Skoči na vsebino

Krmila - razno


Desmo

Priporočene objave

Jst bi pa dal blažilnik na mojo R1 (l.01), pa me zanima kako so šli ti blažilniki po letnikih pri r1 pa kak model paše gor? Vidim pri tc-ju imajo blažilnik za 98/99 pa za r1 (ta r1 je mišljena 00/01) 02 ima pa že serijsko vgrajen blažilnik?

Če pa kdo ve kje bi najugodneje dobil blažilnik pa hvala lepa :whistle:

Tole <-- klik je tak kot ga imajo v TCju (ExtremeTech), samo za normalno ceno - 279,00 EUR. Sam ga imam na gixxerju in toliko je definitivno vreden, 400,00 pa ne bi dal zanj, bi raje še par eur dodal in vzel Öhlinsa.

LP

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

A mi lahko kdo pove,kje bi lahko dobil blažilnik krmila za Yamaho fz 1000 Fazer in sicer od OHLINS-a.Obstaja kakšen prodajalec v Sloveniji za to firmo.

Lp,

Popravljeno . Popravil urost
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko boš zmontiral probaj trdoto med predzadnjo in zadnjo stopnjo pa poročaj razultate, ker me zanima, če je samo pri mojem tako ogromna razlika :)

No sedaj sem montiral,blažilnik,kerga sm kupu v tc-ju.cena je bila malo pod 300 evrov,so znižal.No da odgovorim na vprašanje,Razlika med zadnjim in predzadnjim je ogromna.Po moji logiki pa zato,da ko greš na avtocesto narediš klik in imaš max trdo,ko pa prideš na normalno pa klik in je spet dosti lažje.Se mi je zgodil,da ko sm pršu na normalno cesto in hotu zavit,sm skor padu,ker je blažilnik biu tok na trdo nastavljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tista zadnja stopnja je praktično nevozna povsod, kjer se ne gre popolnoma ravno :) Tako, da jaz sploh ne uporabljam, ker bi enkrat pozabil in bi lahko bilo sranje.

Drugače pa kot sem rekel, namesto tistih 19 stopenj prej, ki so skoraj enake, bi raje imel jih pol manj pa še kakšno med predzadnjo in zadnjo. Predzadnja je skoraj premehka, zadnja pa kot sem rekel, že nevozna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

A mi lahko kdo pove,kje bi lahko dobil blažilnik krmila za Yamaho fz 1000 Fazer in sicer od OHLINS-a.Obstaja kakšen prodajalec v Sloveniji za to firmo.

Lp,

Uvoznik za ohlins je: Mladen Jugovac s.p., e-mail: mladen.jugovac@siol.net, tel: 041 648 501. Ima cel program od Ohlinsa, opravlja tudi obnovitve stabilizatorjev krmila. .)

Popravljeno . Popravil TinaRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima cel program od Ohlinsa, opravlja tudi obnovitve stabilizatorjev krmila. .)

aha super! Enga tazga rabim...

Moj je namreč dobil "luft" na krogličnem zglobu...Tud ena stvar kar naredijo Italjani ne traja dolgo :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uvoznik za ohlins je: Mladen Jugovac s.p., e-mail: mladen.jugovac@siol.net, tel: 041 648 501. Ima cel program od Ohlinsa, opravlja tudi obnovitve stabilizatorjev krmila. .)

Hvala za odgovor.Bom poklical tega gospoda za OHLINS.

LP,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

mam mali problem..

imam blažilnik krmila znamke matris in je z njim nekaj narobe :) ne da se nastavljat trdote..

pozna kdo koga ki to popravlja?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ima blažilnik to funkcijo?

da.. 15 stopenj bi naj imel, vendar meni je nekako zaskočlo na prvi stopnji in se ne premakne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozanimaj se pri Amortizerju, če se ukvarjajo tudi z obnovo stabilizatorjev krmila..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozanimaj se pri Amortizerju, če se ukvarjajo tudi z obnovo stabilizatorjev krmila..

hvala za info ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je potem blažilnik, ki ga prodajajo v TC-ju vreden svojga denarja al ne al naj raj kaj drugega kupim (isti rang cene????)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Če se slučajno kakšen amortizer komu doma valja na PM!

Hod mora biti ~120mm, trdota nastavljiva.

Objemko za vilico itak moram naredit sam, razen če ima kdo za 48mm !

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je potem blažilnik, ki ga prodajajo v TC-ju vreden svojga denarja al ne al naj raj kaj drugega kupim (isti rang cene????)

Stabilizator iz TCja je čist ok, le da se ga da v tujini kakšnih 100eur cenej dobit, tako da se ti morda bolj splača pogooglat mal, kakor takoj letet v TC.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stabilizator iz TCja je čist ok, le da se ga da v tujini kakšnih 100eur cenej dobit, tako da se ti morda bolj splača pogooglat mal, kakor takoj letet v TC.

Pa še link ene trgovine, ki jih drži. Sem jih videl pa tudi še malo cenejše.

http://www.redracingparts.com/en/english.h...ringdampers.php

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še link ene trgovine, ki jih drži. Sem jih videl pa tudi še malo cenejše.

http://www.redracingparts.com/en/english.h...ringdampers.php

sam tu je cena sam za stabilizator z potrebnim materialom za pritrditev je cena za moj model 300€ + poštnina in ni nič kaj več cenej ker so jih v TC tud znižal na 329€ kokr vem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aaa, potem pa druga pesem, ker prej so bili v TCju skozi po 400eur, kar je bilo pa malo too much :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Sem pred nakupom blažilnika krmila in me zanimajo predvsem slabosti in prednosti načina montaže oz. izvedbe blažilnika krmila.

post-1705-1215502469_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

načeloma je vseeno, vzami tistega kjer boš imel manj dela pri montaži / je cenejši / ti lepše izgleda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

načeloma je vseeno, vzami tistega kjer boš imel manj dela pri montaži / je cenejši / ti lepše izgleda

:) Saj to me prav tako zanima. Katerega je lazje montirat? Cenejša je "along the frame" varianta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Kakšna bi pa bila razlika med alu in jekleno belanco?

Alu je lažja, jeklena pa se najbrž ob padcu nekje v p.m. lahko za silo nazaj zakrivi predvidevam.

Predvsem me zanima ali se jeklena lahko preveč ovija.

V glavnem kakšne konkretno so razlike.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!