 2 urami, Kawl pravi:

Tudi na stari afriki po cele dneve na motorju se je dalo zdržat... Tako da verjamem da je tole luksuz proti stari africi...

Stara AT ima meni udoben sedež , ni LT ali Vulkan je pa čist soliden . Vsaka rit čuti drugače :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
pred 1 uro, motolover pravi:

Imaš torej z avtomatskim ali navadnim menjalnikom? 

 

pred 2 urami, Roman HD pravi:

 ... Po uri in pol vožnje na eni in na drugi pa sem bil dokončno prepričan, da bo AT s klasičnim menjalnikom moja...

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, drjack_dj pravi:

 

 

Naročena oziroma kupljena, prevzem Marca/Aprila ... Klasični menjalnik.

Popravljeno . Popravil Roman HD
.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj bi šla skupaj? Brezvezna provokacija...

Človek je napisal svoje mnenje in prav je tako. Čim več takih. Roman HD, hvala lepa za tvojo izkušnjo, ki si jo delil z nami.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

47 minutes ago, Fadil said:

Zakaj bi šla skupaj? Brezvezna provokacija...

Človek je napisal svoje mnenje in prav je tako. Čim več takih. Roman HD, hvala lepa za tvojo izkušnjo, ki si jo delil z nami.

Mogoče nisem razumel tvojega komentarja... V dvoje ali več skupaj je z ADV motorji varneje in pametneje. In še iz istega konca sva, kar dogovarjanje za vožnje dodatno olajša. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎18‎. ‎12‎. ‎2016 at 20:22, Fadil pravi:

Zakaj bi šla skupaj? Brezvezna provokacija...

Človek je napisal svoje mnenje in prav je tako. Čim več takih. Roman HD, hvala lepa za tvojo izkušnjo, ki si jo delil z nami.

Fadil hvala.

Vsaka družba je dobrodošla. Sploh pa za Off Road vožnjo. Bolj varno. Če se ne motim je pa tako ali tako prepovedano peljati okoli po slovenskih brezpotjih kot jih poznamo v nekaterih tujjh državah.

Vsekakor pa nestrpno čakam na novo kobilo, da se pridruži v hlevu ;)

Popravljeno . Popravil Roman HD
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, blindek pravi:

Evo Varahanes je letos prevozil 68.000km z Africo Twin, z vsemi motorji skupaj pa preko 100.000km 

 

To je povprečno 185 km na dan z africo... ta pa je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, sayo pravi:

To je povprečno 185 km na dan z africo... ta pa je

Tvoj preračun se nanaša, če je sezona celo leto. Pomoje model rahlo nabija - 100kkm na let, japajade. Če ta zagrizena motosezona traja 10 mescev to pomen vsak dan 327 km. Če en dan počiva mora naslednji dan narest dvakratnik, itd.. Pa če ima povprečno hitrost 60 - 70km  potem je to dnevno 4.6 - 5.5 ure na motorju brez premorov. Ni nemogoče, je pa zelo malo verjetno.    

Popravljeno . Popravil Dimen
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

28 minutes ago, Dimen said:

Tvoj preračun se nanaša, če je sezona celo leto. Pomoje model rahlo nabija - 100kkm na let, japajade. Če ta zagrizena motosezona traja 10 mescev to pomen vsak dan 327 km. Če en dan počiva mora naslednji dan narest dvakratnik, itd.. Pa če ima povprečno hitrost 60 - 70km  potem je to dnevno 4.6 - 5.5 ure na motorju brez premorov. Ni nemogoče, je pa zelo malo verjetno.    

Tip dela kot inštruktor na motorju. Če si vsak delovni dan na motorju, se hitro naberejo km. Nekaj daljinskih voženj je naredil tudi sponzoriranih s strani Honde. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od lanske pomladi sploh ne gledam števca kilometrov ... bistvo so kvalitetno prevoženi kilometri ali pa dnevi ... Spomini ostanejo za vedno in to zame šteje. Edini števec, ki je pomemben, je tisti za kontrolo porabe - dnevni, vsaj zame ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

MINIATURES.SI

Pozdravljeni.

Tudi letos smo se udeležili največjega sejma igrač na evropskih tleh v Nurnbergu (Nemčiji).Proizvajalci maket, pripomočkov in drugih kreativnih igrač so nam predstavili novosti za leto 2017.

Lep maketarski pozdrav.

TF103.JPG.60ee5be4d58987faa1bbac2fa203dc4f.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 54 minutami, RobiRoberto pravi:

MINIATURES.SI

Pozdravljeni.

Tudi letos smo se udeležili največjega sejma igrač na evropskih tleh v Nurnbergu (Nemčiji).Proizvajalci maket, pripomočkov in drugih kreativnih igrač so nam predstavili novosti za leto 2017.

Lep maketarski pozdrav.

TF103.JPG.60ee5be4d58987faa1bbac2fa203dc4f.JPG

Cena je tudi lepa okoli 250€, še par let počakaš pa za ta dnar ta pravo dobiš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...


Lastniki CRF-k 1k.

Kako se zadeva obnese off road?

Z originalnimi gumami vem da se ne, ampak ce je kdo probal se kaj drugega?

Kako je z voznjo po asfaltu? Se da peljat 160km/h normalno brez drame, pihanja, tresenja ...?

Poraba me ne zanima pretirano, sklepam da se giblje med 4,5 in 5,5l za normalne voznike.

Ob priliki bom probal dobiti kako testno voznjo, ampak me vseeno zanima.

lp

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Včeraj sem na poligonu sprobal Africo Twin, in zadeva mi je TOP, predvsem zaradi moje višine (185+) je čista milina proti trenutnem športnem. Za ovinke sem pa imel tak občutek ko da se igračkam z njo po parih krogih, tako da v malo daljši prihodnosti bo kar tole verjetno "next thing" :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, ArcaneWater pravi:

Včeraj sem na poligonu sprobal Africo Twin, in zadeva mi je TOP, predvsem zaradi moje višine (185+) je čista milina proti trenutnem športnem. Za ovinke sem pa imel tak občutek ko da se igračkam z njo po parih krogih, tako da v malo daljši prihodnosti bo kar tole verjetno "next thing" :D 

Ja sem jo stestiral lani. Odličen off-road motor, če bi vozil več terena in predvsem sam bi bil prava izbira. Je pa res da za podoben denar dobiš tudi 1090R, ki je vseeno močnejši, boljše vzmetenje... Ni pa Honda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

No vtis je po tem ko sem se začel malo več vozit še vedno OK. Je pa nastal problem, utripa mi lučka za ABS in "štant" gas varira tako, da mi je pred semaforjem ko sem stisnil sklopko ugasnil.

Je imel še kdo ta problem? Servis pa šele čez en teden pridem na vrsto, do takrat pa ni priporočljivo, da vozim ;(...grrr

Popravljeno . Popravil MARE 65
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!