Skoči na vsebino

KTM 1290 Super Duke ( R 2014 in GT 2016)


Cufa
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

Koliko vam kaže temperaturo olja na števcu? Meni kaže ob hladni mašini 0 stopinj, na "delovni temperaturi" pa okoli 55-65 stopinj. Na prvo žogo izgleda, kakor da bi bilo potrebno prišteti zunanjo temperaturo, da bi bila realna vrednost temperature olja. Zunanjo temperaturo in temperaturo vode mi kaže pa pravilno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, SiM pravi:

Koliko vam kaže temperaturo olja na števcu? Meni kaže ob hladni mašini 0 stopinj, na "delovni temperaturi" pa okoli 55-65 stopinj. Na prvo žogo izgleda, kakor da bi bilo potrebno prišteti zunanjo temperaturo, da bi bila realna vrednost temperature olja. Zunanjo temperaturo in temperaturo vode mi kaže pa pravilno.

ni prav. Sicer kar vem, pa fotk ne vidim, bi moralo kazati temp vode.

Vsaj za prvi dve generaciji. Kakorkol, dodaj 20-25C :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Senzor ima napako. Tudi meni kaze tako. 1x bi me pa kmalu infarkt, ko je začel kazati prav in mi ni takoj potegnilo, da so bile to ubistvu prave številke za olje. 

Ne obremenjuj se in dalje. 

 

Lp, Samo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda je to precej pogosta napaka na teh mopedih. Če bi hotel porihtat je stroška cca 140€, ker je treba menjat cel set za dolivanje olja, ki vsebuje še senzor nivoja olja:"KTM %OIL FILLING FLANGE CPL. | 61338085100"

https://ktm-versand.de/en/spare-parts/57748/oil-filling-flange-cpl.

Glede na to, da BC napake ne zazna in da ventilator prižiga na osnovi temperature hladilne tekočine se ne mislim preveč sekirat ... bo najbrž šlo na seznam zimskih popravil :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!