Skoči na vsebino

Post festum FS5 (Bilo je: FS5)


Priporočene objave

quote:

Ce je slucajno ze padla koncna odlocitev za FS5 - Sidro, potem bi predlagal da se gre nekdo, ki je najblizje nacrtovani lokaciji, tja malo pogovorit.

mariborcani kje ste?! sedaj je vasa ura.in da nas stajercev ne blamirate!

-----------

who dares wins

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mariborčani nimajo časa, se po rondoju vozijo.

Ali še vozijo po rondoju, smo nanj kar malo pozabili?

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brrrm se ne more prijaviti, ker ima že od januarja za 7., 8. in 9. septembra najavljeno zabavo in kot organizator ne more pobegniti.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Brrrm se ne more prijaviti, ker ima že od januarja za 7., 8. in 9. septembra najavljeno zabavo in kot organizator ne more pobegniti.

Brrrm

Povej, kdaj in kje je ta zabava, pa bomo prišli še mi!

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej se začnite prijavljat,da bomo videli približno število kandidatov. Potem pa lahko grem jaz vprašat na Sidro, če se bo dalo zment za prostor za tolk in tolk ljudi! ZATO ČIM PREJ PRIJAVE!!

LP

Alfonso

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

kje je

V Logarski dolini.

Ni treba priti, jih je že dosti na spisku, eno tako motosvetforumsrečanje, samo da nimajo motociklov, smo pa včasih študije v Ljubljani skupaj izvajali.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:Brrrm se ne more prijaviti, ...

ah ja, kaj ces, ampak srecanje brez Brrrma ne bo tisto pravo ...

no ja, opraviceno ... bomo pa zate kaksno pivo spili!

Perla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Najprej se začnite prijavljat,da bomo videli približno število kandidatov. Potem pa lahko grem jaz vprašat na Sidro, če se bo dalo zment za prostor za tolk in tolk ljudi! ZATO ČIM PREJ PRIJAVE!!

Alfonso, se strinjam in zaradi boljse preglednosti odpiram nov topic PRIJAVE za FS5 - 7.9. v SIDRU pri MB .

Za dogovarjanje prostora pri Sidru brez problema prijavis optimalno st. 20 oseb!

ups, ko bo BW podala svojo prijavo, lahko povecas vsaj za 10.

Perla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se sekirati za Brrrmja, fešta tu, ali tam, samo de je. Saj bo FS6 tudi. Bo še lep oktober. To, danes in jutri, je samo prehodno (slabo vreme, namreč).

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice, odpri topic POVABILO g. TYSONU in ga tam povabi.

Ali še bolje: pošli mu mail na crx1@email.si

Edited by - easyrider on 31/08/2001 13:35:50

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ampak glede na to, da se ti verjetno ne znaš voziti z motojem, naj te pripelje on.

tudi za to ga bom prosil. izgovor,zakaj se pa ne vozim,si moram se vmisliti.

aja,post st.3000.da bo tyson imel spet kaj za nergati.

-----------

who dares wins

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FS5 JE ZAKLJUCENO!

V glavnem: bilo nas je cca. 20 vseh skupaj. Kje ste bili ostali????

ZAMAKATORJI! Poleg druzbe so bile pice prav tako krasne. Upam, da ste vsi prisli srecno domov in da niste prevec zmrznili (drugic bom vzel se malo cajtngov za cez prsa, da bo se bolj toplo, ceprav se je kar dalo preziveti). Lahko vam je zal, da vas ni bilo. No, pa na FS6!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Varno prispela v objem tople postelje.

Climberka sicer izrazila rahlo nezadovoljstvo nad voznjo z mojim motorjem - sedis pokonc k na kolu, pa nikamor ne gre, pa ..., matr Gregs, dej se mal jo pel, mogoce pa

Ice hvala za razkazovanje Graza (tok vem k prej ).

Pervy hvala za rundo, se pridem

Spoon iz katerega konca si Se mi zdi, da si na Celovsko sol se za nama ali se motim

LP Climber

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav vsem ,ki zdajle to bereta. FS5 je končan, zame je to čisto nova ikkuąnja.Za prevoz do Maribora sem si kot sopotnica izbrala mladeniča z cestnim motorjem. Prvi občutek ,ko me je priąel iskati je bil malo čuden (počutila sem se kot kokoą na motorju,zaradi načina sedenja )Ampak , ko sem se pa malo navadila in dobila občutek sem pa samo ąe uľivala, kar ľal mi je bilo ,da je Maribor tako blizuin ,da je ątajerskih gričev tako malo

Hvala Gregs

Drugače je bilo prijetno samo pot domov je bila malo hladna , ampak saj nas je Pervy med potjo pogrel z vročim kakaom in vrečo polno smeha

LP Climberka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Climber, šel sem za vama na Celovško, pa direkt na pumpo, se je že vakum delu v tanku. Sem pa iz Šiške blizu Slovenija avta.

Drugače pa je bilo lepo, pice pa fantastične.

BMW

Hvala ker si vozu pred mano, drugače tud do pumpe nebi prišel, nekam majhno porabo sem imel, edino celo pot sem imel občutek da voham čebulo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prispel domov srečno in rahlo premraženo.

ostalim je lahko samo žal, da jih ni bilo.

tudi jaz sem vohal čebulo med potjo, pa ne vem zakaj.

lp.,

bmw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na forumskem je blo fajn, sem vsaj v zivo spoznal forumase. Prispel domov srecno, skoraj ne bi ker mi je en tip z rdecim yugotom v Lenartu izsilil prednost. Dobre bremze,gume in refleksi so preprecili najhujse.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!