Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Ima kdo za prodati samo srednjo dihtungo za 122 blok(obkrožena z rdečo), lahko rabljeno, sam užitno:

spacer.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Ob 22. 3. 2019 ob 1:48, Buschi pravi:

Mulcova RS-ka ima zraven stikala za pipko še eno stikalo:

spacer.png

 

Je to serijsko al dodano kasneje? Ker kabli grejo naprej na šop original kablovja !

Včeraj smo v Nebesih ugotovli, da je to tipka za nastavljanje displeja med vožnjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot financministra me zanima, a ta kurba taljanska dejansko pije 10 litrov na 100 km ???????????????

Ker ne folgamo tankat...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Zdravo 

Zanima me ali vete kje bi lahko kupil zadnji zavorni cilinder ali pa set za obnovo le tega  za Aprilio rs 125 2009 letnik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Eno vprašanje:

-tisti, ki ste dajali gor polinijev 160 kit, kaj zaruži najprej: blok, cilinder, bat, zobniki?

Mulc se neki vžiga, da bi dal večjo mašino noter(650), pa mu ne dovolim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Buschi said:

Mulc se neki vžiga, da bi dal večjo mašino noter(650), pa mu ne dovolim.

Moje sanje izpred 15 let... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

G. profesor, nea razumete: un bi to dal gor in pol furu kot 125-tko. Torej brez izpita za A neomejeno, in kar je še huje, brez LPP žegna, ki ga itak nebi dobil.

Dokler gre vse super, je fino fajn, težava je, če je kreš, pa gre represivni organ razkopavati po motorju !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

G. stars, ravno o tem vam govorim... ...vcasih se mi je to zdela se kar brihtna ideja! :naughty:

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zato me zanima ta polinijev kit, pač, da premosti hitrostno razliko napram očetu in mami.

Drugo pa je, koliko se to splača za obdobje od letošnjega junija pa do septembra?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 45 minutami, Buschi pravi:

In zato me zanima ta polinijev kit, pač, da premosti hitrostno razliko napram očetu in mami.

Drugo pa je, koliko se to splača za obdobje od letošnjega junija pa do septembra?

Pri 160 ccm kitu je največji problem kako to prenese ojnica in ojnični ležaji, ker je vse skupaj bolj obremenjeno ker je pri 160 ccm bat težji kot pri 125. V primeru, da bi dali kakšno močnejšo ojnico bi zadeva bila po vzdržljivosti enakovredna originalu, seveda pa se je treba zavedat da to potem za sabo potegne še menjavo vplinjača za večjega če želite da zadeva dela kot je treba, saj večji cilinder za optimalno delovanje zahteva več mešanice kot original ;)

Jaz sem imel slabih 10 let nazaj Cagivo Mito 7 speed s polinijem 165 ccm in bom reku tako...na nižjih in srednjih obratih je motor precej lepše vleku kot original 125 ccm, ampak na visokih obratih pa se mi je z original cilindrom ob pravem setupu zdel motor bolj živahen, ker se z manjšim in lažjim batom pač lažje zvrti v obrate, na nižjih in srednjih obratih pa pač kubiki naredijo svoje ;)

Če bi jaz danes imel spet 125-ko bi pustil original cilinder, dal gor drugi izpuh in večji uplinjač, si vzel čas in res optimalno vse naštelal, oklestu iz motorja vso nepotrebno težo (luči, ogledala, zaganjač itd.) in ga mel za na pisto :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Zdravo. Imam težavo ob stisnjeni ročki za sklopko ko dam v prvo se motor premika kljub temu da jo držim ....zajla za sklopko je naštelana  

Popravljeno . Popravil hitri123
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa un vijak na sredini desnega bloka?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sine pravi da toplota olja na kuplungi ne igra nobene vloge.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato ti pa pravim da poglej vijak za nastavitev kuplunge na bloku...lahko da se ti odteguje, pa zateguje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Iščem cilinder, bat...užitna oba.

Ter rave ventil in ohišje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
  • 1 leto pozneje...

Išem polža, ki ima samo en zob oz za starejši tip felg:

 

20230429_164308.jpg

20230429_164327.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!