Skoči na vsebino

Motosvet in forum - kam greš?


Priporočene objave

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

Premikam, vendar bo trajalo je 85 strani za urediti. Prosim člane še za nekaj kar me moti, nekateri nazivi motorjev so napačni al pa teme poduplirane, ker ne poznam vseh tipov in vseh mopedov na pamet, mi bo vsaka pripomba kaj popraviti v naslovu še kako dobrodošla.

Huwala :P

 

podpiram te z vsem kar imam :P

zanimam me, kje bodo zdj teme kot so Kateri motor naj kupim, Za koliko naj kupim, itd ?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

podpiram te z vsem kar imam :P

zanimam me, kje bodo zdj teme kot so Kateri motor naj kupim, Za koliko naj kupim, itd ?

 

zaenkrat na istem mestu, le modeli bodo lepo sortirani pod blagovno znamko, pa upam tudi nekoč urejena imena le teh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

zaenkrat na istem mestu, le modeli bodo lepo sortirani pod blagovno znamko, pa upam tudi nekoč urejena imena le teh.

pomoje bolj v splošno ... ;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, nemo pravi:

V kolikor software dopušča, bi jaz poleg "Všeč mi je" uvedel še "Ni mi všeč". Na ta način bi se (lahko v neki meri) izognili smetenju.

Je že blo ..........zaradi mene lahko tudi "všeč mi je" ukinejo ......na ta način bojo odpadli tudi vsi tisti ...eh bom tih ...in potem boste na forumu ostali ti pa moderatorji pa jz :lol1: 

P.s. ali je bilo to smetenje ali replika , ker mi tvoj post ni všeč .................debata mora biti .......seveda konstruktivna !

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pohvalim razvrstitev po znamkah, kar bo že v štartu odvračalo, da se gledajo znamke, ki ne zanimajo.

Prej, ko je bilo vse na enem mestu, je kar "sililo", da si moral v vsako temo pogledat :) 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Snecer pravi:

Pohvalim razvrstitev po znamkah, kar bo že v štartu odvračalo, da se gledajo znamke, ki ne zanimajo.

Prej, ko je bilo vse na enem mestu, je kar "sililo", da si moral v vsako temo pogledat :) 

jp, BMWejem se boš lahko na daaaaaleč ognil :D

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Všečna "predelava" foruma. Bi pa skurcal moderatorja. Tema KTM, je lepo čista. Tema od Yamahe pa "posrana". Sej mi ne preostane drugega, kot da v Yamahino temo vlačim KTM... Ne rečem, (mogoče) tud jaz zaslužim kakšne banovce za kak dan...ampak, dej počisti tako, da se ne ve katero znamko voziš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, skalar36 pravi:

Všečna "predelava" foruma. Bi pa skurcal moderatorja. Tema KTM, je lepo čista. Tema od Yamahe pa "posrana". Sej mi ne preostane drugega, kot da v Yamahino temo vlačim KTM... Ne rečem, (mogoče) tud jaz zaslužim kakšne banovce za kak dan...ampak, dej počisti tako, da se ne ve katero znamko voziš...

Ves kako pravjo, vsak naj pomete pred svojim pragom.  :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, skalar36 pravi:

Všečna "predelava" foruma. Bi pa skurcal moderatorja. Tema KTM, je lepo čista. Tema od Yamahe pa "posrana". Sej mi ne preostane drugega, kot da v Yamahino temo vlačim KTM... Ne rečem, (mogoče) tud jaz zaslužim kakšne banovce za kak dan...ampak, dej počisti tako, da se ne ve katero znamko voziš...

Se ti morda ne zdi, da je nekje treba začeti in da ne gre vse naenkrat oz. od danes na jutri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 minutes ago, Codeine said:

Se ti morda ne zdi, da je nekje treba začeti in da ne gre vse naenkrat oz. od danes na jutri.

Da res je! Kar naj začne...upam, da ni že na štartu padel...

 

15 minutes ago, Frenk 67 said:

Ves kako pravjo, vsak naj pomete pred svojim pragom.  :jezik:

Že držiš kamen v roki? :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, skalar36 pravi:

Všečna "predelava" foruma. Bi pa skurcal moderatorja. Tema KTM, je lepo čista. Tema od Yamahe pa "posrana". Sej mi ne preostane drugega, kot da v Yamahino temo vlačim KTM... Ne rečem, (mogoče) tud jaz zaslužim kakšne banovce za kak dan...ampak, dej počisti tako, da se ne ve katero znamko voziš...

še delam, po 3 urah sem na strani 5, vseh strani je čez 70. :P

Vsako temo moram pregledat, združit, če je za združit, zbrisat šit, pazit da kaj pomembnega ne zbrišem...po domače, cel forum moram prebrat :mad:

V par dneh bo zrihtano, potem se bomo pa posvetili vsaki temi posebej. Prva bo Yamaha, kjer bomo popravili imena in počistili nesnago. Vljudno vabljen, da že sedaj pridno beležiš kaj vse je potrebno popraviti. :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Možakar, nism jaz dvignil roke...če bi jo...bi bila pi******.

Jebi ga vedno sem "on the dark side" vozim Yamaho...

Popravljeno . Popravil skalar36
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kmet2 pravi:

Je že blo ..........zaradi mene lahko tudi "všeč mi je" ukinejo ......na ta način bojo odpadli tudi vsi tisti ...eh bom tih ...in potem boste na forumu ostali ti pa moderatorji pa jz :lol1: 

P.s. ali je bilo to smetenje ali replika , ker mi tvoj post ni všeč .................debata mora biti .......seveda konstruktivna !

Vsekakor spoštujem tvoje mnenje, imaš pravico, da se izjasniš. 

Morda bi bilo dobro, da še kdo pove svoje mnenje.

Kar se zdi danes nemogoče, je lahko jutri povsem drugače. Primer za to je sam MS, poglej kako se je obrnil (po mojem mnenju na bolje) v manj kot mesecu dni.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, nemo pravi:

Vsekakor spoštujem tvoje mnenje, imaš pravico, da se izjasniš. 

Morda bi bilo dobro, da še kdo pove svoje mnenje.

Kar se zdi danes nemogoče, je lahko jutri povsem drugače. Primer za to je sam MS, poglej kako se je obrnil (po mojem mnenju na bolje) v manj kot mesecu dni.

Jaz sem bil tudi proti Dislike, ravno zaradi tega, ker nekateri to radi pritiskajo iz hudobije. Zato se jih je tudi ukinilo. Če se z nečem ne strinjam/strinjaš se to opiše in pojasni, oziroma za večje kršitve prijavi. Ne vidim nič pozitivnega v minusih :D

ps. MS se obrača na bolje ker smo nekateri, pravzaprav vsi po malem želeli stanje izboljšati. Le eni bomo zaradi tega mal več tipkali :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, nemo pravi:

Vsekakor spoštujem tvoje mnenje, imaš pravico, da se izjasniš. 

Morda bi bilo dobro, da še kdo pove svoje mnenje. Žal so ljudje riti in rajši jokajo moderatorju , kot povejo ! Veš tu gor so mi po domače že mamico :l_01:,ko sem jih zasledil v živo na moto točkah , ne vejo kam bi se obrnili ,tud v nebo gledajo , jaz pa iščem tisti kontakt z očmi ,da vidim tega močnega in pametnega na MS .......jaz pa ne spoštujem tvojega mnenja vsaj tu v prejšnjem postu   ,spoštujem pa tebe kot človeka , ker si dec in pol !!!

No upam ,da povejo mnenje še drugi , še zdaj čakam v tej temi ,saj jo odprli s tem namenom ,da nam povejo in potem nas izbriše Codein ,vsaj tako je rekel .......

Kar se zdi danes nemogoče, je lahko jutri povsem drugače. Primer za to je sam MS, poglej kako se je obrnil (po mojem mnenju na bolje) v manj kot mesecu dni.Super samo ,da ti je všeč , boš kakšen prispevek podelil tudi z nami in ne samo na srbskem !

 

pred eno uro, skalar36 pravi:

Všečna "predelava" foruma. Bi pa skurcal moderatorja. Tema KTM, je lepo čista. Tema od Yamahe pa "posrana". Sej mi ne preostane drugega, kot da v Yamahino temo vlačim KTM... Ne rečem, (mogoče) tud jaz zaslužim kakšne banovce za kak dan...ampak, dej počisti tako, da se ne ve katero znamko voziš...

Ne seri pa bo čistejše :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, DAMI34 pravi:

ps. MS se obrača na bolje ker smo nekateri, pravzaprav vsi po malem želeli stanje izboljšati. Le eni bomo zaradi tega mal več tipkali :P

Če prav razumem, bi lahko vsak od nas pomagal v smeri izboljšanja / izčiščenja tem v kategoriji Motocikli tako, da probamo najt kakšne napake v samih naslovih. Ker je verjetno tako, da se isti model pojavi večkrat, zato ker je npr. model in tip motorja napisan v drugačnem vrstnem redu.

Če lahko jaz kaj pomagam pri tem, pa mi povej recimo 5 strani (od - do) pa bom pregledal in ti sporočil, kaj bi moralo biti popravljeno, ti boš pa potem to vnesel.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, izibajker pravi:

Če prav razumem, bi lahko vsak od nas pomagal v smeri izboljšanja / izčiščenja tem v kategoriji Motocikli tako, da probamo najt kakšne napake v samih naslovih. Ker je verjetno tako, da se isti model pojavi večkrat, zato ker je npr. model in tip motorja napisan v drugačnem vrstnem redu.

Če lahko jaz kaj pomagam pri tem, pa mi povej recimo 5 strani (od - do) pa bom pregledal in ti sporočil, kaj bi moralo biti popravljeno, ti boš pa potem to vnesel.

Zakaj pa ne bi bil še ti moderator , po moje ga spucamo v nulo , Codein zadovoljen , uporabniki zadovoljeni .......pa ne hecam se ;) si zagret,da se nekaj spremeni , take rabimo ,al pa Nemo ......

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Recimo mojih 5 centov. Ko nekdo odpre temo "levi žmigavc mi sveti v desno" Ali pa "honda mi ne zalaufa, a moram imet akumulator?", se taka tema enostavno izbriše, ne samo zakleni. Potem postane preveč strani, za iskanje ostalih tem...komur se ne da poiskati prave teme, kar je čisto enostavno, se naj takoj zbriše...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Kmet2 pravi:

Zakaj pa ne bi bil še ti moderator , po moje ga spucamo v nulo , Codein zadovoljen , uporabniki zadovoljeni .......pa ne hecam se ;) si zagret,da se nekaj spremeni , take rabimo ,al pa Nemo ......

Če bo šlo tako (pozitivno) naprej, ne bomo več rabili uradnih moderatorjev. Vsak član bo s svojimi objavami postal neformalni moderator 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kmet2 pravi:

Zakaj pa ne bi bil še ti moderator , po moje ga spucamo v nulo , Codein zadovoljen , uporabniki zadovoljeni .......pa ne hecam se ;) si zagret,da se nekaj spremeni , take rabimo ,al pa Nemo ......

Glej, slučajno imam v tem obdobju taka opravila, da sem malo več na kompu, pa sem ponudil pomoč. Nisem pa jaz za moderatorja. Če bi ene 10-15 motosvetovcev vsak vsaj malo pomagal, sedaj ko se teme v Motociklih združujejo po znamkah, bi imeli drugi lažje delo. Itak imajo verjetno dosti dela še z drugimi opravili, nas pa tudi ne bi hudič vzel, če bi nekaj uric še kaj koristnega prispevali. Pa nobene medalje niso potrebne. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, izibajker pravi:

Če prav razumem, bi lahko vsak od nas pomagal v smeri izboljšanja / izčiščenja tem v kategoriji Motocikli tako, da probamo najt kakšne napake v samih naslovih. Ker je verjetno tako, da se isti model pojavi večkrat, zato ker je npr. model in tip motorja napisan v drugačnem vrstnem redu.

Če lahko jaz kaj pomagam pri tem, pa mi povej recimo 5 strani (od - do) pa bom pregledal in ti sporočil, kaj bi moralo biti popravljeno, ti boš pa potem to vnesel.

Točno tako, le počakajte kak teden, da stvari premaknem v svoje teme, potem pa strokovnjaki za svoje modele (recimo poznaš kup hond) napišeš samo spisek (na PM), katerim modelom spremeniti oz popraviti ime in katere teme se lahko združijo.

pred 13 minutami, skalar36 pravi:

Recimo mojih 5 centov. Ko nekdo odpre temo "levi žmigavc mi sveti v desno" Ali pa "honda mi ne zalaufa, a moram imet akumulator?", se taka tema enostavno izbriše, ne samo zakleni. Potem postane preveč strani, za iskanje ostalih tem...komur se ne da poiskati prave teme, kar je čisto enostavno, se naj takoj zbriše...

To že delam, vendar je velik solate. Če je na kakem primeru "mi ne dela žmigavec" precej odgovor in uporabne informacije, potem poskušam poste združiti z dotično temo, v nasprotnem pa samo v koš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, Kmet2 pravi:

Zakaj pa ne bi bil še ti moderator , po moje ga spucamo v nulo , Codein zadovoljen , uporabniki zadovoljeni .......pa ne hecam se ;) si zagret,da se nekaj spremeni , take rabimo ,al pa Nemo ......

Ja, če bi Nemo želel biti moderator, bi bil odgovor na vprašanje "MotoSvet forum - kam greš" zelo preprost... V dobro forumu in motociklizmu!

DAMI34, tebi pa vse čestitke za pogum in vztrajnost...

Popravljeno . Popravil Dark
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Dark pravi:

Ja, če bi Nemo želel biti moderator, bi bil odgovor na vprašanje "MotoSvet forum - kam greš" zelo preprost... V dobro forumu in motociklizmu!

Jp ...vse bi bilo čisto drugače :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pridružujem mnenju Dark-a. Običajno me občutek ne izda prav pogosto in mislim, da me tudi zdaj ne vara. Človeka takega kova bi bilo hudo pametno ponucat, predvsem pa še bolj hudo neizkoristit ga.

Ti, Nemo, pa se nehaj skrivat pod kovtrom in se hitro dogovori z kompetentnimi kateri resor bi prevzel ! 

Mac

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, mac pravi:

Ti, Nemo, pa se nehaj skrivat pod kovtrom in se hitro dogovori z kompetentnimi kateri resor bi prevzel ! 

Mac

Ja, Kr'neki, se razume ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!