Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

kuko veš da ma rave? ga poznaš?

drgač ti pa misko.91, js ti tut raj predlagam tega. sam spet odvisno kolk je ohranen. ker paden je že biu po vsej verjetnosti, glede na to da nima nalepk.

pa gume so mal švoh

Zaenkrat bl sprašujem mam pa plan kej nabavt..loh mi pa kr rečeš misko ali miso da se neboš muču s pisanjem .)

Jernej ga poznaš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam res...kje je Baha zadnje čase. Pizda ga nism že doug časa vidu. Pa letos kokr jst vem ga sploh ni blo na ridah

sje pravm... dojadil mu je... zdej pa se mu ne da več z motorjem furat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat bl sprašujem mam pa plan kej nabavt..loh mi pa kr rečeš misko ali miso da se neboš muču s pisanjem .)

Jernej ga poznaš?

Jasno da ga pozna.........to je Baha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat bl sprašujem mam pa plan kej nabavt..loh mi pa kr rečeš misko ali miso da se neboš muču s pisanjem .)

Jernej ga poznaš?

ja poznam ga ... velik folka iz tle ga pozna... BaHa ma nick name... mi je bla tale njegova (poleg moje bivše ) najlepša rs ka :D

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja poznam ga ... velik folka iz tle ga pozna... BaHa ma nick name... mi je bla tale njegova (poleg moje bivše ) najlepša rs ka :D

ej! kaj pa moja haha :D men si pa reku da ti je poleg tvoje moja.. joj joj hinđa :whistle:

aja bahi je pomoje mitsubushijev zmankal pa se mu neda več :whistle: ---

hec.press

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, cenilc je biu tuki.

napisou pa je:

- polomljen oklep pri žarometu; M

- polomlen levi stranski oklep; M

- polomljen desni stranski oklep; M

- stopalka prestavnega vzvoda; M

- leva ročka + uteži krmila; M

- krmilo; M

- polomljen oklep zadaj prisedežu/pred sedežem; P

- izpušni lonec; ODRGNINE

- nosilci oklepa pri žarometih; P

- smerokaz,levi; M

- vilice, spredaj leve; ODRGNINE

- platišče, sprednje; M

M= menjati

P= poškodovano

poj je pa še napisan: poškodba opreme: rokavice;odrgnine

čelada shark s800; odrgnine

no, zdj morm pa dobit predračun od vsega tega.. da dobijo okvirno ceno, poj bojo pa šli iz tistga poj naprej :)

Popravljeno . Popravil FiFtY_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js se nebi strinjal :whistle: Lepo vse MENJATI kjerkoli je praska ali karkoli.. sam ti hočeš zrihtat motor.. če bi bil tisti cenilc ki je bil pri meni bi imel totalko 3x hehe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js se nebi strinjal :whistle: Lepo vse MENJATI kjerkoli je praska ali karkoli.. sam ti hočeš zrihtat motor.. če bi bil tisti cenilc ki je bil pri meni bi imel totalko 3x hehe :D

mah to bom šu do vombergerja narest predračun :D on ma itak viiisoke cene :D tko da, bom nemu relu nj zračuna kašna bi pršla cena popravila za vse to :) to bom šu pa drug tedn ke.. al pa ju3 :) ker danes nimam cajta :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri men je blo delo več kot 50% vseh stroškov, tako da se ti sigurno splača pokasirat dnar in sam nardiš skup zadeve.. Aja pa še to. Samo plastike je napisal. To ne vključuje nalepk, če imajo nalepke in plastike posebaj.. samo toliko da boš vedel :)

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri men je blo delo več kot 50% vseh stroškov, tako da se ti sigurno splača pokasirat dnar in sam nardiš skup zadeve.. Aja pa še to. Samo plastike je napisal. To ne vključuje nalepk, če imajo nalepke in plastike posebaj.. samo toliko da boš vedel :)

sj se bom pa še mal prtožu glede nalepk :D če bojo kj težil

ker nalepke hočm tut :P glede na to da mi je ta barva motorja k jo mam js najlepša RS125 sploh :) pa ne govorim zato k jo mam js.. ampak nasploh.

sj bomo vidl kok dnarja bi/bom dobu iz vsega tega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js se nebi strinjal :whistle: Lepo vse MENJATI kjerkoli je praska ali karkoli.. sam ti hočeš zrihtat motor.. če bi bil tisti cenilc ki je bil pri meni bi imel totalko 3x hehe :D

tako je pa cist use zahtevej. nc prjatla bit :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah lej, itak nebo ona plačala. Oni bojo šli sam bonusi pr zavarovanju navzdol, pa nej bo to al za 50, al pa 1000€. Edin če je prvič nardila kreš, pol ma možnost da sama plača škodo, potem pa je drugače ja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No js sm se pa spravu mal porihtat motor zdej čez zimo, ko mam cajt. Spet pa ga nimam tulk da bi po celi temi isku podatke, tak da če se še da komu enkrat napisat :whistle:

1. Ker avspuh je bolš arrow al giannelli? Kakšne so cene, in kje ga najceneje dobim.

Pa če se mi sploh splača kupit, al raje odblokiram original?

2.Enkrat sem se pogovarjal z nekom naj menjam zobnik, pa ne vem več ka mi je reku, da nej vzamem 3 zobe večjega, al neki taga se mi zdi, da se bo kao 6. prestava do konca zvrtela?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No js sm se pa spravu mal porihtat motor zdej čez zimo, ko mam cajt. Spet pa ga nimam tulk da bi po celi temi isku podatke, tak da če se še da komu enkrat napisat :whistle:

1. Ker avspuh je bolš arrow al giannelli? Kakšne so cene, in kje ga najceneje dobim.

Pa če se mi sploh splača kupit, al raje odblokiram original?

2.Enkrat sem se pogovarjal z nekom naj menjam zobnik, pa ne vem več ka mi je reku, da nej vzamem 3 zobe večjega, al neki taga se mi zdi, da se bo kao 6. prestava do konca zvrtela?

izpiha sta isti drek.

o orginalom se ti bo edino vrtela 500 obratov manj če bo motor seveda vredu naštiman. končna pa bo nekje ista z športnim mogoče 5km/h več.

zobnike pa pusti orginal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izpiha sta isti drek.

o orginalom se ti bo edino vrtela 500 obratov manj če bo motor seveda vredu naštiman. končna pa bo nekje ista z športnim mogoče 5km/h več.

zobnike pa pusti orginal

auspuh menjej če maš res željo po malenkost drugačnemu zvoku... maš tukej posnetk

tist ta deroči ko se dere ko svina je moj ex giannelli tadrugi je pa original odprti... pa slišš razliko kok se điannelli bolj dere :P

zobniki so pa original najbolš brez skrbi bod :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, cenilc je biu tuki.

napisou pa je:

- polomljen oklep pri žarometu; M

- polomlen levi stranski oklep; M

- polomljen desni stranski oklep; M

- stopalka prestavnega vzvoda; M

- leva ročka + uteži krmila; M

- krmilo; M

- polomljen oklep zadaj prisedežu/pred sedežem; P

- izpušni lonec; ODRGNINE

- nosilci oklepa pri žarometih; P

- smerokaz,levi; M

- vilice, spredaj leve; ODRGNINE

- platišče, sprednje; M

M= menjati

P= poškodovano

poj je pa še napisan: poškodba opreme: rokavice;odrgnine

čelada shark s800; odrgnine

no, zdj morm pa dobit predračun od vsega tega.. da dobijo okvirno ceno, poj bojo pa šli iz tistga poj naprej :)

aja jest sm za odškodnino motorja dobil 600eur pa iste poskodbe :D ; za udarjeno nogo pa 1700:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm pa klicu, zdej se ne spomnem točn kam, pa so mi rekl da vse komplet plastike pridejo že tu nekje, pa da so bele, oz nebarvane, brez nalepk... za nov model to.

A je to res da bele plastike dobiš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ve kdo za kirga za nalepke rs125, 2003 letnik replica, da jih že ma v rač. pa da jih sam natisne?

Kr 130€ nemislim devat da jih bom pol požlajfo :rolleyes: !

Brezveze ti je dt tok denarja za nalepke, razen če ga boš prodal! Itak so pa skor use RSke porajsane!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ve kdo za kirga za nalepke rs125, 2003 letnik replica, da jih že ma v rač. pa da jih sam natisne?

Kr 130€ nemislim devat da jih bom pol požlajfo :rolleyes: !

em.... mojmu frendu je edn naredu use nalepke od stranskih plastik za okol 50 eur!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm pa klicu, zdej se ne spomnem točn kam, pa so mi rekl da vse komplet plastike pridejo že tu nekje, pa da so bele, oz nebarvane, brez nalepk... za nov model to.

A je to res da bele plastike dobiš?

Original pridejo lepo pobarvane in poleplene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em.... mojmu frendu je edn naredu use nalepke od stranskih plastik za okol 50 eur!

Ja js bi rabo za celo spredno masko nalepke pa oba dva boka. Za zadek edino ne. Novih itak ne mislim kupvat, razn mogoč ko bom prodajo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja js bi rabo za celo spredno masko nalepke pa oba dva boka. Za zadek edino ne. Novih itak ne mislim kupvat, razn mogoč ko bom prodajo!

V Tržiču dela nalepke Rozman servis. Sicer naredi tako da nalepko ene barve nalepi na nalepko druge barve, naredi pa baje ql.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!