Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja ZX 10 R in RR


Pervy
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

273751508_10160268160322137_7987673213948296891_n.thumb.jpg.d32758fe8d1703eda4dec8115d930f09.jpg

Priporočene objave

Pozdravljeni!

Zanima me, za ZX-10R l.2004, katera ima probleme z altenatorjem, na koliko časa (približno) je potrebno preverit oz zamenjat podloško oz. distančnike? Je kakšna možnost to ugotoviti, kdaj je treba zamenjat (kako drugače ali samo po zvoku)?

Hvala za odgovore.

Srečno na poti...

Najbolj da pokličeš v servis Elisa, zahtevaj Tomaža, pa ti bo vse razložu. Še telefon 01/724 4327.

Popravljeno . Popravil BIZIXXX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Zanima me, za ZX-10R l.2004, katera ima probleme z altenatorjem, na koliko časa (približno) je potrebno preverit oz zamenjat podloško oz. distančnike? Je kakšna možnost to ugotoviti, kdaj je treba zamenjat (kako drugače ali samo po zvoku)?

Hvala za odgovore.

Srečno na poti...

ti predlagam da rajš pogledaš še 05 in 06 letnike, kjer so te zadeve že poštimali (vključno z menjalnikom,ki pri 04 ni bil posrečen-js sm mel velike težave z menjalnikom pri 04 letniku,motor je bil nov!), razlike v cenah pa tud niso velike, če primerjaš 04-06...razen če nisi že kupu 04

Popravljeno . Popravil RSV Mille
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj da pokličeš v servis Elisa, zahtevaj Tomaža, pa ti bo vse razložu. Še telefon 01/724 4327.

Najlepša hvala za to inf. Je bila zelo koristna! Tomaž mi je vse lepo razložu, da bom pa lahko siguren v motor, sem se dogovoril za preventivni pregled.

ti predlagam da rajš pogledaš še 05 in 06 letnike, kjer so te zadeve že poštimali (vključno z menjalnikom,ki pri 04 ni bil posrečen-js sm mel velike težave z menjalnikom pri 04 letniku,motor je bil nov!), razlike v cenah pa tud niso velike, če primerjaš 04-06...razen če nisi že kupu 04

Sem že lastnik. Glede menjalnika nimam nobene pripombe - do sedaj še nikoli nobene težave. Malo me skrbi edino za altenator, kar pa upam da kmalu ne bo več potrebno :)

Hvala

Srečno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ti je pa kej reku okol podložk oz. alternatorja? Jaz bom menjal čist iz preventive, čeprav še vse v redu zgleda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ti je pa kej reku okol podložk oz. alternatorja? Jaz bom menjal čist iz preventive, čeprav še vse v redu zgleda.

Oprosti za pozen odgovor, pa upam da bo vseeno pomagal.

Tomaž pravi, da podložke niso problematične, pač pa magneti, kateri se radi odlepijo in te potem zmelje v prah, kar povzroči da mašina zariba, zraven pa še podložke pobere. Tudi pri meni deluje vse ok, ampak je vseeno motor sedaj pri njemu, da mi za sigurnost zamenja podložke z modelom 2005, kjer so uporabili ležajne podložke. Za to potrebuje cca 4h dela, naročiš se pa lahko preko telefona. Je pa še gospodična, ki dela tam povedala, da je Tomaž zaljubljen v kawasakije in jih je kar nekaj predelal v dirkalne, tko da se more na zadevo dobro spoznat. Je takoj ko sem pripelal motor zalaufal mašino in po zvoku reku da deluje normalno, sam vseen bom lažje spal, ko bo zadevo še razdru in porihtal tko kot treba. Skratka prvi vtist maksimalno dober, bom pa še napisal, ko dobim motor nazaj (jutri ob desetih začne rihtat), koliko je stalo popravilo, sam v vsakem primeru servisiram od zdj naprej pri njemu.

Srečno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odgovor.

dela je res velik ja, da dobiš ven tist gnil alternator :doze: Pa pri men bo trajal mal več kot 4 ure. :whistle:

Popravljeno . Popravil simonsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..kot obljubljeno...

sem dobil motor nazaj in račun je znašal 232€. S tem da je zaradi popravila altenatorja oz menjave podložk zamenjal tudi olje, tko da cena za delo, podložke in distančnike je cca. 170€, pol mi je pa še par tesnil zamenjal pa olje in smo prišli na 232 €..se počutim precej olajšanega, ampak so majstri. So še neko cev zamenjal, tk da motorček poje k singrca...

Moje mnenje je, da za 30€/h za delo se ga ne splača vozit kam k nepooblaščenem serviserju al pa kakšnemu "domačemu" mehaniku k ti vzame pa 20€/h za delo...

srečno...

Popravljeno . Popravil novak000
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Material kar dost nanese, tko da je to še kar ugodno.

A so še kaj drugega naredili okrog alternatorja, razen menjave podložk?

Popravljeno . Popravil simonsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A so še kaj drugega naredili okrog alternatorja, razen menjave podložk?

...sm menjava, ker kaj drugega itak ne more naredit. Je pa res, da so zdj notri podložke od 2005 letnika, katere nimajo teh problemov in jih ni treba menjavat (sm za zihr je vseeno dobro na par let preverit).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

the next ninja taeser

men se ne zdi de gre ta motor letos na trg.

ne letos na trg. jeseni bo predstavljen v milanu ali tokiu, prvi testi za izbrane novinarje na japonskem cca oktober - november, prva dobava december ali še bolj realno začetek drugega leta - tako je ponavadi z novimi modeli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav!

Za 10-ko 2004 iščem magnet in navitje magneta.

Ima kdo?

Lp Dani

če ti je to zmlelo, brezveze popravljat, ker ti je zelo verjetno še mašino zraven fental.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne letos na trg. jeseni bo predstavljen v milanu ali tokiu, prvi testi za izbrane novinarje na japonskem cca oktober - november, prva dobava december ali še bolj realno začetek drugega leta - tako je ponavadi z novimi modeli.

uuuwiiii na EICMI? če te letos srečam te ruknem pod rebra. ker na Pervy se ne odzoveš haha

sicer, to kdaj pa kako pride res ni pomembno, ker kupil ga bom :hmm: nikoli.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuuwiiii na EICMI? če te letos srečam te ruknem pod rebra. ker na Pervy se ne odzoveš haha

sicer, to kdaj pa kako pride res ni pomembno, ker kupil ga bom :hmm: nikoli.

zmenjeno. upam da bo grd :whistle: ker zadnjih par let je lepo hodit miren domov iz milana, včasih pa sem si samo glavo razbijal kje do pomladi dobit denar za novo ninjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ti je to zmlelo, brezveze popravljat, ker ti je zelo verjetno še mašino zraven fental.

Zmlelo ja, ampak mašina je zdrava, navitje z magnetom pa sem že nabavil prek ebaya.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmlelo ja, ampak mašina je zdrava, navitje z magnetom pa sem že nabavil prek ebaya.

Kak ti je ratalo ves prah od magneta ven dobit? Kuk cajta je pa motor še delal po tem ko ti je zmlelo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak ti je ratalo ves prah od magneta ven dobit? Kuk cajta je pa motor še delal po tem ko ti je zmlelo?

Ja motor je blo treba razdret in sčistit. Motor sem takoj vgasno. Za trenutek sem ga še poskusil vžgat, je normalno zalaufal, le šrotalo je not.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pol je pa kul in si mel kar srečo, da si hitro ugasnil ko je zamlel.

sem pa pred časom prodal rezervni alternator, je kar iskana roba ja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj bi mi delala!!!! :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!