Skoči na vsebino

Kovčki in vse kar je povezano


Speedo

Priporočene objave

Kje bi lahko pri nas kupil kakšen kvaliteten motoristični nahrbtnik?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaksnega pa rabis a za naslon k taksnega mam jst sam je namenjen coperjem ki dajo cez zadnji naslon pa je pol na pritlazniku vpet!

post-9752-1149010948_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, rabim takšnega za na hrbet. Videl sem se mi zdi da v tc-ju od spool-a. Na tak način mislim kot je bil tam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rukzak je dober vsak. Pomembno pa je, kako se odpira zadrga. Najbolje je, če se da zadrgo zapeljati povsem do spodnjega robu in po možnosti še kako fiksirati. So fantje že pobirali ali pa samo izgubili zadeve po avtocesti. Dokler gre za žavbce za sončenje, ki jih je v rukzak nabasala babnca, še gre, če pa izgubiš dokumente ali denar, je pa že malo jebenoooo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi z nekimi vprašanji, pa ne morem, da ne bi še jest :) .

Ima kdo izkušnje s TORBAMI NA CESTNEM MOTORJU? Pa ne mislim s tistimi na tanku, pa ob strani tanka, pa ne vem, kje še, ampak onimi, ki bingljajo z zadnjega sedeža na vsako stran. Material a la tank torba. Pred kakimi 14 dnevi sem videla na meji Italijana, prišle so ravno nad auspuh.

In če ima kdo izkušnje, ima pa tudi torbe in jih je pripravljen za 3 tedne posodit :hmm: in zraven nekaj malega zaslužit, bi naredila deal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In potem bom ugotovila, da imam rajši samo tank torbo pa še kakšno vrečo na zadnjem zicu, tebi pa prodala torbe?

Pač, rada bi jih sprobala, odvečne krame mam čisto dost doma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjemi, ne nucam torb.. :grrr partljažnega prostora mam za skoraj 190 litrov.. :grim

po drugi strani pa.. če je želja po potovanjih, potem probaj enkrat zgolj z tank torbo, nahrbtnikom in vrečo na zadnjem sedežu.. za solo potovanje imaš več kot preveč placa.. če boš nadaljevala s potovanji, potem obvezno montiraj vsaj topcase.. sčasoma je še to premalo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmmmm, glede na odziv se zna uresničiti tista tvoja prva napoved z vrečo na zadnjem sedežu. Ali pa tudi ne, kdo ve?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj ne, da bi ti kdo kakorkoli hotel nagajat,

ampak realno gledano so te zadeve precej redke,

vsaj na športnikih,

zato bo tudi prošnja po testiranju opreme

verjetno naletela na neplodna tla..

probati pa seveda ni greh.. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v bistvu bi ti rada vedela kaj:

kako se obnesejo torbe ?

iz kaksnega materiala so ?

kaksne hitrosti dovoljujejo ?

kakom izgledajo na tvojem motorju ?

???

preberi razne komentarje (ce ti moji kaj pomagajo zacni z njimi) v tej temi.

uporabljam ortlieb vodotesne stranske torbe, ca. 2x 20 l. ce sem solo na poti vec kot dovolj placa. plus tanktorba vcasih. vcasih tudi samo tanktorba (ca. 30 l).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj ne, da bi ti kdo kakorkoli hotel nagajat,

ampak realno gledano so te zadeve precej redke,

vsaj na športnikih,

zato bo tudi prošnja po testiranju opreme

verjetno naletela na neplodna tla..

probati pa seveda ni greh.. :OK:

Se strinjam, zato sem probala. Nagajat pa ne, prosim :nono:

v bistvu bi ti rada vedela kaj:

kako se obnesejo torbe ?

iz kaksnega materiala so ?

kaksne hitrosti dovoljujejo ?

kakom izgledajo na tvojem motorju ?

???

preberi razne komentarje (ce ti moji kaj pomagajo zacni z njimi) v tej temi.

uporabljam ortlieb vodotesne stranske torbe, ca. 2x 20 l. ce sem solo na poti vec kot dovolj placa. plus tanktorba vcasih. vcasih tudi samo tanktorba (ca. 30 l).

Ko bi ti vedu, da je tega čisto preveč za brat :hmm: .

V bistvu ne ne zanima material, niti ne izgled, mogoče hitrosti in kako se obnesejo, najbolj pa, če je kje kdo, ki ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

She, če furaš solo, daj žakl na zadn zic! Dobiš tud take torbe, ki se na zic montirajo. Išči post Suzukija, ki je enkrat svojo na slikci pokazal. Če pa rabiš vagon šare s seboj, prodaj cestaka in kupi turing kravo.

Za enga je tank torba in rukzak ali žakl na zic vrh kape zadost! Stranske torbe kupuješ za potovanje v dvoje ali pa pot okoli sveta!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje bi lahko pri nas kupil kakšen kvaliteten motoristični nahrbtnik?

V TC-ju nahrbtnik od Berika....več kot zadovoljen :OK:

Vsi z nekimi vprašanji, pa ne morem, da ne bi še jest :) .

Ima kdo izkušnje s TORBAMI NA CESTNEM MOTORJU? Pa ne mislim s tistimi na tanku, pa ob strani tanka, pa ne vem, kje še, ampak onimi, ki bingljajo z zadnjega sedeža na vsako stran. Material a la tank torba. Pred kakimi 14 dnevi sem videla na meji Italijana, prišle so ravno nad auspuh.

In če ima kdo izkušnje, ima pa tudi torbe in jih je pripravljen za 3 tedne posodit :hmm: in zraven nekaj malega zaslužit, bi naredila deal.

Kot sem že nekje napisal, uporabljam torbe iz "Lojza" za cca 35 ojrov. . Lahko tut posodim za test, jih trenutno ne rabim....

kako se obnesejo torbe ?

obnesejo se 1A,prostora več kot dovolj

iz kaksnega materiala so ?

platno plus dežne prevleke

kaksne hitrosti dovoljujejo ?

kolk pač gre motor, nič ne motijo :grrr

kakom izgledajo na tvojem motorju ?

na mojem zgledajo 1A :grim

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

She, če furaš solo, daj žakl na zadn zic! Dobiš tud take torbe, ki se na zic montirajo. Išči post Suzukija, ki je enkrat svojo na slikci pokazal. Če pa rabiš vagon šare s seboj, prodaj cestaka in kupi turing kravo.

Za enga je tank torba in rukzak ali žakl na zic vrh kape zadost! Stranske torbe kupuješ za potovanje v dvoje ali pa pot okoli sveta!

Ko bi ti vedel, kako to izgleda, ko po treh sezonah brez kakršnekoli krame na motorju dobiš na tank torbo, bi razumel, zakaj iščem kakšno drugo varianto. Tista 30 cm visoka gmota .... kot da sem ravnokar naredila izpit :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bi ti vedel, kako to izgleda, ko po treh sezonah brez kakršnekoli krame na motorju dobiš na tank torbo, bi razumel, zakaj iščem kakšno drugo varianto. Tista 30 cm visoka gmota .... kot da sem ravnokar naredila izpit :lol1:

sej je jasno zakw se pritožuješ :grim

moški smo brez jošk :P :D :yea1:

zato pa ljubimo vaše :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej je jasno zakw se pritožuješ :grim

moški smo brez jošk :P :D :yea1:

zato pa ljubimo vaše :OK:

Moram komentirat? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takolele nekako izgleda:

Zgleda krasno, vem, zdej si jih lahko samo še z ekrana zrežem pa namontiram na lubico ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vztrajna pa je..

nič, boš morala eure prezračit in poskrbet za denarni tok..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vztrajna pa je..

nič, boš morala eure prezračit in poskrbet za denarni tok..

... to si pa ti reku ..... vprašaj, ko pridem s potovanja, če sem mela torbe al ne :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... to si pa ti reku ..... vprašaj, ko pridem s potovanja, če sem mela torbe al ne :D

po motivaciji sodeč, verjetno ne..

kljub temu čakamo na poročilo s potovanja s fotografijami,

kamorkoli že greš..

p.s. Portugal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!