Skoči na vsebino

PIAGGIO NRG MC2/Extreme/MC3


MotoRossi

Priporočene objave

no to je podobn problem ko mam jaz, ko sem opisoval v: problem z mašino

pri meni ni bla niti svečka nite fergazer, tak da vso srečo mc m, ker mene že 2 mesca zajebava pa še nisem ugotovil kaj je, če ugotovim ti bom povedal, če pa ugotoviš ti pa tud povej, da probam jaz to :) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no to je podobn problem ko mam jaz, ko sem opisoval v: problem z mašino

pri meni ni bla niti svečka nite fergazer, tak da vso srečo mc m, ker mene že 2 mesca zajebava pa še nisem ugotovil kaj je, če ugotovim ti bom povedal, če pa ugotoviš ti pa tud povej, da probam jaz to :) .)

ok fantje tnx- bom zamenu svecko pa sporocim kak je .)

fergazer po moje neb smeu bit, k nism nc menjavou al pa kej podobnga.

@ciko: ce bom kej pogruntu, boš sigurnu zvedu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja meni ga trohira ce ga mam na standgasu pol pa speljem ga trohira od 3 do 60 pol pa spet od 75 do 90. rekli pa so mi da zaradi filtra ker bi mogo dizo vecjo dat zdaj nevem ce je to isti problem ker te nisem glih razumel :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men trokira samu pr nižjih obratih- recimo ce se tm en 20 pelem, se prou slis kak trokera. pol pa niti ne tuk- tku d zdej bom zamenu svecko pa bomo pol vidl kaku bo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima če paše na MC dvojko, spredja zgornja maska tm okol števcov + števci od MC3 oz. od tisitih modelov ki imajo novejše števce.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men trokira samu pr nižjih obratih- recimo ce se tm en 20 pelem, se prou slis kak trokera. pol pa niti ne tuk- tku d zdej bom zamenu svecko pa bomo pol vidl kaku bo

a je bla svecka? :) no od zdej mej pr seb zmerj eno rezervno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em, svecke ni uspel zamenjat, ker mu je ne uspe odtegnit.. Tist serviser, kjer sva oba mela skute, svecko zategne tako, da je se moj foter ni mogu odtegnit.. Pol je z nekim cudnim kljucem, pa sunkom slo.. Ampak zlo zajeban..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em, svecke ni uspel zamenjat, ker mu je ne uspe odtegnit.. Tist serviser, kjer sva oba mela skute, svecko zategne tako, da je se moj foter ni mogu odtegnit.. Pol je z nekim cudnim kljucem, pa sunkom slo.. Ampak zlo zajeban..

:blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

ves kak to naredi, daj tist vse pristimaj in vzemi 20kg macolo in vzgi po tisti palcki! zihr bos odtegnu (pa ne samo svečko :P :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne resno, ne zajebavam se.. Jaz se samo cudim kako da ni pobralo navoja na kapi.. Kak bi mu cilinder zatlacu nekam temu serviseru..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne resno, ne zajebavam se.. Jaz se samo cudim kako da ni pobralo navoja na kapi.. Kak bi mu cilinder zatlacu nekam temu serviseru..

pa kaj to on z pištolo na zrak srauba svecke???? :blink: :blink: :blink: :blink:

to moras na roke zategnit kolikor se pač da, kej vec je pa lahko kriza, da bt pride prebliz tiste kovince od svečke, to je sploh recmo nevarn, če mas ksn dirkaln celinder pri katerem squish meri priblizno 5mm :o :huh:

tko da jest bi namesto vaja, reku tistemu serviserju, da nej z obcutkom in roko dela ;) če ne bo res šel kaki navoj, oz. kapa celindra, mogoče pa komplet kit :o .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pa nimam nrg ja ampak njegovo sestricno runnerco ampak mi je pa vseeh ful hud! se ena slikca! :yea2: :yea2:

post-18-1093349609.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgac k mam runnerco (sej je isti kurac) se ful delov dobi pa pocen so (kar se tice motorja ker je piaggio)!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rezervoar za olje je verjetno odstranil in si sam dela premix, bencin pa je malo samo prestavil verejtno

Jah za olje to nebi blo problem, bl zežko bli blo za bencink km prestavt...

A je od tajfuna kj bl primerne oblike da bi se dal to nardit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ej sej runnerca pa nrg sta isti kurac kar se tice motorja sam reku sm da se ful delov za nrg-ja dobi! slike pa limam zato ker mi je ful hud ane! nevem kaj ti ni jasn! :?

Popravljeno . Popravil mzibert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!