Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

ja sej ubistvu zdj razmišlam da bi dal cilinder honat in konec debate... a kdo pozna kkšnega, ki to naredi pocen pa hitr??.. aja a tist k pač pohona cilinder lahko zrihta tko da bi sedu ta nov bat notr, pač tega k ga mam že doma?

Ja pa pizda, kako neumno vprašanje.!

Odvisno od MILJON stvari! Torej kako globoke so brazde ( če je prišlo do ribanja ), kakšne so dimenzije novega bata ( če je recimo enakih dimenzij kot predhodnik kako misliš nekaj razširit in potem pričakovat, da bo še zmeraj kompresija pri enakemu batu?!?!?!?!?! )in FAKAT honanje, ker ti bo čez 500km spet vtrgalo pa bo sam :eek::?

Pelji na servis in zadeva bo varna in tudi dolgoročno se bo obnesla. Kot par postov nazaj pa še zmeraj priporočam popolno obnovo, ki te pride nekaj čez 100€, dobiš pa cilinder z novim nikasilom in to točno takih dimenzij, kot si jih sam zaželiš! :)

Honanje pa...vsak boljše obložen majster ali obdelovalec kovin bi moral imeti aparat...naj ti še omenim...HONANJA NI ENAKO BRUŠENJU! Honanje je pri dost manjših vrtljajih in s tem se ne pregreva material.

Za 250€ imaš lahko čez celotno osnovno generalko pa še najbolj sigurno je ::OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ma kir slučajno za prodat kako rableno mitako cilinder pa bat? :D

za male pare??? kupim takoj :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ma kir slučajno za prodat kako rableno mitako cilinder pa bat? :D

za male pare??? kupim takoj :P

http://www.avt0.net/....asp?ID=4757823 Cilinder / bat se najbolj splača NOV kupit, kaj boš rabljenega kupval. :) To kot da kupiš rabljenega gate :P

http://www.avt0.net/....asp?ID=4564639 Ta bo pa starejš Rotax, sam boš pa meu stroj, če zamenjaš celo mašino :D

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za letnik 97 bi rabil kaksno zaribano rsko za dele.. Bolj natancko stranski plastiki, ogledala, levo ročico za sklopko, levo ročico pri nogi za sklopko, sprednjo sipco pri luceh, pri levi rocki tisto skatlico, za zmigavce, kratke/dolge luci... Se kaj bi se naslo.. Če mogoče kdo koga pozna..

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima oz proda kdo Dizo 160??

ne davaj 160 dize noter ker je prevelika...120-130 je dobra...mam doma.

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetno bom prodau svojo aprilio po delih

letnik 02" tk da če koga kaj zanima naj pošle pm

Gianelli, dellorto 32+karbonske lamele+športni filter

cilinder je zanič pravtako bat druge pa je vse delojoče

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse črtice morajo biti poravnane. Evo slika pove 1000 besed BALANCE-GEARS-NO1.jpg.

Uhh jst sm odpiru menjalnik.. pa mi je tm tist zobnick mal vn padu, pa nism zdele ziher, da so črtice skupej. A je to zlo pomembn? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uhh jst sm odpiru menjalnik.. pa mi je tm tist zobnick mal vn padu, pa nism zdele ziher, da so črtice skupej. A je to zlo pomembn? ;)

če ti je un mali beli spredaj ga samo nazej natakni, nima tisti nobenih črtic. onadva rumena velka imata črtice, zaradi teh motor vibrira če nista poravnana

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ti je un mali beli spredaj ga samo nazej natakni, nima tisti nobenih črtic. onadva rumena velka imata črtice, zaradi teh motor vibrira če nista poravnana

ta rumen, ;)

sam vibrira?? nč druzga.. pol je uredu,..Pol se kamot pelem,.. če me mot pa popravm.. ;D

thx

Popravljeno . Popravil wolkec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta rumen, ;)

sam vibrira?? nč druzga.. pol je uredu,..Pol se kamot pelem,.. če me mot pa popravm.. ;D

thx

Jst poznam enega ki sploh nima not antivibracijske gredi pa pravi, da čist vredu laufa. Drgač pa je bil uporabnik (sonda če se ne motim) kateremu je uničilo te plastične zobnike in je govoril da ful vibrira pa ne vem kaj še.

Drgač pa ko bo enkrat grdo vreme pa dolgcajt odpreš pa ga natakneš kot mora biti, pač preventiva :D. Sej nimaš 20min dela, max :yes:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst poznam enega ki sploh nima not antivibracijske gredi pa pravi, da čist vredu laufa. Drgač pa je bil uporabnik (sonda če se ne motim) kateremu je uničilo te plastične zobnike in je govoril da ful vibrira pa ne vem kaj še.

Drgač pa ko bo enkrat grdo vreme pa dolgcajt odpreš pa ga natakneš kot mora biti, pač preventiva :D. Sej nimaš 20min dela, max :yes:.

Ejj mam čist u k**** dihtungo :_S pa se jebem po 20 min, da jo gor spravm,.. cist znucana.. morm novo kupt ;P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejj mam čist u k**** dihtungo :_S pa se jebem po 20 min, da jo gor spravm,.. cist znucana.. morm novo kupt ;P

Ti sej ne rabš kupovat dihtnge, kup uno rdečo tesnilno maso (pač temperaturno obstojno), jo dobiš v BTC-ju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam aprilio rs 125 1997 pa sm zdj dau bat vn k ga morm menat je meu že 17000km :S

notr je biu proxov bat velikost D pa me zdj zanima a naj dam isto D velikost al dam E ? :S

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam aprilio rs 125 1997 pa sm zdj dau bat vn k ga morm menat je meu že 17000km :S

notr je biu proxov bat velikost D pa me zdj zanima a naj dam isto D velikost al dam E ? :S

lp

Čaki mal a ti nikjer ne piše nobenih dimenzij bata t.j. premer krone? Če je prvič je 53.97-original pol pa zmeri za 0.01mm več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za male pare kupim RSko :naughty: Lahko je brez pogonskega agregata, števca, posode za gorivo... Glavno da so okvir, vzmetenje, platišča, zavore in ostala mehanika izpravni. Pa seveda s papirji za registracijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čaki mal a ti nikjer ne piše nobenih dimenzij bata t.j. premer krone? Če je prvič je 53.97-original pol pa zmeri za 0.01mm več.

Ja to je D dimenzija 53.99, pol pa od prox obstaja se E 54..

Fora je v tem, da damo enak bat al za eno vecjega? ;)

ps* thanks, i will try (Click_Here) kej tazga?

Popravljeno . Popravil wolkec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to je D dimenzija 53.99, pol pa od prox obstaja se E 54..

Fora je v tem, da damo enak bat al za eno vecjega? ;)

ps* thanks, i will try (Click_Here) kej tazga?

Eno cifro večjega, če ne ni lih pojnta :D.

Ja neki takega si vzami, sej ni tok draga pa je čist OK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta rumen, ;)

sam vibrira?? nč druzga.. pol je uredu,..Pol se kamot pelem,.. če me mot pa popravm.. ;D

thx

Jaz sem imel to zjebano :) Posledica Po celem motorju so semi odlomli raznorazni nosilci. Tudi tisti ki pride pod tankom na celinder prišraufan in je iz debele cevi in železa. Tak da rajše ne se igrat z tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem imel to zjebano :) Posledica Po celem motorju so semi odlomli raznorazni nosilci. Tudi tisti ki pride pod tankom na celinder prišraufan in je iz debele cevi in železa. Tak da rajše ne se igrat z tem.

heh, bom dal dihtungo ven,. maso na robove ;D popravu zobnicke pa novo olje noter, ;D

Pa nimam kj za zgrešit, ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo ve kaj pomeni oznaka A Grade, B Grade pri Polini 154cc Big Bore Kit 60mm Bore batu?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo ve kaj pomeni oznaka A Grade, B Grade pri Polini 154cc Big Bore Kit 60mm Bore batu?

ja to so tiste desetinke milimetra zdj ce mas namen kupit nov cilinder in bat

bos tk dobu zravn prave mere, ce pa cilinder ze mas in hoces menjati samo bat

pac das eno oznako vec ce mas zdj A oznako not pol ko menjaš bat daš noter B pol

pa mislim da je se C

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!