Skoči na vsebino

Kovčki in vse kar je povezano


Speedo

Priporočene objave

ze 10 let uporabljam ortlieb mehke stranske torbe na 3 razlicnih modelih motorjev. vedno brez kaksnih nosilcev.

"bingljajo"....... hm no ja, to je ralativno; v bistvu ne. pritrjene so z serijskimi tremi pasovi - po eden na sprednjem delu torbe za stopalko sopotnice in en pas pod lucjo od torbe do torbe. zategnem kolikor lahko in to je vse. na tak nacin tudi pri 180+ km/h ni nobenega obcutnega opletanja in tudi nobeden dosedaj za menoj vozecih ni opazil kaksnih posebnih telovadnih akcij torb.

Na katere modele motorjev si jih montiral, chopper ali drugo???

LP bobo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kupi druge roke poceni Kappo al pa Givija. Jaz sem dobu lepo ohranjen kovček Kappa 42 litra s ploščo za simboličnih 5.000 Sit. Nosilec je pa 13.000 Sit.

A TA NOSILC MISLS ORIGINALN OD HYOSUNGA AL KAKSNEGA DRUZGA?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni imam eno vprasanje. Zanima me namrec, kaj bi mi predlagali za Yamaho r6 let04. Namrec nacrtujemo 3 tedna morja v Grcijo. Pa bi trebalo skoraj nekaj rezervnih oblacil vzeti poleg, Oz ce ima kdo kako sliko  kjer bi se dalo videt kake torbe ali kovcek.

hvala za pomoc, Peter

evo to so modeli od vaness-e....

post-1823-1109840172.jpg

post-1823-1109840186.jpg

post-1823-1109840194.jpg

post-1823-1109840206.jpg

post-1823-1109840218.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem hotel samo podati info, da pasejo ortlieb mehke torbe tako na cruiser kot na plastiko kot na turerja. z nastetimi motorji sem naredil vedno vec kot 10k km, zato lahko podam oceno. te-iste torbe so bile montirane se na kaksnih 20-25 drugih modelih, med ostalim tudi na tigerju (je imel nosilce, da se torbe niso spekle).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Mogoce kdo ve kje bi kupila TANK TORBO ZA 1200 GS, pa da ne bi bila original BMW-jeva. POtrebujem jo samo za karto...cca A4 format in za nekaj drobnarij.

hvala, Zarja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoce kdo ve kje bi kupila TANK TORBO ZA 1200 GS, pa da ne bi bila original BMW-jeva. POtrebujem jo samo za karto...cca A4 format in za nekaj drobnarij.

hvala, Zarja

Ne vem kaj točno imaš v mislih, ampak v Louisu so strvari zelo ugodne - caa 10 evrov:

1. 10024144.JPG

2. 10025345_720_anw1_FR_04.JPG

itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BRAIDOTTI MOTO VIA CRISPI 5/B-TEL 0481533580 ta je v gorici

DADE MOTO VIA TIMAVO 5- MONFALCONE TEL 0481414045 ta je pa v monfalconu... ob glavni cesti ko se pelješ skozi mesto na levi strani če greč iz trsta

------------------------------------------....na sliki je model za f650 ampak sigurno pride prav tudi za tvojega

znamka je pa vanessa :)

post-1823-1114425467.jpg

post-1823-1114425852.jpg

post-1823-1114425869.jpg

Popravljeno . Popravil rebel
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoce kdo ve kje bi kupila TANK TORBO ZA 1200 GS, pa da ne bi bila original BMW-jeva. POtrebujem jo samo za karto...cca A4 format in za nekaj drobnarij.

hvala, Zarja

Jaz mam na Honda TA, Enduro tank torbo MotoDetail - iz Louis Shop. Je na magnete in je presenetljivo dobra. Lahko se poljubno povečuje in ima vstavljivo plastično 'ogrodje', da dobro drži formo tudi če ni do konca polna in pa ekstra 'palerino' za dež. Cena je res nizka - 40 EUR, tako da toplo priporočam.

V isti trgovini lahko dobiš tudi 'firme' za večje denarje, pa me po pravici povedano niso prepričale.

Pa še link:

http://www.louis.de/_106463bff9207743853b2...tnr_gr=10025327

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

Kupujem stranska kovčka za BMW 650 GS.

Ali obstajajo zraven originalnih še kakšni second original?

Kje se jih da dobit?

Prodaja kdo rabljene?

Hvala.

Lep pozdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haj ! rabim tank ruzak za rt 1100 .ne sme biti širši kot 16 cm . pregledal sem že vse luis polo itd, toda ne najdem ga nikoder. ni tako majhne širine . naj mi kdo pomaga . orginal je pa itak predrag. tenks :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ima kdo slučajno odveč kakšen žmigovec (rabim le oranžno šipco) od GIVIjevega nosilca za kufer? (razbil press..)

Popravljeno . Popravil andrej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

a kdo ve kje bi imeli čez mejo (nova gorica, trst) ali kje drugje top nosilec za kovčke od givija za Yamaho xjr 1300 po možnosti na zalogi...smo klicali pignolo pa rabi 1 teden da dobi in stane 104 evre....če gre kdo čez mejo naj se spomni in pogleda....čimprej....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo ve kje bi imeli čez mejo (nova gorica, trst) ali kje drugje top nosilec za kovčke od givija za Yamaho xjr 1300 po možnosti na zalogi...smo klicali pignolo pa rabi 1 teden da dobi in stane 104 evre....če gre kdo čez mejo naj se spomni in pogleda....čimprej....

[

hvala za pomoč dobiš za sok pa malico :grim

ampak se nisva zastopila:rabim za Yamaho FJR 1300!!!!letošnji letnik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

probaj kupit nosilec od KAPPE, ki je identičen GIVIjevemu (kufri in nosilci obeh so med seboj kompatibilni), povprašaj pri Habatu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo ve kje bi imeli čez mejo (nova gorica, trst) ali kje drugje top nosilec za kovčke od givija za Yamaho xjr 1300 po možnosti na zalogi...smo klicali pignolo pa rabi 1 teden da dobi in stane 104 evre....če gre kdo čez mejo naj se spomni in pogleda....čimprej....

[

hvala za pomoč dobiš za sok pa malico :grim

ampak se nisva zastopila:rabim za Yamaho FJR 1300!!!!letošnji letnik

Kok nujno hitr pa rabte ta nosilec? Mogoče bi se dalo kej uredit. Bom sporoču jutri zjutraj(sobota) če je varjanta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok nujno hitr pa rabte ta nosilec? Mogoče bi se dalo kej uredit. Bom sporoču jutri zjutraj(sobota) če je varjanta.

le pokliči in sporoči takoj kupim sam če lahko zrihtaš lep pozdravček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!