Skoči na vsebino

Motosvet in forum - kam greš?


Priporočene objave

pred 17 minutami, izibajker pravi:

Dami, a bi bilo preveč dela, če bi naredili še tole. V rubriki Motocikli bi kreirali podrubrike za vsako znamko motociklov, oz. za tiste najbolj pogoste: Aprilia, BMW, Ducati, Cagiva, Moto Guzzi, MV Agusta, Honda, Kawasaki, KTM - Husaberg - Husqvarna, Suzuki, Yamaha, Ostali... Potem pa vse teme prenesli tja kamor pač spadajo. Tako bi vsaka rubrika pri določeni znamki motocikla obsegala bistveno manj strani kot sedaj, ko je vse skupaj zmešano in jih je 81. Tako bi poleg večje preglednosti tudi "novi" člani takoj vedeli, kje naj postavijo svoja vprašanja oz. bi zaradi manjšega števila strani pri "svoji" znamki hitreje prečekirali te naslove in se ne bi več dogajalo, da postavijo neka vprašanja, ki od prej že obstajajo...

to pa verjetno ne gre.

Če te prav razumem je osnovna tema npr KTM, potem pa ko to temo odpreš vsi modeli določene znamke in njihove teme, po principu drevesa? To bi moral vprašati Codeina.

Nadalje, nekaj tem, ki niso določena znamka npr "motor za začetnika" bi pa ostalo še vedno tako kot so.

Meni se zdi najbolje uporabiti iskalnik. Greš na prvo stran foruma vtipkaš kar iščeš in to je to.

Se pa strinjam, fajn bi bilo imeti vse temo od največjih znamk združene pod istim naslovom, potem pa podteme za vsak model.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

to pa verjetno ne gre.

Če te prav razumem je osnovna tema npr KTM, potem pa ko to temo odpreš vsi modeli določene znamke in njihove teme, po principu drevesa? To bi moral vprašati Codeina.

Nadalje, nekaj tem, ki niso določena znamka npr "motor za začetnika" bi pa ostalo še vedno tako kot so.

Meni se zdi najbolje uporabiti iskalnik. Greš na prvo stran foruma vtipkaš kar iščeš in to je to.

Se pa strinjam, fajn bi bilo imeti vse temo od največjih znamk združene pod istim naslovom, potem pa podteme za vsak model.

Saj če bi bili že npr. vsi različni modeli BMW (dam kot primer, ker imajo več različnih modelov) združeni v skupno rubriko BMW, bi bilo bistveno bolj pregledno. Pri sosedih imajo tako strukturirano http://www.motori.hr/forum/.

Nekaj tem, ki niso točno vezane na določeno znamko, pa bi seveda ostalo pod skupno streho Motocikli.

Ja, res se z iskalnikom vse najde, ampak ko poslušam nekatere mlajše člane, se mnogim ne ljubi malo pobrskati... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te razumem kaj misliš, vendar je struktura tega foruma drugačna od tistega ki si ga omenil, rubrike mora ustvariti ali lastnik ali izdelovalec foruma. Jaz ne morem. Če greš v na prvo stran MS foruma in klikneš ustvari temo, moraš potem določiti rubriko. Torej nekdo mora ustvariti rubrike (oziroma podrubrike z blagovnimi znamkami v rubriki Motocikli), da se potem teme premakne vanje.

Ideja pa ni slaba.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, DAMI34 pravi:

Te razumem kaj misliš, vendar je struktura tega foruma drugačna od tistega ki si ga omenil, rubrike mora ustvariti ali lastnik ali izdelovalec foruma. Jaz ne morem. Če greš v na prvo stran MS foruma in klikneš ustvari temo, moraš potem določiti rubriko. Torej nekdo mora ustvariti rubrike (oziroma podrubrike z blagovnimi znamkami v rubriki Motocikli), da se potem teme premakne vanje.

Res je, najprej je treba ustvariti rubriko in podrubrike za vsako znamko posebej, kamor se potem premaknjejo vse teme. 

Torej naredim kategorijo: Tehnična in ostala vprašanja po znamkah notri pa podkategorije BMW, Kawasaki, Yamaha itd.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi raje kar blagovne znamke: BMW, KTM, Kawasaki....itd potem pa vse modele motorjev preselimo v te rubrike

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

jaz bi raje kar blagovne znamke: BMW, KTM, Kawasaki....itd potem pa vse modele motorjev preselimo v te rubrike

Tak ja :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kmet2 pravi:

Tak ja :OK:

zaradi tehničnih zadev bo najprej tako kot je Codein napisal, potem bomo pa videli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, DAMI34 pravi:

jaz bi raje kar blagovne znamke: BMW, KTM, Kawasaki....itd potem pa vse modele motorjev preselimo v te rubrike

sj sta lahko samo dve rubriki 

KAWASAKI

OSTALI MOTORJI

 

moj predlog :P

 

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Codeine pravi:

Evo ga... dodajam... OK... ikone sem malce falil :slap:

 

Screen Shot 2017-01-17 at 12.46.01.png

Samo, a potem premikamo teme iz Grupe motocikli v grupo blagovne znamke?

Ups, vse v redu, že premikam :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

sj sta lahko samo dve rubriki 

KAWASAKI

OSTALI MOTORJI

 

moj predlog :P

 

NE,  pa ne smet , vidiš da popravljamo kar sta pokvarila codein in alla :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kmet2 pravi:

NE,  pa ne smet , vidiš da popravljamo kar sta pokvarila codein in alla :jezik:

sj ne smetim .. js si tut želim pregledno preglednega foruma ...

najprej sem imel mau drugač napisano ... pa ker te že zanima, ti bom prišepnil

tkole je blo mišljeno

KAWASAKI

OSTALA JAJCA

:P

...

tole po znamkah se mi zdi smiselno ... teme kot so .. ker motor bi meu ... pa kdo bi koga vozil ...  pa kaj naj si kupim ... in podobno, bi dal pa v temo krneki :huh: 

 

a sm konstruktiven :?

p.s.

sj se vsaj do konca meseca ne bom oglašal v drugih temah kot v krneki in tukilele, ker hočm prispevati velik delež k preglednosti foruma :P

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, maus pravi:

sj sta lahko samo dve rubriki 

KAWASAKI

OSTALI MOTORJI

 

moj predlog :P

 

 

pred 7 minutami, Kmet2 pravi:

NE,  pa ne smet , vidiš da popravljamo kar sta pokvarila codein in alla :jezik:

nehita me motit, ker bom vse zmešal, po bo pa ZX med bmflne padu :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

 

nehita me motit, ker bom vse zmešal, po bo pa ZX med bmflne padu :P

 

Se bo vsaj videlo kakšen jajc je .....:jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, maus pravi:

sj ne smetim .. js si tut želim pregledno preglednega foruma ...

najprej sem imel mau drugač napisano ... pa ker te že zanima, ti bom prišepnil

tkole je blo mišljeno

KAWASAKI

OSTALA JAJCA

:P

...

tole po znamkah se mi zdi smiselno ... teme kot so .. ker motor bi meu ... pa kdo bi koga vozil ...  pa kaj naj si kupim ... in podobno, bi dal pa v temo krneki :huh: 

 

a sm konstruktiven :?

p.s.

sj se vsaj do konca meseca ne bom oglašal v drugih temah kot v krneki in tukilele, ker hočm prispevati velik delež k preglednosti foruma :P

 

Pa kva, a ti nisi v službi, ko maš zmeraj cajt smetit?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, mac pravi:

Pa kva, a ti nisi v službi, ko maš zmeraj cajt smetit?

 

ker nisem za tekočim trakom, mam čas ko ga imam ... pa ne smetim, ampak konstruktivno sodelujem ... štekaš :huh: 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V kolikor software dopušča, bi jaz poleg "Všeč mi je" uvedel še "Ni mi všeč". Na ta način bi se (lahko v neki meri) izognili smetenju.

Popravljeno . Popravil nemo
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahko kategorije motorjev sortirate vsaj po abecednem redu, da bo vsaj navzven zgledalo, k da niste plačani s strani Bemflarjev?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Dr_Jakob pravi:

A lahko kategorije motorjev sortirate vsaj po abecednem redu, da bo vsaj navzven zgledalo, k da niste plačani s strani Bemflarjev?

 

tudi sam sem zgrožen, da ni po abecednem redu :eek: 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Dr_Jakob pravi:

A lahko kategorije motorjev sortirate vsaj po abecednem redu, da bo vsaj navzven zgledalo, k da niste plačani s strani Bemflarjev?

 

Se ti mudi ali lahko počakaš, da se zaključi premikanje tem...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Codeine pravi:

Se ti mudi ali lahko počakaš, da se zaključi premikanje tem...

ZDEJ, PREC, TAKOJ!! Prodane duše frdamane!!

Pa na Guclja ne pozabt, matrvola!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Dr_Jakob pravi:

ZDEJ, PREC, TAKOJ!! Prodane duše frdamane!!

Pa na Guclja ne pozabt, matrvola!!

Aprilio bom dal zanalašč na zadnje mesto :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Codeine pravi:

Torej naredim kategorijo: Tehnična in ostala vprašanja po znamkah notri pa podkategorije BMW, Kawasaki, Yamaha itd.

 

pred eno uro, DAMI34 pravi:

jaz bi raje kar blagovne znamke: BMW, KTM, Kawasaki....itd potem pa vse modele motorjev preselimo v te rubrike

Meni se zdi bolje tako, kot Codeine predlaga. Ker že sam naslov "Tehnična in ostala vprašanja po znamkah" nakazuje, da se tam rešujejo tehnična vprašanja. OK, saj tudi blagovne znamke z logotipi bi bile fajn.

pred 3 minutami, Codeine pravi:

Aprilio bom dal zanalašč na zadnje mesto :D

Ja, saj črka A s tistim krogcom zgoraj je pri norvežanih itak na zadnjem mestu abecede...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Premikam, vendar bo trajalo je 85 strani za urediti. Prosim člane še za nekaj kar me moti, nekateri nazivi motorjev so napačni al pa teme poduplirane, ker ne poznam vseh tipov in vseh mopedov na pamet, mi bo vsaka pripomba kaj popraviti v naslovu še kako dobrodošla.

Huwala :P

 

pred 25 minutami, nemo pravi:

V kolikor software dopušča, bi jaz poleg "Všeč mi je" uvedel še "Ni mi všeč". Na ta način bi se (lahko v neki meri) izognili smetenju.

Nočem ni mi všeč!! Če komu ni všeč, naj napiše zakaj. Če je pa kaj hujšega, pa naj prijavi. Ni mi všeč podpira lenobo, pa brez zamere.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!