Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

1100-11500 odblokirana,šp. izpuh

če ti ni škoda motorja probaj luft gor odpreti samo te nebo dolgo šel

zanimivo.. jst mam odprto pa original izpuh pa se zvrti do 12. prijatelju se pa 97 letnik do 13.

še preveč mi jo je škoda ;P Lih lepo prede ;D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo.. jst mam odprto pa original izpuh pa se zvrti do 12. prijatelju se pa 97 letnik do 13.

še preveč mi jo je škoda ;P Lih lepo prede ;D

ja saj moja se tudi zvrti, vendar je brezveze na 11 500 je pri moji nalbolše da šaltaš :)

ma kdo kaki malossi, polini gobasti šp. filter za prodat ?? rabim :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja saj moja se tudi zvrti, vendar je brezveze na 11 500 je pri moji nalbolše da šaltaš :)

ma kdo kaki malossi, polini gobasti šp. filter za prodat ?? rabim :D

Jaz. :) In to par komadov...če jih ni kdo v smeti vrgu. Bom počekirau, napiš mi zasebca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ima kdo cilinder za prodat oz. ve kje bi lahko dobil kakšnega ker nočem kupovat novega (lahko je rabljen ali pa že obnovljen)... hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni mene pa zanima ce kdo prodaja alpa pozna kaksnega ki prodaja aprilio rs po delih pod letnikom 06

ali pa ce gdo prodaja plastike bocne in pa tisto plastoko za prvim kolesom kjer sta tudi bočne plastike gor pršraufani

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni mene pa zanima ce kdo prodaja alpa pozna kaksnega ki prodaja aprilio rs po delih pod letnikom 06

ali pa ce gdo prodaja plastike bocne in pa tisto plastoko za prvim kolesom kjer sta tudi bočne plastike gor pršraufani

lp

KLIK Če vidiš kaj všečnega mi piši ZS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wosner je dobra firma :) Kup, važno da ni PROX :)

to tak vem da je dobra firma, mam bat od wosnera pa je vreden svojega denarja :D tolko sem vprašal če bi kdo mel kake slabe izkušnje s to ojnico... hvala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni mene pa zanima ce kdo prodaja alpa pozna kaksnega ki prodaja aprilio rs po delih pod letnikom 06

ali pa ce gdo prodaja plastike bocne in pa tisto plastoko za prvim kolesom kjer sta tudi bočne plastike gor pršraufani

lp

mam vse kar rabš. piši na ZS! :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me če kir ve a majo recimo stare aprilie rs ko majo rotax 123 isto masino ko pa kake druge aprilie tko aprilia touareg 125 alp aprilia etx 125 clssic... pa u cem je razlika v masini poleg elektrike in cilindra vem da se cilinder razlikuje sam zanima me v čem a je kje kakšna slika ali kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wosner je dobra firma :) Kup, važno da ni PROX :)

Kaj je narobe z Proxom. A niso to dobri bati?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk vam kaj pije olja? Ker jaz sem naredil 600km pa imam v posodici še več kot 3/4 olja. whistle.gif

1000km pa gre tista cela posodca približno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk vam kaj pije olja? Ker jaz sem naredil 600km pa imam v posodici še več kot 3/4 olja. whistle.gif

Jest sm z 1 litrom delu približno 500km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam sledeč problem... med vožnjo se mi po različno prevoženi razdalji ugasne motor. na armaturki naprej neha kazat za TH2O pa ura... pol pa za pribl 50% mn svetjo luči. Torej nekej mi prazne akumulator, ker ko grem na vožnjo ga morm porint pol pa po enmu cajtu spet crkne... Fila drugač uredu, do 13.5 (sepravi regl in navitje ni?), probu sm zamenat cinkšpulo (čeprov z filanjem akumulatorji nima veze) in ni nč drugač, zamen sm svečko in ni nč drugač, masa je povsod dobr pršravfana. A nej odklopk k mam gor še led diode prklučene, sam preh je motor lepo navadn delov tud z njimi, akumulator je pa tud nov. Kaj je lahko narobe? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm z 1 litrom delu približno 500km.

u kurba kašno mešanco pa maš kevin :kva1: z tisto rs-ko si naredu približno 200km z kestlnam, seprva si po 2.5 obisku črpalke pokuru 1L to je pa nekam huda hh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u kurba kašno mešanco pa maš kevin :kva1: z tisto rs-ko si naredu približno 200km z kestlnam, seprva si po 2.5 obisku črpalke pokuru 1L to je pa nekam huda hh

She was a thursty bitch :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo je to mel nesrečo včeraj oz predvčeraj tam ptuj-maribor..neki 15 letni??

na šolski center ptuj je hodil.... meu pa je aprilio rs 70-80!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!