Skoči na vsebino

Honda XRV 750 Africa Twin


Climber

Priporočene objave

Jest sm jih vozu na elefantki 900. Zelo fajn gume. Ko pretiravas na asfaltu lepo opozori da je dovolj. Vroc asfalt in avtocesta..izogibat se brzin nad 130. Se raje 110. Se segreje noro. Makadam dobre povratne info. Ni pa ko kaka kockasta guma. Za to ceno..zelo fajn guma. Jest sm vzel ojacano dakar verzijo. Pa je pomoje brezveze ce nimas kakih skal v planu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super. Hvala ti za informacije. Upam da bo tudi meni vredu... Namen nakupa je predvsem boljša vožnja po makedamu pa kakšne goznde poti...

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 56 minutami, Kawl pravi:

Super. Hvala ti za informacije. Upam da bo tudi meni vredu... Namen nakupa je predvsem boljša vožnja po makedamu pa kakšne goznde poti...

 

 

Za boljso (hitrejso) voznjo je E07 se zmer prevec cestna. Gozdne poti, kaj je to? 

E09 recimo je men nekak na sredini spektra al pa MC23 Sava, tud po asfaltu gre dobr; kilometrina k sm jo jst naredu z njo (ne na AT) je bla okol 3 jurje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
Ob 25. 4. 2016 at 11:27, hajoktejn pravi:

Za boljso (hitrejso) voznjo je E07 se zmer prevec cestna. Gozdne poti, kaj je to? 

E09 recimo je men nekak na sredini spektra al pa MC23 Sava, tud po asfaltu gre dobr; kilometrina k sm jo jst naredu z njo (ne na AT) je bla okol 3 jurje.

Sej važno da zgledajo dobr. Preverjeno so E07 čist good gume za XRv 750, kar se tiče asfalta. Na makadamu pa tud delajo odlično. Sploh driftanje je enostavno in nadzorovano...

Pa še moj novi iskani tripmaster.

Če ima kdo za prodat poviške take kot je diskow prodajal nekaj časa nazaj pa jih kupim. Novi so predragi...

IMG_20160623_185252[1].jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...

Oj

A bi koga zanimala karambolirana AT RD07 l.97 za projekt čez zimo.

Zaletena je direktno od spredaj.

Vilice in križe sem že nabavil (ebay), potrebno je še zamenjat masko prednjo feltno, balanco in še kaj drobnarij in seveda pobarvat cel motor.

Več info na zs

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, GULI pravi:

Oj

A bi koga zanimala karambolirana AT RD07 l.97 za projekt čez zimo.

Zaletena je direktno od spredaj.

Vilice in križe sem že nabavil (ebay), potrebno je še zamenjat masko prednjo feltno, balanco in še kaj drobnarij in seveda pobarvat cel motor.

Več info na zs

Pošlji slike in ceno na ZS.

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 19. 11. 2016 at 12:26, GULI pravi:

Oj

A bi koga zanimala karambolirana AT RD07 l.97 za projekt čez zimo.

Zaletena je direktno od spredaj.

Vilice in križe sem že nabavil (ebay), potrebno je še zamenjat masko prednjo feltno, balanco in še kaj drobnarij in seveda pobarvat cel motor.

Več info na zs

A to je tista k je pristala na haubi Tourana na križišču za Mahovnik?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, GULI said:

Točn ta. 

Ze par let pogresam kak tvoj post, pa kako awsome fotko, zdej pa preberem tole....upam da je samo africa potolcena. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, GULI pravi:

Točn ta. 

Jaoo grozno je bilo vidt kak te je moj sosed povozil... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, Cartman pravi:

Ze par let pogresam kak tvoj post, pa kako awsome fotko, zdej pa preberem tole....upam da je samo africa potolcena. 

Že par let sem malo bolj v offroad šel tako da je AT malo bolj samevala, ker pa za kakšen bolj hard offroad pa na motosvetu ni veliko zanimanja tudi nisem objavil nobenih fotk :)

pred 17 urami, HyperJack pravi:

Jaoo grozno je bilo vidt kak te je moj sosed povozil... :(

A si bil ti tisti z avtom ki me je ''kurcal'', na srečo ni bilo tako grozn kot je zgledal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, GULI pravi:

Že par let sem malo bolj v offroad šel tako da je AT malo bolj samevala, ker pa za kakšen bolj hard offroad pa na motosvetu ni veliko zanimanja tudi nisem objavil nobenih fotk :)

A si bil ti tisti z avtom ki me je ''kurcal'', na srečo ni bilo tako grozn kot je zgledal

Čemu bi motorista "kurcal"? Ko sem šel mimo je bla Afrika pri omarci od črpališča parkirana in cesta prevozna. Samo da se je srečno končalo :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, HyperJack pravi:

Čemu bi motorista "kurcal"? Ko sem šel mimo je bla Afrika pri omarci od črpališča parkirana in cesta prevozna. Samo da se je srečno končalo :) 

Aja, potem pa nisi pravi.

Edn z avtom se je ustavil, rekel da je tut motorist in me okregal zakaj tok tiščim da sem se zaletel. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Nekaj vprasanj lastnikom:

1. je kdo montiral kake resne handguarde, torej z aluminijastim okvirom? Katere, ste zadovoljni?

2. je kdo nadomestil original kislinsko baterijo s kaksno lazjo li-ion? se obnese? ali pa vsaj kako gel oz nekislinsko?

3. tripmaster se mi pogosto resetira ob vzigu, ko ocitno starter vlece tolk toka iz baterije, da ni vec dovolj da bi ohranil stevec km na tripmasterju. Predvidevam da tripmaster nima nobene baterije ali kondenzatorja notri, ki bi preprecil izgubo stanja ob teh nihanjih? je kak fix?

Thx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, spuzvica pravi:

1. je kdo montiral kake resne handguarde, torej z aluminijastim okvirom? Katere, ste zadovoljni?

1.BARKBUSTER!

2. AGM že zaradi varnosti. V primeru, da prevrneš motor, ne izteka kislina...

3. Dobro preglej električno napeljavo. Nekje imaš slab kontakt (najbrž na kakem konektorju).

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala Mina!

pa bom mel neki za delat cez zimo.

Mimogrede, isce se kak kandidat za 10 dnevni izlet v Bosno naslednje leto, mal light offroad kokr se pac da s taksnimi kravami :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

@Kawl: Kako se obnese tvoj novi tripmaster? Kje si dobil, kolk $$$? Kolk modifikacij je potrebno naredit da to montiras v polni funkcionalnost?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz nimam več africe... Drugače se je obnesel kar vredu. Moj ni bil nikoli v polni funkcionalnosti. Jaz sem ga samo toliko zvezal da sem imel dnevne kilometre, da sem vsaj približno vedel kdaj bo treba natočit. Drugače pa 12V sem potegnil kar z obstoječe inštalacije od original tripmasterja. Senzorji in ostalo pa je itak že zraven. Samo magnet sem nalimal v disk z dvokomponentnim epoxyjem, v okroglo režo med vijaki, tako da se magneta sploh videlo ni.

Drugače pa če bi še enkrat kupoval bi raje vzel kaj od Koso-ta DB-02 ali pa Trail tech Vapor - veliko boljša osvetlitev pa tudi kontrasta ti ni treba štelat kot v pamtiveku :). Trail tech ima sedaj enega z navigacijo že http://www.trailtech.net/digital-gauges/voyager-moto-gps

Sem ga pa kupil ker sem ga dobil res poceni. Mislim da me ni prišel rabljen več kot 70€.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam šponarje. Odlični menjani so bili, vendar se je izkazalo da ni bila to težava. Paše tudi na transalp 650 in mogoče celo 700...  Cena 40€. Novi so cca 150€...IMG_20170213_174142.thumb.jpg.431194d5bf7a69531f11bb11966703f8.jpgIMG_20170213_174214.thumb.jpg.361067de7867787997312461f4d18482.jpg

Popravljeno . Popravil Kawl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 13. 2. 2017 ob 18:49, Kawl pravi:

Prodam šponarje. Odlični menjani so bili, vendar se je izkazalo da ni bila to težava. Paše tudi na transalp 650 in mogoče celo 700...  Cena 40€. Novi so cca 150€...IMG_20170213_174142.thumb.jpg.431194d5bf7a69531f11bb11966703f8.jpgIMG_20170213_174214.thumb.jpg.361067de7867787997312461f4d18482.jpg

Prodano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!