Skoči na vsebino

Post festum FS5 (Bilo je: FS5)


Priporočene objave

tudi midva z gogijem sva srečno prispela domov

sicer malo prezebla ampak to se preživi

srečanje je bilo super lahko vam je žal ker vas ni bilo

dr.looney

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm...fajn je bilo spoznati vse te forumaše...ampak drugič bi lahko bila malce večja udeležba, po številu memberjev sodeč vas ni malo..torej ??

Pervy..hvala za drink v Bistrici..

Midva "ledena" sva tudi prispela domov...

lep pozdrav in fajn vikend brez večjih čustvenih pretresov vam želim...

Ice Lady

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Na forumskem je blo fajn, sem vsaj v zivo spoznal forumase.

Cak, cak, cak.... Kdaj si pa ti bil tam???? Te nisem videl...Si odsel zgodaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pozdrav vsem ,ki zdajle to bereta. FS5 je končan, zame je to čisto nova ikkuąnja.Za prevoz do Maribora sem si kot sopotnica izbrala mladeniča z cestnim motorjem. Prvi občutek ,ko me je priąel iskati je bil malo čuden (počutila sem se kot kokoą na motorju,zaradi načina sedenja )Ampak , ko sem se pa malo navadila in dobila občutek sem pa samo ąe uľivala, kar ľal mi je bilo ,da je Maribor tako blizuin ,da je ątajerskih gričev tako malo

Hvala Gregs

Ni za kaj! Malenkost...

Hvala za poljubcek.... sam pazi, da ne bo Climber vidu..

Moram pa res reci, da glede na prvo voznjo s cestakom zelo dobro "vozis" na zadnjem sedezu. Skoraj nisem vedel, da je kdo za mano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy:

Se enkrat hvala za "kuca casti"!

Ne ves, kako prijeten je bil tisti toooooopli kakav.... pot do LJ je bila res kar hladna, ampak preziveli smo. Kot je Spoon rekel: dobro, da je bil Bmw pred mano, ker je bilo pol manj mraz...

....pa se grmenje Climberjevega auspuha je ublazil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Climberka sicer izrazila rahlo nezadovoljstvo nad voznjo z mojim motorjem - sedis pokonc k na kolu, pa nikamor ne gre, pa ..., matr Gregs, dej se mal jo pel, mogoce pa

Hehehe.... A zdej bom pa govoru, de sem ti zeno spridil?!

Saj nisem jaz kriv, da je voznja s cestakom tako fina.

Kaj pa ta dva pomenita?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Hehehe.... A zdej bom pa govoru, de sem ti zeno spridil?!

Kaj bos govoru A mislis, da je to mozno

LP Climber

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kaj pa ta dva pomenita?

Bos ze vedu, ko bos enkrat 10 let porocen, do takrat nej te pa firbec matra

LP Climber

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Hehehe.... A zdej bom pa govoru, de sem ti zeno spridil?!

Kaj bos govoru A mislis, da je to mozno

Joj, Climber, HUDA napaka! Tam, kjer pise "bom", bi moralo biti "bos":

torej: ...a zdaj BOS pa govoril....

Se iskreno opravicujem za pomoto!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Kaj pa ta dva pomenita?

Bos ze vedu, ko bos enkrat 10 let porocen, do takrat nej te pa firbec matra

Joj, ta bo pa se dooooolga.... sploh pa, ker moja se ne razmislja o poroki...

A bi se dalo kaj prej izvedeti?

Ti delno sponzoriram Indijo.... recimo dva pira (100% vec kot pa nas vrli sef Admin)...

Edited by - gregs on 09/09/2001 22:14:11

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva tudi prišla srečno domov. med potjo ni grmelo, dišalo po čebuli in začuda naju tudi zeblo ni. Družba bila prijetna, hrana dobra, pijača brezalkoholna, ... bo treba to ponoviti. ČIMPREJ!

P.s.: Pervy, thanks!

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vesel, da ste se imeli dobro in prišli domov v integralni obliki.

Tudi sam se imel dobro in to 2,5 dni in ne samo eno popoldne.

Mislim, da sem v petek ob 15.25 srečal Loonico in Gogija (v Petrovčah na semaforju) ko sta jo mahala proti Mariboru, vendar jasno, ubogemu kolesarju nista naklonila nobenega pogleda.

Takoj grem brati FS6.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no me veseli da niste zmrznili ker morem priznat da je blo kar prijetno mrzlo (vremenarji so rekli da je bilo SVEZE). tudi jaz sem varno sparkiral motor in noc nepricakovano zakljucil z soncnim vzhodom v celju. sem pa se nekaj casa z pivom "tajal" kolena. drugic ne bom vec v kavbojkah. se vidimo naslednjic, drugace pa povabilo velja: ce ste v mojih krajih se oglasite.

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

mal pomahat al pa se zadret...

Nisem imel časa mahati ali se dreti, ker sem ravno štartal na zeleno luč in sem imel dela s tem, da sem avtomobilu za seboj skopal 1 kg asfalta na havbo. Kolesarje upoštevajo še manj, kot motocikliste.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

prispel domov srečno in rahlo premraženo.

ostalim je lahko samo žal, da jih ni bilo.

tudi jaz sem vohal čebulo med potjo, pa ne vem zakaj.

lp.,

bmw

Domžale,pumpa,petek popoldne ob 15,45 !

Foruma se (zaradi višje sile) sicer nisem udeležil,ampak spoznal pa sem BMW.ja,Climberko,Gregsa,Žličko in še koga,peljali skupaj nekaj km in spet ugotovil,da ni važna dolžina ampak globina srečanja...Za čebulo pa ni treba obtoževat mene,ker jem samo česen

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pozdrav vsem ,ki zdajle to bereta. FS5 je končan, zame je to čisto nova ikkuąnja.Za prevoz do Maribora sem si kot sopotnica izbrala mladeniča z cestnim motorjem. Prvi občutek ,ko me je priąel iskati je bil malo čuden (počutila sem se kot kokoą na motorju,zaradi načina sedenja )Ampak , ko sem se pa malo navadila in dobila občutek sem pa samo ąe uľivala, kar ľal mi je bilo ,da je Maribor tako blizuin ,da je ątajerskih gričev tako malo

Hvala Gregs

Drugače je bilo prijetno samo pot domov je bila malo hladna , ampak saj nas je Pervy med potjo pogrel z vročim kakaom in vrečo polno smeha

LP Climberka

Kdaj ste se vrnili iz MB ?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

CAO

Midva z Climberjem ob 1 zjutraj.Duąe zaradi mraza pol ure kasneje

, tako , da so bile postelje ze ogrete.

LP Climberka

Krasno,in koliko vas je bilo na srečanju ?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cao

če malo pobrskam po spominu nas je za mizo sedelo priblizno 19,

nekaj jih je odąlo preden smo ljubljancani prisli, se enpar pa jih je v nasi druzbi posedalo kaksno uro. No tako nekeko pa si zracunaj ce znas.

LP Climberka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste pa zgovorni.

Pričakujemo kakšno podrobnejše poročilo in morebiti tudi kakšno fotografijico, ne pa da moramo vsako besedo vleči iz vas.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ste pa zgovorni.

Pričakujemo kakšno podrobnejše poročilo in morebiti tudi kakšno fotografijico, ne pa da moramo vsako besedo vleči iz vas.

Pocakaj, da se odtajamo, pa bo bolje....

Mimogrede: Noise je naredil nekaj fotk z digitalcem, tako da bo mogoce kaj dal na net.

Je bilo pa srecanje za odtenek bolj umirjeno kot prejsnje, pa obiskovalcev je bilo cca. 20 (mislim, da se malo vec). V Sidru smo ostali do 23, potem smo jo pa nekateri podurhali v Slovensko Bistrico v Pervyijev bar, kjer je castil vse navzoce (hvala!). Seveda smo vsi pili tople pijace, saj je bilo kar posteno mraz. No, ljubljanska naveza motociklov je nato prisla v LJ tam nekje ob 1h (ceprav se mi zdi, da sem jaz prisel tam nekje okoli 2h, ampak ce je Climberka rekla, da smo prisli ob 1h, potem pa res ne vem, kdo ima prav).

Tako. Se kaksno vprasanje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!