Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

amm, tisti, ki ste naročali.. KOliko časa ste čakali na izdelke, ki ste jih naročili iz Pjme (http://www.pjme.co.uk/).

Hvala

Od 5 do 12 dni nekak, učash fuk hitr kdaj pa ne toliko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj tistega motorista z cbr-ko sem vido ko sem se mimo peljal, prav slabo mi je postalo ker je to prakticno v nasem kraju, malo me je blo strah da je keri poznani ampak ni bil :( policaji so ga ravno prekrivali z folijo, takoj sm se spolnu na moj padec letos ki sm ga mel ko je sel dez, ampak jaz sem mel vec srece, zlomu si sem samo kljucnico, motoru ni blo tud nic hujsega !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a slucajno gdo ve ce pasejo plastike od rs250 na rs125

lp

Ne, razn če bi rad vrtu pa se igral, samo po mojem se ne splača.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima če makdo za prodat od aprilie rs 125 1997 kakšno stikalo za levo ročko(žmigavci, dovga kratka, blenda..)

no ubistu ni nujn d je 97 letnik paše tud od kere druge pomoje. lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nujno bi potreboval gas zajlo za aprilio rs 125 2007 letnik, mislim da od 2004 naprej majo enako. Meni se je oni plastični razdelilec že drugič zlomil iz neznanih razlogov....

če ma kdo za prodat naj me pokliče na 051 321 728 lepo prosim al pa če poznate koga ki ma mi njegovo telefonsko pošlite najlepša hvala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima če makdo za prodat od aprilie rs 125 1997 kakšno stikalo za levo ročko(žmigavci, dovga kratka, blenda..)

no ubistu ni nujn d je 97 letnik paše tud od kere druge pomoje. lp

Imam, piši na ZS :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam en problem na moji aprilia sx 125 (2010). gor imam giannelli auspuh,rave in pa v-force.. pred 1 tednom sem se pelo in pri 130-135 km/h mi ga dobesedno sfali, koda bi mu bencina zmanjkalo. od takrat dalje mi naredi to vedno pri isti hitrosti +-10km/h. menjaval sem že dize, svečke vse živo v glavnem ampak še kr to dela.

prosim za odgovore!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam en problem na moji aprilia sx 125 (2010). gor imam giannelli auspuh,rave in pa v-force.. pred 1 tednom sem se pelo in pri 130-135 km/h mi ga dobesedno sfali, koda bi mu bencina zmanjkalo. od takrat dalje mi naredi to vedno pri isti hitrosti +-10km/h. menjaval sem že dize, svečke vse živo v glavnem ampak še kr to dela.

prosim za odgovore!

Ubistvu ti ga zamori če daš gas? do kok se ti zvrti, in a se ti brez težav? a je pri tej hitrosti z obrati kej drugače?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ubistvu ti ga zamori če daš gas? do kok se ti zvrti, in a se ti brez težav? a je pri tej hitrosti z obrati kej drugače?

ko dam gas ga nena zamori, motor gre normalno puni gas, samo zgleda ko ga dolgo držim po gasu mu pol tam pri nekje 130 bencina zmanjka, pa morem pol malo počakat da spet dobi bencin. sem pa že tudi fergazer celi spihal pa pipico sem spuco pa vse pa še kuj mu zmanjka, res nevem kaj bi lahko to blo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko dam gas ga nena zamori, motor gre normalno puni gas, samo zgleda ko ga dolgo držim po gasu mu pol tam pri nekje 130 bencina zmanjka, pa morem pol malo počakat da spet dobi bencin. sem pa že tudi fergazer celi spihal pa pipico sem spuco pa vse pa še kuj mu zmanjka, res nevem kaj bi lahko to blo.

men tud avto neki čudn dela... pr 190 kmh kr ne gre več, tud če tiščim gas na polno..joj nevem kaj naj naredim... :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men tud avto neki čudn dela... pr 190 kmh kr ne gre več, tud če tiščim gas na polno..joj nevem kaj naj naredim... :S

Premal konjev pod pokrovom, potem je pa še osel za volanom ki tege ne dojame, z avtom pa najbrž vse ok, z aprilio ki pa odprta z gianeliem ne gre več k 130 pa neki fali... Se vid kaki poznavalci ste, ko noben nima konkretnega odgovora, se začnete delat norca (pardon ne govorim za vse)

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko dam gas ga nena zamori, motor gre normalno puni gas, samo zgleda ko ga dolgo držim po gasu mu pol tam pri nekje 130 bencina zmanjka, pa morem pol malo počakat da spet dobi bencin. sem pa že tudi fergazer celi spihal pa pipico sem spuco pa vse pa še kuj mu zmanjka, res nevem kaj bi lahko to blo.

Kolk imaš pa veliko dizo? Je motor pravilno odblokiran, airbox odprt, pa kolen lepo porezan za vforce, da umes kakega zraka ne vleče??

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk imaš pa veliko dizo? Je motor pravilno odblokiran, airbox odprt, pa kolen lepo porezan za vforce, da umes kakega zraka ne vleče??

odblokiro sem ga že pred 4000 km pa je šau do prejšnjega tedna normalno, dizo mam 165.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekako tako je d se vsi začnejo kregat al pa norca delat... en plusek :worship:

kok pa maš zrk zategnen?

misliš d bi airbox bil? če mu drugače lepo dela sam pri tisti hitrosti pa ne... drugač pa jest sm mu s tako predelavo 145 dizo notr in je bla taprava... 165 dizo mam pri 154cc kit, 34 ferg, gianelli, K&N športn filtr, V-force sesalne lamele...

Drugač pa kok je že prašal, a maš pr filtru tistr rorčk notr?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekako tako je d se vsi začnejo kregat al pa norca delat... en plusek :worship:

kok pa maš zrk zategnen?

misliš d bi airbox bil? če mu drugače lepo dela sam pri tisti hitrosti pa ne... drugač pa jest sm mu s tako predelavo 145 dizo notr in je bla taprava... 165 dizo mam pri 154cc kit, 34 ferg, gianelli, K&N športn filtr, V-force sesalne lamele...

Drugač pa kok je že prašal, a maš pr filtru tistr rorčk notr?

zdaj ko si mi rekel ža aibox.. vem kaj bi lahko blo narobe...oni dve cevki sem ven dal enkrat in sem pol obrnil glih obratno tak da so zaj cevki obrnjeni ne levo stran motorja, ena skora ven gleda in pomoje dobi pol pri hitrosti preveč lufta...bom obrno nazaj tak kot je org. pa bom probo..zrak mam zategnjen 2.5 obrata.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oi agdo od vas mogoce ve ce bi pasale feltne od 06' na starejso 05'

Oi :)

Verjetno bi. Si razbil svojo pa menjaš al samo brezveze mečeš stran denar?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oi :)

Verjetno bi. Si razbil svojo pa menjaš al samo brezveze mečeš stran denar?

ubistvu uboje mam za postimat dost, pa mije se to namisu prslo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam en problem na moji aprilia sx 125 (2010). gor imam giannelli auspuh,rave in pa v-force.. pred 1 tednom sem se pelo in pri 130-135 km/h mi ga dobesedno sfali, koda bi mu bencina zmanjkalo. od takrat dalje mi naredi to vedno pri isti hitrosti +-10km/h. menjaval sem že dize, svečke vse živo v glavnem ampak še kr to dela.

prosim za odgovore!

To je skoraj sigurno kriv Rave ventil, če ga nikoli nisi očistil se zelo zamaže in na koncu je ze tako zamazan da ne more dvignit ventila, zato potem ovira pretok izpusnih plinov. Dobi ga ven, konkreto očisti(tudi kanal, kjer je ventil) pa bi verjetno moglo delat.

Drugače me pa zanima, ali morda ve kdo za kašno online stran kjer prodajajo bate za aprilie (letnik 99-05)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je skoraj sigurno kriv Rave ventil, če ga nikoli nisi očistil se zelo zamaže in na koncu je ze tako zamazan da ne more dvignit ventila, zato potem ovira pretok izpusnih plinov. Dobi ga ven, konkreto očisti(tudi kanal, kjer je ventil) pa bi verjetno moglo delat.

Drugače me pa zanima, ali morda ve kdo za kašno online stran kjer prodajajo bate za aprilie (letnik 99-05)

Jaz vem samo za to stran : http://www.2rad-sausenthaler.de/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!