Skoči na vsebino

Motosvet in forum - kam greš?


Priporočene objave

pred 6 minutami, nemo pravi:

 

Pa še nekaj. Podkategorijo, ki si si jo zamislil pod naslovom NAČRTOVANJE POTOVANJ, IZLETOV... bi nekako lahko združili z obstoječo temo z naslovom NAJAVA DNEVNIH VOŽENJ.

Podkategorijo IZLETI pa jaz nekako razumem, da bi šlo tu za krajše enodnevne ali par dnevne izlete. Zato bi to morda tudi lahko združili z obstoječo temo VTISI Z DNEVNIH VOŽENJ. Res pa je, da je ta tema zelo frekventna, tako da vsako leto dobi še svojo letnico zraven...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, izibajker pravi:

Pa še nekaj. Podkategorijo, ki si si jo zamislil pod naslovom NAČRTOVANJE POTOVANJ, IZLETOV... bi nekako lahko združili z obstoječo temo z naslovom NAJAVA DNEVNIH VOŽENJ.

Podkategorijo IZLETI pa jaz nekako razumem, da bi šlo tu za krajše enodnevne ali par dnevne izlete. Zato bi to morda tudi lahko združili z obstoječo temo VTISI Z DNEVNIH VOŽENJ. Res pa je, da je ta tema zelo frekventna, tako da vsako leto dobi še svojo letnico zraven...

 

Kot sem zapisal, odprt sem za vse predloge, več ljudi več ve...

Najavo dnevnih voženj jaz pojmujem veliko ožje kotnačrtovanje potovanj, izletov. Načrtovanje je, recimo, proces, ko iz ideje, kam bi šel, narediš predvideno pot. Najava dnevnih voženj, razen če ni v stilu "ne vem kam bi šel jutri, ko mi je šef dal prosto", pa je dejansko najava, kam se je nekdo odločil, da gre in je to objavil z namenom, da so drugi obveščeni, ali pa da povabi še koga zraven.

V podkategorijo IZLETI nameravam prenesti vse potopise/vtise iz izletov, ki so krajši od, recimo, treh dni. Kar pa je, konec koncev, podkategorija VTISI IZ DNEVNIH VOŽENJ. Lahko se dogovorimo, da podkategorija IZLETI ostane, znotraj pa se potem "izleti" opisujejo v teme VTISI IZ DNEVNIH VOŽENJ V LETU XX.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem še malo pogledal vsebino podkategorije NAČRTOVANJE POTOVANJ, IZLETOV...  To, da bi nekdo dosti vnaprej izpostavil nek načrt potovanja, pa da bi se že okrog tega razvila neka debata, tega je bolj malo.  Bolj se mi zdi, da je praksa taka, da nekdo išče neke informacije (destinacije, prenočišča..). Malo razmišljam in iščem nek naslov, ki bi vse to bolj jasno povezoval in definiral, morda nekaj v besedni zvezi "Plani, rute, ceste, prenočišča..." Ker nekaj okrog stanja na cesti ali pa neka prenočišča tudi že imamo, in bi bilo smiselno, da se pojavijo tu, ko se neka fura planira...

Probaj morda kaj v to smer razmislit, ali pa še kdo drug naj svoj predlog da...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, maus pravi:

gospot @DAMI34 ... prosim, da se homologacije nekako združijo, ker so razmetane v več temah.

hvala :D

 

p.s.

ponosn sm nase :ninja: ... mate kakšne medalje za požtrvovalno požrtvovalnost :?

 

gospot Maus, bi vas vljudno prosil za linke tem, lahko tudi na pm, ker jaz najdem samo dve, homolomi za izpuhe in splošno homolomo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

gospot Maus, bi vas vljudno prosil za linke tem, lahko tudi na pm, ker jaz najdem samo dve, homolomi za izpuhe in splošno homolomo

zdele ne morm .. združ tele dve ... pa pol ko boš našel še kakšno, jo zalućaš v generalno temo HOMOLOGACIJE ... štekaš gospot @DAMI34

sm zdele v službi full potreban :jezik: 

hoćem medalo :ras: 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, DAMI34 pravi:

gospot Maus, bi vas vljudno prosil za linke tem, lahko tudi na pm, ker jaz najdem samo dve, homolomi za izpuhe in splošno homolomo

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naredil bom novo temo:

Homologacija na enem mestu (izpuhi, agregat, oprema, predelave) in vse zmetal noter.

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še en predlog (pol pa neham za danes). Trenutna kategorija OPREMA je tudi precej obsežna (48 strani). Notri je pomešano vse, kar se tiče opreme motorjev in motoristov. Pa precej tem je sigurno multipliciranih (čelade...)

To sedanjo kategorijo bi bilo dobro razdeliti na dva dela. In sicer  OPREMA MOTORNIH KOLES (pnevmatike, verige, kovčki, akumulatorji...) in OPREMA MOTORISTOV (čelade, jakne, hlače, škornji...).

Če se pokaže potreba (naj pove admin in moderatorji) sem jaz pripravljen ta drugi del (se pravi OPREMA MOTORISTOV ) strukturirat, sortirat in prepucat. Za tisti prvi del, ki bi ga lahko naslovili OPREMA MOTORNIH KOLES pa naj se javi kdo, ki o tem malo več ve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Kmet2 pravi:

Ne bo jih ker bodo prvo vprašali če so kmet ,hd in Dami še na MS :lol1:

Opazujem vse ... K stric iz ozadja....Beležim vse dejavnosti :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motosvet forum kam greš   =   vzporedno z njegovimi člani ...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se sploh ne znajdem več...vse je nekam razmetano, kot bi čistila "Vipavska burja" :P

Popravljeno . Popravil vandrovec
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, vandrovec pravi:

Jaz se sploh ne znajdem več...vse je nekam razmetano, kot bi čistila "Vipavska burja" :P

jp, čisti

dej nam malo časa, lahko se pa javiš za moderatorja in začneš čistit :D (tem je še dovolj, ki niso zrihtane)

ps. teme, ki se premikajo/združujejo in stavijo na svoje mesto se žal označijo za neprebrane, tudi meni. Mal potrplenja, sej bomo zmagali.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za povabilo ampak nimam ne časa ne volje in se tudi ne čutim sposobnega za to urejanje.

Meni prej ni bilo napačno, smo se navadili...kaj bo sedaj nastalo, nimam pojma. Prej je bil en tak "domač" forum (prijeten)...se sedaj spreminja v bolj strokovnega, hladnega...?

Želim, da bi vam uspelo in da imate dobro vizijo :OK:

Popravljeno . Popravil vandrovec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, vandrovec pravi:

Hvala za povabilo ampak nimam ne časa ne volje in se tudi ne čutim sposobnega za to urejanje.

Meni prej ni bilo napačno, smo se navadili...kaj bo sedaj nastalo, nimam pojma. Prej je bil en tak "domač" forum (prijeten)...se sedaj spreminja v bolj strokovnega, hladnega...?

Ne, definitivno ne. Domačnost ostaja, strokovni del se pa sortira in ureja, da bo bolj prijazen uporabniku, lažje se bo prihajalo do informacij, lažje se bo iskalo in našlo določene segmete, ki koga zanimajo. 

Na koncu vsi vemo, da je forum živa stvar, da je dober samo aktiven in dokler se kaj dogaja, žal pa je potrebno v strokovnih temah kr dobro očistiti nabijanje, 100x repliciranje, kreganje in štalo. Dejstvo je da, če mene/tebe nekaj zanima v temi ROKAVICE ne moreš in nimaš želje brat o tem, kdo komu jebe m...zakaj nekoga boli k..., zakaj se sosedova Micka razdaja itd....

Forum voluntersko soustvarjamo vsi. Bo pač potrebno nekaj malega dela, a ko bodo postavljene teme, bo prav lepo. V kr neki in nepomembnih temah pa ohranjamo in ostajamo domači :D

Hkrati sem povabil še FB skupino Motoristi, da se prijavijo in ogledajo forum.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, maus pravi:

ponosn sm nase :ninja: ... mate kakšne medalje za požtrvovalno požrtvovalnost :?

saj bi rekel da te lahko požtvovalno požremo pa je brezveze k si tolk kitast..

pred 48 minutami, DAMI34 pravi:

ps. teme, ki se premikajo/združujejo in stavijo na svoje mesto se žal označijo za neprebrane, tudi meni. Mal potrplenja, sej bomo zmagali.

ena čisto resna ideja.. prebereš kar je novega v temah , ki te zanimajo recimo do 23h.. ko greš lulat ob 3h samo prečekiraš tiste 4 nove objave in klikneš "označi Forum za prebran .. spiješ pir do konca in greš nazaj spat. :P

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

strokovni del se pa sortira in ureja, da bo bolj prijazen uporabniku, lažje se bo prihajalo do informacij, lažje se bo iskalo in našlo določene segmete, ki koga zanimajo. 

 Dejstvo je da, če mene/tebe nekaj zanima v temi ROKAVICE ne moreš in nimaš želje brat o tem, kdo komu jebe m...zakaj nekoga boli k..., zakaj se sosedova Micka razdaja itd....

 

Hkrati sem povabil še FB skupino Motoristi, da se prijavijo in ogledajo forum.

tudi iskalnik bo imel veliko lažje delo in točne zadetke .. :OK:   tisto o Micki si pa zdaj prvič obelodanil.. nisem vedel da je taka ..

japajade..tam je 90% takih , ki so odšli od tu.. kot maksiskuteristi - najprej so težili za svoj ločen oddelek potem so pa svoj Forum naredili če se ne motim? :eek:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bi vedel, niti se ne sekiram. Uspeh foruma je odvisen od več dejavnikov:

 

1. skupnosti, ki jo tvorimo aktivni motoristi

2. podmladka

3. lastnika, ki pridobiva sponzorje in skrbi da je stalno v napredku, ospredju in zanimiv

4. samopromocije (Damjan Murko stajl)

5. user friendly in uporaben/koristen forum za čim širšo grupo ljudi

 

Da pridobiš/ odbržiš prvi dve točki, moraš izpolnit naslednje tri točke :D

ps. o Micki, ki se razdaja bo debata naslednjič :P

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se še js "razširil" nad celoten forum in ne samo na športni motociklizem, katere teme želite urejene lahko tudi mene tagate da ne boste zasul @DAMI34 z delom :D Drugače pa uporabljajte "Prijavljanje objav" saj s tem najprej vidimo kje vas kaj moti predvse za kak offtopic :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Kmet2 pravi:

Ne bo jih ker bodo prvo vprašali če so kmet ,hd in Dami še na MS :lol1:

mausa si izpustil pa ko bodo ugotovili še to, da je Dami moderator jih bo pa sploh minilo :lol1: 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Arzen pravi:

mausa si izpustil pa ko bodo ugotovili še to, da je Dami moderator jih bo pa sploh minilo :lol1: 

Tenutno so 4 urejevalci/moderatorji, plus en kup pomočnikov s sugestijami :D

Naval novih članov je pred vrati :P
 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

Tenutno so 4 urejevalci/moderatorji, plus en kup pomočnikov s sugestijami :D

Naval novih članov je pred vrati :P
 

Mi je pa všeč tvoj nov vzdevek, ki ga imaš napisanega pod nickom :D 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, blazzarss pravi:

En predlog, če ga forumska platforma omogoča, je praksa videna na nekaterih tujih forumih - da je potrebno vsako novo temo/naslov potrditi s strani administratorja. Tako se že v osnovi prepreči podvajanje in odpiranje brezveznih tem oz. jih administrator prestavi v ustrezno kategorijo.

Moram pa pohvalit še vse spremembe ki so že bile narejene :OK:

lp

Se zelo strinjam z predlogom tega člana, tako da če je možno da novo temo potrdi administrator, ker s tem ne bo podvajanja tem oziroma bo nov prispevek na forumu prestavljen v ustrezno temo.

Moram vas use pohvalit, delate da se kar kadi od metle:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, DAMI34 pravi:

Tenutno so 4 urejevalci/moderatorji, plus en kup pomočnikov s sugestijami :D

Naval novih članov je pred vrati :P
 

daj še mausu porihtaj krneki :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, solorider pravi:

daj še mausu porihtaj krneki :lol1:

krneki ostaja kr neki :P

razn, če se Maus javi da bo moderiral.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Mavti pravi:

Se zelo strinjam z predlogom tega člana, tako da če je možno da novo temo potrdi administrator, ker s tem ne bo podvajanja tem oziroma bo nov prispevek na forumu prestavljen v ustrezno temo.

Moram vas use pohvalit, delate da se kar kadi od metle:D

po moje slab predlog, ker bo veliko osipa oz se lahko odobreni kasneje premisli

če je težava s kakšno temo to vidi moderator in seveda tudi uporabniki, ki lahko na to opozorijo, ker mod ne more vsega videti

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!