Skoči na vsebino

Motosvet in forum - kam greš?


Priporočene objave

pred 3 minutami, nemo pravi:

Ja, Kr'neki, se razume ...

motociklov ti ne priporočam, jaz se bom kmal zaštrikal :P

mislm, pa sej ne morem verjet, tudi 10 tem za isti moped je odprtih :mad:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

mislm, pa sej ne morem verjet, tudi 10 tem za isti moped je odprtih :mad:

Ja, BMW si vendar zasluži to... no pa še KTM, recimo...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

motociklov ti ne priporočam, jaz se bom kmal zaštrikal :P

mislm, pa sej ne morem verjet, tudi 10 tem za isti moped je odprtih :mad:

Najlepše bi bilo, če bi mopedi imeli v naslovih samo tisto oznako, kot jo določi proizvajalec. Npr. Kawasaki ZWR 837. Razen, če ni res tehtnega razloga, da je zraven še kaj napisano. Ker potem bi se modeli tudi po abecedi bolj pravilno razvrščali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, izibajker pravi:

Najlepše bi bilo, če bi mopedi imeli v naslovih samo tisto oznako, kot jo določi proizvajalec. Npr. Kawasaki ZWR 837. Razen, če ni res tehtnega razloga, da je zraven še kaj napisano. Ker potem bi se modeli tudi po abecedi bolj pravilno razvrščali.

Točno tako. Vendar so teme napisane tako kot so, nepopolni naslovi, že prostor med besedami povzroča probleme, sicer če je na koncu oznake kaj napisano ne ustvarja problemov. Bom tudi to počasi uredil, prvo moram vse premakniti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, DAMI34 pravi:

Vsako temo moram pregledat, združit, če je za združit, zbrisat šit, pazit da kaj pomembnega ne zbrišem...po domače, cel forum moram prebrat :mad:

 

Karma :P 

 

Če sem malo resen - kategorije po znamkah so super. Dosti bolj pregledno kot prej :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kt sm reku, obrestovana rešitev z novim moderatorom.... preglednost.... na konc bo odprta samo tema 'zadovoljén sem'

damija za predsednika :) 

aja, pa mausu dat tud mal enga supervizorstva za finalni polish.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo končno se dela zadeva bolj pregledna... Bravo fantje in dekleta! Bi pa predlgal, da se v teh temah, ki so vezane na tehniko zapove pravilo, da se je treba striktno držat teme. Člana ki krši to pravilo pa se takoj kaznuje in ga da na hladno za določen čas... predlagam tudi brisanje forumov z vsebino ki nimajo nobene veze z motorji. tako bi v forumu politiziraanje dovolil samo še teme ki si vezane na odnos družba - motorji, vse istalo mora letet ven.

Ukiniti je potrebno tudi vse forume, ki nimajo veze z motorji. 

Popravljeno . Popravil SF
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, DAMI34 pravi:

motociklov ti ne priporočam, jaz se bom kmal zaštrikal :P

mislm, pa sej ne morem verjet, tudi 10 tem za isti moped je odprtih :mad:

Jp in takšni ki odpirajo teme za , kje dobit ta vijak za BMW so potem najbolj glasni na MS o smetenju ........

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, SF pravi:

Evo končno se dela zadeva bolj pregledna... Bravo fantje in dekleta! Bi pa predlgal, da se v teh temah, ki so vezane na tehniko zapove pravilo, da se je treba striktno držat teme. Člana ki krši to pravilo pa se takoj kaznuje in ga da na hladno za določen čas... predlagam tudi brisanje forumov z vsebino ki nimajo nobene veze z motorji. tako bi v forumu politiziraanje dovolil samo še teme ki si vezane na odnos družba - motorji, vse istalo mora letet ven.

Ukiniti je potrebno tudi vse forume, ki nimajo veze z motorji. 

Valda vse ukinit .......in če kdo reče kaj narobe takoj banat , nema pardona .........mogoče dodamo še kamenjanje ,kaj praviš ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predlagam tudi uvedbo foruma za tehniko in šraufanje ki bi ga lahko razdelili na ciklistiko in vzmetenje, agregat, eletriko ,vbrizg in vplinjače in pa temo splošno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, SF pravi:

Evo končno se dela zadeva bolj pregledna... Bravo fantje in dekleta! Bi pa predlgal, da se v teh temah, ki so vezane na tehniko zapove pravilo, da se je treba striktno držat teme. Člana ki krši to pravilo pa se takoj kaznuje in ga da na hladno za določen čas... predlagam tudi brisanje forumov z vsebino ki nimajo nobene veze z motorji. tako bi v forumu politiziraanje dovolil samo še teme ki si vezane na odnos družba - motorji, vse istalo mora letet ven.

Ukiniti je potrebno tudi vse forume, ki nimajo veze z motorji. 

Se ful strinjam! Pol prides lepo enkrat na 14 dni na forum, prebereš tiste 3 nove poste pa mir. Ne pa da vsak dan tle gor visim. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej kmet sej ves da ne leti to samo nate, tudi sam nisem kaj dosti boljsi, bi se pa drzal pravil ce bi veljala za vse in bi bila zloraba foruma sankcionirana.. resnica je, da je forum posran z nasimi temami ki niso vezane na motorje, kar pomeni, da je foru m tudi tezko moderirat.. moje mnenje je, da je boljse imeti dober forum z eno vsebino kot slab z vsem zivim. konec koncev obstajajo specialni forumi za zmenke, politiko in ostalo šaro... to se pa verjetno strinjas?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo za primer kako bi moral zgledat cel forum, bi lahko postavil temo o crf250l. res da se malo piše, ampak zadeva nudi neko oporo, ni merjenja tičev...verjetno je taka ostala, ker nas je malo in moderiranje praktično ni potrebno. pravzaprav me ta tema še najbolj spominja na advrider, ali pa af1 ki se mi zdita nek vzor, kateremu bi mu morali slediti...

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, SF pravi:

glej kmet sej ves da ne leti to samo nate, tudi sam nisem kaj dosti boljsi, bi se pa drzal pravil ce bi veljala za vse in bi bila zloraba foruma sankcionirana.. resnica je, da je forum posran z nasimi temami ki niso vezane na motorje, kar pomeni, da je foru m tudi tezko moderirat.. moje mnenje je, da je boljse imeti dober forum z eno vsebino kot slab z vsem zivim. konec koncev obstajajo specialni forumi za zmenke, politiko in ostalo šaro... to se pa verjetno strinjas?

seveda ,samo forum mora živet in dopustit se mora tudi kakšna konstruktivna debata, ki se pač razvleče, saj vsak podaja svoje argumente in če je  vezana na temo,  je to nekomu smetenje saj se pogovarja naprimer kateri motor je primeren za začetnika .....................ti bi napisal  npr. Honda hornet  in pika , jaz napišem da se mi ne zdi prava izbira in podkrepim zakaj , potem mi daš par dobrih argumentov nazaj , pa je takoj stran ali dve solate za tistega ki išče nek določen podatek .....a me razumeš .....

Ne se jit diktatorskih tehnik , ker ni to še nobenega nikamor daleč pripeljalo .............sej se tukaj zdej kar konstruktivno pogovarjamo in kakor poznam Damija je perfekcionist in ni dvoma ,da če bo še imal zagon po MS top shit ......

tudi kakšna druga tema ,razen motorizma je lahko na platformi , zakaj ne SF ? Saj so teme oz . segmenti foruma lepo ločeni , pač ne greš v Politiziranje , ampak se držiš Motorji .................po domaće , boli me qrac kaj pišejo in pišemo v teh temah kot so Kr,neki in politiziranje , teh tem sploh ni potrebno moderirat,tisti pa , ki ga kdo užali , ali pa je kdo žaljiv ima možnost tipke "prijavi" pa prleti moderator , počisti bana in izgine ndokler spet nekdo ne pritisne prijavi ....

Teme  pa ki so vezane na motorje naj bodo čiste in posti vezani na temo ,seveda pa malo svobode moraš dopustit ,da se odvija in živi ....

Po moje se vidiva na Mamutih .......pa tam še kakšno razdreva ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, SF pravi:

frenk ljudje se foruma tudi izogibajo ker ni več to, cemur je bil namenjen..

Ja SF,  po diktatorski palčki pa se ga bi izogibali še prisotni ......poznam kar nekaj forumašev , ki so se odjavili in več ne sodelujejo ,dostikrat so za to bili krivi moderatorji saj so banali po osebnem prepričanju in netransparentno ....če si jim bil všeč ,so ti pustili več svobode , če ne te fuknejo v banovce ker si objavil nek vic vprimerni temi in ga je nekdo vzel kot žalitev .....no sej je vseeno , gremo v pravo smer .....zelo mi je všeč ,da je tudi lastnik foruma začel poslušat in s sofuromaši v  bistvu sodelovat  in jih vključil v preoblikovanje ki je všeč uporabnikom ...pozdravljam !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja se popolnoma strinjam... Zato pa bi moral forum motorji bi bit uporabljen ravno za temme kot so stara jajca, kašen motor za začetnika in podobno, forum politiziranje pa za parkirni prostori v ljubljani, nov zakon o vožnji v naravnem okolju...

aja saj res... morda je čas, da enduro dobi svoj forum? delitev na splošno super težko, dual sport in hard enduro+ kros se mi zdi primerna...

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, SF pravi:

Ja se popolnoma strinjam... Zato pa bi moral forum motorji bi bit uporabljen ravno za temme kot so stara jajca, kašen motor za začetnika in podobno, forum politiziranje pa za parkirni prostori v ljubljani, nov zakon o vožnji v naravnem okolju...

aja saj res... morda je čas, da enduro dobi svoj forum? delitev na super težko, dual sport in hard enduro+ kros se mi zdi primerna...

Ti primerjaš nek mednarodni forum, ki ga občasno obiskuje najbrž nekaj 10 tisoč ljudi, ko iščejo določeno informacijo s tem forumom na katerega hodi okol 100 ljudi, ki se med sabo pogosto tud osebno poznajo. Če boš na takšnem forumu uvedel regule, ki jih omenjaš, bo preprosto crknu, ker se bo vedno manj objavljalo in bo kmalu en sam dolgčas. Zato mora forum s tako omejeno klientelo bit neka mešanica strokovnega in zajebancije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, Kmet2 pravi:

Jp in takšni ki odpirajo teme za , kje dobit ta vijak za BMW so potem najbolj glasni na MS o smetenju ........

To bo sedaj takole, v posameznih znamkah bom pazil in radiral vse sranje, tisto kar bo pa ostalo v temi motocikli, pa postopoma čistil. Bo pa trajalo, ker je res veliko sranja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, SF pravi:

predlagam tudi uvedbo foruma za tehniko in šraufanje ki bi ga lahko razdelili na ciklistiko in vzmetenje, agregat, eletriko ,vbrizg in vplinjače in pa temo splošno...

Počasi, samo počasi. Najprej blagovne znamke in striktno samo to. V ostalem...tisto kar je in bo ostalo v temi motocikli je lahko bolj prosto. Primer, nekoga zanima kaj bi kupil er6 ali fz1, taka tema zarad mene lahko ostane, tako ali tako bo bolj kratka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, SF pravi:

glej kmet sej ves da ne leti to samo nate, tudi sam nisem kaj dosti boljsi, bi se pa drzal pravil ce bi veljala za vse in bi bila zloraba foruma sankcionirana.. resnica je, da je forum posran z nasimi temami ki niso vezane na motorje, kar pomeni, da je foru m tudi tezko moderirat.. moje mnenje je, da je boljse imeti dober forum z eno vsebino kot slab z vsem zivim. konec koncev obstajajo specialni forumi za zmenke, politiko in ostalo šaro... to se pa verjetno strinjas?

Najbolj pizd... po mojem občutku, takšni, ki forum samo "berejo", prispevajo pa nič.

Kvalitetne in poučne teme se nikoli niso umazale in zaspamale.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, Frenk 67 pravi:

Se ful strinjam! Pol prides lepo enkrat na 14 dni na forum, prebereš tiste 3 nove poste pa mir. Ne pa da vsak dan tle gor visim. :OK:

Forum je živa stvar, dokler se bo kaj dogajalo bodo novi člani, pa tut stari tule viseli. Ekonomija govori v takem primeru v prid forumu, saj kup ljudi ima možnost videti reklame sponzorjev. Ni sponzorjev, ni reklam, ni drnatcev, mrtu forum, Tina brez dresa :ras:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, SF pravi:

frenk ljudje se foruma tudi izogibajo ker ni več to, cemur je bil namenjen..

Kateri ljudje? Starejši člani? Svet je na mladih, na novih. Ti pa majo Fb 25 ur prižgan in bognedaj da kaj zamudijo. Vse sranje lahko ostane (in bo, tut zmrnkarije) le mešat se ne sme s strokovnimi temami. To je moj pogled.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!