Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

To rsko pa poznam ...oz 1 LASTNIKA poznam..Alen Nedeljko The Man :) !!

daj vprašaj ga koliko km je naredil z njo? Ker danes sem bil malo začuden za 9k km da ojnični ležaj zariba (mazanja je bilo prej preveč kot premalo) plus vertexov bat notri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj vprašaj ga koliko km je naredil z njo? Ker danes sem bil malo začuden za 9k km da ojnični ležaj zariba (mazanja je bilo prej preveč kot premalo) plus vertexov bat notri.

No no, več kot 9 jurjeu ma. Ko sm jo jst kupvau je mela se mi zdi ,da nekej čez 6 jurjou. :) (2-3 leti nazaj)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ve kdo za kakšno RS-ko od letnika 99 dalje,lahko podrajsana, zaribana, karkoli,samo da so mehanski deli OK za ene 500€ :whistle:

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/_MOTO/ad.asp?ID=5121917

Moja povezava

Ve kdo za kakšno RS-ko od letnika 99 dalje,lahko podrajsana, zaribana, karkoli,samo da so mehanski deli OK za ene 500€ :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skratka mene zanima kolko pije pa kakaje koncna hitrost pri teji RS-ki ce je zablokirana. kaj so kake razlike med letniki 2007-2011?

se 2 uprasanji. Kaj na tehnicnem ti zmerijo moc motorja (ce mas odprtega ti pise v prometnem?) in kolko je prblizno stroskou na mesec za benz ce se furas tko do sole pa mal okol s hitrostjo tam do 100?? (me zanima ce moja denarnica lahko to prebavi hehe).

pa se malo off topic uprasanje.. kaj 4t (npr yamaha r125 pa derbi gpr 125) se ful pozna na koncni pa nasploh na voznih lastnostih (sry vem da ste 2t loverji ma tut to moram vedet..).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če te skrbi poraba potem RS ka zate NI PRIMEREN MOTOR!!! Res pa je da gre 170 nefrizirana če je le odklenjena

Kakorkoli je blokirana al ne gre za živi pivnik ki mu loh konkurira le kak drug italjan he he!! Poleg enormne porabe še Motul 2T olje ki znese tud do 20eur/l

Popravljeno . Popravil Robertjur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skratka mene zanima kolko pije pa kakaje koncna hitrost pri teji RS-ki ce je zablokirana. 130km/h (Preden pride do 130 komot prevoziš letališče) Spije isto kot odblokirana če ne več

kaj so kake razlike med letniki 2007-2011? V barvi :D

Kaj na tehnicnem ti zmerijo moc motorja (ce mas odprtega ti pise v prometnem?) NE

in kolko je prblizno stroskou na mesec za benz ce se furas tko do sole pa mal okol s hitrostjo tam do 100?? (me zanima ce moj

a denarnica lahko to prebavi hehe). Računaj 5-8 litri porabe odvisno od opreme motorja in med 10 in 20€ za liter olja ki ti ga pokuri na 500-600km

Popravljeno . Popravil norc 16
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako to mislis od opreme motorja?

kaj torej ce mam js odprto RS-ko (pac una elektricna blokada) je edino sranje ce dobim kakega nadrkanega policaja pa misli da je motor odprt pa gre testirat?

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako to mislis od opreme motorja?

kaj torej ce mam js odprto RS-ko (pac una elektricna blokada) je edino sranje ce dobim kakega nadrkanega policaja pa misli da je motor odprt pa gre testirat?

rs125 ima kar nekaj blokad vgrajenih.

Od opreme motorja pa sem imel v mislih stopnjo odblokiranosti/predelanosti motorja, izpuha športni/navadni, rave ventilja, celinder orginal ali 160ccm, fergazer 28 ali 34.

Naj se dodam da je to 2 takna mašina katera se rada pokvari. Stroški pa so od 200-1000€ ponavadi.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako to mislis od opreme motorja?

kaj torej ce mam js odprto RS-ko (pac una elektricna blokada) je edino sranje ce dobim kakega nadrkanega policaja pa misli da je motor odprt pa gre testirat?

ne testerajo ti motorja glede moči k je 125ccm ali več

  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne testerajo ti motorja glede moči k je 125ccm ali več

125ccm ti na tehničnem ne testirajo ;)

na 125kah ni omejitev hitrost..lahko ide 200km/h...omejitev je na KW...npr jaz mam v prometni 11kw drugače pa mam odprto do konca 30kw ;)

tak da brez skrbi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

125ccm ti na tehničnem ne testirajo ;)

na 125kah ni omejitev hitrost..lahko ide 200km/h...omejitev je na KW...npr jaz mam v prometni 11kw drugače pa mam odprto do konca 30kw ;)

tak da brez skrbi :D

30 kw ziher ni ne! :D Mogoče je 30 KM to pa ja! :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Računaj 5-8 litri porabe odvisno od opreme motorja in med 10 in 20€ za liter olja ki ti ga pokuri na 500-600km

Pa dober kolk mate vi to odprte pumpe za olje...men je spilo liter olja na 900km pa je blo vse skup tako mastno da sem še malo zaprl...Pa imam še vseeno tisto črtico kar precej zamaknjeno. Hmm...unsure.gif

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dober kolk mate vi to odprte pumpe za olje...men je spilo liter olja na 900km pa je blo vse skup tako mastno da sem še malo zaprl...Pa imam še vseeno tisto črtico kar precej zamaknjeno. Hmm...unsure.gif

vprašaj se kako dolgo še ti bo delovala hehe ;)

rajši jo ven vzemi..no vsaj jaz je več nimam notri...če si sam delaš mešanico je boljše ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo majstri..mam sledeči problem učer sm moio rsko 06l pognau u skale..zdj me pa zanima kje bi se dal dobit kšne dele po možnosti rabljene..in sicer prednja maska,cel zadni del,cela desna ročka z bremz vret brez stikal,cela leva ročka prav tako brez stikal,zadnji sedež.. hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam za prodat cel kup delov za RSko letnik 99

-vse plastike,leva stran podrsana

-sedeži

-clip on-i s stikali

-ročka za sklopko

-posoda za gorivo

-pokrov posode za gorivo

-regulator napetosti,ves kompleten štrom

-agregat,pred 6000km,naj bi bla generalka (menjan bat,ojnica in nekaj ležajev),vžiga lepo,prestavlja lepo,samo sklopka je nekaj čudna

-izpuh,pojma nimam kater,samo lonec ni original

-luč prednja in zadnja

-armaturka,precej v razsulu

-subframe

-vetrobran

+ostale drobnarije,v glavnem vse razen okvirja, vzmetenja,koles,zavor.

Cene so nizke,info na ZS :whistle:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisva se zastopila očitno js rabm za 06l plaastike..edin ročke bi pa mogoče pasale nevem kako majo tastare narjeno..

Jaz imam za prodat cel kup delov za RSko letnik 99

-vse plastike,leva stran podrsana

-sedeži

-clip on-i s stikali

-ročka za sklopko

-posoda za gorivo

-pokrov posode za gorivo

-regulator napetosti,ves kompleten štrom

-agregat,pred 6000km,naj bi bla generalka (menjan bat,ojnica in nekaj ležajev),vžiga lepo,prestavlja lepo,samo sklopka je nekaj čudna

-izpuh,pojma nimam kater,samo lonec ni original

-luč prednja in zadnja

-armaturka,precej v razsulu

-subframe

-vetrobran

+ostale drobnarije,v glavnem vse razen okvirja, vzmetenja,koles,zavor.

Cene so nizke,info na ZS :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vprašaj se kako dolgo še ti bo delovala hehe ;)

rajši jo ven vzemi..no vsaj jaz je več nimam notri...če si sam delaš mešanico je boljše ;)

Ma dejte no... men pa marsikateremu drugemu na pumpico laufa že ceu cajt, pa ni glih serijska mašina ;))

Popravljeno . Popravil Kvasko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!