Skoči na vsebino

Motosvet in forum - kam greš?


Priporočene objave

Pravkar, DAMI34 pravi:

Forum je živa stvar, dokler se bo kaj dogajalo bodo novi člani, pa tut stari tule viseli. Ekonomija govori v takem primeru v prid forumu, saj kup ljudi ima možnost videti reklame sponzorjev. Ni sponzorjev, ni reklam, ni drnatcev, mrtu forum, Tina brez dresa :ras:

Matr, valjda prepoznaš sarkazem, :hmm:Že zdej nas je mal, včasih je več kot polovica članov na forumu "gost". Mam občutek, da se te goste "generira", da statistika boljš zgleda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Frenk 67 pravi:

Matr, valjda prepoznaš sarkazem, :hmm:Že zdej nas je mal, včasih je več kot polovica članov na forumu "gost". Mam občutek, da se te goste "generira", da statistika boljš zgleda.

Nism nič proti govoril, samo pojasnil, sicer se pa v večini strinjamo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, SF pravi:

Ukiniti je potrebno tudi vse forume, ki nimajo veze z motorji. 

Če se prav spomnim so bile v bistvu vse te kategorije narejene ravno na pobudo članov in z namenom, da se lahko v njih razpravlja o temah, ki nimajo veze z motorji. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa, mali koraki in postopne korekcije, da ne bo zmešnjav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Frenk 67 pravi:

Matr, valjda prepoznaš sarkazem, :hmm:Že zdej nas je mal, včasih je več kot polovica članov na forumu "gost". Mam občutek, da se te goste "generira", da statistika boljš zgleda.

:slap:v bistvu vas je konkretno več, kot si misliš, razen če trdiš, da ponarejamo tudi google analytics.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, DAMI34 pravi:

Tina brez dresa

Za to videt, bi pa tudi plačal :D 

pred 34 minutami, SF pravi:

aja saj res... morda je čas, da enduro dobi svoj forum? delitev na splošno super težko, dual sport in hard enduro+ kros se mi zdi primerna...

 

Meni se ne zdi, kot da enduro, MX, etc ... potrebujejo svoj forum. Ker v končni fazi bo not aktivna tema GES, pa mogoče še kaj na temo MX... ostalo bo pa koma. In pol dobiš mrtev forum. Ne vem kaki so načrti adminov, se mi pa zdi bolj smiselno število forumov skrčit in dodajat nove, ko se to res rabi. Če se bo nabralo 100 novih aktivnih članov iz slovenske SXCC/MX scene, bo pa tud extra enduro forum hitro ratal.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, jskrablin pravi:

Meni se ne zdi, kot da enduro, MX, etc ... potrebujejo svoj forum. Ker v končni fazi bo not aktivna tema GES, pa mogoče še kaj na temo MX... ostalo bo pa koma. In pol dobiš mrtev forum. Ne vem kaki so načrti adminov, se mi pa zdi bolj smiselno število forumov skrčit in dodajat nove, ko se to res rabi. Če se bo nabralo 100 novih aktivnih članov iz slovenske SXCC/MX scene, bo pa tud extra enduro forum hitro ratal.

 

Točno tako. Kreiranje nove kategorije je najmanjši problem in @SF brez problema se naredi tudi Enduro kategorija, vendar se jih ni naredilo ravno zaradi tega kar omenja @jskrablin. Predvsem pa moraš imaeti nekoga, ki bo to kategorijo moderiral in da se spozna na to sceno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maus: plis preveri nazive v temi Kawasaki, kaj manjka in kaj je za popravit. Uredi si po abecedi in preveri, če štima. Tenks

Kmet: plis preveri nazive v temi KTM, kaj manjka in kaj je za popravit. Uredi si po abecedi in preveri, če štima. Tenks

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, DAMI34 pravi:

Maus: plis preveri nazive v temi Kawasaki, kaj manjka in kaj je za popravit. Uredi si po abecedi in preveri, če štima. Tenks

Kmet: plis preveri nazive v temi KTM, kaj manjka in kaj je za popravit. Uredi si po abecedi in preveri, če štima. Tenks

naum :P

noben drug me trenutno ne zanima kot ZX10-RR ... a je jasn :P

pa tut teme ne morm odprt, ker sem se nekaj odloću :P

sicer sem pa veseu, da se forum preglejuje tko, da je pregledn :OK: 

 

p.s.

na hitr pogledu .. zna bit kr u redu .. sj bodo sprot kj zakwakal, če bo kaj za popraut ;)

 

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skalar: plis preveri nazive v temi Yamaha, kaj manjka in kaj je za popravit. Uredi si po abecedi in preveri, če štima. Tenks

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HD Dyna: plis preveri nazive v temi HD, kaj manjka in kaj je za popravit. Uredi si po abecedi in preveri, če štima. Tenks:P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Borutt: plis preveri nazive v temi Suzuki, kaj manjka in kaj je za popravit. Uredi si po abecedi in preveri, če štima. Tenks

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nanovo so se pojavili mali zeleni pravokotniki, v katerih piše NOVO. Ko se približam z miško se vidi, da nakazujejo na link "Skoči na prvo neprebrano objavo". Ampak na ta link  nakazuje že tista modra pika na levi strani pri vseh naslovih, ki še niso bili prebrani.

Zato se mi zdijo tisti zeleni pravokotniki nepotrebni. Bi bilo pa super, če bi se tista modra pika raje obarvala v zeleno in bi že sama pika dovolj jasno signalizirala, da tiste teme še niso prebrane. Ko pa bi jih prebral, bi se tista pika "razbarvala".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, izibajker pravi:

Nanovo so se pojavili mali zeleni pravokotniki, v katerih piše NOVO. Ko se približam z miško se vidi, da nakazujejo na link "Skoči na prvo neprebrano objavo". Ampak na ta link  nakazuje že tista modra pika na levi strani pri vseh naslovih, ki še niso bili prebrani.

Zato se mi zdijo tisti zeleni pravokotniki nepotrebni. Bi bilo pa super, če bi se tista modra pika raje obarvala v zeleno in bi že sama pika dovolj jasno signalizirala, da tiste teme še niso prebrane. Ko pa bi jih prebral, bi se tista pika "razbarvala".

pliiis počasi, men se modri kvadratki že pred očmi prikazujejo....da zrihtamo, pol se bomo pa pritoževali.

Počasi lahko začneš v temi Honda preverjat nazive, če je vse ok

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, izibajker pravi:

Nanovo so se pojavili mali zeleni pravokotniki, v katerih piše NOVO. Ko se približam z miško se vidi, da nakazujejo na link "Skoči na prvo neprebrano objavo". Ampak na ta link  nakazuje že tista modra pika na levi strani pri vseh naslovih, ki še niso bili prebrani.

Zato se mi zdijo tisti zeleni pravokotniki nepotrebni. Bi bilo pa super, če bi se tista modra pika raje obarvala v zeleno in bi že sama pika dovolj jasno signalizirala, da tiste teme še niso prebrane. Ko pa bi jih prebral, bi se tista pika "razbarvala".

Brez panike, tist je sam modifikacija in verjetno ne bo ostala. Na forumu so že vidne določene modifikacije, ki jih potrebujem za naslednji korak, vendar še ne delujejo... Recimo poglej svoj avatar in pri svojem imenu in še preveri pod njim. :D

Če imaš "srečo" pa lahko celo nabašeš na to, kar je na pripeti sliki.

Screen Shot 2017-01-18 at 09.25.58.png

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Codeine, eno vprašanje pa bi imel, zadnjič sem uredil "moja garaža" napopal mal slikic mopedov, vendar ko pod svojim avatarjem kliknem na link "moja garaža" napiše UPS ni povezave...ampak zadeve so, vendar link ne dela

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo se javi, da temo BMW prečekira? Nazivi motorjev, morebitna neskladja? motolover? :D

 

ps. do sedaj ni niti eden (od zadolženih) nič napisal ( v smislu, štima ne štima, kaj je potrebno popraviti), razen izibajkerja, da se bo potrudil. Ostali zadolženi? Joka po neki 10 dneh ne upoštevam več, bo kar bo :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thumper, kontroliraj nazive v temi Triumph, al pa kdo drug, če je na volji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, DAMI34 pravi:

Thumper, kontroliraj nazive v temi Triumph, al pa kdo drug, če je na volji

tko na hitro so kul, samo nej @thumper pogleda k je bolj načitan

 

Drgači big lajk za ta nov sistem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

Kdo se javi, da temo BMW prečekira? Nazivi motorjev, morebitna neskladja? motolover? :D

 

ps. do sedaj ni niti eden (od zadolženih) nič napisal ( v smislu, štima ne štima, kaj je potrebno popraviti), razen izibajkerja, da se bo potrudil. Ostali zadolženi? Joka po neki 10 dneh ne upoštevam več, bo kar bo :P

 

Jz sem bil že prej zadovoljen ,tud odprl sem temo za dva nova modela in te teme več ni , jo je pa objavil nekdo drug ,al so pa šarali in zbrisali ,res pa ne vem zakaj bi mi zbrisali teme o dveh novih modelik 1090 in 1290 R sem odprl jaz , zdaj je avtor nekdo drug  mene pa ni ,pa sem teme odprl pred njim ,pa saj ni važno , men je blo že prej dobro .....:OK:te pa podpiram in si moj vzornik , isto kot Maus :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Kmet2 pravi:

Jz sem bil že prej zadovoljen ,tud odprl sem temo za dva nova modela in te teme več ni , jo je pa objavil nekdo drug ,al so pa šarali in zbrisali ,res pa ne vem zakaj bi mi zbrisali teme o dveh novih modelik 1090 in 1290 R sem odprl jaz , zdaj je avtor nekdo drug  mene pa ni ,pa sem teme odprl pred njim ,pa saj ni važno , men je blo že prej dobro .....:OK:te pa podpiram in si moj vzornik , isto kot Maus :D

veseu sm, ker si kontruktiven in pozitivno koristen član motosveta .. salute you :worship:

le tko naprej ... veselim se motosvetu, ki gre pravo pot :010

podpiram nadćloveške napore moderatorja @DAMI34 , ki poskuša narediti forum pregleden :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, HD-Dyna pravi:

@DAMI34 Pri Ducatiju je Monstr 696 od 2008 do 2015 ...  Nato so jih nehali delati, sedaj je 796 najmanjši ...

Tak enostavno pa ne bo šlo, kr lepo prepiši, kateri naslov je za popraviti in kako!!

Naslovi so namreč taki, kot so bili v MSju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!