Skoči na vsebino

Z motorjem okoli sveta v enem letu - Kdo je zraven?


riderka

Priporočene objave

Pod tole, Desert Soul se podpišem in štempljam! A ne le to. V nekoliko skrajšpani verziji sem to napisal že na drugi strani, a izgleda, da mi nekdo ne vrejame...

To, kar je napisal Desert Soul je ZAKONITOST potovanja! Midva (z ženo) sva od pamtiveka, kolikor pač sva, potovala sama. Zakaj? Zato, ker na daljši rok v družbi to ne znese. Ne tako - ne tako! Ne bom ponavljal, ker je vse že znano.

In kot sem rekel; Potuj SAM, ali v TANDEMU!! Ampak to s človekam, ki sta dejansko kampatibilen in harmon tandem!!

 

Do sedaj poznam le enega, ki potuje res "Okrog sveta". In to je Boštjan Škrlj (AroundTheWorld). Fant je skromen, se ne napihuje kakor nekateri. Na poti je že vrsto let (in je v tem času podrl vse SLO rekorde) in bo na poti še... Še sam ne ve. To je pot "Okrog sveta!!" Vsi ostali pa raje potujmo na izlete. S srcem in za svojo dušo! Družba, meje so padle! Svet je osvojen in kdor misli it' okrog sveta samo zato, da bo lokalni junak ko se vrne, je v veliki zmoti. Ti časi so minili. "Zmagovalci" pa bodo le tisti, ki poslušajo srce in svojo dušo. Le tistim je uspeh zagotovljen!

 

O tem se da napisati še veliko besed, a je brez veze. Zato se podajte v svet za svojim ciljem, ne pa z željo, da te bo nekdo koval v zvezde. Ti časi so minili. Davno!!

Tejle punci pa želim vse dobro in veliko sreče, pa oglasi naj se kaj, ko bo na poti. Ne misliti, da nas ne potrebuje. Ko je človek v dreku do vratu, in da ti še nekdo stoji na glavi, se šele počutiš majhnega kot miš, insekt... Nekateri so(smo) to že sprobali. Sprobali, kako je človek majhen v primerjavi z vesoljnim stvarstvom..... Kar trenutno dokazuje tudi stvarstvo, Bog in Michael Schumacher.......... Jamstvo potovanja, kot življenja, so SREČA, ZDRAVJE in ODNOS do SOČLOVEKA!! In s temi tremi atributi se podajajte v svet.

Ženksa, ko boš šla na pot, ti želim obilo sreče in verjemi mi, da boš doživela najlepše in najplodnejše trenutke potovanja, če boš SAMA ali v družbi samo ENE OSEBE, s katero se "pobereta" kot eden. In kot je rekel Desert Soul; Ne zanašaj se na sponzorje!!! Če hočeš potovati POJDI. Svet ti ponuja vse, le dovzeten moraš biti zanje. To je tudi meni pokazala potovajnja, pa kakršna koli so že bila. Preverjeno!

Pa SREČNO - ženska!!! (Če sploh še tole bereš?)

 

Se popolnoma strinjam s teboj, razen s stavkom, "če hočeš potovati POJDI".... Vse lepo in prav, sam če človek nima kinte nema ništa :grrr

 

Riderka, ker vidim da spremljaš temo, nam malo poročaj kako zadeva napreduje in ali ti bo uspelo osvojiti svoje sanje!

 

lp

mz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne uspeš osvojiti sanj pa osvoji motozajebanta,je mal lesen,bo pa dobr sponzor,je poln ko kravca mleka :P :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne uspeš osvojiti sanj pa osvoji motozajebanta,je mal lesen,bo pa dobr sponzor,je poln ko kravca mleka :P :lol:

:lol1:  :lol1:

 

LESENKO :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boštjana Škrlja (www.Aroundtheworld.com) vprašajte, koliko denarja je imel, ko je šel na pot??

 

Sedaj se potepa že več kot pet let in men' se zdi, da ima čezdali več denarja hehehehe.... Nič jasno a?!? :nono: :nono:

Ampak ga še sigurno ene pet do sedem let ne bo nazaj!!! :hmm: :hmm:

 

Kaj pa zdej popotniki - pa vaš denar???! :O:?

 

Jajc nimate, nič druz'ga!!

 

Tale zadeva tudi nima jajc (pa mislim da že ve to...:).....http://www.snezanaradojicic.com/ ....pa še na "stara leta "  se ji je "ftrgalo".....

Popravljeno . Popravil bmw
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Priznam, ne berem slame, dobronamerne konkretne komentarje sem pa vseeno prebrala. Hvala Desert Soul in Car. Ne bom razlagala kako in zakaj sem prišla do tovrstne ideje, je pa še vedno v fazi izdelovanje načrta (nekatere stvari žal niso odvisne od mene). Poleg tega sem tudi zaradi poškodbe primorana  prestavit datum predvidenega odhoda in vsega skupaj.

 

Sporočim, ko bo znan izid.

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

prodajam must-have zadevo za potovanje okoli sveta.

 

satelitski telefon iridium, tale kompletek:

http://www.satphonestore.com/iridium-9575-marine-standard-package-with-new-satstation-extreme-dock-standard.html

 

vse je novo, nerabljeno...

 

500 eur, pa boste lahko telefonirali tudi iz lonca, ko vas bodo kuhali!

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prodajam must-have zadevo za potovanje okoli sveta.

 

satelitski telefon iridium, tale kompletek:

http://www.satphonestore.com/iridium-9575-marine-standard-package-with-new-satstation-extreme-dock-standard.html

 

vse je novo, nerabljeno...

 

500 eur, pa boste lahko telefonirali tudi iz lonca, ko vas bodo kuhali!

 

Jebemtiš.... Jst bi tole kupil, ko me žena v klet zapre, da bom imel zvezo z ostalim svetom... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebemtiš.... Jst bi tole kupil, ko me žena v klet zapre, da bom imel zvezo z ostalim svetom... :grim

 

Potem tud s'prjatli u miru na pir neuš mogu :beer2:  Pardon, na Evian :kva2:

Popravljeno . Popravil Whiskey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

... za prestopit prvo mejo ne bi smelo biti več težav. HR je že v EU.

...mogoče je že v Paklenici....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... za prestopit prvo mejo ne bi smelo biti več težav. HR je že v EU.

...mogoče je že v Paklenici....

Lohk pa da je že na OMWju v Postojni zaglavila :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne more se javit ker potuje tam kjer ni signala :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ko bo res šla, boste imeli pa vsi nosove do kolen...

 

Edina slaba fora pri tebi riderka pa je izjava:

"Kdo gre zraven?"

 

To ni izlet čez vikend, ampak groba preizkušnja, ki ni za vsakega z motorjem (in nočem bit' žaljiv)

 

Sicer pa, srečno & vse dobro!!! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bo res šla, boste imeli pa vsi nosove do kolen...

 

Edina slaba fora pri tebi riderka pa je izjava:

"Kdo gre zraven?"

 

To ni izlet čez vikend, ampak groba preizkušnja, ki ni za vsakega z motorjem (in nočem bit' žaljiv)

 

Sicer pa, srečno & vse dobro!!! :worship:

 

Sploh ne moto rider.... prav nasprotno, ji privoščim da se odpravi.... ampak glede na to, koliko je spraševala in dobila tudi nekaj konkretnih informacij, bi bilo fer od nje, da mal updejta zadevo.....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak tko k pri seminarskih in diplomskih ... kolk jih je potem objavilo izide testov :? samo izkoriščali so nas :glare:

 

Jaz ji tudi privoščim, ampak nj vsaj pove kako gre :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak tko k pri seminarskih in diplomskih ... kolk jih je potem objavilo izide testov :? samo izkoriščali so nas :glare:

 

Jaz ji tudi privoščim, ampak nj vsaj pove kako gre :P

 

Sej do Pirana jo lahko jaz navigiram.... mam v malem prstu to relacijo.... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa rad vidim, če me katera "izkoristi" :blush:

Potem se pa prijavi in jo sponzoriraj..... :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi, ampak me je že en očitno prehitu.

Ja lej ona je na zgubi,sej veš star panj se težko vname a ko se...... :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!