Skoči na vsebino

Moto GP 2015


orcus

Priporočene objave

preber še enkrat - napisal sem "3/4 tistih pod 8-im mestom " ..

do osmega se pa ve kdo so - tadobri ane..

 

kakorkoli obrneš - pedrosa je dosedaj izgubil še vsako prvenstvo - govorim o motogp ! - ko ga je imel možnost - in to veliko - osvojit .. torej je po domače povedano večni luzer..

 

jorge isto jokca samo malo bolj potihem in malo bolj za vogalom pa brez podija in intervjuja zadnje čase pa ga ne vidijo ..

 

dottore je pa to kar je .. kamenko je pa ribič ..

lej teh nadimkov ti ne boš spremenil ..  zna pisat tukaj da je jokica svetovni prvak ampak to bo še vedno ostalo..

 

https://motomatters.com/news/2015/04/03/2016_motogp_rules_clarified_7_engines_22.html

 

a se meni samo dozdeva ali ta tvoja trditev o enakosti l.2016 ne drži ??

 

:blush: tud na milionarju bi spušil. Pa sm že prebral enkat, ja. 

 

Kar se talenta pod 8 mestom tiče.... Bautista 125ccm prvak, Melandri 250ccm prvak, Aoyama 250ccm prvak, Crutchlow WSS prvak, Hayden MotoGP prvak....Pedrosa ima res jebeno statistiko v GP. Dečko ima smolo, in steklene kosti. 

 

2008 se je zlomu že u sepangu, pa je prvenstvo vodu do Sachsa, kjer je v dežju vodil, zletel in se zlomu ko pes. 2009 je v Qatarju fasal zapestje, vemo kako se raduis celi. se ne. Nickyju je zgnil in so mu ga uzeli ven. IMO Najbol jeben je bil padec v motegiju 2010, ko je Hondi odpadu šterc amortizer, njemu pa ključnica na 4 kose. Naslednje leto mu je ključnico zlomu še Sic v Franciji.....Vem da more bit človek sam svoje sreče kovač, ampak tale mali jih je res fasal. Če pomislimo kako hitro se je iz GPja pobral Spies, vidimo kako žilav je Pedrosa. 

 

Jokica Lorenco....normalnemu človeku se kost celi 5-6 tednov. pr njemu je šlo pa petek zlom, sobota operacija, nedelja  5 mesto.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Cartman: ali tebe Lorenzo mogoče plačuje, ker ga tako zagovarjaš? :P

Sicer pa po nekateri operaciji se okreva 1 teden, po nekateri pa tudi 1 leto. Nism(o) zdravniki po poklicu, njegovih izvidov nismo videli zato je težko govoriti o bolečinah. Sigurno so ga pa nafilali z raznoraznimi protibolečinskimi tabletami/injekcijami ;).

 

Jokica? Zame je tudi jokica, ampak to samo zato ker zmeraj išče/krivi druge dejavnike za (ne)uspeh. Če bi rekel jebi ga, fantje so imeli boljšo taktiko/bolje so vozili ga vsaj jaz osebno nebi označil za jokico.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Cartman: ali tebe Lorenzo mogoče plačuje, ker ga tako zagovarjaš? :P

Sicer pa po nekateri operaciji se okreva 1 teden, po nekateri pa tudi 1 leto. Nism(o) zdravniki po poklicu, njegovih izvidov nismo videli zato je težko govoriti o bolečinah. Sigurno so ga pa nafilali z raznoraznimi protibolečinskimi tabletami/injekcijami ;).

 

Jokica? Zame je tudi jokica, ampak to samo zato ker zmeraj išče/krivi druge dejavnike za (ne)uspeh. Če bi rekel jebi ga, fantje so imeli boljšo taktiko/bolje so vozili ga vsaj jaz osebno nebi označil za jokico.. :)

 

 

ne nč me ne plačuje. res. 

 

nismo zdravniki, ampak, kdaj si si zadnjič zlomil kost? Bilokatero.

 

Kar ti fanjtje počnejo je nečloveško. IMO tudi narobe. 

 

Lorenzota ful cenim ker je podpisal za Yamaho, v času Rossijevega vrhunca. se tam hitro streniral v prvokategornika In ga dejansko v boju 1:1 nabil. Da ga je dohitel dokazuje tudi Rossijev zid. Yamahino ekipo in dirkalnik je obdržal v top formi po odhodu užaljenga Valeta, in bil prvak še s 1000ccm mašino. 

 

jez sm užival v fightih 27 26 99. lasersko natančno in nikoli na dotik....93 in 46 imata neko drugo filozofijo. 

 

Če mene kdo praša, jokica fehta furo. Pa tud nism nikoli nč napisal proti njegovemu geniju.  

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej vzdevek bo vedno isti... Realnost pa taka, da če je lorenzo kdaj "jokcal" je v bistvu povedal tko kot je, al je pa pizdil... Medtem ko je Rossi jokcal za vsako malenkost... Pa je zid postavljal, pa je postavljal pogoje, pa bil užaljen... In lorenzo... Kdaj je to počel? Eh...

in to si bil ti osebno tolk blizu dogajanja ? si bil lorenzov RP? ja viš k ne veš -  RP-ji vejo še dve stopnje več kot PR-ji kaj dogaja...

 

:blush: tud na milionarju bi spušil. Pa sm že prebral enkat, ja. 

 

Kar se talenta pod 8 mestom tiče.... Bautista 125ccm prvak, Melandri 250ccm prvak, Aoyama 250ccm prvak, Crutchlow WSS prvak, Hayden MotoGP prvak....Pedrosa ima res jebeno statistiko v GP. Dečko ima smolo, in steklene kosti. 

 

2008 se je zlomu že u sepangu, pa je prvenstvo vodu do Sachsa, kjer je v dežju vodil, zletel in se zlomu ko pes. 2009 je v Qatarju fasal zapestje, vemo kako se raduis celi. se ne. Nickyju je zgnil in so mu ga uzeli ven. IMO Najbol jeben je bil padec v motegiju 2010, ko je Hondi odpadu šterc amortizer, njemu pa ključnica na 4 kose. Naslednje leto mu je ključnico zlomu še Sic v Franciji.....Vem da more bit človek sam svoje sreče kovač, ampak tale mali jih je res fasal. Če pomislimo kako hitro se je iz GPja pobral Spies, vidimo kako žilav je Pedrosa. 

 

Jokica Lorenco....normalnemu človeku se kost celi 5-6 tednov. pr njemu je šlo pa petek zlom, sobota operacija, nedelja  5 mesto.....

to smo že enkrat prebrali ..govora je o dosežkih v kraljevskem razredu ..

 

saj je pedrosa na istem kot mi ane ...eni imajo drugi pa nimajo sreče ..jebiga tko je ..

 

kar se ključnic tiče - moj mehanik je tudi meni motor šravfal v četrtek ko si je za vikend na treningu zlomil ključnico in so mu dali ploščico not ..potem je pa ene 10 dni pred 24ur bol d or-a dal ploščico ven in odpeljal dirko lani ...tko da ne mi o teh herojih ki si lahko privoščijo top zdravljenje za cifre s šestimi nulami zadaj ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

kar se ključnic tiče - moj mehanik je tudi meni motor šravfal v četrtek ko si je za vikend na treningu zlomil ključnico in so mu dali ploščico not ..potem je pa ene 10 dni pred 24ur bol d or-a dal ploščico ven in odpeljal dirko lani ...tko da ne mi o teh herojih ki si lahko privoščijo top zdravljenje za cifre s šestimi nulami zadaj ..

 

 

Čist BTW, a ni tvoj mehanik 2x svetovni prvak, al govoriš o njegovem bratu?

 

in top zdravlenje gor al pa dol. Polovica jih je konc kariere invalidov. Toselandu je atrofirala roka, Hayden in Hopkins sta ostala brez kupčka kosti v zapestju, Bayliss ob prst na roki, Cadalora na nogi, če me spomin ne vara....

 

Kost je pa kost. al je njihova al od sosedovga mulca njihovih let. Nobena in nikomur se ne zaceli u dveh dneh. 

 

Raj ko ropotaš pali suwatha in prid na pivo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Kost je pa kost. al je njihova al od sosedovga mulca njihovih let. Nobena in nikomur se ne zaceli u dveh dneh. 

 

Ko imamo jaz ali pa ti ali ostali navadni ljudje zlom verjetno na to nogo nebi stopili vsaj 3 mesece, se spomneš rossija po zlomu v Mugellu ? mislim da je po 6ih mesecih že motor vozil. Torej odlična kondicijska pripravljenost ter zdravniške usluge dosti pomagajo, Rossi je takrat mislim da vsaj eno uro na dan preživel v kisikovi komori v katero vpihujejo čist zrak da se telo bolje sprosti in posledično hitreje celi.

 

Mi navadni smrtniki pa bi rabli čakat vsaj 3 mesece brez hoje, potem mogoče pogumni bi po 6ih mesecih lahko hodli.

Popravljeno . Popravil jany
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko imamo jaz ali pa ti ali ostali navadni ljudje zlom verjetno na to nogo nebi stopili vsaj 3 mesece, se spomneš rossija po zlomu v Mugellu ? mislim da je po 6ih mesecih že motor vozil. Torej odlična kondicijska pripravljenost ter zdravniške usluge dosti pomagajo, Rossi je takrat mislim da vsaj eno uro na dan preživel v kisikovi komori v katero vpihujejo čist zrak da se telo bolje sprosti in posledično hitreje celi.

 

Mi navadni smrtniki pa bi rabli čakat vsaj 3 mesece brez hoje, potem mogoče pogumni bi po 6ih mesecih lahko hodli.

 

Kr naj bo v kisikovi komori. Verjetno ne veš kaj dela čisti kisik telesu. Kot je že nekdo napisal. Po koncu kariere je dosti invalidov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kr naj bo v kisikovi komori. Verjetno ne veš kaj dela čisti kisik telesu. Kot je že nekdo napisal. Po koncu kariere je dosti invalidov.

 

Nič hudega ne dela če ne pretiravaš, prktično vsi profesjonalni športniki se tako zdravijo.

 

notri ni čisti kisik je pa čistejši kot ga dihamo.

Popravljeno . Popravil jany
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jokica? Zame je tudi jokica, ampak to samo zato ker zmeraj išče/krivi druge dejavnike za (ne)uspeh. Če bi rekel jebi ga, fantje so imeli boljšo taktiko/bolje so vozili ga vsaj jaz osebno nebi označil za jokico.. :)

 

Ja sej to je vedno tko... lorenzo pove, da mu je čelada razpadla (kar se očitno vidi na slikah) in je takoj jokica in krivi druge... rossi pove, da je motor uničil prednjo gumo... in že se vsi klanjajo, kako mu je kljub temu uspelo priti na 3. mesto...

 

sam rossi fani ne boste nikol vidl kako butasto je to... kr neki res... oh...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh ,to z čelado je baje bilo tak, da je Lorenzo takoj, ko je pripeljal čez ciljno črto začel od jeze tak hudo butat z čelado v tank, da je notri pač razpaldla. Ker Dorna noče, da se to vidi, so zbrisali tisti kader.... Kar se pa Rossijeve gume tiče pa je lepo razložil, da je moral sedem krogov fajn tiščat in jo je pač takrat skuril in na koncu je bil Dovi hitrejši. V bistvu je priznal poraz, se nasmehnil in bil zadovoljen z tretjim mestom. Ni recimo zmajeval z glavo in jezno odkorakal v boks, kot recimo delajo eni, ki so znani po tem , da jim razpadajo poceni kitajske čelade.... Šalo na stran, Lorenzo bo vedno jokica. Za to nismo krivi Rossifani ampak se je za to odločil Lorenzo sam. Mi smo ga pač sprejeli takega kot je. Jokica pač. Pa Stoner je bil tudi tak. Samo on je bil tečen, ker je Rossi več zaslužil tudi takrat, ko je on bil prvak. Enim bo vedno težko, dokler bo Rossi dirkal, ker jih bo pač vedno zasenčil. Če ne z rezultatom, pa z svojo karizmo. MM je spoznal , da se nima smisla it merit z Rossijem ( razen na stezi ) in se pač vedno nasmeji in ima posledično mnogo več oboževalcel kot recimo Lorenzo, Pedrosa.... in podobni mufli. Če pa je tebi to butasto pa ti zdaj mi tudi ne moremo pomagat. Lorenzo ima okrog sebe profesionalne svetovalce, pa mu ravnotako ne uspeva postat simpatičen, tak da se nikar ne jezi, če tebi ne...

HAHAHAHAHA, BRAVO, super napisano!!!!! :grim  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izbira je samo ena. Ali imaš rad cirkus ali pa ne. Če je klovn dobr, ti spuli iz žepa denar in je zato seveda vesel :). Eni pulijo denar še dolgo potem, ko niso več v cirkusu. Pač blagovna znamka, ki nima veze z dirkanjem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

 

hmnja... dirke so cirkus, od nekdaj, in bodo še naprej, pa če je nam prav ali ne... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

 

hmnja... dirke so cirkus, od nekdaj, in bodo še naprej, pa če je nam prav ali ne... ;)

 

Meni je prav, ... problematična je samo osebna navezanost na klovna :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj bi bil to problem? :)

 

Mogoče ga ti ne vidiš in kljub moji razlagi ne boš videl drugače in nima smisla razlagat. Sicer pa piše zgoraj ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je prav, ... problematična je samo osebna navezanost na klovna :).

 

Hola mojster,

 

zakaj je to problematično?? a če bi se kdo navezal na akrobata bi blo pa OK?? al pa če bi se na ventrilokvistko (z dobrimi joški :P )?? cirkusi imajo veliko nastopajočih in veliko publike, vsak nastopajoči je nekomu všeč... in tko je tudi prav, IMHO, ne razumem zakaj bi bilo to "problematično"...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problematicno rata, ko ta navezanost totalno ubije debato. Forum je namenjen tocno temu. Debati. Ce pa imamo gor verske skrajneze, ti pripombe vzamejo osebno, se debata konca, in zacne blesavljenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

 

to se strinjam... sej zato imamo gumbek Ignore, al pa samo spregledamo bedarije, sej ni treba odgovarjat nanje, če najedajo ;)

 

lajf je lep če ga živiš, pravi ena stara pesmca, in tale race vikend bo živalsko hud - še mal pa bo FP1 :D

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A Ducati pa ni frderbal prve gume :)?

 

 

Takrat še niso vozili "inženirji iz boksov". Takrat so dejansko vozili šoferji, brez miljon senzorjev.

 Bikez si zadel zebljico na glavico... Jaz bi reku, da je Rossi tolk dobr solal Dovija, da je ta zdaj bil boljsi od ucitelja... Seveda, Rossi fani tega ne sprejmejo, v Katarju je Rossi solal Dovija (da je mel slabo gumo na koncu je laz!), v Ameriki je pa Rossiju sla prva guma! (Seveda je ni on sam unicil, to je bla zarota Bridgestona, gume same in polozaja planetov!  ZATO ne maram Rossi vernikov, ne da bi kaj fovs bil Rossiju, ali kaj podobnega, dev nima kaj dokazovati, komentarji fanov so pa smesni, in pika!

 

   Kar se pa tice inzenirjev: je Schwantz pred casom omenil to, ampak dodal, da pa sedaj fantje vso to tehniko izkoristijo za nore kotne brzine, nagibe ipd.  In vsak ki misli, da bi Schwantz, Rainey, Mamola ipd danes vozili kaj drugace kot fantje, zivi v zmoti...

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste se mogoče vprašali, da pa morda to niso napake, ko Marqueza tako meče po pisti, ampak da je samo tako prekleto hiter, da je podrl vse meje fizikalnih zakonov in zato ne more voziti tako mirno in kot po tirnicah kot JOKICA? Ipak je JOKICA krepko počasnejši od Marka, ko da Mark VSE od sebe..  :grim

 Pejd si se enkrat prirocnik o fiziki prebrat, tud srednjesolski bo dober, za osnovnosolskega nisem preprican....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster,

 

zakaj je to problematično?? a če bi se kdo navezal na akrobata bi blo pa OK?? al pa če bi se na ventrilokvistko (z dobrimi joški :P )?? cirkusi imajo veliko nastopajočih in veliko publike, vsak nastopajoči je nekomu všeč... in tko je tudi prav, IMHO, ne razumem zakaj bi bilo to "problematično"...

 Cisto enostavno iz prve roke: nisem fan nekoga posebnega, vse dirkace spostujem. mi gre pa presneto na zivce tlacenje kogarkoli v drek, pa omenjan je psihicnnih tezav ipd... Pa ko se karkoli pokaze, ostane isto, Stonercek je se kar mehkuzec z skrivnostno boleznijo, pa delal Stonercke skoz, ker je nestabilen, Dani je tud psihicno nestabilen ipd ipd... Rossi z armpumpom bi bil VELE junak, hudica, tist mezincek smo gledal dva meseca in tako naprej... biti fan nekoga ne pomeni tlacenje drugih v drek. normalnemu cloveku je jasno, da ce fan Rossija prizna in prpozna vrednost recimo Lorenza, ali Stonerja ali kogarkoli, da je potem tudi zmaga vec vredna! Tako je pa Rossi pac cisti povprecnez, sej Danija, pa Kamenkota, pa Jokico, pa zanic ducatija tko al tko ze vsak tule premaga z levo roko, k so loleki!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

 

mojster Janez, sej veš da te razumem :) le ne pozabit na dejstvo, da včasih med verskimi fanatiki in tistimi, dobronamernimi, ki vam gre to na živce (in jim hočete to dopovedat), ni razlike - citiram g. Murphya, ki je (mnoga, mnoga leta nazaj) lepo povedal: nikoli se ne prepiraj z idiotom, kajti ostali ne bomo opazili nobene razlike... ;) če nekdo nekaj noče videt/razumet pač ne bo, no matter what... ampak to je njegov problem, ne moj ;)

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!