Skoči na vsebino

Kovčki in vse kar je povezano


Speedo

Priporočene objave

ampak se nisva zastopila:rabim za Yamaho FJR 1300!!!!letošnji letnik

:oops:

jao... :slap:

sori.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ima kdo slučajno odveč kakšen žmigovec (rabim le oranžno šipco) od GIVIjevega nosilca za kufer? (razbil press.

imel isti problem samo šipo sem nabavil v gracu pri aunerju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje zadeva urejena.. :OK: vseeno velika hvala za pomoč ko se srečamo častim pijačko vsem posebno TC-ju :grim

v motošopu pa naj si ga nekam vtakne nosilec(šef) :lol: :lol1:

Popravljeno . Popravil advokat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naredili fantje ki imajo FJR-jke ,skor zastonj kar je stal samo materjal...ja pa zapili smo se ga potem tako da je skor dražje prišel kot original :lol1:

TC vseeno Ti hvala se vidi da si pravi motorist ter pravi prijatelj :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ advokat

Pa me vseeno zanima kako si resil problem? Samo z distancniki ali ste carali kaj vec .)

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ advokat

Pa me vseeno zanima kako si resil problem? Samo z distancniki ali ste carali kaj vec .)

LP Cvetoo.

Cveto še tisti dvig spredaj ko sem imel distančnika vmes sem odstranil prevrtal sem ploščo še za 5 in 6 vijak iz sredinskega vijakaM8 pa sem do zadnjega dela plošče pričvrstil 4mmm flohajzen stvar stoji kot pribita brez vibracij :OK: :OK:

sem pa včeraj na moto pikniku gledal druge kufre celo iz loke se je pripeljal iz Macoma z original kufrom :grrr vse kar sm probal je bilo labavo tako da me nima kaj skrbeti glede pričvrščenosti :OK:

post-5614-1116787379_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima kdo stranske torbe za posodit od 30.5-12.5.05,priporočljive tekstilne,ki se čez sedež povežejo,LP Hvala,več na PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima kdo stranske torbe za posodit od 30.5-12.5.05,priporočljive tekstilne,ki se čez sedež povežejo,LP Hvala,več na PM

jaz ti kufre posodim..nazaj pa hočem cele ne podrajsane... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem skupaj!

A mogoče kdo ve, če obstaja kakšen mojster, ki bi mi naredil stranske kovčke za Hondo Valkyre.

Ne usnjenih, temveč trde, palstične!

Popravljeno . Popravil Glider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, če kdo ve, kje bi se dalo za kakih 14 dni poleti sposoditi stranske kovčke z nosilci vred. Konkretno za TDM 850.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem skupaj!

A mogoče kdo ve, če obstaja kakšen mojster, ki bi mi naredil stranske kovčke za Hondo Valkyre.

Ne usnjenih, temveč trde, palstične!

Mislim, da ima na Valkyri trde kovčke naknadno oblečene v usnje nač Ceco.

Napiši mu PM ali malo poišči po njegovih objavah!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Zanima me, če ma kdo kako fotko, nosilca kovčka za Suzuki SV 650 S letnik 2003, pa če bi mi lahk slikco poslal. zanima me zato, ker bi ga sam naredu, pa da vidim kako je pritrjen, višina,.... :hmm:

Hvala lepa..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, če ma kdo kako fotko, nosilca kovčka za Suzuki SV 650 S letnik 2003, pa če bi mi lahk slikco poslal. zanima me zato, ker bi ga sam naredu, pa da vidim kako je pritrjen, višina,.... :hmm:

Hvala lepa..

Imam GIVI Monorack nosilec (brez dodatnih nosilcev za stranske kovčke.

post-2208-1120464918_thumb.jpg

Če te zanimajo kakšni detajli, lahko poslikam od blizu...

D.

PS: Stal pa je cca. 21000 SIT.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam GIVI Monorack nosilec (brez dodatnih nosilcev za stranske kovčke.

post-2208-1120464918_thumb.jpg

Če te zanimajo kakšni detajli, lahko poslikam od blizu...

D.

PS: Stal pa je cca. 21000 SIT.

Ej zakon si, dej mi prosim pošli slike kje je pritrjen, al pa napiš.... moj mail ti pošljem na privat...

Hvala,

LP, King

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nosilec za prave kolesarske fene..

post-685-1120713388_thumb.jpg

post-685-1120713394_thumb.jpg

post-685-1120713399_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Mater eni pa res nimajo kaj delat. A nebi blo lazje da bi kr pedale na hondico montiral. Bi dobu dodaten power + 1 oslovske moči. :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj mi nekdo pojasni sledeče:

Top casi so v Louis katalogu relativno poceni (tudi 35 Evrov 37 L). Kako je mogoče, da nosilec za top case stane (in to najcenejši) 125 Evrov (za ER 5)?!

Sem jih gledal v TCju, pa so okrog 12 K sit (dosti ceneje)? Res pa je, da se prvi in drugi po velikosti precej razlikujejo. Naj mi prosim da nekdo nasvet, kako je s tem in kje bi lahko čim ceneje kupil nosilec?

Lp

Avatar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj mi nekdo pojasni sledeče:

Top casi so v Louis katalogu relativno poceni (tudi 35 Evrov 37 L). Kako je mogoče, da nosilec za top case stane (in to najcenejši) 125 Evrov (za ER 5)?!

Sem jih gledal v TCju, pa so okrog 12 K sit (dosti ceneje)? Res pa je, da se prvi in drugi po velikosti precej razlikujejo. Naj mi prosim da nekdo nasvet, kako je s tem in kje bi lahko čim ceneje kupil nosilec?

Lp

Avatar

Ja, najcenejša varjanta je da "poskeniraš" original nosilec, pa ga doma sam nardiš, če maš možnost seveda,.... tko sem se jaz lotu nosilca, k stricu na švasaparat pa gasa :OK: . Če sam nimaš možnosti, pa sigurno poznaš koga, k ti lahk to skupi sšvasa, za kako pivo :blush: . Sej zato pa so kolegi, da si kdaj kej pomagamo...Če pa nobene od teh varjant nimaš, boš pač mogu nekje kupit. :hmm:

LP, King

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Louisu sem lociral kar poceni top case. Nekje drugje pa relativno poceni nosilec. Top case je Louis-ove znamke, nosilec pa Kappa. Mislite, da bi šlo skupaj? Kompatibilnosti in te reči namreč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozna kdo koga, ki izdeluje nosilce za stranske kovčke(jih nikjer ne dobim)

Zelo hvaležna...

Pozdravček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Louisu sem lociral kar poceni top case. Nekje drugje pa relativno poceni nosilec. Top case je Louis-ove znamke, nosilec pa Kappa. Mislite, da bi šlo skupaj? Kompatibilnosti in te reči namreč.

Da mislim, do bo šlo.

A na Louisovem top case-u piše motodetail? Ker mislim, da celo kappa dela nekaj za louis.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!