Skoči na vsebino

Moto GP 2014


suzuki

Priporočene objave

Lorenzo pa spet dokazal, da nima pojma b 1na1...Ni še dobil sploh take dirke... Vsi so ga že.. In Rossi in Stoner in Pedrosa in marquez... In on nobenga...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lorenzo pa spet dokazal, da nima pojma b 1na1...Ni še dobil sploh take dirke... Vsi so ga že.. In Rossi in Stoner in Pedrosa in marquez... In on nobenga...

niti enkrat ga ni prehitel v ovinku, vse na račun hitrosti Honde po ciljni ravnini

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najboljša dirka doslej, Honda lahko prehiti samo na račun hitrosti v ciljni ravnini, klovn razred za prvima dvema

 

1. takot sem danes privoscil zmago lorenzu pa ze dolgo nikomur drugemu nisem.

 

2. klovn te je naredo.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iannone 2., klovn 10, stvari se počasi postavljajo na svoje mesto :grim

 

Hola,

 

se absolutno strinjam, stvari so se postavile na svoje mesto: Ianone 7, "klovn" na stopničkah ;)

 

sicer pa v začetku in zadnje kroge res ful zanimiva MotoGP dirka, Moto2 tokrat bolj tko, Moto3 dirka pa najbolj nora :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. takot sem danes privoscil zmago lorenzu pa ze dolgo nikomur drugemu nisem.

 

2. klovn te je naredo.

klovniranje se nadaljuje, Mugello, mesto klovnov, a si tam, če nisi, bi moral biti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

 

se absolutno strinjam, stvari so se postavile na svoje mesto: Ianone 7, "klovn" na stopničkah ;)

 

sicer pa v začetku in zadnje kroge res ful zanimiva MotoGP dirka, Moto2 tokrat bolj tko, Moto3 dirka pa najbolj nora :)

res je, Marquez 1., Lorenzo 2., pol pa razred nižje z klovnom na 3. mestu :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

niti enkrat ga ni prehitel v ovinku, vse na račun hitrosti Honde po ciljni ravnini

Ma dej... Grem stavit, da ko si pa navijal za stonerja pa ducati ni imel nobene prednosti na ravnini ane? Ah...

Mm ga je dobil na zaviranju v 1. Ovinek... Potem je Lorenzo imel še cel krog neravnine pa ni uspel pripraviti napada... Pač ni dober v bojih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Hola,

 

@mojster duce749: torej "klovn" na 3. mestu je en razred slabši, a to pomeni da so potem Ducatiji 3 razrede slabši od "klovna"?? al več??  ;)

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

le kdo jih je naredil takšne, zanimivo je to, da v Ducatijevem muzeju ni Rossievega Ducatia, le zakaj, odgovor prepuščam tvoji razgledanosti :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam eno vprašanje..kaj ve kdo slučajno kako priti do avtograma ali pa da se slikaš s katerim dirkačem ? :)

 

Hahahaha ... ta pravi forum si to izbral!

 

Glede na izjave nekaterih bi rekel, da delajo pri nekaterem od moštev, ker so tako hudoooo brihtni. Mogoče ti kdo od njih zrihta kaj.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lorenzo pa spet dokazal, da nima pojma b 1na1...Ni še dobil sploh take dirke... Vsi so ga že.. In Rossi in Stoner in Pedrosa in marquez... In on nobenga...

 

Samo res, zakaj mu sploh dovolijo vozit, če nima pojma, pa še druge ovira.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok ene boli, da je Rossi na stopnickah.... :lol1: Drgac pa koncno mau borbe, bi clo Lorenzotu privoscil, ampak ga je Marquez lepo poducil. :naughty:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

le kdo jih je naredil takšne, zanimivo je to, da v Ducatijevem muzeju ni Rossievega Ducatia, le zakaj, odgovor prepuščam tvoji razgledanosti :kva2:

 

rossi je htel met kvaliteto in ne "duše".

zaradi tega je verjetno njegov motor preveč podoben japoncu in kot tak ne sodi v splošno predstavo vernikov o tem, kak bi motor (z dušo) moral bit.

raje, kot da imajo nekaj japoncu podobnega očitno nimajo nič.

bi še kdo začel verjet, da majo tudi japonci lahko dušo. si lahko predstavljaš to grozo??

Popravljeno . Popravil BenX
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A če bo Lorenzo u špilu bo to presenečenje?

 

Si vidu presenečanje,Lorenzo bil v špilu...  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lorenzo BO car, če bo vsaj pol tolk dolgo zdržal pri vrhu kot je Rosi :)  Je pa še vedno jokica. Danes se je sicer malo lepše obnašal po dirki, ampak to za to, ker so mu tako svetovali njegovi PR-ovci. Tak človek se ne spremeni tako hitro. Verjemite mi, imam že dosti kilometrine za sabo (tiste življenske mislim)

 

Enako velja za vse ostale. Markez je res neverjeten če ne že fenomenalen, ampak ena lastovka še ne prinese pomladi devet pa že ;)  

 

Rosi je tak že skoraj 20 let !    :worship:   :worship:   :worship:   :worship:   :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super Sic od zdaj naprej zapisan kot Legenda Moto GP  :OK: http://www.motogp.com/en/news/2014/Simoncelli+honoured+as+MotoGP+Legend

 

Meni se pa tole zdi res pretiravanje...

 

Roko na srce, kaj je objektivno dosegel v karieri - 2 sezoni na tovarniški Hondi:

0 naslovov

0 zmag

par stopničk

 

Pustimo zdaj, kaj bi lahko bilo.... mislim, da je bila ta odločitev nič kaj racionalna, ampak izključno emocionalna/lobistična, in povsem razvrednoti pomen takšnih inštitucij.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!