Skoči na vsebino

Harley Davidson


Noise

Priporočene objave

Meni so vsi H-D grdi, raj nimam motorja kt pa da bi meu H-D. In če se že po forumih odpriajo teme: H-D kup železja pol res ne morjo bit kej dobri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni so vsi H-D grdi, raj nimam motorja kt pa da bi meu H-D. In če se že po forumih odpriajo teme: H-D kup železja pol res ne morjo bit kej dobri.

...se iz šole spomniš ene zgodbice, ki ima naslov ''Basen o lisici in grozdju''?...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni so vsi H-D grdi, raj nimam motorja kt pa da bi meu H-D. In če se že po forumih odpriajo teme: H-D kup železja pol res ne morjo bit kej dobri.

Take stvari lahko govori samo nekdo, ki je 2.000eur prišparal vzel še 3.000eur kredita in eno leto doma jokal in prosil starše, če mu dajo še 4.000eur zraven, da si bo kupil en motor in bo mogoče potem celo kakšno žensko dobil, ker je drugače nesposoben.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj nima smisla.Tisti ki jih imamo že vemo zakaj jih vozimo ostali pa po stari navadi pluvajo po

njih,ker večinoma še sedeli niso na njem,kaj šele,da bi naredili kakšno konkretno furo in potem komentirali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj nima smisla.Tisti ki jih imamo že vemo zakaj jih vozimo ostali pa po stari navadi pluvajo po

njih,ker večinoma še sedeli niso na njem,kaj šele,da bi naredili kakšno konkretno furo in potem komentirali.

točn to,...pust boge duše naj si mislijo svoje :rolleyes:

post-1406-1227969495_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni so vsi H-D grdi, raj nimam motorja kt pa da bi meu H-D. In če se že po forumih odpriajo teme: H-D kup železja pol res ne morjo bit kej dobri.

A če jst odprem temo "Prevtzer in njemu podobni so navadni butli" lahko pol rečemo "verjetno je že res, če je en temo o tem odprl" ?

...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ljudje, tuki je totalno čist brezveze

itak je splošno znano da je ta forum za plastiko, potvalne pa krose

tuki bojo redko kdaj sprejeti čoperji(in podobno)

drugač pa film Fixing the shadow rocks :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ljudje, tuki je totalno čist brezveze

itak je splošno znano da je ta forum za plastiko, potvalne pa krose

tuki bojo redko kdaj sprejeti čoperji(in podobno)

drugač pa film Fixing the shadow rocks :kva2: :kva2: :kva2:

...no, nismo čisto vsi taki! Men je naprimer HD blazno všeč! ...no izključno EG, morda še kak RK, skratka velike, potovalne zadeve... Peljal ga še nisem, moram pa rečt, da me ergonomija na njih malo moti. Predvsem na V-Roadu, VRSCju in podobnih (noge daleč naprej, usločen hrbet in daleč spredaj belanca) Predvsem na FAAKu sem se dosti "jajcal" po parkiranih HDjih in nekako ne vem, kako po 500 - 600 prevoženih Km (brez nekih pavz) tu dol vstaneš. :unsure: Edino na RES luksuznem EG-ju je bol zame zic da se šika, položaj udoben skratka GA BI IMEL TAKOJ! :worship: Gotovo si ga bom čez par let tudi lahko privoščil, ampak če bi sedaj napočil ta trenutek bi se resnično vprašal:

..Luksuzni EG z vso svojo klasiko ALI Moderni GOLD WIng (to bolj poznam) z 6 C bokserjem, obilo elektronike, odličnimi voznimi lastnostmi in še čim... Pa v tej klasi morda še BMW LT ki pa mi je nekako NEvšečen. In cena zadnjih dveh je verjetno še ugodnejša na pram HD-ju. Ta HIP bi se verjetno brez pomisleka odločil za G Winga, ki me z res uglajeno vožnjo, navorom, NEvibracijami, Lego na cesti, bremzami, ERGONOMIJO, vsekakor bolj prepriča... :blush:

In če želite ljubitelji HD (to sem tudi sam) oziroma predvsem VOZNIKI HD-jev mal dvigniti ugled te znamke in še koga razen sebe med sabo prepričati o vrednostih teh motociklov se NE TOLAŽITE SAMI med sabo, z besedami "MI ŽE VEMO ZAKAJ..." ...morda bi marsikdo še rad vedel zakaj kupiti in voziti HD-ja? Jaz pravgotovo! Ker mi je ta moped všeč! :naughty: (vzel bi njegovo obliko in dodal Goldwingov motor in ergonomijo :evilgrin: ...). Dejstvo je, da lahko skoraj vsakega japonca brez problema pri distributerjih sprobaš (tudi GW-ja), malo manj so radodarni ITAlijani in BMW-ji... za HD-ja pa sploh ne vem, kje bi ga dobil za test :unsure: ...pa NE nekega sportsterja ampak konkretno BIG zadevo ala EG. Tisti, ki to vozite ste zanjga odšteli lep kupček IN GOTOVO VAS JE NEKAJ PREPRIČALO da sedaj niste lastniki naštetih, cenovno morda ugodnejših konkurentov :closedeyes: . NE verjamem pa, da ste odšteli toliko keša samo za POZIRANJE IN nedeljska 200 km potepanja po SLO in sosedih, oziroma zato, ker vam je to statusni simbol, vas je prepričal sosed, kolega itd.

Sam vem, nekaj je na teh motorjih :worship: !

Napišite torej KAJ! In ne jokajte nad priviligiranostjo SS-jev itd.! :rolleyes: Pohvalite se! Napišite konkretne izkušnje! Kako se zadeve peljejo! Kako se z njimi potuje? Koliko je okvar? Koliko olja in bencina spijejo? Kakšni so stroški vzdrževanja? Kaj torej na HD-ji cenite?

Pa ne nakladajte s kako TRADICIJO ali pa DUŠO... TEGA v motociklizmu NI! Tradicijo ima kitajska zgodovina in angleška kraljevina, DUŠO PA SAMO ČLOVEK! :closedeyes:

AJD! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ferek, na Faaku, na Faaku. Tam si lahko odpeljal krog s katerimkoli tipom HD. Vsako leto so tudi testne vožnje. V Sloveniji smo še pa bolj ''v povojih'' glede testnih voženj. V tujini je to čisto normalna zadeva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A če jst odprem temo "Prevtzer in njemu podobni so navadni butli" lahko pol rečemo "verjetno je že res, če je en temo o tem odprl" ?

...

Mislm da če bi se nabral 86 strani na to temo bi neki moglo bit na tem.

Pa tisto prej je blo pač moje osebno mnenje in odgovor na vprašanje H-D kup železja, ni treba enih bedarih zdej pisat o duši.

Vm je všeč H-D in ga tud vozte, men ni in ga ne vozm- vsakemu svoje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Prevtzer: sam tebe ni nihče prosil za kakršno koli mnenje o tem kaj si misliš o HD, zato bod tiho če ti ni všeč...koga to briga :closedeyes:

ja glede testnih motorjev pr nas je pa res bl švoh, še najbolš je če poznaš koga ki ima tak model in ga povprašaš če ti je pripravljen posodit za kilometer ali dva svoj stroj :)

Popravljeno . Popravil kađiva
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...se iz šole spomniš ene zgodbice, ki ima naslov ''Basen o lisici in grozdju''?...

pa ne me jebat , da je grozdje še vedno kislo?...pa toliko let je že okoli....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od pravega HD bi imel raje samo kawasaki vn 2000.To je resnično lepa zadeva,bolj masivna,gre pa ko ku...!Je pa glas od HD nekaj res posebnega!

Zaenkrat pa ostajam zvest SS.Mogoče kdaj kot drugi motor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da, še nisi bil v njihovi brunarici? MK Vaški boysi

Pa še tu je forumaš....

Popravljeno . Popravil motofrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj to je ime kluba ali kakšna zlobna? :naughty:

:yea1: :lol1: :yea1: :yea1: :topic:

Ime kluba, so kr precej znani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Harley od mojega kolega iz Ulma (zelo lep kup že...a)predelava ga je stala ca 20K EU motor je res samo za šminkat daljša vožnja je ubijajoča zadaj skoraj brez vzmetenja(zelo kratko) popizdiš,ovinke samo počez,slabe zavore itd.(če bi imela jajca lupino bi se mi sigurno razbila) :whistle:

post-9445-1228158150_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Harley od mojega kolega iz Ulma (zelo lep kup že...a)predelava ga je stala ca 20K EU motor je res samo za šminkat daljša vožnja je ubijajoča zadaj skoraj brez vzmetenja(zelo kratko) popizdiš,ovinke samo počez,slabe zavore itd.(če bi imela jajca lupino bi se mi sigurno razbila) :whistle:

No evo! TO JE KUP ŽELEZJA! ...in meče slabo luč na HD!. :trance_33_sleep: .. še vseeno pa se ni nihče opogumil in odgovoril na moj prejšnji post? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No evo! TO JE KUP ŽELEZJA! ...in meče slabo luč na HD!. :trance_33_sleep: .. še vseeno pa se ni nihče opogumil in odgovoril na moj prejšnji post? :whistle:

Jaz bi napisal, pa nisem kompetenten, ker nimam Harleya... Lahko bi napisal, zakaj Cruiserja (ali chopperja), če pa za enak denar dobiš hitrejšega, z boljšimi zavorami, bolj v ovinkih ležečega sportaka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In če želite ljubitelji HD (to sem tudi sam) oziroma predvsem VOZNIKI HD-jev mal dvigniti ugled te znamke in še koga razen sebe med sabo prepričati o vrednostih teh motociklov se NE TOLAŽITE SAMI med sabo, z besedami "MI ŽE VEMO ZAKAJ..." ...morda bi marsikdo še rad vedel zakaj kupiti in voziti HD-ja? Jaz pravgotovo! Ker mi je ta moped všeč! :naughty: (vzel bi njegovo obliko in dodal Goldwingov motor in ergonomijo :evilgrin: ...). Dejstvo je, da lahko skoraj vsakega japonca brez problema pri distributerjih sprobaš (tudi GW-ja), malo manj so radodarni ITAlijani in BMW-ji... za HD-ja pa sploh ne vem, kje bi ga dobil za test :unsure: ...pa NE nekega sportsterja ampak konkretno BIG zadevo ala EG. Tisti, ki to vozite ste zanjga odšteli lep kupček IN GOTOVO VAS JE NEKAJ PREPRIČALO da sedaj niste lastniki naštetih, cenovno morda ugodnejših konkurentov :closedeyes: . NE verjamem pa, da ste odšteli toliko keša samo za POZIRANJE IN nedeljska 200 km potepanja po SLO in sosedih, oziroma zato, ker vam je to statusni simbol, vas je prepričal sosed, kolega itd.

Sam vem, nekaj je na teh motorjih :worship: !

Napišite torej KAJ! In ne jokajte nad priviligiranostjo SS-jev itd.! :rolleyes: Pohvalite se! Napišite konkretne izkušnje! Kako se zadeve peljejo! Kako se z njimi potuje? Koliko je okvar? Koliko olja in bencina spijejo? Kakšni so stroški vzdrževanja? Kaj torej na HD-ji cenite?

Pa ne nakladajte s kako TRADICIJO ali pa DUŠO... TEGA v motociklizmu NI! Tradicijo ima kitajska zgodovina in angleška kraljevina, DUŠO PA SAMO ČLOVEK! :closedeyes:

AJD! :evilgrin:

bučke , bučke......

BMW-ja dobiš lahko kadarkoli na test (BMW-jev dan odprtih vrat, ali pa greš na Avtoaktiv in se dogovoriš za testno vožnjo,....)

glede harlija je pa sledeče....ne vidim razloga zakaj ga ne bi mogel dobiti na testno vožnjo,če si resen kupec.Pojdi v prodajalno, zloži celotno kupnino na mizo in se pojdi peljat.....tako boš izkazal resnost nakupa, če se pa zložiš pa ni problema s povračilom škode. če pa ni toliko denarja pa ne hodi probavat. Lahko podobno stvar sprobaš tudi pri kakšnem poršeju,ferariju,itd....so pač motorji, ki stanejo veliko in si jih ne more vsak privoščiti.

na par zadev ti lahko tudi jaz odgovorim...poznam kar nekaj ljudi, ki vozijo HD-je in nihče med njimi ni nedeljski voznik....celo nasprotno...vsi spadajo v kategorijo 20.000 km+ na leto, pa ti vidi....vzdrževanje je smešno poceni (navaden najcenejši mineralc je OK, dve svečki, nobene divje elektronike,v pol ure imaš lahko mašino ali menjalnik na ponku in šraufaš,.....), ponavadi motor prej razpade kot je potrebno zamenjati jermen....te motoriste katere poznam s HD-ji nimajo nikakršnih težav, olja jim ne papca, poraba je smešna,itd.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Harley od mojega kolega iz Ulma (zelo lep kup že...a)predelava ga je stala ca 20K EU motor je res samo za šminkat daljša vožnja je ubijajoča zadaj skoraj brez vzmetenja(zelo kratko) popizdiš,ovinke samo počez,slabe zavore itd.(če bi imela jajca lupino bi se mi sigurno razbila) :whistle:

Obsesije in strasti nimajo cene. Najboljši motor je tisti s katerim je človek srečen in zadovoljen. Meni se tvoj kolega zdi srečen na kokakoli, kakorkoli.:) Tehnični podatki so zelo relativen pojem.. Tipu je, domnevam, ratalo priti iz Švedske do Slovenije. Jajca so lahko mehka ali trda. Dilema ali drek pumpa ali plastična hrana za koze ali racionalno funkcionalni top case je vedno v zraku! :naughty: Pozerji in zbiralci statusnih simbolov so povsod. :yawn: :topic: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

morda bi marsikdo še rad vedel zakaj kupiti in voziti HD-ja? Jaz pravgotovo! Ker mi je ta moped všeč! :naughty: (vzel bi njegovo obliko in dodal Goldwingov motor in ergonomijo :evilgrin: ...). Dejstvo je, da lahko skoraj vsakega japonca brez problema pri distributerjih sprobaš (tudi GW-ja), malo manj so radodarni ITAlijani in BMW-ji... za HD-ja pa sploh ne vem, kje bi ga dobil za test :unsure: ...pa NE nekega sportsterja ampak konkretno BIG zadevo ala EG.

Ma kaj ti misliš, da je trg motorjev nastal v Sloveniji tisti trenutek, ko si ti tvojega ER6 kupil, ali kaj?

Electro Glide so imeli testno na Claasu, uvozniku za H-D, in tudi tisti, ki niso imeli glih 20 evrov v roki ,da bi pokazali, kako resni so, so lahko z njo naredili kak krog ... tudi na dnevih odprtih vrat, ko se je tako preizkušalo Ducatije, HArleyje in mogoče še kak Peugeotov skuter / bicikl. ...

Skratka - ful neki v luft skačeš za puno ništa. Najprej mal poglej, kje sploh si in kako funkcionirajo zadeve, pol pa začni vpiti "Krivicaaaa!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!