Skoči na vsebino

Moto GP 2016


ArcaneWater

Priporočene objave

Pravkar, Demon pravi:

HAHAHAHAHAHA, "i" je ČUDEŽNO izginil! :lol

Brez heca ni zdravja.... Marsikaj se na teh dirkah dogaja - dovoljenega, nedovoljenega, sprovociranega, ... da ne naštevam naprej.... Mi pa tudi, hop :bum: , takoj skočimo....

Uživajmo v dirkah, škoda Maniaca, da je šel mravlje učit poštevanko in da sta se Dućčeja takoj na začetku med seboj :bum:

Naslednje dirke bodo še bolj zanimive... Verjamem pa, da bo na koncu zmagal najboljši :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, HD-Dyna said:

Brez heca ni zdravja.... Marsikaj se na teh dirkah dogaja - dovoljenega, nedovoljenega, sprovociranega, ... da ne naštevam naprej.... Mi pa tudi, hop :bum: , takoj skočimo....

Uživajmo v dirkah, škoda Maniaca, da je šel mravlje učit poštevanko in da sta se Dućčeja takoj na začetku med seboj :bum:

Naslednje dirke bodo še bolj zanimive... Verjamem pa, da bo na koncu zmagal najboljši :P

Res je kar si napisal! Jaz mislim, da ko se bodo nehali tipat in opazovat, ko se bodo pognali po MOŠKO in se jih bo 5 ali celo 6 borilo za vrh, bomo lahko spremljali NORE borbe, za katere upam, da ostanejo brez podlih trikov, pa magari res na HARD! To, kar pa se dogaja izven dirke, raznorazni medijski boji in podobno sranje, pa me ne zanima.Žal, za moje pojme to kvari in uničuje ves čar tega športa.

 

Popravljeno . Popravil Demon
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, jaz pa priznam da navijam za "tastarega" in če malo v šali napovem sezono v luči zadnje evforije v Sloveniji:

Tudi Prevc je lani za mišjo dlako izgubil naslov in tudi letošnje sezone ni začel na stopničkah, pa vemo kako se je končalo v Planici :worship:

Evo to isto jaz napovedujem letos za Valeta. Lani je za malo izgubil naslov, letos ni startal na stopničkah, na koncu bo pa prvak :jezik:

Sicer pa Lorenzotova zmaga zaslužena in čista kot solza, samo kaj ko na koncu vedno naredi potezo preveč (gestikuliranje zapiranja ust). Ko bi se človek zavedal, koliko navijačev (in denarja) izgublja s temi potezami....

P.S.

Evo, lahko se užgete...kokice imam že pripravljene 14331350-Cheerful-smiley-eating-popcorn-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, skalaprava pravi:

No, jaz pa priznam da navijam za "tastarega" in če malo v šali napovem sezono v luči zadnje evforije v Sloveniji:

Tudi Prevc je lani za mišjo dlako izgubil naslov in tudi letošnje sezone ni začel na stopničkah, pa vemo kako se je končalo v Planici :worship:

 

Rossija lahko primerjaš samo še s Kasai-om :) ... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, boych pravi:

Rossija lahko primerjaš samo še s Kasai-om :) ... 

Ne poštenega Kasaia primerjat s spletkarjem. Ni vredu in pravično:klicaj:

 

p.s.  99 bo zmagu vse dirke, razen mogoče tiste ne, če jo bo vozu Stoner:D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, builder pravi:

Ne poštenega Kasaia primerjat s spletkarjem. Ni vredu in pravično:klicaj:

 

p.s.  99 bo zmagu vse dirke, razen mogoče tiste ne, če jo bo vozu Stoner:D

Dobro veš, da je blo mišljeno po letih ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, builder pravi:

Ne poštenega Kasaia primerjat s spletkarjem. Ni vredu in pravično:klicaj:

Pa kaj ti res misliš, da 99 letos ni spletkaril pri Yamahi, da bi samo z njim podpisala še pred sezono, ne pa tudi z 46? No, zagotovo je tudi Rossi spletkaril v obratni smeri....in seveda zmagal v tem boju :jezik:

Skratka Yamaha je zaenkrat pokazala ta srednjega :fyou:Lorenzotu in po mojem s tem naredila kar dobro potezo za letošnjo sezono. Naj razložim zakaj? S tem so Lozenzota kar najbolj "motivirali", saj jim bo skušal sedaj še bolj dokazati, da nimajo prav in si bo še bolj prizadeval za vsako zmago posebej - kar je seveda super za Yamaho. Dokaz je tudi poteza po dirki iz strani 99. Po drugi strani je pa Rossi v tržnem smislu še vedno bolj pomemben kot Lorenco in s podaljšanjem pogodbe so zadržali ta del finančne pogače, ki jo pač prinaša Rossi.

Glede na to, da vsem potečejo pogodbe konec leta, bi morala Yamaha mogoče za drugo leto angažirati Perdoso..........samo razmišljam na glas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lorenzo je dobu pogodbo v podpis že teden dni prej, vendar je ne bo podpisal še sedaj, saj mora videt za kaj naj se odloči, saj ima več ponudb, za razliko od Rossia, bog svet, da mu je kdo ponudil in je prav, da jo je podpisal, enkrat so ga že nagnal z Yamahe, lahko bi to naredili še drugič:D

 

99 bo vse dirke zmagu:jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako si dajete duska, ker Rossi ni zmagal, ampak se je pripeljal 2s za zmagovalcem v cilj.....Kdo je patetik? :lol1:Kolk let ze beremo, da naj gre v penzijo, da ne more vec, pa bla bla bla, ponavljate se, pa se zmeraj zmaga kaksno dirko, se vec, boril se je za naslov svetovnega prvaka do zadnje dirke! B) In vas se kar pece in pece, zato pa zlivate bes po prvi dirki.....:boobies:  Rossi je Kralj! :yea2: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, skalaprava pravi:

pa dedek mraz tudi obstaja :jezik:

sej mi vsako leto nekaj prnese, ker sm pridn, a teb pa ne, vrjetno zato, ker za narobnga navijaš:D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, DL650 pravi:

Kako vezo ima to z MotoGP ... prodaja motorjev?

 

Si morda ti eden tistih, ki misli, da denar nastane v bankomatu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če mene vprašaš, tisti, ki kupi Yamo zaradi 46 ali 99, Hondo zaradi 93 ali 26, Ducati zaradi 04 ali 29, ni glih gladek, še posebej zaradi 46:D

p.s. nism pozabu Suze, sam kdo še kupi Suzo

 

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, KennyJR pravi:

Že dolg ni rossi tkole spušil prve dirke ane :kva2:

13 točk je na koncu sezone veliko.. lani je bil drugi za 5 točk..

 

pred 46 minutami, builder pravi:

če mene vprašaš, tisti, ki kupi Yamo zaradi 46 ali 99, Hondo zaradi 93 ali 26, Ducati zaradi 04 ali 29, ni glih gladek, še posebej zaradi 46:D

p.s. nism pozabu Suze, sam kdo še kupi Suzo

 

:lol1:

mal se skoncentriraj..k te bodo ledvični kamni zagrabil..

suzukiju se tudi motogp pozna pri prodaji .. http://blog.motorcycle.com/2016/01/08/motorcycle-news/suzuki-reports-huge-sales-growth-for-2015/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, SF pravi:

Si morda ti eden tistih, ki misli, da denar nastane v bankomatu?

Ali se ne hvali samo BMW koliko motorjev so prodali in kako jim trg raste? Nisem vedu, da Rossi fura BMW :blush:?

pred eno uro, builder pravi:

če mene vprašaš, tisti, ki kupi Yamo zaradi 46 ali 99, Hondo zaradi 93 ali 26, Ducati zaradi 04 ali 29, ni glih gladek, še posebej zaradi 46:D

p.s. nism pozabu Suze, sam kdo še kupi Suzo

 

:lol1:

Sedi 5. Upam, da ne navijaš za Ferrari v F1, ker boš bankrotiral :lol1:. Ne vidim zakaj bi kupil motor, ki bi ga fural moj idol. Enostavno ne vidim, kje bi s tem profitiral.

Jaz imam Suzo in bi jo še enkrat nabavil. A maš kaj proti :jezik:?

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In to sred Spanije :)

Iannone bo vse pihnil.....Iannone: “I wasn’t even pushing to the limit". B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, thumper pravi:

13 točk je na koncu sezone veliko.. lani je bil drugi za 5 točk..

 

mal se skoncentriraj..k te bodo ledvični kamni zagrabil..

suzukiju se tudi motogp pozna pri prodaji .. http://blog.motorcycle.com/2016/01/08/motorcycle-news/suzuki-reports-huge-sales-growth-for-2015/

 

pred 1 uro, bikez pravi:

 

Jaz imam Suzo in bi jo še enkrat nabavil. A maš kaj proti :jezik:?

sam preštevam, kdo vse vozi Suzo, tak je najlažje pridet do podatkov:lol1:

lahk bi tud pomešal vse, dodal Aprilio, ni bitno, na katerem mestu je kdo, vglavnem šala mala, edino resno kar sm mislil v mojem komentarju je to, da kdor kupi Yamo zaradi 46, res ni gladki:jezik:

pa tu se tud ne hecam, vse dirke bo zmagu 99, če neu vozu kako Stoner:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, builder pravi:

 

 

pa tu se tud ne hecam, vse dirke bo zmagu 99, če neu vozu kako Stoner:winkiss:

 

saj smo že prvič, pa drugič razumeli...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, SF pravi:

Si morda ti eden tistih, ki misli, da denar nastane v bankomatu?

Daj ne prodajaj bučk!
A si ti morda eden tistih, ki misli, da se Yamahino moštvo vzdržuje na račun motorjev, ki jih prodajo zaradi Rossija? No, potem itak nebi dolgo delovali. Daj prosim no ... poznam ljudi, ki vozijo Yamahe, pa noben se ni odločil za nakup zaradi Rossija.

 

Popravljeno . Popravil DL650
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 minutes ago, DL650 said:

A si ti morda eden tistih, ki misli, da se Yamahino moštvo vzdržuje na račun motorjev, ki jih prodajo zaradi Rossija?

se opravičujem, ampak, kaj pa je ekonomski pokazatelj prodaje pri yamahi?

Skoraj prepričan sem, da jim rating neizmerno raste. Prodaja rekvizitou itd. K tem finančnim planom izčrpno pripomore vzpon Lorenza. Brez njegove udeležbe bi verjetno izstopili iz GP. Nenazadnje so tribune polne njegovih navdušencev.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!