Skoči na vsebino

Kovčki in vse kar je povezano


Speedo

Priporočene objave

Da mislim, do bo šlo.

A na Louisovem top case-u piše motodetail? Ker mislim, da celo kappa dela nekaj za louis.

Ne vem z glave kaj piše. Zaenkrat vem sledeče: Na kovčku je napis Louis, plata je v katalogu označena kot Universal plate...nekaj takšnega...no, nosilec je pa od Kappe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plošče za kovčke Motodetail so različne !!

post-5391-1121750019_thumb.jpgpost-5391-1121750039_thumb.jpg

post-5391-1121750029_thumb.jpgpost-5391-1121750599_thumb.jpg

Tako da ni čisto vseeno kaj kupiš. Ene plate imajo nasproti ključavnice

dva zoba, ene pa rob.

Namesto plate z dvema zoboma (za Motodetail 44 l) , lahko kupiš tudi

pritrdilni material (katalog Louis stran 491 Artikel 10022989), to je koplet ,

ki ga lahko pritrdiš direktno na nosilec.

Cena je cca 50 % nižja od plate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Sem čisto nova tlele, no, berem vas že kakšno leto.

Eno majčkeno vprašanjce: kje bi lahko dala narest zaščito za tank iz usnja

(razen Korala, človek je skoraj nedosegljiv), pa da bi to bilo ne predaleč z Gorenjske?

Aja, za chopperja, namreč, originalne hondine zadeve so drage kot žafran.

Hvala za morebiten odgovor, LP, Beti :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole sem zadevo rešil jaz.

Kovčki Motodetail 44 l 3 x

Pritrdilni material 3 x

Doma narejeni nosilci !

Vidim da imaš isto narejeno kot jaz! Na pegasotu imam na vrhu 52l kovček Kappa potem pa glede na slabo finančno stanje sem v Louizu kupu 2 kovčka Moto detail 42l in mislim da je eden kos prišel 62€ kar je veliko ceneje kot pri nas! Samo je pa nastal problem z nosilci! V Louizu jih niso mel takrat, poštnina bi bla predraga. Sem šel vprašat na Aprilio pa je cena nosilcev 22k sit! Grem do enga majstra pa ga vprašam če bi se dal nardit, je reku da ni problema... sva šla v merkur in kupla železa za 1k sit, za delo je rabil 3 popoldneve računal je pa 3k sit! tako sem prišparal 18k sit samo pri nosilcih. :yea1: :yea1:

Slike bom naknadno dodal od doma!

LP :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Pozdravljeni!

Sem čisto nova tlele, no, berem vas že kakšno leto.

Eno majčkeno vprašanjce: kje bi lahko dala narest zaščito za tank iz usnja

(razen Korala, človek je skoraj nedosegljiv), pa da bi to bilo ne predaleč z Gorenjske?

Aja, za chopperja, namreč, originalne hondine zadeve so drage kot žafran.

Hvala za morebiten odgovor, LP, Beti :yea1:

Vprašaj pri FISMO 2000 v Grosupljem! Ima tudi veliko zalogo luči, žmigavcev, balanc,.....Če ne najdeš linka, telefona mi pošlji PM!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni sem nov na tem forumu ampak kot vidim je kr velik obiskan :)!

Mel bi pa eno vprašanje v zvezi s temi kovčki! A je mogoče kdo na tem forumu, ki ima izkušnje z montažo kovčkov oz prtlajžnika na KTM Duke II! Namreč zanima me ali se sploh taka stvar da dobit za Duka in če se kje se da dobit? Za odgovor se vam zahvaljujem lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podavljeni, a kdo mogoče ve al pa ma kje doma kakšen rabljene stranske nosilce za kawo KLE?? Novi so kr mal dragi, 130 EUR :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
A je mogoče kdo na tem forumu, ki ima izkušnje z montažo kovčkov oz prtlajžnika na KTM Duke II!

Ne vem če ima sploh kdo na svetu take izkušnje, če pa že jih je manj kot prstov ene roke.

To je skrunitev takega motorja... Bi ti še na formulo prtljažnik za smuče in vlečno kljuko zmontiral ha? :naughty:

Če že moraš, si daj robo v nahrbtnik in ga z elastično mrežo pripni na zadnji zic..

El Barto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem če ima sploh kdo na svetu take izkušnje, če pa že jih je manj kot prstov ene roke.

To je skrunitev takega motorja... Bi ti še na formulo prtljažnik za smuče in vlečno kljuko zmontiral ha?  :naughty:

Če že moraš, si daj robo v nahrbtnik in ga z elastično mrežo pripni na zadnji zic..

El Barto

no ja ... :doze: ... smo že tudi otovorjeno R1 vidli kako se vozi po pragozdu (slike so nekje na tem forumu) ... tako da nič ni nemogoče :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ve kdo kako je s popravilom GIVIjevih kovčkov - odlomil se mi je del mehanizma za pritrditev na nosilec (plastika). Je te zadeve možno popravljati oz. naročiti le mehanizem?

LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se ti je zlomil samo gumb ali kaj drugega?! Načeloma imajo kup rezervnih delov v TC Motoshop! Bi blo pa fino da bi zadevo odprl in pogledal kaj je polomljeno!

Ali se ne da kovčka prikleniti na nosilec?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jih bom obiskal...

kovčka se ne da prikleniti, ker se je ob padcu odtrgal del zaklopa, ki drži kovček na plošči wingracka.. to je del ki se nahaja na spodnji strani kovčka.. z gumbom pa je vse ok.

LP.

Popravljeno . Popravil andrej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

pravkar naračunal, da imam teoretično 187 litrov prostornine v vseh kovčkih (levi kovček 25, desni 31, topcase 52, tank torba 29, rola 50)..

več kot twingo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

pravkar naračunal, da imam teoretično 187 litrov prostornine v vseh kovčkih (levi kovček 25, desni 31, topcase 52, tank torba 29, rola 50)..

več kot twingo :lol1:

+ raztegljiv želodec s kapaciteto 10 - 15 pirov :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letošnje potovanje v Provanso je blo takole 'spakirano'.

L in D kufer - 2x 44L

1x topcase 52L

Tank torba 20 L

Transportna na topcase cca 30 l (nisem upal do fula napolnit)

Skupaj = 190 L :OK: + 2 na motorju Honda Transalp

Potem sem pa sreču 2 stara na BMW R1150GS, k se sploh ni motorja izpod prtljage vidlo. Sabo je mel tudi 2 stola in mizico :? Ni kej, z leti rataš komot, pa je treba potem večji motor nabavit.

Se pelješ kot ladja ampak kar gre, ko se navadiš.

post-2385-1132579987_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

+ raztegljiv želodec s kapaciteto 10 - 15 pirov :devil:

+ možgani, kjer je kapacitete za promile desetih pirov ALI enga tigra (žal se ti dve zadevi izključujeta) :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Lp.

A ima kdo mogoče na Hornetki ali VFR-ki zadnji nosilec iz aluminija.

Alu Rack izvedbo, kot se prodaja v Louis, HG, Polo katalogih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!