Skoči na vsebino

Harley Davidson


Noise

Priporočene objave

tko da če si bom kdaj kupu nov čoper , bo skor vrjetn kak triumph in ne HD

Tapravga čoperja itak težko 'kupiš'.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HD, no ja. Američani še niso nikdar nič pametnega naredili. :headbang:

zippo, junk food, john deere, caterpillar, hummer, HD, nasa??? :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zippo, junk food, john deere, caterpillar, hummer, HD, nasa??? :krneki:

Si se kdaj vprašal kdo dela v NASI - Američanov mogoče 2%. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetno je že kdo povedal...

ampak trditev '' HD je kup železja'' je kot ''yamaha je kup plastike'' :evilgrin:

zdaj pa ne vemmm...vsaj jaz ne vidim razlike...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si se kdaj vprašal kdo dela v NASI - Američanov mogoče 2%. :whistle:

sej zarad tega sm pa dal 3 vprašanja pr nasi

vem da dela eden ki se piše isto kot jaz

:naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetno je že kdo povedal...

ampak trditev '' HD je kup železja'' je kot ''yamaha je kup plastike'' :evilgrin:

zdaj pa ne vemmm...vsaj jaz ne vidim razlike...

Ja mala, pa je razlika, s kupom plastike se vsaj pelješ kot se spodobi..... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mala, pa je razlika, s kupom plastike se vsaj pelješ kot se spodobi..... :naughty:

pa še popraviš lahko s kladivom če kipneš, plastike pa moraš druge kupit :unsure: :whistle: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, prednost plastike je sicer, da jo enostavno slečeš in voziš golega nipponca.... :huh:

in ko plastike snameš se japončki še vedno dajo pelat....

sprašujem se, če se HD da pelat, če mu snameš železo.... :kava:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edini užiten HD je V road, ampak ta je plod dela Nemcev. :hmm:

meni je pa xr 1200 všeč. zgleda kot motor. baje se tud pele kot motor. drgač pa, HD je ko pamela anderson. vse je neki napol, vsega preveč in vse prenapihnjeno. ampak. . . ima neko substanco. Japonci so pač čist neki drugega, tehnološko so vsaj dve generaciji pred celim svetom, in najbrž jih ostali nebodo nikoli dosegli. Njihov največji adut, da so konstuirani za množično proizvodnjo in izredno kvalitetno narejeni, je njihovo največje prekletstvo. HD? mislim da moje garaže nebo videl nikoli. Enako velja za vse evropske polizdelke. nemške taljanske avstrijske angleške. . .

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A little 10-year-old girl was walking home, alone, from school one day, when a big man on a black motorcycle pulls up beside her. After following along for a while, turns to her and asks:

“Hey there little girl, do you want to go for a ride?”. “NO!” says the little girl as she keeps on walking. 

The motorcyclist again pulls up beside her and asks, “Hey little girl, I will give you $10 if you hop on the back.” “NO!” says the little girl as she hurries down the street. The motorcyclist pulls up beside the little girl again and says, “Okay kid, my last offer! I’ll give you 20 Bucks “and” a Big Bag of Candy if you will just hop on the back of my bike and we will go for a ride.” Finally, the little girl stops and turns towards him and Screams Out…”Look Dad” “Your the one who bought the Honda instead of the Harley”! YOU RIDE IT! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Ja mala, pa je razlika, s kupom plastike se vsaj pelješ kot se spodobi..... :naughty:

Pelji enkrat harley-a pa boš videl da ni čisto tako!

Sem peljal harleya in sedaj samo še sanjam da ga bom enkrat imel!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pelji enkrat harley-a pa boš videl da ni čisto tako!

Sem peljal harleya in sedaj samo še sanjam da ga bom enkrat imel!

Kater model si peljal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če še jaz lahko dodam: na Faaku sem peljal Sportsterja, razočaran. Razen imena nič kar bi pričakoval od Harleya... Mali, mali. Za njim pa še Road kinga. Ti povem -zakon. Ampak toliko denarja pa zanj ne dam. Torej ostajam na svojem Vulcanu, Harleya pa spoštujem.

Saj tudi ne more vsakdo imeti Corvette. Oziroma vozi Hyundajevega Coupeja, sanja pa o njej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kater model si peljal?

sportsterja 1200. Je pa tako da nisem pričakoval da bo to ful duper truper vleklo, tudi ni bil to namen da ga probam...

Presenetlo me je predvsem to da zelo malo trese - glih tok kot je prav bi se lahko reklo.

Tudi meni je všeč vulcan, ampak ko pogledam enega in drugega je škoda dodajat besede!

Mislm pa da bi bil en street bob čist fenomenalen bike za uživat - treba bo sam še mal šuškov na šparat pol pa takoj u trgovino :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pelji enkrat harley-a pa boš videl da ni čisto tako!

Sem peljal harleya in sedaj samo še sanjam da ga bom enkrat imel!

...se pridružujem postu... pa ga NISEM peljal... ampak prav bogovsko sem se počutil na Elektra Glide "zvsemičrkami"...a zaradi cene zdaj sanjam o voyagerju 1700 ali vsaj stratolinerju 1900... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi meni je všeč vulcan, ampak ko pogledam enega in drugega je škoda dodajat besede!

Mislm pa da bi bil en street bob čist fenomenalen bike za uživat - treba bo sam še mal šuškov na šparat pol pa takoj u trgovino :)

Men je VN 2000 tud vizualno bolj všeč!Vendar glas od HD je pa :worship:

HarleyDavidson fat boy 1450 FLSTF Je naprodaj v bubamoto KLIK

Zato še ne bom kaj komentiral

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je VN 2000 tud vizualno bolj všeč!Vendar glas od HD je pa :worship:

HarleyDavidson fat boy 1450 FLSTF Je naprodaj v bubamoto KLIK

Zato še ne bom kaj komentiral

http://www.avto_net/bmc - 404: page cannot be found ... link na spletni strani do kataloga vozil podjetja Bubamoto ne dela ...

Popravljeno . Popravil mashina
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem imel priložnost peljat nekaj HD-jev in mi najbolj sede Road King, ki bo definitivno enkrat moj.

Mi je tudi ta nov XR1200 všeč, samo bi ga moral kakšen krog zapeljat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!