Skoči na vsebino

Harley Davidson


Noise

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...
...zanimivo napisan malo višje gor post, koko nekateri "serjejo" po HD-jih...

Jaz ga vseeno občudujem, bi ga imel, bom pa verjetno imel kdaj kako cenejšo "poševnooko" kopijo...

Zanimivo bi bilo prebrat tale zadnji test v RIDER MAGAZIN;

Four V-Engined Touring Cruisers 2009 Harley-Davidson Ultra Classic Electra Glide, Kawasaki Vulcan 1700 Voyager, Victory Vision Tour Premium, Star Royal Star Venture S (Rider, September 2009) x.gif - OBJAVLJEN na internet strani seveda še ni, da folk le kupi revijo...

TEST JE ŽE OBJAVLJEN: KLIK! Zanimivo, skupni zmagovalec je seveda "EG", pred VVT, RS in VN... VSAK sicer v nečem briljira ampak največ Ameriških "testnežev" se je odločilo za HD-ja... le kakšen bo rezultat podobne primerjave v EU - je že bila narejena, vozili so se po Skandinaviji, samo članka še ni (ne najdem) na netu... :whistle:

Vsekakor pa HD le "ni tak kup železja!" :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, kup železja... kaj pa vem. Prej bi rekel, da je način življenja. Vzameš v zakup njegovo težo, ''okornost'' pri obračanju na mestu, pa da nima stratosferičnih pospeškov in nadzvočne hitrosti. Če te to ne moti, je zakon. Kogar moti kaj od tega, si pač kupi drug motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Jaz bi mel pa tehle 300 kg železa :evilgrin: .

Sem ga lani vozil na Fakkerju in ti povem, da prekleto močno čutiš vročino izpušne cevi zadnjega cilindra pri počasni vožnjni . Drugače pa všečen motor.

Popravljeno . Popravil PURPLE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ga lani vozil na Fakkerju in ti povem, da prekleto močno čutiš vročino izpušne cevi zadnjega cilindra pri počasni vožnjni . Drugače pa všečen motor.

To sem tudi jaz opazil, ampak poleg Road Kinga je edini, ki bi ga imel.

post-593-125360575364_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa sprobal 883...Mali, mali. Po merah, saj zmogljivosti so pač take kot so. Če bi menjal par stvari, bi znal biti kar všečen motor. Sem bil presrečen, ko sem sedel nazaj na svojega.

Je pa Harley, to pa.

Če bi pa lahko izbiral, bi pa nedvomno izbral Road Kinga s trdimi kufri. Electra Glide mi nekako ni všeč, preveč.. kaj pa vem, -glomazna. Bolj tourer, tedaj bi pa dal prednost BMW-jevemu 1200 RT.

Popravljeno . Popravil motofrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sem tudi jaz opazil, ampak poleg Road Kinga je edini, ki bi ga imel.

Ja tud men sta od HD všeč samo Fat Bob in pa Road King s trdimi kufri :worship: Sicer se pa s takšnimi še nisem vozil, pa tud ne vem kje bi se lahko :whistle:

no pogojno bi bil tud night rod special zadnja izbira...Me pa res zanima kako je z udobjem na naših cestah?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@steen:Sicer se pa s takšnimi še nisem vozil, pa tud ne vem kje bi se lahko :whistle:

Na Faaku vsako leto. Pokažeš vozniško, daš podatke, čelado na glavo, pa gremo ''demo ride''... Ne mi rečt, da nisi vedel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tud men sta od HD všeč samo Fat Bob in pa Road King s trdimi kufri :worship: Sicer se pa s takšnimi še nisem vozil, pa tud ne vem kje bi se lahko :whistle:

no pogojno bi bil tud night rod special zadnja izbira...Me pa res zanima kako je z udobjem na naših cestah?

Meni je tudi Fat Boy bil všeč, ko sem ga pa peljal me je pa motilo predvsem ogrevanje od cilindra in izpuha (posebej za sovoznikovo nogo).

P tudi vožnja je bila z Road Kingom veliko lepša, tudi v ovinke se lepše pelje RK.

Glede na vse to in na ceno kaj dobiš pri katerem modelu je v veliki prednosti Road King.

Dyna Fat Bob je pa bolj za uživanje v solo vožnjah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, kup železja... kaj pa vem. Prej bi rekel, da je način življenja. Vzameš v zakup njegovo težo, ''okornost'' pri obračanju na mestu, pa da nima stratosferičnih pospeškov in nadzvočne hitrosti. Če te to ne moti, je zakon. Kogar moti kaj od tega, si pač kupi drug motor.

Se pravi,če se sprijazniš, da boš počasen, okoren, neroden,... Si kupiš HD-ja?!trance_21_laughing1.gif

Mogoče pa kdaj.yawn.gif

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa fascinira tisto "bogovsko" sedenje v EG-jevem sedežu... ker te dobesedno čvrsto a nežno podpre v križu... ampak žal je ta zic samo na EG-ju ultra FLHKJIMTUZ al neki podobno polno črk... Podoben zic v tem segmentu sem začutil edino na novem Voyagerju...:rolleyes: in če bi imel denar za enega ali drugega takoj z veseljem vzamem v zakup vso "počasnost, okornost, neokretnost" in to z največjim užitkom!:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da vas dost moti vročina od izpušne cevi. To bi se po moje dal rešit z heat wrapom??-tisto tkanino, ki se jo ovije okoli cevi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da ga bolj razumem kot ti.

Drugače pa ne maram preveč motorjev z dušo. Seveda bi ga pa mel kot tretji ali četrti motor, če bi imel denar in prostor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi,če se sprijazniš, da boš počasen, okoren, neroden,... Si kupiš HD-ja?!trance_21_laughing1.gif

Mogoče pa kdaj.yawn.gif

...ne razumeš. Ne počasem, ampak ne najbolj hiter. Okoren? Mogoče na mestu, med vožnjo začuda ne. Neroden? Hmmm, saj motor se ne pelje sam. Se pač ne za vsako silo pretikaš med stoječimi avtomobili.

Saj, ko sem bil mulc, sem tudi malo postrani gledal Harleye, potem pa malo razčistiš v glavi, kaj hočeš in pričakuješ od motorja. Govorim zase.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ne razumeš. Ne počasem, ampak ne najbolj hiter. Okoren? Mogoče na mestu, med vožnjo začuda ne. Neroden? Hmmm, saj motor se ne pelje sam. Se pač ne za vsako silo pretikaš med stoječimi avtomobili.

Saj, ko sem bil mulc, sem tudi malo postrani gledal Harleye, potem pa malo razčistiš v glavi, kaj hočeš in pričakuješ od motorja. Govorim zase.

Ne vem sicer kakšna starost je potrebna, da ti je HD všeč, ampak tudi sam nisem več mulc - škoda ( da nisem mulc ). Saj tako kot pravijo, všeč ti mora bit in ne smeš imet velikih pričakovanj kar se performans tiče. Razjezi pa me eno - nekaj lastnikov HD jev poznam in imajo eno grdo lastnost, da pljuvajo po drugih motorjih, češ samo HD je motor, itd...headbang.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa fascinira tisto "bogovsko" sedenje v EG-jevem sedežu... ker te dobesedno čvrsto a nežno podpre v križu... ampak žal je ta zic samo na EG-ju ultra FLHKJIMTUZ al neki podobno polno črk... Podoben zic v tem segmentu sem začutil edino na novem Voyagerju...rolleyes.gif in če bi imel denar za enega ali drugega takoj z veseljem vzamem v zakup vso "počasnost, okornost, neokretnost" in to z največjim užitkom!trance_25_naughty.gif

Če te fascinira samo sedež probaj še kakšen podoben motor in boš uvidel, da obstajajo tudi udobnejši sedeži in še kupil si ga boš lahko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dukemb, saj sem napisal, da govorim zase. Tisto o mulcu in pozneje razčiščenih pojmih. Zakaj bi pa moral na stara leta imeti Harleya? So ljudje krepko čez Abrahama na sportakih, kot tudi dvajsetletniki na Harleyih. Vsakemu svoje. To, da nekateri poveličujejo samo svojo znamko motorja, pa pljuvajo po drugih motorjih, to pa tudi mene malo pogreje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj naj rečem ob tem branju, preveč se obremenjujete, HD je pač znamka, sinonim za USA, in se ne da primerjat z Japončki..itd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!