Skoči na vsebino

Z motorjem okoli sveta v enem letu - Kdo je zraven?


riderka

Priporočene objave

Jebemtiš . . . . . . tkole gledam k vsaka mona odpre temo in nabija nek tja v 3krasne . . . . . . . . in kwa se zgodi??

Popolnoma nič . . . . . . . folk se razpiše v upanju da ji pomagate in ji razložite, svetujete in opozorite na mariskatero svar . . . . . .  autor teme pa žvižga in se tut ne odzove celih 7 strani . . . . . .  :hmm:

A se vam ne zdi, da vas tale pupa orng  :pos:

Dejte en mal pomislit!

Mogoče sm  :topic:  z takimi izjavami, se mi zdi totalna bedarija . . . . 

Tukaj gor ste nekater pravi cari in kapo dol . . . . . glede potovanj in izkšenj, če bom imel plan za kkšno dalše potovanje . . . . . .bodite sigurni, da vas bom kontaktiral in povprašal kako in kaj!

pa brez zamere . . . .l.p

če boš POTOVAL do Portoroža, me kar poklič, ti dam nasvet ful poceni....za kawo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je to temo odprl en zdolgočasen ded, ki nam je navrgel mlado,sexi deklico , ki si želi potovati in morda celo poročiti z nami motoristi; pa se nam sedaj smeji kaki trotelni smo!

Tak da z njim nea grem!

Kakooo, če si pa reku, da greš no.... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem jaz šel po svetu, sem se zbudil moker in s trdim.

 

Ne se sekirati, če je vaše (naše) najdaljše potovanje do kafiča, rid, Vikija, ribic v Istri, ... Glavno, da se živi in uživa na najboljši možen način.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Basbas hvala,jaz sem pa študiral če se upam kaj dlje kot do paklenice z novim KTM zaradi tako veliko koristne elektronike,pa vidim ,da gre tudi okoli sveta,no zdej bom brez dvomov potegu še do Splita :010.........ja ja denar je vse na takšnem popotovanju :D

Sam ,da ne boš kante za bencin tako namontiral  kot  tale punca ,se mi zdi ,da se bo vse spremenilo  v baklo ob  prvem zdrsu na asfaltu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ampak na PM, drugač se bo spet vse zjebal!!

Se razume . . . .   :OK:

Sicer nikoli ne govorim o svojih potovanjih . . . . .tko da sigurno bom kontaktiral na PM!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če boš POTOVAL do Portoroža, me kar poklič, ti dam nasvet ful poceni....za kawo :P

Si bom zapomnu . . . . . te kontaktiram  :OK:

Pa še za kawo dobiš!  :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz se vama pa prdružim bom pa 100strani potopisa napisal in opremil z fotomaterialom :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram reči, da redno prebiram vaše poste in ste me kar nasmejali. Ste že pri pokojninah, zdravstvu in otrocih.

Si pa res ne jemljem ravno čas odgovarjati na večina neumesnih in kritičnih komentarjev. Kake nasvete pa res vzamem v poduk, tako, da HVALA.

Drugače pa dobro, da se ne pustim tem negativno usmerjenim opazkam (s krinko kvazi dobronamernih odgovorov), marsikaterega bi s tem že zdavnaj odvrnili od skoka v neznano ali pač sanjarjenja. Ampak jaz sem še zmeraj jaz, in če ne poizkusim, ne morem vedeti kakšen bo rezultat. Zato bom vseeno rinila naprej in tudi če se ne izide, mi meseca načrtovanja sigurno ne bo žal.

 

Najprej je potrebno sploh sanjati, da sanje lahko postanejo resničnost.

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram reči, da redno prebiram vaše poste in ste me kar nasmejali. Ste že pri pokojninah, zdravstvu in otrocih.

Si pa res ne jemljem ravno čas odgovarjati na večina neumesnih in kritičnih komentarjev. Kake nasvete pa res vzamem v poduk, tako, da HVALA.

Drugače pa dobro, da se ne pustim tem negativno usmerjenim opazkam (s krinko kvazi dobronamernih odgovorov), marsikaterega bi s tem že zdavnaj odvrnili od skoka v neznano ali pač sanjarjenja. Ampak jaz sem še zmeraj jaz, in če ne poizkusim, ne morem vedeti kakšen bo rezultat. Zato bom vseeno rinila naprej in tudi če se ne izide, mi meseca načrtovanja sigurno ne bo žal.

 

Najprej je potrebno sploh sanjati, da sanje lahko postanejo resničnost.

 

LP

 

Srečno!

 

Pa javi ker bo srečni sponzor za motor, tudi jaz iščem enega sponzorja, sicer ne za okoli sveta, ampak za ene 2x letno do Jadranke, hehe

 

Mal heca! :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jetam :notworthy:jaz sem za,pomagejmo ji :yes:.....edin zdravstveni in pokojninski prispevek bo morala plačevat :P

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bo pa kak dobrotnik,svetnik in po tanovem tudi oče etičnosti in velikih moralnih vrednot dal kaj več :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar sem prebral en španski pregovor in bi rekel, da kar drži.

 

Kdor hoče varno potovati po vsem svetu, potrebuje sokolje oči, oslovska ušesa, opičji obraz, svinjski rilec, kamelji hrbet in jelenove noge (zanesljiv motor v našem primeru)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar sem prebral en španski pregovor in bi rekel, da kar drži.

 

Kdor hoče varno potovati po vsem svetu, potrebuje sokolje oči, oslovska ušesa, opičji obraz, svinjski rilec, kamelji hrbet in jelenove noge (zanesljiv motor v našem primeru)

 

.......To je pa HONDA!!! :O  :yes:  :010 :010

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In potem čez cel motor logotip mesarstvo ta pa ta :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!