Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Ja če daš destilirano se ti ne bo vodni kamen delal, pa pumpa bo dlje zdržala. Dela pa v obeh primerih.

Pa poleti pomoje ne rabi dati antifriza. No jst ga mam usen :)

Ja poleti ga jaz tudi ne bi dajal, samo če ga daš pol pozimi ne rabiš šraufat :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

človek prau ne more verjet kolk različnih

problemov lahka mas z rs-ki :D

saj pa to je normalno če maš starega italjana :) preblem za problemom :D

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo za prodat del št.3? Vničil sem navoje zdaj pa več ne deluje vredu. :cry:

post-33414-0-13514300-1309855524_thumb.png

post-33414-0-74923600-1309855533_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zobnik.jpg

zobnik-1.jpg

ve kdo kje bi lahko dobil te plastične zobnike od vodne pumpe, ki mi jih je vtrgalo? vem samo za easyparts.nl, nevem kako je kaj poštnina pa to.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zobnik.jpg

zobnik-1.jpg

ve kdo kje bi lahko dobil te plastične zobnike od vodne pumpe, ki mi jih je vtrgalo? vem samo za easyparts.nl, nevem kako je kaj poštnina pa to.

lp

www.2rad-sausenthaler.de

tu bi jih mogli met malo poišči, poštnina je 27e, deli pa pridejo tam nekje 4 dni po naročilu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo za prodat del št.3? Vničil sem navoje zdaj pa več ne deluje vredu. :cry:

js mam :P

zobnik.jpg

zobnik-1.jpg

ve kdo kje bi lahko dobil te plastične zobnike od vodne pumpe, ki mi jih je vtrgalo? vem samo za easyparts.nl, nevem kako je kaj poštnina pa to.

lp

js jih mam če jih rabiš skor ko novi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo za prodat del št.3? Vničil sem navoje zdaj pa več ne deluje vredu. :cry:

Še vedno iščem del ker je Sedovsek85 ugotovil da te del od motorja rotax 123 ni isti mojemu delu od rotax 122.

Lp

post-33414-0-76584400-1309952654_thumb.pngpost-33414-0-57579300-1309952665_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil DominikSocic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno iščem del ker je Sedovsek85 ugotovil da te del od motorja rotax 123 ni isti mojemu delu od rotax 122.

Lp

post-33414-0-76584400-1309952654_thumb.pngpost-33414-0-57579300-1309952665_thumb.jpg

idi klekla pitej če mo za dobite

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

idi klekla pitej če mo za dobite

San bil pre klekle pa motohrupe,itak nite en nema nika na zaloge,te sta še v Ljuljano zvala ka njima stistec dele dostavljajo pa tan tuj nemajo na zaloge tak ka ve mogo čakato ka tau tan dobijo...kar lajko zeme prece časa,zatau pa rajše od enga doj kujpen samo zgleda ka nišče nema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

San bil pre klekle pa motohrupe,itak nite en nema nika na zaloge,te sta še v Ljuljano zvala ka njima stistec dele dostavljajo pa tan tuj nemajo na zaloge tak ka ve mogo čakato ka tau tan dobijo...kar lajko zeme prece časa,zatau pa rajše od enga doj kujpen samo zgleda ka nišče nema.

Prevod?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to vašo klekleščino, ki je tako ali tako 3/4 ljudi ne razume brez da si vzame 30 minut časa da razvozla tekst, lepo uporabljajte v vašem selu, tu na forumu pa slovenščino, pravopisno...lepo prosim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to vašo klekleščino, ki je tako ali tako 3/4 ljudi ne razume brez da si vzame 30 minut časa da razvozla tekst, lepo uporabljajte v vašem selu, tu na forumu pa slovenščino, pravopisno...lepo prosim

klekl je serviser ne pa vrsta jezika :slap: tudi za vaša oz. kera druga narečja si človek mora vzet 30min. časa da skapira kaj piše... sicer pa se je bv prepirat pa smetarit tako temo...lepo prosim

Popravljeno . Popravil 666
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to vašo klekleščino, ki je tako ali tako 3/4 ljudi ne razume brez da si vzame 30 minut časa da razvozla tekst, lepo uporabljajte v vašem selu, tu na forumu pa slovenščino, pravopisno...lepo prosim

lejga..nočem užalit nikogar oz se prepirat tukaj z vami al glej..mi mamo malo več rsp+ kot pa vi ;)...tko da..

Popravljeno . Popravil Aprilia rs 125
  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

klekl je serviser ne pa vrsta jezika :slap: tudi za vaša oz. kera druga narečja si človek mora vzet 30min. časa da skapira kaj piše... sicer pa se je bv prepirat pa smetarit tako temo...lepo prosim

vem da je klekl serviser ja, sam nisem se spomnil nič drugega za to vajino kvačkanje tukaj...sta ko šiptarja, ko se zavohajo med sabo že po svoje tolčejo :wallbash: ...na javnem forumu si, piši slovensko, brez narečij, tudi če je tisti kateremu pišeš sosed, saj to še kdo drug bere ne samo vidva...drugače pa imaš msn oz. mail pa se tam zmenita

lejga..nočem užalit nikogar oz se prepirat tukaj z vami al glej..mi mamo malo več rsp+ kot pa vi ;)...tko da..

rsp+ ....kaj naj bi to pomenilo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem da je klekl serviser ja, sam nisem se spomnil nič drugega za to vajino kvačkanje tukaj...sta ko šiptarja, ko se zavohajo med sabo že po svoje tolčejo :wallbash: ...na javnem forumu si, piši slovensko, brez narečij, tudi če je tisti kateremu pišeš sosed, saj to še kdo drug bere ne samo vidva...drugače pa imaš msn oz. mail pa se tam zmenita

rsp+ ....kaj naj bi to pomenilo?

Respecta hahahahaha ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!