Skoči na vsebino

BMW S 1000 XR


Cufa
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

IMG_3251.JPG.f5bda04d743c3cd3b79b01a43a42c159.thumb.jpg.4b11bc50966b66617c31a39268b14dcc.jpg

Priporočene objave

no saj to sem hotel povedati, težje uteži pa problem izgine, oziroma ni problem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, mladench pravi:

.....sva dobila še R1200r in malo menjala, pa mi je bilo lepše vozit boxer mašino. 

Sem sprobal oba in ni sktivnost da se mi XR zelo dopade, ampak moram priznati, enako kot je Mladench zapisal, da se tudi iz moje perspektive od vseh BMW-jev, ki sem jih sprobal, se ravno R1200R vozi najlepše, zame osebno tudi lepše od GS-a! Pa še visok ni. Če le nebi tako hudičevo pihalo okoli ušes.....

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 25. 7. 2018 ob 9:41, DAMI34 pravi:

no saj to sem hotel povedati, težje uteži pa problem izgine, oziroma ni problem.

...tovarniška napaka ali preobčutljivost voznikov :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, vandrovec pravi:

...tovarniška napaka ali preobčutljivost voznikov :?

mikrovibracije so vedno bolj moteče kot pa pravo tresenje, ki ga da ktm, enostavno ti začno roke spati, ti otrpnejo, in to se največkrat dogaja 4 valjnikom pa ne samo XR, hudič je če so ravno v tistem območju vrtljajev, kjer največ voziš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Po 40.000 km je stari rdeči dobil novega naslednika v HP barvah.

Ampak imam vprašanje; ostali so mi stari originalni rdeči kovčki. Kdo pozna profesionalca , ki ima smisel za oblikovanje in barvanje da mi to nekako spravi skupaj?. Se mi zdi, da je rdeče preveč in nalepke ne pridejo v poštev. Na netu pa nisem našel nekih  XR v HP barvi s kovčki, originalni sivi so pa ne sedejo.

IMG_6787.JPG

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dva bela spreja plasti dipa + nalepkica XR (ebay bmw sticker)? :D pocen varianta :P 

Popravljeno . Popravil mladench
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, Yankee64 pravi:

Po 40.000 km je stari rdeči dobil novega naslednika v HP barvah.

Ampak imam vprašanje; ostali so mi stari originalni rdeči kovčki. Kdo pozna profesionalca , ki ima smisel za oblikovanje in barvanje da mi to nekako spravi skupaj?. Se mi zdi, da je rdeče preveč in nalepke ne pridejo v poštev. Na netu pa nisem našel nekih  XR v HP barvi s kovčki, originalni sivi so pa ne sedejo.

IMG_6787.JPG

Jaz sem videl enega takega, ki je imel kovčke v taki modri metalik barvi, kot jo imaš na motorju. Na koncu pa gor nalepiš še dve beli nalepki za napisom XR. Zgledalo je zelo dobro.....tako bi (bom enkrat) tudi jaz naredil :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, mladench said:

dva bela spreja plasti dipa + nalepkica XR (ebay bmw sticker)? :D pocen varianta :P 

Tole ni slaba ideja, splh nisem pomislil. Zdej pa na YT da vidim kako se tej stvari streže.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jaz sem dal moje srebrnekovcke pobarvati na belo kar preko Selmarja v Celju. Mislim,da je blo nekaj cez 100€ vse skupaj. Super narejeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ustvarjal s plasti dipom in nekaj je ratalo. Bom videl ce bom obstojno, ce ne pa barvanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 8/14/2018 at 11:38 AM, Yankee64 said:

Po 40.000 km je stari rdeči dobil novega naslednika v HP barvah.

Ampak imam vprašanje; ostali so mi stari originalni rdeči kovčki. Kdo pozna profesionalca , ki ima smisel za oblikovanje in barvanje da mi to nekako spravi skupaj?. Se mi zdi, da je rdeče preveč in nalepke ne pridejo v poštev. Na netu pa nisem našel nekih  XR v HP barvi s kovčki, originalni sivi so pa ne sedejo.

IMG_6787.JPG

Tretjino kufra spodaj modro folijo, sredino pustis rdeco, zgoraj pa modro folijo.

Pa mas HPXR kufre.

Plastidip se mi ne dopade, ni obstojno. Sem probal feltne barvat pa ni blo za dolgo.

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 4 mesecev pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

A že kdo kaj ve, kdaj se bo začela prodaja novega XR pri nas? 

768_BMW20S100020XR2008.jpg

768_BMW20S100020XR2001.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 10. 8. 2019 ob 17:55, Rey pravi:

Na a.net je Tracer 9.995, 

Tudi veliki belomodri že ponuja modele s ceno za ozimnico...:P

JBG ostanki pač...

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, Loba said:

A že kdo kaj ve, kdaj se bo začela prodaja novega XR pri nas? 

768_BMW20S100020XR2008.jpg

768_BMW20S100020XR2001.jpg

To so spy fotke izpred par let - trenutno aktualni model je to.

Najprej naj novega XRa predstavijo sploh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena od špekulacij, kako bi lahko izgledal novi Xr.....maska povzeta po RR-u. Ampak kot rečeno, tole je fotomontaža.

Rezultat iskanja slik za new s1000xr 2020

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, skalaprava pravi:

Ena od špekulacij, kako bi lahko izgledal novi Xr.....maska povzeta po RR-u. Ampak kot rečeno, tole je fotomontaža.

 

Tole ima razmerja skuterja! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, dlicen pravi:

Tole ima razmerja skuterja! :D

Ja res izgleda ko en skuter :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna je pa vozna razlika med staro 160 ps in aktualno 165 ps ? a je kaj opaznega? trese manj?

Vska informacija lastnikov XRov bi mi prišla prav, ker sem pred kratkim svoj motor prodal, po tem, ko sem za cel dan rental XR-ko novo (165ps)  in se noro navdušil, sedaj pa seveda neučankanost, vendar pa racio pravi, da  morda počakam na nov model, ki je tik pred začetkom prodaje. Težko bo pa zdržati brez motorja do drugega leta ko kompleti opreme in čelade čakajo v garaži.... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, Loba said:

Kakšna je pa vozna razlika med staro 160 ps in aktualno 165 ps ? a je kaj opaznega? trese manj?

Vska informacija lastnikov XRov bi mi prišla prav, ker sem pred kratkim svoj motor prodal, po tem, ko sem za cel dan rental XR-ko novo (165ps)  in se noro navdušil, sedaj pa seveda neučankanost, vendar pa racio pravi, da  morda počakam na nov model, ki je tik pred začetkom prodaje. Težko bo pa zdržati brez motorja do drugega leta ko kompleti opreme in čelade čakajo v garaži.... 

Ni je. Pri toliko KM ne cutis razlike  5KM vec. Pa tudi XRi imajo vedno malce vec KM. V samem motorju niso spremenili cisto nic in naenkrat kljub EURO4 normi nasli 5 KM vec.

Vecja razlika je edino v samem vpetju oz. gumicah na krmilu, ki zmanjsujejo vibracije na krmilu.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!