Skoči na vsebino

Yamaha MT 09 Tracer 2015 in GT 2018


jany

Priporočene objave

dobra cena... kje pa si to kupil ? V Kmc-ju ?

 

Včeraj so mi zmontirali še stranke kovčke, zadnji kovček pa mislim, da bom tudi sam moral dati gor Givija al pa Kappo, ker od Yamahe res ne mislim čakat celo poletje, da bojo dobil nosilec zadnjega kovčka.

BS centru..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa imas zadnji nosilec od Yamahe iz Amerike 14 dni ga mas tu, meni če bi se mudilo bi ga iz tam naroču.

lahk pokažeš link kje si to videl ?

 

drugače se mi pa tok spet ne mudi, da bom neki preplačal sam, da bom imel... samo ne razumem logike Yamahe zakaj, če je nekaj že na voljo ne ponudijo to po celem svetu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom jutri ko bom na pc.

Ni preplačano je okoli 150€ + poštnina in carina ter davek mislim da enih 200€ pride ven.

Išči FJ 09 rear rack če želiš pogledat.

Fj 09 in mt 09 je isto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mi je že uspelo najti samo bo tole predrago. Za ta denar se, da v kompletu dobiti nosilec + kovček

http://advdepot.com/yamaha-fj-09-rear-rack.html

 

Že v delta teamu so mi ponudili opcijo http://delta-team.com/product/product&path=2321_1934_2143_2382&product_id=4898+ plošča, ki je okoli 15€. Zadeva baje tudi preverjeno dobro deluje nič ne trese pri 170km/h. Je pa res, da malo smešno zgleda, ker je obstoječa plošča na nosilcu prevelika... 

 

bi bilo zanimivo za probat nosilec od Kappe in nato gor plošča od yamahe, če bi pasalo skupaj...

 

naj deki28 tole danes zmontira in pokaže sem včeraj že gledal mal kovčke od Kappe in niti niso tako slabi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no to je opcija je pa grdo vsaj meni.

Jaz bom počakal od yamahe ker mi je najlepše tudi brwz kovčka je minimalna plošča na versysu je od givija plošča ful prevelika in grda bla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kratkim motorjem (vsaj vizuelno kratkim) kufer nekam težko pade.

 

//S tem mislim medosno razdaljo. :)

Popravljeno . Popravil dlicen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fajn zgleda tole grem jutri tudi sam iskat sem že danes klical... kaj pa med vožnjo opaziš kakšno razliko se kej občuti, da imaš zadaj kovček ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sam bom jutri testiral prvo kak se po avtocesti obnesejo stranski kufri, nazaj iz LJ pa še z vsemi tremi pa, da vidimo, če bo kaj treslo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se je kdo že zanimal ali je možno zadnjo luč pri traceru ali mt 09 zmontirati brez tistega vmesnega kovinskega podaljška  tako da bi bila sama luč bol pod sedežem in nebi tako grdo štrlela ven :) ...

Nekje na netu sem zasledil ta je tak poseg možen in je zadnja luč tako narejena da se vsak sam odloči ali bo imel podaljšano kot je v originalu ali krajšo verzijo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se je kdo že zanimal ali je možno zadnjo luč pri traceru ali mt 09 zmontirati brez tistega vmesnega kovinskega podaljška  tako da bi bila sama luč bol pod sedežem in nebi tako grdo štrlela ven :) ...

Nekje na netu sem zasledil ta je tak poseg možen in je zadnja luč tako narejena da se vsak sam odloči ali bo imel podaljšano kot je v originalu ali krajšo verzijo ...

 

Jaz sem imel pobrano dol in težava je v širini centrov lukenj ker je razlika le kak milimeter če misliš nosilec tablice ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

...  , zdaj zadnji konec vsaj zgleda, ...

 

 

 

...   tako da bi bila sama luč bol pod sedežem in nebi tako grdo štrlela ven :) ...

 

 

No saj na koncu koncev bo kar držalo, kar sem napisal že po prvem vtisu na sejmu v Milanu: cel motor je (za moje pojme)  precej neskladne oblike in ni nek presežek "motorne lepote" - večkrat ga vidim manj se mi dopade.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj en na Rudniku s prikolico na zadnjem zicu :P, pa kufr si mel če se ne motim. Luči pa tako bleščijo, da dokler iz boka ne vidiš motorja, sploh ne veš za kaj se gre =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj en na Rudniku s prikolico na zadnjem zicu :P, pa kufr si mel če se ne motim. Luči pa tako bleščijo, da dokler iz boka ne vidiš motorja, sploh ne veš za kaj se gre =)

 

Luč za moje pojme sveti super napram mojima prejšnjima motorjoma, a ko berem ameriške forume prvo nadgradijo sprednje žarnice, a so vsi navajeni na reflektorje ?  :grrr

 

Jaz sem kratko malo znižal ker mi jih je dosti blendalo da slepi, dolgo pa malo dvignu  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa dodatni dve? Svetita na dolžini kratke ali nižje?

 

Sprašujem, ker ravno šraufam dodatni lučki na Versysa, podobne kot so na Tracerju že gor.

Popravljeno . Popravil Fantocci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tracerju niso že gor ampak jih dokupiš  :grrr

 

 

Pomojem daš kot na kratke da jih imaš lahko vedno vklopljene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj en na Rudniku s prikolico na zadnjem zicu :P, pa kufr si mel če se ne motim. Luči pa tako bleščijo, da dokler iz boka ne vidiš motorja, sploh ne veš za kaj se gre =)

heh torej sem bil to jst sm glih šel iz KMC-ja, kjer sem nabavil zadnji nosilec in kufer :) kje pa sma se srečala, mogoče na križišču, ko sem stal na semaforju ?:) mi je padel eden v oči, da je fesjt gledal motor :)

 

druga pa za vse tiste, ki mislijo, da motor ni vozen z zadnjim kovčkom to seveda ne drži, 150-180km/h proti Krškem brez problema in nobenega ''woblanja'' me res zanima kaj je počel un tip na unem posnetku, da je imel takšne probleme.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh torej sem bil to jst sm glih šel iz KMC-ja, kjer sem nabavil zadnji nosilec in kufer :) kje pa sma se srečala, mogoče na križišču, ko sem stal na semaforju ? :) mi je padel eden v oči, da je fesjt gledal motor :)

 

druga pa za vse tiste, ki mislijo, da motor ni vozen z zadnjim kovčkom to seveda ne drži, 150-180km/h proti Krškem brez problema in nobenega ''woblanja'' me res zanima kaj je počel un tip na unem posnetku, da je imel takšne probleme.

 

Tako najprej sem te videl v KMC.ju, potem sem pa bil z mopedom na rudniku čez križišče nasproti tebe. Gledal sem te pa res, ker mi ni blo jasno, kater motor je :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh torej sem bil to jst sm glih šel iz KMC-ja, kjer sem nabavil zadnji nosilec in kufer :) kje pa sma se srečala, mogoče na križišču, ko sem stal na semaforju ? :) mi je padel eden v oči, da je fesjt gledal motor :)

 

druga pa za vse tiste, ki mislijo, da motor ni vozen z zadnjim kovčkom to seveda ne drži, 150-180km/h proti Krškem brez problema in nobenega ''woblanja'' me res zanima kaj je počel un tip na unem posnetku, da je imel takšne probleme.

Midva sva se tud v KMC-ju pogovarjala ko si montiral kufre.Dobr zgleda motor .

Popravljeno . Popravil jozexj6
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako najprej sem te videl v KMC.ju, potem sem pa bil z mopedom na rudniku čez križišče nasproti tebe. Gledal sem te pa res, ker mi ni blo jasno, kater motor je :P

točno se prav spomnem, ko je en z z750 šel mimo KMC-ja :) 

 

 

Midva sva se tud v KMC-ju pogovarjala ko si montiral kufre.Dobr zgleda motor .

Me je prav zanimal, če se boš javil tu kej :) če se nebi zajebaval s koufrom bi lahk šla na pijačo pa še rekla kako :) meni osebno je res motor top, kar se vožnje tiče in vsega zdej še zadnji konec zgleda čisto drugače, ko je nosilec gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!