Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

a ne drži? :unsure:

ne

rs ma in 122 in 123...najprej je mela 123(se prav tastari modeli) pol 122 so mel teli "sredni" modeli tanova ma pa nevem kok...možno da 122 isto ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti tle buče prodajaš? 2007 ma enako mašino kot 2006 in 2005, se pravi rotax 122 ali 123, nism zihr

hehe, nebom se s tabo kregu :) l90,91 so mele rotax127, pol do leta 96 je biu rotax123, zdej od leta 96 naprej pa je rotax122, tanove 2007 pa majo novo mašino. sej ni treba da mi verjameš, govori kar hočeš, sam mislm da ti ne veš več kot en najbl znanih od aprilie v italiji tle ob meji na goriškem, k šravfa aprilie od kar si ti še v plenicah biu, k ma uradni servis pa trgovino z deli in vsem :) reku je da so mel aprilia pa rotax neke spore in zto majo tanove nove motorje, od drugega proizvajalca. pa ni treba se razburjat no ^_^ peace :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem če se to kr tko skrega.. verjem...da ko se obrača denar se pogladijo vsi spori ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, nebom se s tabo kregu :) l90,91 so mele rotax127, pol do leta 96 je biu rotax123, zdej od leta 96 naprej pa je rotax122, tanove 2007 pa majo novo mašino. sej ni treba da mi verjameš, govori kar hočeš, sam mislm da ti ne veš več kot en najbl znanih od aprilie v italiji tle ob meji na goriškem, k šravfa aprilie od kar si ti še v plenicah biu, k ma uradni servis pa trgovino z deli in vsem :) reku je da so mel aprilia pa rotax neke spore in zto majo tanove nove motorje, od drugega proizvajalca. pa ni treba se razburjat no ^_^ peace :P

in kateri je ta novi skrivnostni proizvajalec?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, nebom se s tabo kregu :) l90,91 so mele rotax127, pol do leta 96 je biu rotax123, zdej od leta 96 naprej pa je rotax122, tanove 2007 pa majo novo mašino. sej ni treba da mi verjameš, govori kar hočeš, sam mislm da ti ne veš več kot en najbl znanih od aprilie v italiji tle ob meji na goriškem, k šravfa aprilie od kar si ti še v plenicah biu, k ma uradni servis pa trgovino z deli in vsem :) reku je da so mel aprilia pa rotax neke spore in zto majo tanove nove motorje, od drugega proizvajalca. pa ni treba se razburjat no ^_^ peace :P

upam, da znaš kej anglešk:

ENGINE

The powerful but reliable, single cylinder, two stroke, Rotax-Aprilia engine needs no introduction. Over the years it has won a reputation for being unbeatable on the track and dependable on the road. Still today, this engine boasts technical solutions that are state-of-the-art for two strokes, including a crankcase reed valve intake, liquid cooling, an anti-vibration balancer shaft, and an automatic mixing system. The RS 125s engine has been constantly updated over the years to keep in line with the latest emission control legislation without penalising performance. A catalytic converter and precision carburation has won Aprilias single cylinder two stroke homologation to Euro 3 standards. And the amazing thing is that this has been achieved without losing out on performance: the Aprilia RS 125 engine remains the reference point for all 125 cc powerplants.

pa še link: http://www.aprilia.co.za/details.php?categ...p;products_id=7

ne, pojma nimam napram tebi in tvojim mehanikom, znam pa uporabljati internet.

pa če na uradni strani pogledaš uporabniški priročnik, boš vidu, de ni nobene vidne razlike. ajd, dost.

Popravljeno . Popravil RSTDRIVER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neki so se aprilia z rotaxom skregal zato nove 2007 majo neke druge motorje gor, nvem kaj tebi piše. lah ti napačne podatke piše al pa so te nateglni al pa zgrešili. to so mi na večih pooblaščenih servisih povedali (bol privat (tudi v italiji) ne pa tej avto triglav pa avtocommerce pa to k so use isto sranje!!)

drgač razlike so 100%! če ne drugje so v kanalih v cilindru. to sm brau na nekih italjanskih straneh. niso imele kr tko 40konjev ne se bat :)

uni pnevmatski ventil so mele rske na rotax127 leta 90,91... paša pa tudi na 123 in 122 sam moraš neki vrtat in priretit neke luknje.

to je pnevmatski rave, deluje na podtlak, se odpira z obrati in ne z gasom ;)

high tech? :D hahahah! letnik 90, 91 ;) no res pa je da te pnevmatske so meli na dirkalnikih in so bolši od elektronskega :)

če sploh flame misli na isti ventil kot jst...je to tak črn, kot neka bunka z nekim rdečim kosom navrh..? oz prilepi spet sliko če lahko al pa daj link če veš kje je kr se mi ne da iskat... :P lenoritis pač, se opravičujem :trance_33_sleep:

to je ta ventil ja.... stane pa okol 150E. pa to kar govoris za rotax da ne dela ni res ker mi pise na msini rotax in v knjizici in POVSOD itd itd. tko da je to spet en nategitis od teh kvazi mehanikov k use vejo... rotax 122 je pa PIKA. pa tist za high tech sm se zajebavu ker sm mislu tko ironicno- ker ni... jao. no pa pokaz tiste italijanske strani, sploh pa nevem kaj folk vznemirjas s takimi posti k dobr ves kok smo alergicni tuki na nabijanje brez dokazov v prazno. zato ti lepo odjadri v temo 50ccm pod rs50 k ze noben ni dovg nc pisu pa kej pametnga napis.

ne

:lol1: :lol1: :lol1: :worship: car :D

nevem če se to kr tko skrega.. verjem...da ko se obrača denar se pogladijo vsi spori ;)

word :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... zato ti lepo odjadri v temo 50ccm pod rs50 k ze noben ni dovg nc pisu pa kej pametnga napis.

flame tišina... model vozi za odtenek počasnejšo rs ko k ti ;)

voz rs faster then mito :P

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

flame tišina... model vozi za odtenek počasnejšo rs ko k ti ;)

voz rs faster then mito :P

haha prasc :P

a je tvojo kupu? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

flame tišina... model vozi za odtenek počasnejšo rs ko k ti ;)

voz rs faster then mito :P

jaja odtenek je biu k je bla nenastelana... odkar gre pa do 13.000 je pa že kr POŠTENO počasnejša...

pa ne da bi se hvalu- lahk probamo :evilgrin:

da nau ustal samo pr besedah jst pravm :whistle:

lp artičoka Boh

PS: sicr pa z tisto izjavo nism hotu bit nesramn sam to da jst tut nism biu pametn k sm biu še puhek :D

Popravljeno . Popravil FlamE#7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaja odtenek je biu k je bla nenastelana... odkar gre pa do 13.000 je pa že kr POŠTENO počasnejša...

pa ne da bi se hvalu- lahk probamo :evilgrin:

da nau ustal samo pr besedah jst pravm :whistle:

lp artičoka Boh

PS: sicr pa z tisto izjavo nism hotu bit nesramn sam to da jst tut nism biu pametn k sm biu še puhek :D

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: puhek :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaja odtenek je biu k je bla nenastelana... odkar gre pa do 13.000 je pa že kr POŠTENO počasnejša...

pa ne da bi se hvalu- lahk probamo :evilgrin:

da nau ustal samo pr besedah jst pravm :whistle:

lp artičoka Boh

PS: sicr pa z tisto izjavo nism hotu bit nesramn sam to da jst tut nism biu pametn k sm biu še puhek :D

haha dej no se hvalt s tole prdulo :lol1: :lol1: :lol1:

moja se drgač vrti do 12.500 tko da baš velke razlike neb moglo bit :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf pol pa moj mobi neki zaj***** ker sm en post hotu uceri napisat pa ga zgleda ni uspel. No napisu sm pac je razlika med mojo pa jernejovo kr dost ker njegova je okol 11500 ze manj vlekla (gledu k si me pelu) pr moji se pa ne neha use do slabih 13.000. Zagrab pa pr enih 7500. Sam tko da je postena razlika vrjem.

Lp- riz Boh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf pol pa moj mobi neki zaj***** ker sm en post hotu uceri napisat pa ga zgleda ni uspel. No napisu sm pac je razlika med mojo pa jernejovo kr dost ker njegova je okol 11500 ze manj vlekla (gledu k si me pelu) pr moji se pa ne neha use do slabih 13.000. Zagrab pa pr enih 7500. Sam tko da je postena razlika vrjem.

Lp- riz Boh

kaj še ti ni ribnila.....ker koliko vem je v programu napaka in 07 odprte kot po tekočem traku ribajo. kolegu že 2 krat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni moja dela k urca. Skor brez tezav.

Lp pšenica Boh

ej zelje...kdaj boš dau zdej za en krog ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!