Skoči na vsebino

Moto GP 2016


ArcaneWater

Priporočene objave

#99 ga spet tako sere, da bi kr stavu nanj. To se bo obrnilo. Ne vem pa ce ze jutri. Pa pivo stavim, da Ducati v nedeljo ne bo zmagal. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Cartman pravi:

#99 ga spet tako sere, da bi kr stavu nanj. To se bo obrnilo. Ne vem pa ce ze jutri. Pa pivo stavim, da Ducati v nedeljo ne bo zmagal. 

sem že par dni takega mnenja

edino, da jst mislim, da je kr dobro na poti, glede na to, da je bil kr blizu včeraj :D

Jao jao marquez.... Očitno le ni nič hujšega... Huh

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izpahnil si je levo ramo... ni ravno lažja poškodba ampak glede na njegovo zagnanost in protibolečinske tablete mu verjetno ne bo hudega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, DinDiin pravi:

Spet scene.:slap:

zdaj je pa skoraj svojega nabil!  :OK:

 

deda je pa imel spet srečo :lol1:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fenati pa suspendiran iz ekipe vsaj za tale gp, za naprej se še ne ve.... 

Razlog naj bi bil po neuradnih informacijah ta, da je prijel učota za rit in je bil vale ljubosumen :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Jure007 pravi:

Ajga, sm na hrvaškem. Kje lahko prek neta, če sploh, pogledam dirko??? Hvala

 

Ja na from športu maš par linkov, če maš napravo, ki podpira flashplayer... Mislm, da se zdej imenuje stran fromhot

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamaha v prvih metrih pospeševanja brez konkurence... V drugem delu pa ducati potem močnejši... Za enkrat cela drama.... Vsak po svoje... Hehehe 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dovi me je mal razočaru... Iannone je bil vidno boljši... Lorenzo je pobral kar je lahko, rossi pa je na začetku mal porušil ritem dirke in potem ni več našel rešitve... 

Bosta pa yamahi sodelovat za naslov... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, Snecer said:

Pa se le da zmagat z Dučejem...kar klovnu nikakor ni uspelo

 

Ce ducatiju nebi dal v koledar te dirke, bi verjetno se malo cakali na to zmago ;)  Odpirat gas zna vsak:fyou:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super. Končno zmaga za ducati. Začetki so letos zelo zanimivi, na žalost pa so končnice bolj "boge". Nisem navijač honde, a mislim da bi letos moral Marc vzeti zmago, ker vozi (končno) tudi z pametjo. Tisti padec včeraj pa...se zgodi. Škoda mi je Maniaca, bi raje Dovija poslal ven iz ekipe. Me pa zanima kaj bo nasljednje leto Ducati naredil brez krilc. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 12. 8. 2016 at 23:55, Cartman pravi:

#99 ga spet tako sere, da bi kr stavu nanj. To se bo obrnilo. Ne vem pa ce ze jutri. Pa pivo stavim, da Ducati v nedeljo ne bo zmagal. 

hja kaj pa zdaj ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, ukica pravi:

Ce ducatiju nebi dal v koledar te dirke, bi verjetno se malo cakali na to zmago ;)  Odpirat gas zna vsak:fyou:

Ali bi se pa morali samo norcev v ekipi znebiti. Drugače pa v gp razredu je bila dirka živi dolgčas zame, je bilo v moto 2 v zadnjih metrih več akcije

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 14/08/2016 at 3:31 PM, DinDiin said:

Ja nic, pejmo na per! :D

 

On 14/08/2016 at 3:26 PM, stuhec said:

hja kaj pa zdaj ?

Kar sm reku sm reku. Pridta in pollicta da sta tu. En je ze narocu guinessa.

 

Ianone je gamblal in stvar spelal do konca. Fuckin neverjetno. Vesel de je Jorge koncno odpelu kot se spodobi, v Brnu bo pokalo. Dvomim pa (spet) de bi lahko ducatiji pokazali kaj podobnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!