Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

No pa bom še jaz vprašal nekaj vas mačkone na področju rs-k. Je kaj narobe, če naprimer, ko ga tiščiš po ravnini in spustiš gas popolnoma začne cukat, če dam čisto malo gasa pa lepo pade? Pa včasih se isto dogaja pri pospeševanju, preden pride do 7k rpm mi ga malo cuka.

No naj še nekdo meni odgovori :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No naj še nekdo meni odgovori :D

ne poznam nobenga cukanja ko spustiš gas iz polnega pospeševanja.

pri pospešku je pa dostikrat to navadno... lukna sej veš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne poznam nobenga cukanja ko spustiš gas iz polnega pospeševanja.

pri pospešku je pa dostikrat to navadno... lukna sej veš :)

Ni lukne ne kr je odprt.

No tak ga še morem pelat naštelat pa še mu bom to reko naj porihta.

Popravljeno . Popravil R1FREAK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No naj še nekdo meni odgovori :D

ne poznam nobenga cukanja ko spustiš gas iz polnega pospeševanja.

pri pospeševanju pa razn tiste lukne ko mal mrda motor tud ne vem o kakemu cukanju govoriš... boš mogu malo bolš opisat zadevo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolkr jst vem so to znaki da ti bo ribnu, to je men delalo prejdn je riblno. pod 3.000 ti pa nelavfa zato ker nima kompresije kr maš riže na cilindru al pa batu :whistle:

glejte vsi pametnjakoviči ko daš zauh. in je motor hladen lepo laufa k osep a segreje pa ugasne. zato se tkarat izklopi zauh. in kern jemu pol crkne privij malo šrauf.

vsi ki imate rske

probaj jo enkrta vpalit z zauhom pa jo pusti da se lepo segreje bo sama od sebe crkovala.

to ni noben znak da bo ribnilo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni lukne ne kr je odprt.

čaki ti pravš da maš motor odprt. torej nimaš tiste ploščice notr??

piše pa da kupuješ RAVA ... pol pomen da če ga nimaš je lukna :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No naj še nekdo meni odgovori :D

igrajte se z iglo na fergazerju. preveč bencian dobi vglavnem z pol gasa.

Popravljeno . Popravil norc 16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čaki ti pravš da maš motor odprt. torej nimaš tiste ploščice notr??

piše pa da kupuješ RAVA ... pol pomen da če ga nimaš je lukna :)

No ja nisma se razumela. Sem mislo, da misliš lukno od cdi-ja :D. Ta velika lukna pa je ja :D

Hvala norc ja, pa problem mam tut ko ga španam po ravnini in ko pride proti koncu in mam poln gas ga tak malo strokira kot da bi ga malo zalilo. Treba ga bo naštelat ja samo kolko vidim se ovemu takrat ni kaj dosti dalo. Bo že porihtal če sem ga plačal.

Popravljeno . Popravil R1FREAK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

igrajte se z igl ona fergazerju. preveč bencian dobi vlgavnem z pol gasa.

heh evo ga majstora

ti je že povedu iglo dej do konca gor pa bo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ojnice tudi nepašejo so mislim da malo drugačeni premeri pri batih pa 250ka ima večji sornik. pa hod je pol drugačni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mam ja. V bistvu sem mel zadnič malo preveč, pa sem pol zrahljal, pa se mi zdi da je mogoče še vseeno čisto malo preveč našpanana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisto ploščico (pritrjena na mestu kjer pride rave) uzameš vn in nato zafilaš luknjo ter daš nazaj. Ni nobenga straha da motor nebo delov ,nimaš kej zajebat)

drgač imaš pa na guglu sigurno kej slik

al pa samo dvigns ploščico tko da ni tamale slepe cevke več. :whistle:

to je ena in ista ojnica, samo tanajvečji del je enkrat okoli obrnen .)

saj vidš pod plastificirano vrečko en bel paperček ki je skos enako postavljen. Da bi to 2 različna človeka nardila isto je pa verjetnost zanemarljivo majhna

CSI scena B)

bravo :worship: drgac je bla tut moja ojnica pr 50ki na tak nacin nrjena :worship:

aha...hvala :winkiss: ...

A MOGOČE KDO VE KJE BI LHK DUBU TO POFU.... OJNICO ZA KIT 160?? KLE NA NETU JE NE NAJDEM....KIT SM ŽE NAJDU (125/160), SAM ZA 160 JE NE NAJDEM!!!!!!!!! :headbang:

NE, KER POF.... OJNICE ZA 160 KIT SE PRAKTIČNO NE DA KUPIT ZATO PA VSEM TOK RIBAAAAAAAAAAAAAAA.že najmn 100000x povedano dejstvo dej mal pobrski no! :headbang: :headbang: :headbang:

No pa bom še jaz vprašal nekaj vas mačkone na področju rs-k. Je kaj narobe, če naprimer, ko ga tiščiš po ravnini in spustiš gas popolnoma začne cukat, če dam čisto malo gasa pa lepo pade? Pa včasih se isto dogaja pri pospeševanju, preden pride do 7k rpm mi ga malo cuka.

to je z iglo 100%

jst mislm da so ojnice od aprilie rs 125 notr (sej ma 2 cilindra po 125 kobikov)

mate prov zrd hoda.

glede ketne se pa ne sekeri bo tko al tko z kilometri sama se raztegnila. jst mam tut nasponano ornk :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp,jp, sm že vidu tole ja :D Je pa fuuuul huda, če je nebom prodajov pri nakupu naslednga motorja, sigurno pridejo takili oklepi :evilgrin: ...Zaenkrat morm bit pa še legaln za na cesto hehe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ta aprilia je huda ja, sam meni je smešno ko vidiš tam v jgp ko je 20 enakih mopedov :D.

Še malo ta popestritev: za nasekat

Popravljeno . Popravil R1FREAK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

recimo da bi jst kupu to aprilio pa bi mogu nujnu bat zamenjat ane :hmm: ka pa če bi menov sm obročke bi blo to dost?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kašne obročke, to se je na skuterjih menjavalo, tukaj pa so stroški zaradi zaribanja tako visoki, da noben niti pomisli ne da bi menjal samo obročke in ne bata, daš tistih 100€ pa imaš mir

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kašne obročke, to se je na skuterjih menjavalo, tukaj pa so stroški zaradi zaribanja tako visoki, da noben niti pomisli ne da bi menjal samo obročke in ne bata, daš tistih 100€ pa imaš mir

ja sej sam vprašam

sm slišov da je cilinder baje 800eur , zak tulk :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!