Skoči na vsebino

Yamaha MT 09 Tracer 2015 in GT 2018


jany

Priporočene objave

9 hours ago, Texo said:

 

@skalar36 vizir zgleda super .. kolko cm meris v visino? Bom pogledal, ce obstaja non-smoked verzija .. mi je vsec, da je originalni vizir taki neopazen, prozoren .. to mas od sw-motecha rollbare?

Pri kolko km ali ur vas zacne sedez motit? Meni in moji na zadnjem sedezu ni neke panike .. deluje se kar ok .. je pa res, da nisva naredila nekih ogromno km naenkrat ..

A je kdo opazil, da imajo original yamahine semi-soft torbe od sw-motech kljucavnice? Tudi "zabice" za zaklep so original od sw-motecha .. prav tako kljucavnica za odstranitev nosilcev torb .. zanimivo se mi zdi, da japonci na tak nacin sodeljujejo z nemci .. ;)

Jaz imam 1m pa dva piškota. V vojski so rekl kikiriki flota. Sam smo pa dobr skoz pršl, ko smo zaklonilnike kopal...

174 cm

Tale vizir dobiš čist prozoren, light smoke-tak je moj, pa čist temen-poglej si.

Točno tko kot je Kmet2 napisal po ene 300 km postane nevzdržno, ne vem kaj bi naredil-mogoče stojišče, kot na avtobusu!? Nazadnje ko sem bil na magistrali, sem za nazaj precej klel in bentil nad sedežem! Pa mam kr dobro obloženo rit in utrjeno od kolesa, pa je vseeno moteče. Jaz ga bom zamenjal(sedež) ne vem pa še kaj bom dal.

9 hours ago, DinDiin said:

A drgac k vozte,mate na sport programu ponavadi ali...?

Jaz imam v srednjem. Če daš v A (sport) se ročka za gas odziva čisto preveč hitro. Moraš res počasi z občutkom dodajati gas , da motor ne "nabija"- mi  ni všeč. Sploh ne vem zakaj so ti programi. Če ima motor proti spodrsavanju zadnjega kolesa po mojem rabi samo 1 program, potem pa vsak sam dozira plin. Nihče po dežju ne nori-ali pač!?

Marketinška fora.

Hvala Kmet2 za pohvalo. Je pa res , da je edina stvar, ki sem jo jaz dal na motor(zenkrat) tale vizir. Mi je prejšnji lastnik naložil vse.

Popravljeno . Popravil skalar36
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, skalar36 pravi:

Sedež je obupen. Tistga strica, ki si ga je izmislil bi za 5 ur privezal na motor, potem mu dal nalogo, da naredi ponovno...

Porabo sem jaz spravil na 4.9 vožnja pa dinamična. Meni še nobena Yamaha ni kurila olja, (3 fazerke, 1 Xt660r).

Yamahe servisirane pri (vstavi poljubno) so žrle olje, ker se je notri tankalo rinfuza olje (vsaj kolegova r6). Sam sem vedno dajal tistega, ki ga je tovarna priporočala. 

 

V eni drugi temi sem podal eno od rešitev za neudoben sedež. Preizkusi boš presenečen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sem videl. Samo to me zanima a se to pritrdi z kaksnimi trakovi a je kt tako gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, skalar36 pravi:

Ja sem videl. Samo to me zanima a se to pritrdi z kaksnimi trakovi a je kt tako gor.

Ja trakovi pridejo . Če boš potreboval ti ga prodam 50% skonto (Airhawk) sam doziraš trdoto .....2x rabljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, cikadina pravi:

a jozexj6 pa ne predeluje vec sedezev?

drgaci topsellerie al pa bagster?

Še dela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar sm od jozeta tu na forumu vidla mi je bilo zelo usec.

po moje se kr splaca sedez predelat, skoda da ti kvari uzitek. sicer sej tudi gel ni vsemogocen, je pa gotovo izboljsava.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm .. ce se bo tako nadaljevalo z tem 24/7 nasmehom od uses do uses, bom zobozdravnika rabil .. :D

Ja, drzi .. danes bil malo dlje na motorju in je zadnja plat zacela nakazovati rahlo nezadovoljstvo ..

Mi pa visji sedez bolj ustreza zaradi polozaja nog (185cm), mi pa potem vizir ne ustreza vec - v nobeni nastavitvi .. bo potrebno nabavit povisan vizir, ja .. vidim, da bodo omenjeji puigov vizir imeli naslednji teden tudi v louisu .. 140€ ..

Popravljeno . Popravil Texo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@skalar36 .. kaj so pa ti distancniki oziroma displacerji za handguarde? A pridejo ti sciti za roke bolj narazen ali kako? Gledam navodila za montazo ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, naj bi pomaknil prvi del, oziroma zunanji del, ščitnikov rok malo navzven. A se vseeno še vedno dotaknejo, praskajo ob vizir. No poskusil sem samo na najnižji poziciji vizirja. Sam tistih distančnikov potem nisem uporabil. Pač se malo podrgne ob vizir pri obračanju na mestu. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok .. predvčerajšnjim in včeraj nardil po 350km v enem in tazadnja sicer občuti teh 700km, ampak sploh ni neke panike .. morda se bo pa navadila .. je pa res, da je kar "izolirana" .. :blush:

bo pa kot kaže potrebno zamenjat vizir .. pri 120-130 z originalnim že kar ruka v glavo ..

je pa prvih 1000km za nami in sledi prvi servis .. mislim, da bo teh km zelo hitro naraslo v nebo .. :yea2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, pa kaj bi sedež predelaval, silikonske vsadke v rit :P pa je večni mir :D 

Top motor, lep za pop..... 

Čestitke vsem lastnikom, pa Srečno in varno vožnjo

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj se je pa nebi upali odpret. v končni fazi gre za zelo primeren in konkurenčen motor za povprečnega slovenceljna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EEH, če nima 1000+ kubikov in 130+ konjev se niti na kafe v bljižno gostilno ne moreš peljat :slap:.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, MiNa pravi:

EEH, če nima 1000+ kubikov in 130+ konjev se niti na kafe v bljižno gostilno ne moreš peljat :slap:.

sam res :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večina negativnih točk pri Tracer 09 leti na račun sedeža. Je že mogoče kdo probal originalni "udobno zasnovan sedež" http://www.yamaha-motor.eu/si/produkti/motocikli/sport-touring/tracer-900.aspx?view=accessories&partcode=2PP-247C0-00-00&year=2016

Ali mislite, da je boljše kupit gel sedež ali kaj podobnega od drugega proizvajalca?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam imam takšen sedež in nisem preveč zadovoljen z njim. Ti priporočam, da si omisliš drug sedež ali pa, da ti ga kdo naredi po meri, ki se s tem bavi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa izpuh? Ima kdo kaj ne-originalnega gor? Nekaj bolj glasnega disi, ceprav original tudi lepo zarenci tam nad 4k ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!